x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er ballerina's verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Clarks ballerinas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in ballerinas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Clarks Vrouwen Freckle Ice - D010109 - Zwart - maat 38
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106142676.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145068533.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168369677.jpg
      Clarks Clarks Vrouwen Freckle Ice - D010109 - Zwart - maat 38 Vrouwen Freckle Ice - D010109 - Zwart - maat 38 Vrouwen Freckle Ice - D010109 - Zwart - maat 38 leer. (1)
      Clarks Vrouwen Freckle Ice - D010109 - Zwart - maat 38
      • 05051039638981
      • CLA0091002000005
      2
      51.95 EUR
    • Clarks Ballerina 'Freckle ice'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152284104.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166136578.jpg
      Clarks Clarks Ballerina 'Freckle ice' Ballerina 'Freckle ice' Ballerina 'Freckle ice' Type leer: echt leer (1)
      Clarks Ballerina 'Freckle ice'
      • 05051039640342
      • CLA0091003000005
      2
      64.48 EUR
    • Clarks Ballerina 'Couture bloom'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163000591.jpg
      Clarks Clarks Ballerina 'Couture bloom' Ballerina 'Couture bloom' Ballerina 'Couture bloom' leer (1)
      Clarks Ballerina 'Couture bloom'
      • 05050410386282
      • CLA0099004000002
      2
      51.99 EUR
    • Clarks Ballerina
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131645238.jpg
      Clarks Clarks Ballerina Ballerina Ballerina Mooie dames ballerina's van Clarks van een aangenaam, hoogwaardig en glad leer. De binnenkant van de schoen is uitgerust met chroomvrij leer. Deze schoen heeft een normale breedte. De hak heeft een hoogte van ongeveer 1 cm. De schoen valt normaal. (1)
      Clarks Ballerina
      • 05051039640175
      • 20352930360
      2
      51.95 EUR
    • Clarks Ballerina
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166679264.jpg
      Clarks Clarks Ballerina Ballerina Ballerina Materiaal buitenkant:synthetisch. Binnenmateriaal: textiel. Zool: EVA. (1)
      Clarks Ballerina
      • 05050410187070
      2
      50.91 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Gabor DEFAULT
        • gabor
      • SKECHERS DEFAULT
        • skechers
      • Geox DEFAULT
        • geox
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • 5th Avenue (5th_avenue)
      • Allrounder (allrounder)
      • Antonio Moretto (antonio_moretto)
      • Ara (ara)
      • Art (art)
      • Aster (aster)
      • Bibi Lou (bibi_lou)
      • Bizzy (bizzy)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Buffalo (buffalo)
      • Camper (camper)
      • Caprice (caprice)
      • Clarks (clarks)
      • Crocs (crocs)
      • Cupcake Couture (cupcake_couture)
      • Damart (damart)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dune London (dune_london)
      • Easy Street (easy_street)
      • Ecco (ecco)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Essentials (essentials)
      • FitFlop (fitflop)
      • Flossy (flossy)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • Gabor (gabor)
      • Ganter (ganter)
      • Geox (geox)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Giulia (giulia)
      • Graceland (graceland)
      • Hassia (hassia)
      • Hush puppies (hush_puppies)
      • Högl (ho_gl)
      • Jana (jana)
      • Jenny (jenny)
      • Jj footwear (jj_footwear)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Kickers (kickers)
      • Ladyflex (ladyflex)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Legero (legero)
      • Living Kitzbühel (living_kitzbu_hel)
      • Made in Italia (made_in_italia)
      • Mango (mango)
      • Marc Cain (marc_cain)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Medicus (medicus)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Mephisto (mephisto)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Natuform (natuform)
      • No Stress (no_stress)
      • Notre-V (notre_v)
      • Nubikk (nubikk)
      • Okidoki (okidoki)
      • Paul green (paul_green)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Ramdam (ramdam)
      • Remonte (remonte)
      • Remonte dorndorf (remonte_dorndorf)
      • Rieker (rieker)
      • Scapino (scapino)
      • Scholl (scholl)
      • See by Chloé (see_by_chloe_)
      • Semler (semler)
      • Shabbies (shabbies)
      • SKECHERS (skechers)
      • Softline (softline)
      • Superfit (superfit)
      • (si_)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toms (toms)
      • Trend One (trend_one)
      • Ugg (ugg)
      • Unisa (unisa)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Via vai (via_vai)
      • Zilverstad (zilverstad)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Meisjes (meisjes)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Roze (roze)
      • Nude (nude)
      • Beige (beige)
      • Print (print)
    • Maat (schoenmaat):
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 18 (18)
      • 20 (20)
      • 23 (23)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 38.5 (38_5)
      • 41.5 (41_5)
      • 43.5 (43_5)
      • 44.5 (44_5)
    • Prijs (price):
      • €35 of minder (budget)
      • €35 - €55 (low)
      • €55 - €90 (medium)
      • €90 of meer (high)
    • Materiaal (materiaal):
      • Canvas (canvas)
      • IJzer (ijzer)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Linnen (linnen)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Rubber (rubber)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be