x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er ballerina's verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Crocs ballerinas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in ballerinas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Crocs Ballerina Crocs Alice Work Black-Schoenmaat 34 - 35
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152711433.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141609558.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174406462.jpg
      Crocs Crocs Ballerina Crocs Alice Work Black-Schoenmaat 34 - 35 Ballerina Crocs Alice Work Black-Schoenmaat 34 - 35 Ballerina Crocs Alice Work Black-Schoenmaat 34 - 35 Deze ballerina's zijn ideaal om te dragen op het werk, maar zullen niet misstaan bij feesten en partijen. De ballerina's hebben een fijne pasvorm, dankzij d... Kijk voor meer informatie op de website. (3)
      Crocs Ballerina Crocs Alice Work Black-Schoenmaat 34 - 35
      • 00883503512719
      2
      most_sold
      32.27 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Gabor DEFAULT
        • gabor
      • SKECHERS DEFAULT
        • skechers
      • Geox DEFAULT
        • geox
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • 5th Avenue (5th_avenue)
      • ALBA TECI (alba_teci)
      • Allrounder (allrounder)
      • Antonio Moretto (antonio_moretto)
      • Ara (ara)
      • Art (art)
      • Balibali (balibali)
      • Bibi Lou (bibi_lou)
      • Bizzy (bizzy)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Brunate (brunate)
      • Buffalo (buffalo)
      • Camel active (camel_active)
      • Camper (camper)
      • Caprice (caprice)
      • Clarks (clarks)
      • Crocs (crocs)
      • Cupcake Couture (cupcake_couture)
      • Cypres (cypres)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dune London (dune_london)
      • Easy Street (easy_street)
      • Ecco (ecco)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Ella Cruz (ella_cruz)
      • Essentials (essentials)
      • FitFlop (fitflop)
      • Flossy (flossy)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • Gabor (gabor)
      • Ganter (ganter)
      • Geox (geox)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Giulia (giulia)
      • Graceland (graceland)
      • Hassia (hassia)
      • Hush puppies (hush_puppies)
      • Högl (ho_gl)
      • Ilse jacobsen (ilse_jacobsen)
      • Jana (jana)
      • Jj footwear (jj_footwear)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Kickers (kickers)
      • Ladyflex (ladyflex)
      • Legero (legero)
      • Living Kitzbühel (living_kitzbu_hel)
      • Made in Italia (made_in_italia)
      • Mango (mango)
      • Marc Cain (marc_cain)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Medicus (medicus)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Mephisto (mephisto)
      • Mia & Jo (mia_jo)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Natuform (natuform)
      • No Stress (no_stress)
      • Notre-V (notre_v)
      • Nubikk (nubikk)
      • Okidoki (okidoki)
      • Paul green (paul_green)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Ramdam (ramdam)
      • Remonte (remonte)
      • Remonte dorndorf (remonte_dorndorf)
      • Rieker (rieker)
      • Scapino (scapino)
      • Scavesti (scavesti)
      • Scholl (scholl)
      • See by Chloé (see_by_chloe_)
      • Semler (semler)
      • Shabbies (shabbies)
      • SKECHERS (skechers)
      • Softline (softline)
      • Superfit (superfit)
      • (si_)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toms (toms)
      • Trend One (trend_one)
      • Ugg (ugg)
      • Unisa (unisa)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Via vai (via_vai)
      • Zilverstad (zilverstad)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Meisjes (meisjes)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Roze (roze)
      • Nude (nude)
      • Beige (beige)
      • Print (print)
    • Maat (schoenmaat):
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 18 (18)
      • 20 (20)
      • 23 (23)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 38.5 (38_5)
      • 41.5 (41_5)
      • 43.5 (43_5)
      • 44.5 (44_5)
    • Prijs (price):
      • €35 of minder (budget)
      • €35 - €55 (low)
      • €55 - €90 (medium)
      • €90 of meer (high)
    • Materiaal (materiaal):
      • Canvas (canvas)
      • IJzer (ijzer)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Linnen (linnen)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Rubber (rubber)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be