x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er ballerina's verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Fred de la bretoniere ballerinas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in ballerinas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Fred de la bretoniere Women Ballerina Soft Nappa Leather Black-Schoenmaat 36
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165334738.jpg
      Fred de la bretoniere Fred de la bretoniere Women Ballerina Soft Nappa Leather Black-Schoenmaat 36 Women Ballerina Soft Nappa Leather Black-Schoenmaat 36 Women Ballerina Soft Nappa Leather Black-Schoenmaat 36 Nappa leer (4)
      Fred de la bretoniere Women Ballerina Soft Nappa Leather Black-Schoenmaat 36
      • 08719994777059
      3
      good_buy
      most_sold
      108.72 EUR
    • Fred de la bretoniere Women Ballerina Shiny Leather Gold-Schoenmaat 39
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165583228.jpg
      Fred de la bretoniere Fred de la bretoniere Women Ballerina Shiny Leather Gold-Schoenmaat 39 Women Ballerina Shiny Leather Gold-Schoenmaat 39 Women Ballerina Shiny Leather Gold-Schoenmaat 39 Deze mooie ballerina's zijn afkomstig van het welbekende merk Fred de la Bretoniere. De ballerina's hebben een stijlvol model en zijn voorzien van een ronde... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Fred de la bretoniere Women Ballerina Shiny Leather Gold-Schoenmaat 39
      • 08719994777271
      3
      deal
      159.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Gabor DEFAULT
        • gabor
      • SKECHERS DEFAULT
        • skechers
      • Geox DEFAULT
        • geox
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • 5th Avenue (5th_avenue)
      • ALBA TECI (alba_teci)
      • Allrounder (allrounder)
      • Antonio Moretto (antonio_moretto)
      • Ara (ara)
      • Art (art)
      • Aster (aster)
      • Balibali (balibali)
      • Bibi Lou (bibi_lou)
      • Bisgaard (bisgaard)
      • Bizzy (bizzy)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Brunate (brunate)
      • Buffalo (buffalo)
      • Camper (camper)
      • Caprice (caprice)
      • Clarks (clarks)
      • Crocs (crocs)
      • Cupcake Couture (cupcake_couture)
      • Cypres (cypres)
      • Damart (damart)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dune London (dune_london)
      • Easy Street (easy_street)
      • Ecco (ecco)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Ella Cruz (ella_cruz)
      • Essentials (essentials)
      • FitFlop (fitflop)
      • Flossy (flossy)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • Gabor (gabor)
      • Ganter (ganter)
      • Geox (geox)
      • Giulia (giulia)
      • Graceland (graceland)
      • Hassia (hassia)
      • Hush puppies (hush_puppies)
      • Högl (ho_gl)
      • Ilse jacobsen (ilse_jacobsen)
      • Jj footwear (jj_footwear)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Kickers (kickers)
      • Ladyflex (ladyflex)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Legero (legero)
      • Living Kitzbühel (living_kitzbu_hel)
      • Made in Italia (made_in_italia)
      • Mango (mango)
      • Marc Cain (marc_cain)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Medicus (medicus)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Mephisto (mephisto)
      • Mia & Jo (mia_jo)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mustang (mustang)
      • Natuform (natuform)
      • No Stress (no_stress)
      • Notre-V (notre_v)
      • Nubikk (nubikk)
      • Okidoki (okidoki)
      • Paul green (paul_green)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Remonte (remonte)
      • Rieker (rieker)
      • Scapino (scapino)
      • Scavesti (scavesti)
      • Scholl (scholl)
      • See by Chloé (see_by_chloe_)
      • Semler (semler)
      • Shabbies (shabbies)
      • SKECHERS (skechers)
      • Softline (softline)
      • Superfit (superfit)
      • (si_)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toms (toms)
      • Trend One (trend_one)
      • Ugg (ugg)
      • Unisa (unisa)
      • Via vai (via_vai)
      • Zilverstad (zilverstad)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Meisjes (meisjes)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Roze (roze)
      • Nude (nude)
      • Beige (beige)
      • Print (print)
    • Maat (schoenmaat):
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 18 (18)
      • 20 (20)
      • 23 (23)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 38.5 (38_5)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 43.5 (43_5)
      • 44.5 (44_5)
    • Prijs (price):
      • €35 of minder (budget)
      • €35 - €55 (low)
      • €55 - €90 (medium)
      • €90 of meer (high)
    • Materiaal (materiaal):
      • Canvas (canvas)
      • IJzer (ijzer)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Linnen (linnen)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Rubber (rubber)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be