x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er ballerina's verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Gerry weber ballerinas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in ballerinas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Gerry weber Trotteurs model Terrassa
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149130982.jpg
      Gerry weber Gerry weber Trotteurs model Terrassa Trotteurs model Terrassa Trotteurs model Terrassa Trotteurs Terrassa van GERRY WEBER van nappa­leer met een wreefriempje met verstelbare gesp, daaronder een elastische inzet. Kunststof binnenwerk, zacht verdikt, verwisselbaar voetbed en rubberzool. Hakhoogte ca. 4 cm. Comfortwijdte H. . 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42. Hoogwaardige mode voor dames van 50 jaar. (1)
      Gerry weber Trotteurs model Terrassa
      • 04061508048235
      1
      72.90 EUR
    • Gerry weber Trotteurs model Terrassa
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149130982.jpg
      Gerry weber Gerry weber Trotteurs model Terrassa Trotteurs model Terrassa Trotteurs model Terrassa Trotteurs Terrassa van GERRY WEBER van nappa­leer met een wreefriempje met verstelbare gesp, daaronder een elastische inzet. Kunststof binnenwerk, zacht verdikt, verwisselbaar voetbed en rubberzool. Hakhoogte ca. 4 cm. Comfortwijdte H. . 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42. Hoogwaardige mode voor dames van 50 jaar. (1)
      Gerry weber Trotteurs model Terrassa
      • 04061508048266
      1
      72.90 EUR
    • Gerry weber Trotteurs model Terrassa
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149130982.jpg
      Gerry weber Gerry weber Trotteurs model Terrassa Trotteurs model Terrassa Trotteurs model Terrassa Trotteurs Terrassa van GERRY WEBER van nappa­leer met een wreefriempje met verstelbare gesp, daaronder een elastische inzet. Kunststof binnenwerk, zacht verdikt, verwisselbaar voetbed en rubberzool. Hakhoogte ca. 4 cm. Comfortwijdte H. . 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42. Hoogwaardige mode voor dames van 50 jaar. (1)
      Gerry weber Trotteurs model Terrassa
      • 04061508048242
      1
      72.90 EUR
    • Gerry weber Ballerina's
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149149140.jpg
      Gerry weber Gerry weber Ballerina's Ballerina's Ballerina's Ballerina's Barcelona van GERRY WEBER. In wit van kalfsnappaleer, in zwart van lamsnappaleer. Met een gesp aan het hielriempje, waarmee de wijdte kan worden aangepast. Daaronder een elastische inzet voor perfecte steun. Kunststof voering. Rubberzool. Hakhoogte ca. 1,5 cm. Wijdte H. . 36, 39, 42. Hoogwaardige mode voor dames van 50 jaar. (1)
      Gerry weber Ballerina's
      • 04061508056360
      1
      78.90 EUR
    • Gerry weber Trotteurs model Terrassa
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149130982.jpg
      Gerry weber Gerry weber Trotteurs model Terrassa Trotteurs model Terrassa Trotteurs model Terrassa Trotteurs Terrassa van GERRY WEBER van nappa­leer met een wreefriempje met verstelbare gesp, daaronder een elastische inzet. Kunststof binnenwerk, zacht verdikt, verwisselbaar voetbed en rubberzool. Hakhoogte ca. 4 cm. Comfortwijdte H. . 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42. Hoogwaardige mode voor dames van 50 jaar. (1)
      Gerry weber Trotteurs model Terrassa
      • 04061508048181
      1
      72.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Gabor DEFAULT
        • gabor
      • Tamaris DEFAULT
        • tamaris
      • Crocs DEFAULT
        • crocs
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • 2-Bizzy (2_bizzy)
      • About You (about_you)
      • Achile (achile)
      • Antonio Moretto (antonio_moretto)
      • Ara (ara)
      • Bianco (bianco)
      • Bizzy (bizzy)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Caprice (caprice)
      • Choizz (choizz)
      • Christian Dietz (christian_dietz)
      • Citrouille et compagnie (citrouille_et_compagnie)
      • Clarks (clarks)
      • Crocs (crocs)
      • DKNY (dkny)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dune London (dune_london)
      • Ecco (ecco)
      • ESCADA (escada)
      • Evita (evita)
      • FitFlop (fitflop)
      • Gabor (gabor)
      • Geox (geox)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Giesswein (giesswein)
      • Hassia (hassia)
      • HDI Dune (hdi_dune)
      • Högl (ho_gl)
      • Jenny (jenny)
      • Jil Sander Navy (jil_sander_navy)
      • JOOP! (joop_)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Kickers (kickers)
      • Ladyflex (ladyflex)
      • Legero (legero)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mymo (mymo)
      • New Look (new_look)
      • Okidoki (okidoki)
      • Only (only)
      • Paul green (paul_green)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Pretty ballerinas (pretty_ballerinas)
      • Primigi (primigi)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Richter (richter)
      • Rieker (rieker)
      • RISA (risa)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Scapa (scapa)
      • Scholl (scholl)
      • Shepherd (shepherd)
      • Shoesme (shoesme)
      • Stuppy (stuppy)
      • Tamaris (tamaris)
      • The flexx (the_flexx)
      • Think! (think_)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toms (toms)
      • Trend One (trend_one)
      • Usha (usha)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Wolky (wolky)
      • Xsensible (xsensible)
    • Maat (schoenmaat):
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Roze (roze)
      • Nude (nude)
      • Beige (beige)
    • Prijs (price):
      • €35 of minder (budget)
      • €35 - €55 (low)
      • €55 - €90 (medium)
      • €90 of meer (high)
    • Materiaal (materiaal):
      • Anders (anders)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Leer (leer)
      • Nubuck (nubuck)
      • Rubber (rubber)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be