x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er ballerina's verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Hassia ballerinas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in ballerinas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Hassia Ballerina's, model Bologna G
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126984016.jpg
      Hassia Hassia Ballerina's, model Bologna G Ballerina's, model Bologna G Ballerina's, model Bologna G Ballerina's Bologna G van HASSIA van geitensuèdeleer in topkwaliteit, met fonkelende SWAROVSKI CRYSTALS op het geappliqueerde leren trensje. Elastisch boordsel voor een goede pasvorm. Zacht verdikt, met leer bekleed verwisselbaar voetbed geschikt voor orthopedische inlegzolen. Gedeeltelijk lamsleren voering. Met rubberzool. Met leer beklede hak, ca. 2 cm hoog. Comfortwijdte G. . 37, 37,5. Hoogwaardige mode voor dames van 50 jaar. (1)
      Hassia Ballerina's, model Bologna G
      • 09009212883433
      • 09009212883402
      1
      most_sold
      150.90 EUR
    • Hassia Ballerina's, model Bologna G
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126984016.jpg
      Hassia Hassia Ballerina's, model Bologna G Ballerina's, model Bologna G Ballerina's, model Bologna G Ballerina's Bologna G van HASSIA van geitensuèdeleer in topkwaliteit, met fonkelende SWAROVSKI CRYSTALS op het geappliqueerde leren trensje. Elastisch boordsel voor een goede pasvorm. Zacht verdikt, met leer bekleed verwisselbaar voetbed geschikt voor orthopedische inlegzolen. Gedeeltelijk lamsleren voering. Met rubberzool. Met leer beklede hak, ca. 2 cm hoog. Comfortwijdte G. . 37, 37,5. Hoogwaardige mode voor dames van 50 jaar. (1)
      Hassia Ballerina's, model Bologna G
      • 09009212883426
      • 09009212883419
      1
      150.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Gabor DEFAULT
        • gabor
      • Tamaris DEFAULT
        • tamaris
      • Crocs DEFAULT
        • crocs
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • About You (about_you)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Antonio Moretto (antonio_moretto)
      • Ara (ara)
      • Bianco (bianco)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Call it Spring (call_it_spring)
      • Caprice (caprice)
      • Choizz (choizz)
      • Clarks (clarks)
      • Converse (converse)
      • Crocs (crocs)
      • Develab (develab)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dune London (dune_london)
      • Ecco (ecco)
      • Evita (evita)
      • FitFlop (fitflop)
      • Gabor (gabor)
      • Gemini (gemini)
      • Gennia (gennia)
      • Geox (geox)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Giesswein (giesswein)
      • Hassia (hassia)
      • Högl (ho_gl)
      • Ipanema (ipanema)
      • Jenny (jenny)
      • Jil Sander Navy (jil_sander_navy)
      • JOOP! (joop_)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Kickers (kickers)
      • Klingel (klingel)
      • Ladyflex (ladyflex)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Mephisto (mephisto)
      • Mustang (mustang)
      • Mymo (mymo)
      • Naturläufer (naturla_ufer)
      • New Look (new_look)
      • Okidoki (okidoki)
      • Only (only)
      • Paul green (paul_green)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Pretty ballerinas (pretty_ballerinas)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rieker (rieker)
      • Rohde (rohde)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Scapa (scapa)
      • Scholl (scholl)
      • Shepherd (shepherd)
      • SKECHERS (skechers)
      • Softline (softline)
      • Tamaris (tamaris)
      • The flexx (the_flexx)
      • Think! (think_)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Toms (toms)
      • Trend One (trend_one)
      • Usha (usha)
      • Vagabond (vagabond)
      • VAN IKKE (van_ikke)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Warmbat (warmbat)
      • Wolky (wolky)
      • Xsensible (xsensible)
      • Zign (zign)
    • Maat (schoenmaat):
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Roze (roze)
      • Nude (nude)
      • Beige (beige)
      • Print (print)
    • Prijs (price):
      • €35 of minder (budget)
      • €35 - €55 (low)
      • €55 - €90 (medium)
      • €90 of meer (high)
    • Materiaal (materiaal):
      • Anders (anders)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Leer (leer)
      • Nubuck (nubuck)
      • Rubber (rubber)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be