x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er ballerina's verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Melvin & hamilton ballerinas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in ballerinas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Melvin & hamilton Ballerina
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153314533.jpg
      Melvin & hamilton Melvin & hamilton Ballerina Ballerina Ballerina Belangrijkste kenmerken van Ballerina's voor Dames Kate 5 : materiaal: Geitenleer Zool : beige, Leer Binnenkant: Leren binnenzool,Geen belijning Melvin & Hamilton is een designmerk dat sinds 1988 een revolutie in de schoenenindustrie teweegbrengt. Ons geheim? Wij ontwerpen en produceren schoenen op een duurzame manier, voor liefhebbers van inventieve en kwalitatieve mode. Wij creëren unieke en kleurrijke producten die elke dag met je meegaan, waar je ook gaat, wie je ook bent - of wie je vand... (1)
      Melvin & hamilton Ballerina
      • 04063154188549
      • 029801300022420
      2
      most_sold
      159.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Gabor DEFAULT
        • gabor
      • SKECHERS DEFAULT
        • skechers
      • Geox DEFAULT
        • geox
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • 5th Avenue (5th_avenue)
      • ALBA TECI (alba_teci)
      • Allrounder (allrounder)
      • Antonio Moretto (antonio_moretto)
      • Ara (ara)
      • Art (art)
      • Balibali (balibali)
      • Bibi Lou (bibi_lou)
      • Bizzy (bizzy)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Brunate (brunate)
      • Buffalo (buffalo)
      • Camel active (camel_active)
      • Camper (camper)
      • Caprice (caprice)
      • Clarks (clarks)
      • Crocs (crocs)
      • Cupcake Couture (cupcake_couture)
      • Cypres (cypres)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dune London (dune_london)
      • Easy Street (easy_street)
      • Ecco (ecco)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Ella Cruz (ella_cruz)
      • Essentials (essentials)
      • FitFlop (fitflop)
      • Flossy (flossy)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • Gabor (gabor)
      • Ganter (ganter)
      • Geox (geox)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Giulia (giulia)
      • Graceland (graceland)
      • Hassia (hassia)
      • Hush puppies (hush_puppies)
      • Högl (ho_gl)
      • Ilse jacobsen (ilse_jacobsen)
      • Jana (jana)
      • Jenny (jenny)
      • Jj footwear (jj_footwear)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Kickers (kickers)
      • Ladyflex (ladyflex)
      • Legero (legero)
      • Living Kitzbühel (living_kitzbu_hel)
      • Made in Italia (made_in_italia)
      • Mango (mango)
      • Marc Cain (marc_cain)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Medicus (medicus)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Mephisto (mephisto)
      • Mia & Jo (mia_jo)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Natuform (natuform)
      • No Stress (no_stress)
      • Notre-V (notre_v)
      • Nubikk (nubikk)
      • Okidoki (okidoki)
      • Paul green (paul_green)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Remonte (remonte)
      • Remonte dorndorf (remonte_dorndorf)
      • Rieker (rieker)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Scapino (scapino)
      • Scavesti (scavesti)
      • Scholl (scholl)
      • See by Chloé (see_by_chloe_)
      • Semler (semler)
      • Shabbies (shabbies)
      • SKECHERS (skechers)
      • Softline (softline)
      • Superfit (superfit)
      • (si_)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toms (toms)
      • Toral (toral)
      • Trend One (trend_one)
      • Ugg (ugg)
      • Unisa (unisa)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Via vai (via_vai)
      • Victoria (victoria)
      • Zilverstad (zilverstad)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Meisjes (meisjes)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Roze (roze)
      • Nude (nude)
      • Beige (beige)
      • Print (print)
    • Maat (schoenmaat):
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 18 (18)
      • 20 (20)
      • 23 (23)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 38.5 (38_5)
      • 41.5 (41_5)
      • 43.5 (43_5)
      • 44.5 (44_5)
    • Prijs (price):
      • €35 of minder (budget)
      • €35 - €55 (low)
      • €55 - €90 (medium)
      • €90 of meer (high)
    • Materiaal (materiaal):
      • Canvas (canvas)
      • IJzer (ijzer)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Linnen (linnen)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Rubber (rubber)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be