x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er ballerina's verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Mephisto ballerinas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in ballerinas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Mephisto Ballerina's
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128760649.jpg
      Mephisto Mephisto Ballerina's Ballerina's Ballerina's Ballerina's Coleta van MEPHISTO met elastisch klittenband. Bovenwerk van kalfssuèdeleer met een metallicglans, gedeeltelijk met stempeldruk. Kalfsleren binnenwerk, zacht verdikt, verwisselbaar voetbed met Soft Air-technologie geschikt voor orthopedische inleg­zolen. Lichte EVA-loopzool, XL-Extralight®, met shock-­absorber. Wijdte F. . 38, 39, 40, 41. Hoogwaardige mode voor dames van 50 jaar. (1)
      Mephisto Ballerina's
      • 03597435771478
      1
      134.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Gabor DEFAULT
        • gabor
      • Tamaris DEFAULT
        • tamaris
      • Crocs DEFAULT
        • crocs
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • 2-Bizzy (2_bizzy)
      • About You (about_you)
      • Antonio Moretto (antonio_moretto)
      • Ara (ara)
      • Bianco (bianco)
      • Bizzy (bizzy)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Call it Spring (call_it_spring)
      • Caprice (caprice)
      • Choizz (choizz)
      • Clarks (clarks)
      • Converse (converse)
      • Crocs (crocs)
      • DKNY (dkny)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dune London (dune_london)
      • Ecco (ecco)
      • Evita (evita)
      • FitFlop (fitflop)
      • Gabor (gabor)
      • Geox (geox)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Giesswein (giesswein)
      • Hassia (hassia)
      • Högl (ho_gl)
      • Jenny (jenny)
      • Jil Sander Navy (jil_sander_navy)
      • JOOP! (joop_)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Kickers (kickers)
      • Ladyflex (ladyflex)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Mephisto (mephisto)
      • Mymo (mymo)
      • Name it (name_it)
      • New Look (new_look)
      • Okidoki (okidoki)
      • Only (only)
      • Paul green (paul_green)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Pretty ballerinas (pretty_ballerinas)
      • Primigi (primigi)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Richter (richter)
      • Rieker (rieker)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Scapa (scapa)
      • Scholl (scholl)
      • Shepherd (shepherd)
      • Shoesme (shoesme)
      • SKECHERS (skechers)
      • Stuppy (stuppy)
      • Superfit (superfit)
      • Tamaris (tamaris)
      • Teva (teva)
      • The flexx (the_flexx)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Trend One (trend_one)
      • Usha (usha)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Wolky (wolky)
      • Xsensible (xsensible)
      • Zign (zign)
    • Maat (schoenmaat):
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Roze (roze)
      • Nude (nude)
      • Beige (beige)
    • Prijs (price):
      • €35 of minder (budget)
      • €35 - €55 (low)
      • €55 - €90 (medium)
      • €90 of meer (high)
    • Materiaal (materiaal):
      • Anders (anders)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Leer (leer)
      • Nubuck (nubuck)
      • Rubber (rubber)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be