x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er ballerina's verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Semler ballerinas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in ballerinas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Semler Ballerina
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156119601.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168302757.jpg
      Semler Semler Ballerina Ballerina Ballerina Comfortabele bandschoen van het merk Semler, met een makkelijke sleehak van 3 cm en een uitneembaar voetbed. Uitgevoerd in zwart nubuck. (1)
      Semler Ballerina
      • 04057253556408
      • 223-00-00850_37
      2
      most_sold
      119.95 EUR
    • Semler Ballerina
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155308900.jpg
      Semler Semler Ballerina Ballerina Ballerina Luchtkussenzool. Uitneembare binnenzool, geschikt voor inlegs. Onderhoudsarm. (1)
      Semler Ballerina
      • 04057253556231
      • 214-40-00074_38.5
      2
      129.85 EUR
    • Semler Ballerina met riempjes
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163687875.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155469189.jpg
      Semler Semler Ballerina met riempjes Ballerina met riempjes Ballerina met riempjes Flexibele zool. Uitneembare binnenzool, geschikt voor inlegs. Echt leer. (1)
      Semler Ballerina met riempjes
      • 04052134623590
      • 248-40-00004_39
      2
      121.80 EUR
    • Semler Ballerina met riempjes
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168350560.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156064470.jpg
      Semler Semler Ballerina met riempjes Ballerina met riempjes Ballerina met riempjes Mooie dames ballerina's van Semler van een prettig, hoogwaardig getextureerd glad leer. De binnenkant van de schoen is uitgerust met chroomvrij leer. Deze schoen heeft een normale breedte. 2 cm. De schoen valt normaal. (1)
      Semler Ballerina met riempjes
      • 04057253556606
      • 214-20-00044_37
      1
      129.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Gabor DEFAULT
        • gabor
      • SKECHERS DEFAULT
        • skechers
      • Geox DEFAULT
        • geox
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • 5th Avenue (5th_avenue)
      • ALBA TECI (alba_teci)
      • Allrounder (allrounder)
      • Antonio Moretto (antonio_moretto)
      • Ara (ara)
      • Art (art)
      • Aster (aster)
      • Balibali (balibali)
      • Bibi Lou (bibi_lou)
      • Bisgaard (bisgaard)
      • Bizzy (bizzy)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Brunate (brunate)
      • Buffalo (buffalo)
      • Camper (camper)
      • Caprice (caprice)
      • Clarks (clarks)
      • Crocs (crocs)
      • Cupcake Couture (cupcake_couture)
      • Cypres (cypres)
      • Damart (damart)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dune London (dune_london)
      • Easy Street (easy_street)
      • Ecco (ecco)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Ella Cruz (ella_cruz)
      • Essentials (essentials)
      • FitFlop (fitflop)
      • Flossy (flossy)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • Gabor (gabor)
      • Ganter (ganter)
      • Geox (geox)
      • Giulia (giulia)
      • Graceland (graceland)
      • Hassia (hassia)
      • Hush puppies (hush_puppies)
      • Högl (ho_gl)
      • Ilse jacobsen (ilse_jacobsen)
      • Jj footwear (jj_footwear)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Kickers (kickers)
      • Ladyflex (ladyflex)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Legero (legero)
      • Living Kitzbühel (living_kitzbu_hel)
      • Made in Italia (made_in_italia)
      • Mango (mango)
      • Marc Cain (marc_cain)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Medicus (medicus)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Mephisto (mephisto)
      • Mia & Jo (mia_jo)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mustang (mustang)
      • Natuform (natuform)
      • No Stress (no_stress)
      • Notre-V (notre_v)
      • Nubikk (nubikk)
      • Okidoki (okidoki)
      • Paul green (paul_green)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Remonte (remonte)
      • Rieker (rieker)
      • Scapino (scapino)
      • Scavesti (scavesti)
      • Scholl (scholl)
      • See by Chloé (see_by_chloe_)
      • Semler (semler)
      • Shabbies (shabbies)
      • SKECHERS (skechers)
      • Softline (softline)
      • Superfit (superfit)
      • (si_)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toms (toms)
      • Trend One (trend_one)
      • Ugg (ugg)
      • Unisa (unisa)
      • Via vai (via_vai)
      • Zilverstad (zilverstad)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Meisjes (meisjes)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Roze (roze)
      • Nude (nude)
      • Beige (beige)
      • Print (print)
    • Maat (schoenmaat):
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 18 (18)
      • 20 (20)
      • 23 (23)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 38.5 (38_5)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 43.5 (43_5)
      • 44.5 (44_5)
    • Prijs (price):
      • €35 of minder (budget)
      • €35 - €55 (low)
      • €55 - €90 (medium)
      • €90 of meer (high)
    • Materiaal (materiaal):
      • Canvas (canvas)
      • IJzer (ijzer)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Linnen (linnen)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Rubber (rubber)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be