x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Hankook Radial RA08 ( 155/70 R12C 104/102N 14PR SBL )

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Hankook Radial RA08 ( 155/70 R12C 104/102N 14PR SBL )
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Hankook Radial RA08 ( 155/70 R12C 104/102N 14PR SBL )
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Hankook Radial RA08 ( 155/70 R12C 104/102N 14PR SBL )
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/126901701.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/135273924.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/53980237.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/151202618.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/103948537.jpg?ts=1
Hankook Hankook Radial RA08 ( 155/70 R12C 104/102N 14PR SBL ) Radial RA08 ( 155/70 R12C 104/102N 14PR SBL ) Radial RA08 ( 155/70 R12C 104/102N 14PR SBL ) (1)
  • 08808563226095
  • 2001081
1
  • Algemene kenmerken
    • Type band: Vier-seizoenen, Zomerbanden
    • Draagvermogen: 104
    • Model auto: Bestelauto
    • Bouw: R
  • Gewicht en omvang
    • Diameter band: 12 inch
    • Breedte band: 155 mm
    • Hoogte band: 70 %
  • Technische details
    • Tyre load index: 104
    • Snelheidsindex: N
    • Wet grip rating: C
    • Brandstof verbruik: E
  • Geluidsproductie
    • Geluidsniveau: 69 dB
    • Tyre noise class: 1
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Publiceren
    • Introductiejaar: 2015
  • 89.70 89.70 EUR 1
    1
    • Autobandenmarkt.be Autobandenmarkt.be
      8.6 (3)
      89.70, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Pirelli P Zero SC ( 245/35 ZR20 (95Y) XL F01 )
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226510192.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157473985.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/78279798.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/206585951.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/104124180.jpg?ts=1
      Pirelli Pirelli P Zero SC ( 245/35 ZR20 (95Y) XL F01 ) P Zero SC ( 245/35 ZR20 (95Y) XL F01 ) P Zero SC ( 245/35 ZR20 (95Y) XL F01 ) (1)
      Pirelli P Zero SC ( 245/35 ZR20 (95Y) XL F01 )
      • 08019227255430
      • 2554300
      1
    • Michelin Primacy 4 ( 225/45 R18 95W XL ) | Zomerbanden
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150598422.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186985375.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157473967.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186985376.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105343138.jpg?ts=1
      Michelin Michelin Primacy 4 ( 225/45 R18 95W XL ) | Zomerbanden Primacy 4 ( 225/45 R18 95W XL ) | Zomerbanden Primacy 4 ( 225/45 R18 95W XL ) | Zomerbanden (1)
      Michelin Primacy 4 ( 225/45 R18 95W XL ) | Zomerbanden
      • 03528701893945
      1
    • Kumho Wp71
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/184548897.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226510525.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/135975771.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126899411.jpg?ts=1
      Kumho Kumho Wp71 Wp71 Wp71 (1)
      Kumho Wp71
      • 08808956221225
      • 2183343
      1
    • Continental ContiSportContact 5 ( 255/50 R19 103Y N0, met velgrandbescherming )
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218394807.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/184354017.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126899393.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/184353723.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/103948636.jpg?ts=1
      Continental Continental ContiSportContact 5 ( 255/50 R19 103Y N0, met velgrandbescherming ) ContiSportContact 5 ( 255/50 R19 103Y N0, met velgrandbescherming ) ContiSportContact 5 ( 255/50 R19 103Y N0, met velgrandbescherming ) (1)
      Continental ContiSportContact 5 ( 255/50 R19 103Y N0, met velgrandbescherming )
      • 04019238653847
      • 0356901
      1
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 79.50
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 79.50
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 79.50
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 76.60
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 76.60
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 77.10
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 77.10
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 77.10
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 77.10
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 77.10
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 77.10
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 77.10
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 77.10
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 77.10
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 78.50
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 78.50
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 78.50
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 78.50
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 78.50
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 74.40
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 74.40
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 74.40
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 74.40
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 75.20
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 75.20
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 75.70
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 77.40
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 77.40
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 77.40
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 77.40
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 77.40
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 77.40
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 77.40
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 77.40
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 75.70
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 77.40
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 75.70
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 75.70
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 75.70
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 75.70
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 75.70
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 75.70
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 75.70
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 75.70
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 75.70
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 78.70
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 78.70
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 78.70
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 75.70
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 79.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 75.70
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 75.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 75.90
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 75.70
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 78.70
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 75.70
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 78.70
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 75.70
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 78.70
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 78.70
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 90.10
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 84.10
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 89.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 78.20
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 82.40
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 82.40
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 82.40
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 78.20
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 78.20
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 78.20
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 78.20
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 78.20
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 78.20
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 78.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 76.60
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 76.60
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 76.60
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 76.60
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 76.60
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 75.20
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 75.20
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 75.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 75.00
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 74.70
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 74.70
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 74.50
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 74.10
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 74.10
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 70.30
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 71.40
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 71.30
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 70.70
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 70.70
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 70.70
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 64.02
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 65.02
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 65.02
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 65.02
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 65.02
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 65.02
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 65.02
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 65.02
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 65.02
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 65.02
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 65.02
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 65.02
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 65.02
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 65.02
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 65.51
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 65.51
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 65.51
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 65.51
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 65.51
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 65.51
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 65.51
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 65.51
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 65.51
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 65.51
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 65.51
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 65.51
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 70.20
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 70.20
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 70.20
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 70.20
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 70.20
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 70.20
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 70.20
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 70.20
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 70.20
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 70.20
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 70.20
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 70.20
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 70.20
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 70.20
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 70.20
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 70.20
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 70.60
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 70.60
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 70.60
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 70.60
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 70.60
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 70.60
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 70.60
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 70.60
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 73.90
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 70.60
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 73.60
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 73.60
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 72.60
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 69.90
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 71.70
      • Sun Aug 21 02:00:00 CEST 2022 69.30
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 69.30
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 70.90
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 70.90
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 70.20
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 70.20
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 70.20
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 69.50
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 69.50
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 64.23
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 64.23
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 64.23
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 64.23
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 64.23
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 64.23
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 64.23
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 64.23
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 69.20
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 69.20
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 69.20
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 69.90
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 69.90
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 70.70
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 70.70
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 71.00
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 73.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 73.00
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 73.90
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 76.20
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 76.20
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 76.20
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 76.20
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 76.20
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 79.30
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 79.30
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 78.50
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 78.50
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 77.80
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 79.00
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 77.80
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Fri Oct 07 02:00:00 CEST 2022 77.80
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 77.80
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Thu Oct 27 02:00:00 CEST 2022 81.00
      • Fri Oct 28 02:00:00 CEST 2022 78.50
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 81.50
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 81.50
      • Mon Oct 31 01:00:00 CET 2022 80.70
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 77.80
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 78.60
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 77.80
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 78.30
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 77.80
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 77.80
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 78.50
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 78.50
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 78.50
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 78.70
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 78.70
      • Sun Nov 20 01:00:00 CET 2022 78.90
      • Mon Nov 21 01:00:00 CET 2022 78.70
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 96.90
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 96.90
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 87.10
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 95.50
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 90.40
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 89.70
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 89.70
    • teamvergelijk@vergelijk.be