x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Michelin Agilis Alpin 195/75 R16 107R

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Michelin Agilis Alpin 195/75 R16 107R
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Michelin Agilis Alpin 195/75 R16 107R
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Michelin Agilis Alpin 195/75 R16 107R
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/146576175.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/200733524.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/135973784.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/151200429.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/103948966.jpg?ts=1
Michelin Michelin Agilis Alpin 195/75 R16 107R Agilis Alpin 195/75 R16 107R Agilis Alpin 195/75 R16 107R De prijzen gelden voor banden zonder velgen. Afhankelijk van de bandenmaat kan het profielbeeld variëren. MICHELIN AGILIS ALPIN 195/75 R16 105/107R C 8PR TL (1)
  • 03528702104118
2
  • Algemene kenmerken
    • Type band: Winterbanden
    • Draagvermogen: 107
    • Model auto: Bestelauto
    • Bouw: R
  • Gewicht en omvang
    • Diameter band: 16 inch
    • Breedte band: 195 mm
    • Hoogte band: 75 %
  • Geluidsproductie
    • Geluidsniveau: 70 dB
    • Tyre noise class: 1
  • Technische details
    • Snelheidsindex: R
    • Wet grip rating: B
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • 138.80 163.30 EUR 2
    2
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      De prijzen gelden voor banden zonder velgen. Afhankelijk van de bandenmaat kan het profielbeeld variëren. MICHELIN AGILIS ALPIN 195/75 R1...138.80, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Autobandenmarkt.be Autobandenmarkt.be
      8.6 (3)
      163.30, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Pirelli P Zero SC ( 245/35 ZR20 (95Y) XL F01 )
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226510192.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157473985.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/78279798.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/206585951.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/104124180.jpg?ts=1
      Pirelli Pirelli P Zero SC ( 245/35 ZR20 (95Y) XL F01 ) P Zero SC ( 245/35 ZR20 (95Y) XL F01 ) P Zero SC ( 245/35 ZR20 (95Y) XL F01 ) (1)
      Pirelli P Zero SC ( 245/35 ZR20 (95Y) XL F01 )
      • 08019227255430
      • 2554300
      1
    • Michelin Primacy 4 ( 225/45 R18 95W XL ) | Zomerbanden
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150598422.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186985375.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157473967.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186985376.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105343138.jpg?ts=1
      Michelin Michelin Primacy 4 ( 225/45 R18 95W XL ) | Zomerbanden Primacy 4 ( 225/45 R18 95W XL ) | Zomerbanden Primacy 4 ( 225/45 R18 95W XL ) | Zomerbanden (1)
      Michelin Primacy 4 ( 225/45 R18 95W XL ) | Zomerbanden
      • 03528701893945
      1
    • Kumho Wp71
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/184548897.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226510525.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/135975771.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126899411.jpg?ts=1
      Kumho Kumho Wp71 Wp71 Wp71 (1)
      Kumho Wp71
      • 08808956221225
      • 2183343
      1
    • Continental ContiSportContact 5 ( 255/50 R19 103Y N0, met velgrandbescherming )
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218394807.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/184354017.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126899393.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/184353723.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/103948636.jpg?ts=1
      Continental Continental ContiSportContact 5 ( 255/50 R19 103Y N0, met velgrandbescherming ) ContiSportContact 5 ( 255/50 R19 103Y N0, met velgrandbescherming ) ContiSportContact 5 ( 255/50 R19 103Y N0, met velgrandbescherming ) (1)
      Continental ContiSportContact 5 ( 255/50 R19 103Y N0, met velgrandbescherming )
      • 04019238653847
      • 0356901
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 126.70
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 126.20
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 126.20
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 126.10
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 125.50
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 126.60
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 126.70
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 127.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 127.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 127.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 127.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 127.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 127.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 127.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 127.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 127.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 127.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 127.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 127.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 127.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 127.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 127.90
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 127.60
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 127.60
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 127.60
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 127.60
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 127.60
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 127.60
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 127.60
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 127.60
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 128.70
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 128.70
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 130.70
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 132.60
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 132.60
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 134.30
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 134.30
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 136.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 136.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 137.50
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 137.50
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 138.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 138.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 138.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 138.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 138.90
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 139.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 139.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 139.90
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 139.70
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 139.70
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 139.70
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 139.70
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 139.90
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 139.70
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 139.70
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 139.70
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 139.70
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 139.70
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 139.70
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 139.70
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 139.70
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 139.70
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 139.70
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 139.70
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 139.70
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 141.10
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 141.10
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 142.50
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 142.50
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 142.80
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 142.80
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 142.80
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 142.80
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 142.80
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 142.80
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 143.80
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 143.80
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 143.80
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 143.80
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 144.70
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 144.70
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 145.80
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 145.80
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 146.80
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 146.80
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 148.40
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 149.10
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 149.90
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 150.20
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 150.20
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 150.20
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 149.30
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 149.30
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 149.30
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 149.30
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 150.20
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 150.20
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 150.20
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 146.50
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 146.50
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 146.50
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 146.50
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 146.50
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 146.50
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 146.50
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 146.50
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 146.50
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 146.50
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 146.50
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 146.50
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 146.80
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 146.60
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 146.60
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 146.60
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 146.10
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 146.10
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 146.10
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 146.10
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 146.10
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 146.10
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 146.10
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 146.70
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 146.70
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 146.70
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 146.70
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 146.70
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 146.70
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 146.70
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 146.70
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 146.70
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 146.70
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 146.70
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 146.70
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 146.70
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 146.70
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 146.70
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 146.70
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 146.70
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 146.70
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 146.70
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 146.70
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 146.70
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 146.70
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 146.70
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 146.70
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 146.70
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 146.70
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 146.70
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 146.70
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 146.70
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 146.70
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 146.70
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 146.70
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 146.40
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 146.40
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 146.40
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 135.20
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 135.20
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 135.20
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 135.20
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 135.20
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 135.20
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 135.20
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 135.20
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 135.20
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 132.60
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 131.80
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 131.80
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 131.80
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 131.80
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 131.80
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 131.80
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 131.80
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 131.80
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 131.80
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 131.90
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 131.90
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 131.90
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 139.50
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 140.20
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 147.60
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 148.20
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 149.60
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 149.60
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 149.50
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 149.40
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 150.90
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 150.90
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 150.90
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 152.40
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 152.40
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 152.40
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 152.40
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 152.40
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 152.40
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 153.30
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 153.30
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 153.30
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 153.30
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 153.50
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 153.50
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 153.80
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 153.50
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 153.50
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 153.50
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 153.50
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 152.00
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 152.00
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 144.10
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 144.10
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 143.90
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 143.90
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 143.90
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 143.90
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 144.20
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 144.20
      • Fri Oct 07 02:00:00 CEST 2022 150.90
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 150.90
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 150.90
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 150.90
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 161.60
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 141.80
      • Thu Oct 13 02:00:00 CEST 2022 140.40
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 141.80
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 141.80
      • Sun Oct 16 02:00:00 CEST 2022 143.60
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 143.60
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 143.70
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 143.70
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 143.60
      • Fri Oct 21 02:00:00 CEST 2022 143.70
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 143.70
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 143.50
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 143.50
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 143.50
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 143.50
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 143.50
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 143.50
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 143.50
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 143.50
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 143.50
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 143.50
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 143.50
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 143.50
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 143.50
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 143.50
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 143.50
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 143.50
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 143.50
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 143.50
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 143.50
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 143.50
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 143.50
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 143.50
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 143.50
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 143.60
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 143.60
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 143.60
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 164.20
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 144.10
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 144.10
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 144.10
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 138.80
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 138.80
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 138.80
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 138.80
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 138.80
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 138.80
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 138.80
    • teamvergelijk@vergelijk.be