x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Michelin Pilot Exalto PE2 ( 225/50 ZR16 92Y N0, met wangbescherming (FSL) )

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Michelin Pilot Exalto PE2 ( 225/50 ZR16 92Y N0, met wangbescherming (FSL) )
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Michelin Pilot Exalto PE2 ( 225/50 ZR16 92Y N0, met wangbescherming (FSL) )
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Michelin Pilot Exalto PE2 ( 225/50 ZR16 92Y N0, met wangbescherming (FSL) )
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/110059985.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/126900420.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/76550297.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/53974560.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/103948809.jpg?ts=1
Michelin Michelin Pilot Exalto PE2 ( 225/50 ZR16 92Y N0, met wangbescherming (FSL) ) Pilot Exalto PE2 ( 225/50 ZR16 92Y N0, met wangbescherming (FSL) ) Pilot Exalto PE2 ( 225/50 ZR16 92Y N0, met wangbescherming (FSL) ) Brandstofefficiëntie: E Nat hechting: B Geluidsniveau: 71 dB (1)
  • 03528709163576
  • 916357
2
  • Algemene kenmerken
    • Type band: Vier-seizoenen, Zomerbanden
    • Draagvermogen: 92
    • Model auto: Personenauto
    • Bouw: ZR
  • Gewicht en omvang
    • Diameter band: 16 inch
    • Breedte band: 225 mm
    • Hoogte band: 50 %
  • Technische details
    • Tyre load index: 92
    • Snelheidsindex: Y
    • Wet grip rating: B
    • Brandstof verbruik: F
  • Geluidsproductie
    • Geluidsniveau: 73 dB
    • Tyre noise class: 3
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Publiceren
    • Introductiejaar: 2015
  • 188.14 207.40 EUR 2
    2
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Brandstofefficiëntie: E Nat hechting: B Geluidsniveau: 71 dB188.14, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Autobandenmarkt.be Autobandenmarkt.be
      8.6 (3)
      207.40, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Hankook Ventus Prime 4 K135A ( 215/65 R16 102H XL 4PR SBL ) | Zomerbanden
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/215440822.jpg?ts=1
      Hankook Hankook Ventus Prime 4 K135A ( 215/65 R16 102H XL 4PR SBL ) | Zomerbanden Ventus Prime 4 K135A ( 215/65 R16 102H XL 4PR SBL ) | Zomerbanden Ventus Prime 4 K135A ( 215/65 R16 102H XL 4PR SBL ) | Zomerbanden schieten (1)
      Hankook Ventus Prime 4 K135A ( 215/65 R16 102H XL 4PR SBL ) | Zomerbanden
      • 08808563556826
      2
    • Matador Hectorra Van ( 205/65 R15C 102/100T 6PR ) | Zomerbanden
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222038612.jpg?ts=1
      Matador Matador Hectorra Van ( 205/65 R15C 102/100T 6PR ) | Zomerbanden Hectorra Van ( 205/65 R15C 102/100T 6PR ) | Zomerbanden Hectorra Van ( 205/65 R15C 102/100T 6PR ) | Zomerbanden (1)
      Matador Hectorra Van ( 205/65 R15C 102/100T 6PR ) | Zomerbanden
      • 04050496002831
      1
    • Continental SportContact 2 ( 265/45 ZR20 104Y MO, met velgrandbescherming )
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/184238728.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226510825.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/78445484.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/184238729.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/53976330.jpg?ts=1
      Continental Continental SportContact 2 ( 265/45 ZR20 104Y MO, met velgrandbescherming ) SportContact 2 ( 265/45 ZR20 104Y MO, met velgrandbescherming ) SportContact 2 ( 265/45 ZR20 104Y MO, met velgrandbescherming ) (1)
      Continental SportContact 2 ( 265/45 ZR20 104Y MO, met velgrandbescherming )
      • 04019238315653
      • 0352623
      1
    • Michelin Pilot Sport PS2 ( 315/30 ZR18 (98Y) N4, met wangbescherming (FSL) )
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151589081.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/184184153.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/57858675.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/100936324.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/103948711.jpg?ts=1
      Michelin Michelin Pilot Sport PS2 ( 315/30 ZR18 (98Y) N4, met wangbescherming (FSL) ) Pilot Sport PS2 ( 315/30 ZR18 (98Y) N4, met wangbescherming (FSL) ) Pilot Sport PS2 ( 315/30 ZR18 (98Y) N4, met wangbescherming (FSL) ) (1)
      Michelin Pilot Sport PS2 ( 315/30 ZR18 (98Y) N4, met wangbescherming (FSL) )
      • 03528700416503
      • 041650
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 165.20
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 165.20
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 165.20
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 165.20
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 164.10
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 167.00
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 168.60
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 168.60
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 165.20
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 166.10
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 166.10
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 166.10
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 166.20
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 168.60
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 165.20
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 165.20
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 165.20
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 165.20
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 165.20
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 168.60
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 165.20
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 165.20
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 165.20
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 165.20
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 165.20
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 169.30
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 169.30
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 169.30
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 170.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 170.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 170.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 170.90
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 181.50
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 170.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 181.50
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 181.50
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 181.50
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 181.50
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 181.50
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 181.50
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 181.50
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 184.40
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 184.40
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 184.40
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 184.40
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 184.40
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 183.40
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 182.60
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 182.60
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 182.60
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 182.60
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 182.60
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 182.60
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 182.60
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 182.60
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 182.70
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 182.70
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 182.70
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 182.70
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 182.70
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 182.70
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 182.70
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 182.20
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 178.70
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 177.80
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 177.80
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 177.80
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 177.80
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 177.80
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 179.20
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 179.20
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 184.40
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 184.40
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 184.40
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 184.40
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 179.70
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 179.70
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 179.70
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 179.70
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 178.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 178.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 178.00
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 179.70
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 182.70
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 182.70
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 179.70
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 182.70
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 182.70
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 183.80
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 182.70
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 182.70
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 182.70
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 182.70
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 180.20
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 180.20
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 188.10
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 180.20
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 182.70
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 180.20
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 180.20
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 181.80
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 181.80
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 181.80
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 209.40
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 181.80
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 181.80
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 180.20
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 180.20
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 180.20
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 180.20
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 184.50
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 180.20
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 180.20
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 180.20
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 180.20
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 180.20
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 180.20
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 180.20
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 180.20
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 180.20
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 181.90
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 179.80
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 179.80
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 179.80
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 179.80
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 179.80
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 179.80
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 183.10
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 183.10
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 181.90
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 183.10
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 183.10
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 181.30
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 180.20
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 180.20
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 180.20
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 180.20
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 180.20
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 180.20
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 180.20
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 180.20
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 180.20
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 181.50
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 179.40
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 179.40
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 179.40
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 181.50
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 181.50
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 181.50
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 180.20
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 180.20
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 180.20
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 180.20
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 183.30
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 181.90
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 182.60
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 183.70
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 185.10
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 184.50
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 184.60
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 184.40
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 184.40
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 184.60
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 184.60
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 184.60
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 184.60
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 184.60
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 184.60
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 184.60
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 184.60
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 184.60
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 184.60
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 184.60
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 182.80
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 182.80
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 180.80
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 180.80
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 180.20
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 180.20
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 180.20
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 184.80
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 181.00
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 181.00
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 181.00
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 181.00
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 181.00
      • Mon Oct 10 02:00:00 CEST 2022 187.50
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 181.00
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 185.00
      • Thu Oct 13 02:00:00 CEST 2022 189.10
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 189.10
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 189.10
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 189.10
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 189.10
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 186.50
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 186.80
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 182.50
      • Fri Oct 21 02:00:00 CEST 2022 189.10
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 189.10
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 189.10
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 189.10
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 189.10
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 218.30
      • Thu Oct 27 02:00:00 CEST 2022 193.40
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 193.40
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 193.40
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 193.40
      • Mon Oct 31 01:00:00 CET 2022 218.30
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 218.30
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 218.30
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 216.90
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 216.90
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 216.90
      • Sun Nov 06 01:00:00 CET 2022 210.50
      • Mon Nov 07 01:00:00 CET 2022 216.90
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 210.50
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 210.50
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 210.50
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 181.00
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 181.00
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 181.00
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 181.00
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 182.80
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 182.80
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 182.80
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 182.80
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 182.80
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 182.80
      • Mon Nov 21 01:00:00 CET 2022 206.30
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 182.80
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 182.80
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 182.80
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 182.80
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 182.80
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 182.80
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 182.80
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 182.80
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 182.80
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 182.80
      • Fri Dec 02 01:00:00 CET 2022 188.14
      • Sat Dec 03 01:00:00 CET 2022 188.14
      • Sun Dec 04 01:00:00 CET 2022 188.14
      • Mon Dec 05 01:00:00 CET 2022 188.14
      • Tue Dec 06 01:00:00 CET 2022 188.14
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 188.14
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 188.14
    • teamvergelijk@vergelijk.be