x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er beamers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Dell beamer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in beamer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Dell S560 Desktopprojector 3400ANSI lumens DLP 1080p (1920x1080) Wit beamer/projector
      • //pc.vergelijk.be/{{size}}/9/1/3/7/dell-s560-poytaprojektori-3400ansi-lumenia-1080p-1920x1080-valkoinen-dataprojektori-83979137.jpg
      • //pc.vergelijk.be/{{size}}/4/6/3/0/dell-s560-desktop-projector-3400ansi-lumens-dlp-1080p-1920x1080-white-data-projector-86114630.jpg
      • //pc.vergelijk.be/{{size}}/4/6/3/1/dell-s560-desktop-projector-3400ansi-lumens-dlp-1080p-1920x1080-white-data-projector-86114631.jpg
      • //pc.vergelijk.be/{{size}}/4/6/3/2/dell-s560-desktop-projector-3400ansi-lumens-dlp-1080p-1920x1080-white-data-projector-86114632.jpg
      • //pc.vergelijk.be/{{size}}/3/5/0/4/dell-s560-desktop-projector-3400ansi-lumens-dlp-1080p-1920x1080-white-data-projector-103093504.jpg
      Dell S560 Desktopprojector 3400ANSI lumens DLP 1080p (1920x1080) Wit beamer/projector (1)
      Dell S560 Desktopprojector 3400ANSI lumens DLP 1080p (1920x1080) Wit beamer/projector
      Directsale.be Directsale.be
      1339, 3d (offer_sdt_3_days)
      Directsale.be Directsale.be
      1339, 3d (offer_sdt_3_days)
      2
      most_sold
    • Quick filters (quick_questions):
      • Full HD DEFAULT
        • full_hd
      • 3D DEFAULT
        • 3d
      • Portable Beamers DEFAULT
        • draagbare_beamer
      • Epson DEFAULT
        • epson
      • Optoma DEFAULT
        • optoma
      • BenQ DEFAULT
        • benq
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Epson (epson)
      • Optoma (optoma)
      • Benq (benq)
      • Acer (acer)
      • AVer (aver)
      • Aiptek (aiptek)
      • Asus (asus)
      • Auna (auna)
      • Beam Labs (beam_labs)
      • Canon (canon)
      • Celluon (celluon)
      • Dell (dell)
      • Hitachi (hitachi)
      • Infocus (infocus)
      • JVC (jvc)
      • Lenovo (lenovo)
      • LG (lg)
      • NEC (nec)
      • Ninyas (ninyas)
      • Panasonic (panasonic)
      • Philips (philips)
      • Rif6 (rif6)
      • Salora (salora)
      • Sony (sony)
      • Telefunken (telefunken)
      • Viewsonic (viewsonic)
      • Vivitek (vivitek)
      • XSORIES (xsories)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €300 (budget)
      • €300 - €1000 (low)
      • €1000 - €2000 (medium)
      • > €2000 (high)
    • Type Beamer (group_name):
      • Desktopprojector Desktopprojector Dell beamer (desktopprojector)
      • Draagbare Beamer (draagbare_beamer)
      • Beamer met Wandmontage (beamer_met_wandmontage)
    • Extra's (extra_s):
      • 3D Beamers (3d)
      • Full HD Beamers (full_hd)
    • Netwerkaansluiting (netwerkfuncties):
      • Bedraad (bedraad)
      • WiFi (wifi)
    • Ingebouwde Speakers (ingebouwde_luidsprekers):
      • Met Speakers (ja)
      • Zonder Speakers (nee)
    • Geluidsniveau (Decibel) (geluidsniveau):
      • < 30 dB (geluidsniveau_30)
      • 30 dB - 33 dB (geluidsniveau_30_33)
      • 33 dB - 37 dB (geluidsniveau_33_37)
      • ≥ 37 dB (geluidsniveau_37)
    • Resolutie (projector_native_resolutie):
      • 720p (1280x720) (720p_1280x720_)
      • 1080p (1920x1080) (1080p_1920x1080_)
      • Full HD (1920x1080) (full_hd_1920x1080_)
      • nHD (640x360) (nhd_640x360_)
      • SVGA (800x600) (svga_800x600_)
      • SXGA (1280x1024) (sxga_1280x1024_)
      • UXGA (1600 x 1200) (uxga_1600_x_1200_)
      • VGA (640x480) (vga_640x480_)
      • WUXGA (1920x1200) (wuxga_1920x1200_)
      • WVGA (854x480) (wvga_854x480_)
      • WXGA (1280x720) (wxga_1280x720_)
      • WXGA (1280x800) (wxga_1280x800_)
      • XGA (1024x678) (xga_1024x678_)
      • XGA (1024x768) (xga_1024x768_)
    • Projectietechnologie (projectietechnologie):
      • LED (led)
      • LCD (lcd)
      • 3LCD (3lcd)
      • DLP (dlp)
      • D-ILA (d_ila)
      • LCOS (lcos)
      • SXRD (sxrd)
    • Helderheid (Lumen) (projectorhelderheid):
      • < 3000 (lowprojectorhelderheid_3000)
      • 3000 - 35000 (projectorhelderheid_3000_3500)
      • 35000 - 4700 (projectorhelderheid_3500_4700)
      • > 4700 (projectorhelderheid_4700)
    • Levensduur lamp (levensduur_lamp):
      • < 3500 uur (levensduur_lamp_3500)
      • 3500 uur - 5000 uur (levensduur_lamp_3500_5000)
      • 5000 uur - 6000 uur (levensduur_lamp_5000_6000)
      • ≥ 6000 uur (levensduur_lamp_6000)
    • Afstandsbediening (afstandsbediening):
      • Infrarood Afstandsbediening (ir)
      • Afstandsbediening met draad (bedraad)
      • RM-PJ19 Afstandsbediening (rm_pj19)
    • Aantal USB poorten (usb_2_0_poort_en_):
      • 1 (usb_2_0_poort_en__1.0)
      • 2 (usb_2_0_poort_en__2.0)
      • 3 (usb_2_0_poort_en__3.0)
      • 4 (usb_2_0_poort_en__4.0)
    • Aantal HDMI poorten (aantal_hdmi_poorten):
      • 1 (aantal_hdmi_poorten_1.0)
      • 2 (aantal_hdmi_poorten_2.0)
      • 3 (aantal_hdmi_poorten_3.0)
      • 4 (aantal_hdmi_poorten_4.0)
      • 5 (aantal_hdmi_poorten_5.0)
    • Zoomverhouding (zoomverhouding):
      • 1.11:1 (1_11_1)
      • 1.15:1 (1_15_1)
      • 1.16:1 (1_16_1)
      • 1.1:1 (1_1_1)
      • 1.22:1 (1_22_1)
      • 1.25:1 (1_25_1)
      • 1.2:1 (1_2_1)
      • 1.35:1 (1_35_1)
      • 1.3:1 (1_3_1)
      • 1.45:1 (1_45_1)
      • 1.4:1 (1_4_1)
      • 1.5:1 (1_5_1)
      • 1.6:1 (1_6_1)
      • 1.75:1 (1_75_1)
      • 1.7:1 (1_7_1)
      • 1.8:1 (1_8_1)
      • 1:1 (1_1)
      • 2.06:1 (2_06_1)
      • 2.0:1 (2_0_1)
      • 2.1:1 (2_1_1)
      • Vast (vast)
    • Compatibele Geheugenkaarten (compatibele_geheugenkaarten):
      • MicroSD Kaart (microsd_transflash_)
      • MicroSDHC Kaart (microsdhc)
      • SD Kaart (sd)
      • SDHC Kaart (sdhc)
      • Niet compatibel (niet_ondersteund)
      • SDXC (sdxc)
    • Familie (family):
      • Basic (basic)
      • business (business)
      • Essential (essential)
      • Home (home)
      • Home cinema (home_cinema)
      • Large Venue (large_venue)
      • LV (lv)
      • LX (lx)
      • PicoPix (picopix)
      • Portable LED (portable_led)
      • Professional and Education (professional_and_education)
      • Screeneo (screeneo)
      • travel (travel)
    • Product Varianten (group):
      • Acer Beamer met Wandmontage (acer_beamer_met_wandmontage)
      • Acer Desktopprojector (acer_desktopprojector)
      • Acer Draagbare Beamer (acer_draagbare_beamer)
      • Aiptek Desktopprojector (aiptek_desktopprojector)
      • Aiptek Draagbare Beamer (aiptek_draagbare_beamer)
      • Asus Draagbare Beamer (asus_draagbare_beamer)
      • Auna Desktopprojector (auna_desktopprojector)
      • Beam Labs Desktopprojector (beam_labs_desktopprojector)
      • BenQ Beamer met Wandmontage (benq_beamer_met_wandmontage)
      • BenQ Desktopprojector (benq_desktopprojector)
      • BenQ Draagbare Beamer (benq_draagbare_beamer)
      • Canon Desktopprojector (canon_desktopprojector)
      • Canon Draagbare Beamer (canon_draagbare_beamer)
      • Celluon Draagbare Beamer (celluon_draagbare_beamer)
      • Dell Desktopprojector (dell_desktopprojector)
      • Epson Beamer met Wandmontage (epson_beamer_met_wandmontage)
      • Epson Desktopprojector (epson_desktopprojector)
      • Epson Draagbare Beamer (epson_draagbare_beamer)
      • Infocus Desktopprojector (infocus_desktopprojector)
      • Infocus Draagbare Beamer (infocus_draagbare_beamer)
      • JVC Desktopprojector (jvc_desktopprojector)
      • Lenovo Draagbare Beamer (lenovo_draagbare_beamer)
      • LG Desktopprojector (lg_desktopprojector)
      • LG Draagbare Beamer (lg_draagbare_beamer)
      • NEC Desktopprojector (nec_desktopprojector)
      • NEC Draagbare Beamer (nec_draagbare_beamer)
      • Optoma Desktopprojector (optoma_desktopprojector)
      • Optoma Draagbare Beamer (optoma_draagbare_beamer)
      • Panasonic Beamer met Wandmontage (panasonic_beamer_met_wandmontage)
      • Philips Draagbare Beamer (philips_draagbare_beamer)
      • Salora Desktopprojector (salora_desktopprojector)
      • Salora Draagbare Beamer (salora_draagbare_beamer)
      • Sony Beamer met Wandmontage (sony_beamer_met_wandmontage)
      • Sony Desktopprojector (sony_desktopprojector)
      • Sony Draagbare Beamer (sony_draagbare_beamer)
      • Viewsonic Desktopprojector (viewsonic_desktopprojector)
      • Vivitek Desktopprojector (vivitek_desktopprojector)
      • Vivitek Draagbare Beamer (vivitek_draagbare_beamer)
      • XSORIES Draagbare Beamer (xsories_draagbare_beamer)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be