x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Tenco tuindecor beits dekkend parelwit - 2,5 liter

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Tenco tuindecor beits dekkend parelwit - 2,5 liter
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Tenco tuindecor beits dekkend parelwit - 2,5 liter
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Tenco tuindecor beits dekkend parelwit - 2,5 liter
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/151869058.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/161368201.jpg
Tenco Tenco tuindecor beits dekkend parelwit - 2,5 liter tuindecor beits dekkend parelwit - 2,5 liter tuindecor beits dekkend parelwit - 2,5 liter Tenco tuindecor beits dekkend parelwit - 2,5 liter (1)
  • 08712701178040
1
  • Design
    • Kleur: Wit
  • Algemene kenmerken
    • Ondoorzichtigheid: Dekkend
  • Technische details
    • Afwerking: Hoogglans
  • 35.96 35.96 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Tenco tuindecor beits dekkend parelwit - 2,5 liter35.96, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Cetabever Binnenbeits Transparant Acryl - 0.25 liter - Licht Kersen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158571531.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120416644.jpg
      Cetabever Cetabever Binnenbeits Transparant Acryl - 0.25 liter - Licht Kersen Binnenbeits Transparant Acryl - 0.25 liter - Licht Kersen Binnenbeits Transparant Acryl - 0.25 liter - Licht Kersen Cetabever Binnenbeits Transparant Acryl - 0,25 liter - Leem (1)
      Cetabever Binnenbeits Transparant Acryl - 0.25 liter - Licht Kersen
      • 08711113074858
      1
    • Zinsser Bin 2,5 Liter
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226640261.jpg
      Zinsser Zinsser Bin 2,5 Liter Bin 2,5 Liter Bin 2,5 Liter Zinsser BIN Primer online verkrijgbaar! Zinsser BIN Primer biedt ongeëvenaarde hechting op glanzende oppervlakken - inclusief glas - zonder de noodzaak voor schuren en blokkeert hardnekkige vlekken. Vlekken die ontstaan zijn door bijvoorbeeld roet, waterschade of lekkages. De hoge kleefkracht van de schellak formule sealt poreuze oppervlakken, zelfs van bloedend hout en sap strepen. Zinsser BIN isoleert waterschade, schimmel vlekken, nicotine, olievlekken, markeerstiften en meer. ZinsserBINis... (1)
      Zinsser Bin 2,5 Liter
      • 05413436049874
      2
    • Zinsser Bin 5 Liter
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/221779458.jpg
      Zinsser Zinsser Bin 5 Liter Bin 5 Liter Bin 5 Liter Zinsser Bin 5 Liter (1)
      Zinsser Bin 5 Liter
      • 05413436049881
      2
    • Finess Tuinbeits Finess Timberstain Acryl Zwart (Ral 9005) 750Ml
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/221989242.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228457278.jpg
      Finess Finess Tuinbeits Finess Timberstain Acryl Zwart (Ral 9005) 750Ml Tuinbeits Finess Timberstain Acryl Zwart (Ral 9005) 750Ml Tuinbeits Finess Timberstain Acryl Zwart (Ral 9005) 750Ml Finess Timberstain Zwart RAL 9005 online kopen? Bestel hier voordelig Finess Timberstain Zwart RAL 9005. Zeer geschikt om tuinhout, zoals gepotdekselde delen, zwart te beitsen. Finess Timberstain Zwart RAL 9005 is vochtregulerend, waterafstotend en weersbestendig. Geschikt voor buitentoepassingen op fijn gezaagd hout dat niet in contact komt met de grond. Denk hierbij aan houten gevelbetimmeringen, dakoverstekken, tuinhuisjes en schuttingen. Met 1 liter Finess Timberstain Zwart RAL 9005 kun j... (2)
      Finess Tuinbeits Finess Timberstain Acryl Zwart (Ral 9005) 750Ml
      • 08711429291673
      1
      deal
    • min
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 35.96
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 35.96
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 35.96
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 35.96
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 35.96
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 35.96
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 35.96
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 35.96
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 35.96
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 35.96
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 35.96
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 35.96
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 35.96
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 35.96
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 35.96
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 35.96
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 35.96
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 35.96
    • teamvergelijk@vergelijk.be