x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Trae-Lyx Trae Lyx Kleurbeits Kleur: 2533 Beuken

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Trae-Lyx Trae Lyx Kleurbeits Kleur: 2533 Beuken
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Trae-Lyx Trae Lyx Kleurbeits Kleur: 2533 Beuken
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Trae-Lyx Trae Lyx Kleurbeits Kleur: 2533 Beuken
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/147801743.jpg
Trae-Lyx Trae-Lyx Trae Lyx Kleurbeits Kleur: 2533 Beuken Trae Lyx Kleurbeits Kleur: 2533 Beuken Trae Lyx Kleurbeits Kleur: 2533 Beuken Trae Lyx Kleurbeits Kleur: 2533 Beuken 1l (1)
  • 08712576105714
1
  • Design
    • Kleur: Wit
  • Algemene kenmerken
    • Capaciteit liter: 0 L
  • 25.25 25.25 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Trae Lyx Kleurbeits Kleur: 2533 Beuken 1l25.25, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Lacq Energol autoclaaf groen 2,5 liter
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/109379157.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230020655.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223487872.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178824239.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223487941.jpg
      Lacq Lacq Energol autoclaaf groen 2,5 liter Energol autoclaaf groen 2,5 liter Energol autoclaaf groen 2,5 liter Energol beits bouwt laagdikte van binnenuit op. Na meerdere lagen komt er een beschermde film over het hout waardoor het voor jaren beschermd. Zijdeglans voor buitenhout en blijft lang flexibel (1)
      Lacq Energol autoclaaf groen 2,5 liter
      • 08717853121005
      • 586483
      1
    • Bouwsales Touwen Tencogarant Lak zwart teervrij 2.5 liter
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163019961.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199514634.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147802682.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183328928.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/90093893.jpg
      Bouwsales Bouwsales Touwen Tencogarant Lak zwart teervrij 2.5 liter Touwen Tencogarant Lak zwart teervrij 2.5 liter Touwen Tencogarant Lak zwart teervrij 2.5 liter Teervrije zwarte coating voor grondwerken. (1)
      Bouwsales Touwen Tencogarant Lak zwart teervrij 2.5 liter
      • 08712701380047
      1
    • Sigma Life Ds Acryl Satin 2,5 Liter
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149217037.jpg
      Sigma Sigma Life Ds Acryl Satin 2,5 Liter Life Ds Acryl Satin 2,5 Liter Life Ds Acryl Satin 2,5 Liter Sigma Sigmalife DS Acryl Satin kopen? SigmaSigmalife DS Acryl Satin is een vochtregulerende en waterafstotende beits die snel droogt en reukarm is. Dankzij de hoge elasticiteit is het bij uitstek geschikt voor houtsoorten die een groter zwel- en krimpgedrag vertonen. Eventuele barstvorming wordt hierdoor tot een minimum beperkt. Met Sigmalife DS Acryl Satin beschermt en verfraait u houtwerk buiten en binnen, zoals geveltimmerwerk, tuinhekken, kozijnen, ramen, deuren en lambriseringen. KENMERK... (1)
      Sigma Life Ds Acryl Satin 2,5 Liter
      • 08716242791379
      1
      deal
    • Sigma Life Ds Tx Satin 1 Liter
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149217117.jpg
      Sigma Sigma Life Ds Tx Satin 1 Liter Life Ds Tx Satin 1 Liter Life Ds Tx Satin 1 Liter Sigma Sigmalife DS TX Satin kopen? Sigma Sigmalife DS TX Satin is een weervaste, zijdeglanzende transparante beits. Dit product is op basis van thixotrope alkydhars. Thixotroop betekent dat het product in het blik en op de kwast stevig is, maar bij opstrijken - wanneer de schilder druk uitoefent - vloeibaar en soepel verwerkbaar wordt. De droge laagdikte is hoger dan die van een conventionele, transparante beits. KENMERKEN + Nerftekening van het hout wordt geaccentueerd. + Vochtregulerend en ... (1)
      Sigma Life Ds Tx Satin 1 Liter
      • 08716242791409
      1
      deal
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 25.25
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 25.25
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 25.25
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 25.25
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 25.25
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 25.25
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 25.25
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 25.25
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 25.25
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 25.25
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 25.25
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 25.25
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 25.25
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 25.25
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 25.25
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 25.25
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 25.25
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 25.25
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 25.25
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 25.25
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 25.25
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 25.25
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 25.25
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 25.25
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 25.25
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 25.25
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 25.25
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 25.25
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 25.25
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 25.25
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 25.25
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 25.25
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 25.25
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 25.25
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 25.25
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 25.25
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 25.25
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 25.25
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 25.25
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 25.25
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 25.25
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 25.25
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 25.25
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 25.25
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 25.25
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 25.25
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 25.25
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 25.25
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 25.25
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 25.25
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 25.25
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 25.25
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 25.25
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 25.25
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 25.25
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 25.25
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 25.25
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 25.25
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 25.25
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 25.25
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 25.25
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 25.25
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 25.25
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 25.25
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 25.25
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 25.25
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 25.25
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 27.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 25.25
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 25.25
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 25.25
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 25.25
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 25.25
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 25.25
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 25.25
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 25.25
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 25.25
    • teamvergelijk@vergelijk.be