x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er BH's verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Magic bodyfashion Strapless BH

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in BH categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Magic bodyfashion Ondergoed unisex
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/68212781.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/103820702.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129366198.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174825921.jpg
      Magic bodyfashion Magic bodyfashion Ondergoed unisex Ondergoed unisex Ondergoed unisex De Backless Beauty van MAGIC heeft twee aparte cups die eenvoudig eén-voor-één zijn aan te brengen, door deze op de borst te plakken. Vervolgens kan de de voorsluiting worden gesloten om een mooie decolleté te creëren. Het effect is een volledig vrije rug en schouders. Aan de binnenzijde van de cups zit een zelfklevend laagje, wat na gebruik eenvoudig weer te reinigen is met water. De bh is voor meermalig gebruik. De bh wordt inclusief reisetui geleverd. (1)
      Magic bodyfashion Ondergoed unisex
      • 08717438282763
      3
      33.94 EUR
    • Magic bodyfashion Plak bh zonder achterzijde
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165004957.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181317735.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181317736.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160906594.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202312394.jpg
      Magic bodyfashion Magic bodyfashion Plak bh zonder achterzijde Plak bh zonder achterzijde Plak bh zonder achterzijde Plak bh zonder achterzijde (1)
      Magic bodyfashion Plak bh zonder achterzijde
      • 08720143313035
      2
      39.99 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Wit DEFAULT
        • wit
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Primadonna DEFAULT
        • primadonna
      • Marie jo DEFAULT
        • marie_jo
      • Triumph DEFAULT
        • triumph
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Wat is je budget? (price):
      • Minder dan €30 (budget)
      • €30 - €40 (low)
      • €40 - €50 (medium)
      • €50 of meer (high)
    • Merk (brand):
      • Adidas (adidas)
      • AEG (aeg)
      • After Eden (after_eden)
      • Agent Provocateur (agent_provocateur)
      • Airforce (airforce)
      • Anita (anita)
      • Anita Active (anita_active)
      • Anita Comfort (anita_comfort)
      • Aubade (aubade)
      • B.A.E. (b_a_e_)
      • BABYJEM (babyjem)
      • Bamboo Basics (bamboo_basics)
      • Beeren (beeren)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blue Bella (blue_bella)
      • BlueAir (blueair)
      • Bluebella (bluebella)
      • Boegem (boegem)
      • Boobs & Bloomers (boobs_bloomers)
      • Bravado (bravado)
      • Bye Bra (bye_bra)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Carriwell (carriwell)
      • Chantelle (chantelle)
      • Claesen's (claesen_s)
      • Cosabella (cosabella)
      • Dim (dim)
      • DKNY (dkny)
      • Dorina (dorina)
      • Elbrina (elbrina)
      • Elomi (elomi)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Femilet (femilet)
      • FILA (fila)
      • Freya (freya)
      • Gaubert (gaubert)
      • Giovanni (giovanni)
      • Girlfriend Collective (girlfriend_collective)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • Gossard (gossard)
      • Hanro (hanro)
      • HEMA (hema)
      • HKMX (hkmx)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Kids Only (kids_only)
      • Leg avenue (leg_avenue)
      • Limar (limar)
      • LOVE Stories (love_stories)
      • Magic (magic)
      • Magic bodyfashion (magic_bodyfashion)
      • Maidenform (maidenform)
      • Maje (maje)
      • Marie jo (marie_jo)
      • Marlies Dekkers (marlies_dekkers)
      • Medela (medela)
      • Mey (mey)
      • Muchachomalo (muchachomalo)
      • NA-KD (na_kd)
      • Naturana (naturana)
      • Nike (nike)
      • Nikkie (nikkie)
      • Noppies (noppies)
      • Obsessive (obsessive)
      • OBSESSIVE Inspire your desire (obsessive_inspire_your_desire)
      • ONLY (only)
      • Only Play (only_play)
      • Only Play Curvy (only_play_curvy)
      • Organic Basics (organic_basics)
      • Paprika (paprika)
      • Passionata (passionata)
      • Petit Amour (petit_amour)
      • Pieces (pieces)
      • Playtex (playtex)
      • Primadonna (primadonna)
      • Puma (puma)
      • Qlima (qlima)
      • Reiss (reiss)
      • Sassa (sassa)
      • Sassa mode (sassa_mode)
      • Schiesser (schiesser)
      • Shock Absorber (shock_absorber)
      • Simone Pérèle (simone_pe_re_le)
      • Sloggi (sloggi)
      • Spanx (spanx)
      • Susa (susa)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Triaction by triumph (triaction_by_triumph)
      • Triumph (triumph)
      • Under Armour (under_armour)
      • Underprotection (underprotection)
      • Vingino (vingino)
      • Wolford (wolford)
      • Wonderbra (wonderbra)
      • You2Toys (you2toys)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Beige (beige)
      • Cremé (creme)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (lingerie_maat):
      • 65A (65a)
      • 70A (70a)
      • 75A (75a)
      • 80A (80a)
      • 85A (85a)
      • 90A (90a)
      • 95A (95a)
      • 65B (65b)
      • 70B (70b)
      • 75B (75b)
      • 80B (80b)
      • 85B (85b)
      • 90B (90b)
      • 95B (95b)
      • 100B (100b)
      • 65C (65c)
      • 70C (70c)
      • 75C (75c)
      • 80C (80c)
      • 85C (85c)
      • 90C (90c)
      • 95C (95c)
      • 100C (100c)
      • 65D (65d)
      • 70D (70d)
      • 75D (75d)
      • 80D (80d)
      • 85D (85d)
      • 90D (90d)
      • 95D (95d)
      • 100D (100d)
      • 65E (65e)
      • 70E (70e)
      • 75E (75e)
      • 80E (80e)
      • 85E (85e)
      • 90E (90e)
      • 95E (95e)
      • 100E (100e)
      • 65F (65f)
      • 70F (70f)
      • 75F (75f)
      • 80F (80f)
      • 85F (85f)
      • 90F (90f)
      • 95F (95f)
      • 100F (100f)
      • 65G (65g)
      • 70G (70g)
      • 75G (75g)
      • 80G (80g)
      • 85G (85g)
      • 90G (90g)
      • 95G (95g)
      • 100G (100g)
      • 65H (65h)
      • 70H (70h)
      • 75H (75h)
      • 80H (80h)
      • 85H (85h)
      • 90H (90h)
      • 95H (95h)
    • Soort BH (type_bh):
      • Balconette beha (balconette_beha)
      • Beugel beha's (beugel_beha_s)
      • Beugelloze beha's (beugelloze_beha_s)
      • Borstvoeding beha's (borstvoeding_beha_s)
      • Bralettes (bralettes)
      • Bustiers (bustiers)
      • Minimizer (minimizer)
      • Push-up-beha's (push_up_beha_s)
      • Racerback beha's (racerback_beha_s)
      • Strapless (strapless)
      • T-shirt beha's (t_shirt_beha_s)
      • Triangel beha's (triangel_beha_s)
      • Zwangerschaps beha's (zwangerschaps_beha_s)
    • Materiaal (materiaal):
      • Bamboe (bamboe)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Spandex (spandex)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Zijde (zijde)
    • Motief (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Dip-dye (dip_dye)
      • Effen (effen)
      • Geruit (geruit)
      • Gestreept (gestreept)
      • Ingrain (ingrain)
      • Krijtstreepje (krijtstreepje)
      • Logo (logo)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Monochroom (monochroom)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Tekstpatroon (tekstpatroon)
      • Visgraat (visgraat)
      • Vormen (vormen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be