x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Stiga SAB 500 AE (zonder accu)

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Stiga SAB 500 AE (zonder accu)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Stiga SAB 500 AE (zonder accu)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Stiga SAB 500 AE (zonder accu)
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/199758747.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/161647387.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/161647388.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/161647390.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/161639940.jpg?ts=1
Stiga Stiga SAB 500 AE (zonder accu) SAB 500 AE (zonder accu) SAB 500 AE (zonder accu) Stiga SAB 500 AE Accu Bladblazer Body De Stiga SAB 500 AE is ontworpen om het buiten schoonmaken een stuk sneller en eenvoudiger te maken. Omdat het een batterijaangedreven bladblazer is, geniet u van tuinieren zonder uitstootgassen, minder trillingen en een stillere werking in vergelijking met een typische benzinebladblazer. Ergonomisch ontwerp Een ergonomische handgreep zorgt voor comfortabel gebruik, terwijl de rubberen steun aan de onderkant en aan het mondstuk de machine beschermen. Dank... (1)
  • 08008984844407
  • 08008984811836
  • 278500008/ST1
3
deal
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 3.8 kg
    • Lengte: 101 cm
    • Breedte (cm): 16 cm
    • Hoogte: 26 cm
  • Design
    • Kleur: Grijs
    • Materiaal: Kunststof
  • 129.00 157.14 EUR 3
    3
    • keizers keizers
      Stiga SAB 500 AE Accu Bladblazer Body De Stiga SAB 500 AE is ontworpen om het buiten schoonmaken een stuk sneller en eenvoudiger te maken...
      129.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      Op batterijen werkende bladblazer, ideaal voor het reinigen van je tuin en het verwijderen van grassnijden, bladeren of nieuwe sneeuw, ge...153.39, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Stiga Accubladblazer Sab 500 Ae 48v 650w Grijs/geel157.14, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • WOLF-Garten 72V Li-Ion Power 24 B
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152214693.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158365955.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158254502.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158254503.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158365956.jpg?ts=1
      WOLF-Garten WOLF-Garten 72V Li-Ion Power 24 B 72V Li-Ion Power 24 B 72V Li-Ion Power 24 B Wanneer de accu op de bladblazer wordt gezet, moet deze nogmaals aangezet worden. Standaard meegeleverd 1x Oplader 1x Accu Bijzondere kenmerken Optimaal vermogen in elke stand en bij hoge luchtvolumes Twee verschillende, eenvoudig verwisselbare mondstukken voor het wegblazen van droog en nat blad Eenvoudige & perfecte inzet ook onder moeilijke werkomstandigheden Volledige uitrusting inclusief breed-mondstuk met geïntegreerde bladkrabber, punt-mondstuk en schouderriem Ergonomisch vormgegeven b... (1)
      WOLF-Garten 72V Li-Ion Power 24 B
      • 04008423873993
      • 41AA0BN-650
      1
    • Makita DUB184TJX1 18 V Bladblazer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/179513249.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153989601.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205887300.jpg?ts=1
      Makita Makita DUB184TJX1 18 V Bladblazer DUB184TJX1 18 V Bladblazer DUB184TJX1 18 V Bladblazer \\nDe Makita DUB184TJX1 is een lichte maar krachtige 18 V Lithium-ion bladblazer, ideaal voor opruimwerkzaamheden van stadscentra en parken, woonwijken, bij scholen, ziekenhuizen of elke andere lawaaigevoelige omgeving. \\n\\n Bijzondere kenmerken * De 18 V LXT Makita accu past op ruim 170+ machines. * Lichte maar krachtige 18 V Lithium-ion bladblazer, ideaal voor opruimwerkzaamheden van stadscentra en parken, woonwijken, bij scholen, ziekenhuizen of elke andere lawaaigevoelige omgeving. * Ha... (1)
      Makita DUB184TJX1 18 V Bladblazer
      • 00088381722742
      2
      deal
    • HiKOKI Blaas- en Zuigmachine 550 W - RB40VAUTZ
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163628346.jpg?ts=1
      HiKOKI HiKOKI Blaas- en Zuigmachine 550 W - RB40VAUTZ Blaas- en Zuigmachine 550 W - RB40VAUTZ Blaas- en Zuigmachine 550 W - RB40VAUTZ Hikoki RB40VA UTZ BLAASAPPARAAT - RB40VAUTZ \\nBeschrijving · 2 zijdig stationair te gebruiken\\n· hoogste luchtverplaatsing in zijn klasse\\n· innovatief design\\n· soft grip handgreep\\n· traploos regelbaar toerental\\n\\nStandaard toebehoren:\\n1 stofzak\\n\\nTechnische gegevens * Toerental onbelast 0 - 16.000 tr/min * Hoogte 137 mm * Lengte (incl. neus) 447 mm * Luchtdruk 0 - 550 mm WK kPa * Luchtverplaatsing 0 - 3,8 m³/min * Opgenomen vermogen 550 W * Geluidsniveau 84 dB(A) * Gewicht 1,7 kg (2)
      HiKOKI Blaas- en Zuigmachine 550 W - RB40VAUTZ
      • 04966376278350
      3
    • Grizzly Elektrische Bladblazer / Bladzuiger ELS2614 2E - Inclusief 1 opvangzak - 2600W - 140-270 km/h
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158602037.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207010792.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207010791.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207010794.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207010732.jpg?ts=1
      Grizzly Grizzly Elektrische Bladblazer / Bladzuiger ELS2614 2E - Inclusief 1 opvangzak - 2600W - 140-270 km/h Elektrische Bladblazer / Bladzuiger ELS2614 2E - Inclusief 1 opvangzak - 2600W - 140-270 km/h Elektrische Bladblazer / Bladzuiger ELS2614 2E - Inclusief 1 opvangzak - 2600W - 140-270 km/h De Grizzly Tools elektrische bladzuiger / bladblazer is een alleskunner met zuig-, blaas-, opvang- en snijfuncties. Met 2600 watt vermogen maak je gemakkelijk je tuin schoon + een extra opvangzak. De bladblazer heeft 3 functies, namelijk zuigen, blazen en hakken. Kenmerken: * Bijzonderheden: 2600 watt, * 140-270 km/u, 14 m³/min. * 40L click-in opvangzak, * 3 functies: blazen, stofzuigen, hakken 10:1, * Traploze elektronica Technische specificaties: * Nominale ingangsspanning: 230-240 V ~, 50... (1)
      Grizzly Elektrische Bladblazer / Bladzuiger ELS2614 2E - Inclusief 1 opvangzak - 2600W - 140-270 km/h
      • 04035485008681
      2
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 116.99
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 116.99
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 116.99
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 116.99
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 116.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 116.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 116.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 116.99
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 116.99
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 116.99
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 116.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 116.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 116.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 116.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 116.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 116.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 116.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 116.99
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 119.99
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 119.99
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 119.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 119.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 119.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 119.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 119.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 129.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be