x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er blazers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    AllSaints blazer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in blazer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • AllSaints Aleida openvallende blazer van jersey met klepzakken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/224047193.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/224095469.jpg
      AllSaints AllSaints Aleida openvallende blazer van jersey met klepzakken Aleida openvallende blazer van jersey met klepzakken Aleida openvallende blazer van jersey met klepzakken Aleida openvallende blazer van jersey met klepzakken (1)
      AllSaints Aleida openvallende blazer van jersey met klepzakken
      • 05059786147626
      1
      most_sold
      189.00 EUR
    • AllSaints Aleida blazer met klepzakken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/217765010.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223609597.jpg
      AllSaints AllSaints Aleida blazer met klepzakken Aleida blazer met klepzakken Aleida blazer met klepzakken Aleida blazer met klepzakken (1)
      AllSaints Aleida blazer met klepzakken
      • 05057055987126
      1
      259.00 EUR
    • AllSaints Aleida longline blazer met klepzakken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181278386.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223599352.jpg
      AllSaints AllSaints Aleida longline blazer met klepzakken Aleida longline blazer met klepzakken Aleida longline blazer met klepzakken Aleida longline blazer met klepzakken (1)
      AllSaints Aleida longline blazer met klepzakken
      • 05057055825053
      1
      249.00 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Witte Blazer DEFAULT
        • wit
      • Zwarte Blazer DEFAULT
        • zwart
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Mango DEFAULT
        • mango
      • Only DEFAULT
        • only
      • Vero moda DEFAULT
        • vero_moda
    • Merken (brand):
      • Only (only)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Object (object)
      • Vila (vila)
      • Colourfulrebel (colourful_rebel)
      • Selected Femme (selected_femme)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • 10DAYS (10days)
      • Aaiko (aaiko)
      • Acces (acces)
      • Aligne (aligne)
      • Alix The Label (alix_the_label)
      • AllSaints (allsaints)
      • Anne Klein (anne_klein)
      • Another Label (another_label)
      • Antik Batik (antik_batik)
      • B.young (b_young)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Banned (banned)
      • Beaumont (beaumont)
      • Benetton (benetton)
      • Betty Barclay (betty_barclay)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • By-bar (by_bar)
      • Campbell (campbell)
      • Circle of trust (circle_of_trust)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • Co'Couture (co_couture)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Damsel in a Dress (damsel_in_a_dress)
      • Dante 6 (dante_6)
      • Deeluxe (deeluxe)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Enjoy (enjoy)
      • Envii (envii)
      • Est'seven (est_seven)
      • Eurolite (eurolite)
      • Expresso (expresso)
      • Fifth House (fifth_house)
      • Garcia (garcia)
      • Geisha (geisha)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gestuz (gestuz)
      • Giacomo the Jacket (giacomo_the_jacket)
      • GUESS (guess)
      • Hobbs (hobbs)
      • Hunkon (hunkon)
      • Ibana (ibana)
      • Ichi (ichi)
      • Ikks (ikks)
      • IRO (iro)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jacquemus (jacquemus)
      • JDY (jdy)
      • JJXX (jjxx)
      • Josh V (josh_v)
      • Juffrouw Jansen (juffrouw_jansen)
      • Just female (just_female)
      • Le Grand Sud (le_grand_sud)
      • Levete Room (levete_room)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lofty Manner (lofty_manner)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Maje (maje)
      • Mango (mango)
      • Max Mara (max_mara)
      • Mexx (mexx)
      • Minimum (minimum)
      • Mkt Studio (mkt_studio)
      • Modstrom (modstrom)
      • Morgan (morgan)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moscow (moscow)
      • Moves (moves)
      • MSCH Copenhagen (msch_copenhagen)
      • My Essential Wardrobe (my_essential_wardrobe)
      • NA-KD (na_kd)
      • Name it (name_it)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • Nikkie (nikkie)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Nono (nono)
      • Noppies (noppies)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Penn & Ink (penn_ink)
      • Pieces (pieces)
      • Pom Amsterdam (pom_amsterdam)
      • Promiss (promiss)
      • Race Sport (race_sport)
      • Raizzed (raizzed)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reiss (reiss)
      • Sandro (sandro)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Second female (second_female)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Silvian Heach (silvian_heach)
      • Simple (simple)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Sofie Schnoor (sofie_schnoor)
      • Street One (street_one)
      • Studio 8 (studio_8)
      • Studio Anneloes (studio_anneloes)
      • Summum Woman (summum_woman)
      • Suncoo (suncoo)
      • Super.natural (super_natural)
      • Taifun (taifun)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vanessa bruno (vanessa_bruno)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vanilia (vanilia)
      • Vingino (vingino)
      • We fashion (we_fashion)
      • Whistles (whistles)
      • Xavah (xavah)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Y.A.S. (y_a_s_)
      • Ydence (ydence)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Koraal (koraal)
      • Nude (nude)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
    • Kledingmaat (kledingmaat):
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 110 (110)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 140 (140)
      • 152 (152)
      • 164 (164)
      • 176 (176)
      • L (l)
      • M (m)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Wol (wol)
      • Lycra (linnen)
      • Viscose (viscose)
      • Polyester (polyester)
      • Acryl (acryl)
      • Nylon (nylon)
      • Leer (leer)
    • Soort mouw lengte (soort_mouw_lengte):
      • Driekwart mouw (driekwart_mouw)
      • Lange mouw (lange_mouw)
    • Dessin (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Ruiten (geruit)
      • Dierenprint (dierenprint)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be