x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er blazers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    AllSaints blazer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in blazer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • AllSaints Leanna blazer met pailletten
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167849677.jpg
      AllSaints AllSaints Leanna blazer met pailletten Leanna blazer met pailletten Leanna blazer met pailletten Leanna blazer met pailletten (1)
      AllSaints Leanna blazer met pailletten
      • 05057055862713
      1
      deal
      289.00 EUR
    • AllSaints Aleida longline blazer van twill met zijsplitten
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155005250.jpg
      AllSaints AllSaints Aleida longline blazer van twill met zijsplitten Aleida longline blazer van twill met zijsplitten Aleida longline blazer van twill met zijsplitten Aleida longline blazer van twill met zijsplitten (1)
      AllSaints Aleida longline blazer van twill met zijsplitten
      • 05057055458961
      1
      deal
      225.00 EUR
    • AllSaints Astrid double-breasted blazer met ruitdessin
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165174231.jpg
      AllSaints AllSaints Astrid double-breasted blazer met ruitdessin Astrid double-breasted blazer met ruitdessin Astrid double-breasted blazer met ruitdessin Astrid double-breasted blazer met ruitdessin (1)
      AllSaints Astrid double-breasted blazer met ruitdessin
      • 05057055753905
      1
      deal
      289.00 EUR
    • AllSaints Aleida longline blazer met klepzakken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167707526.jpg
      AllSaints AllSaints Aleida longline blazer met klepzakken Aleida longline blazer met klepzakken Aleida longline blazer met klepzakken Aleida longline blazer met klepzakken (1)
      AllSaints Aleida longline blazer met klepzakken
      • 05057055825039
      1
      deal
      225.00 EUR
    • AllSaints Aleida longline blazer met klepzakken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155013266.jpg
      AllSaints AllSaints Aleida longline blazer met klepzakken Aleida longline blazer met klepzakken Aleida longline blazer met klepzakken Aleida longline blazer met klepzakken (1)
      AllSaints Aleida longline blazer met klepzakken
      • 05057055394191
      1
      deal
      160.00 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Witte Blazer DEFAULT
        • wit
      • Zwarte Blazer DEFAULT
        • zwart
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Mango DEFAULT
        • mango
      • Only DEFAULT
        • only
      • Mos Mosh DEFAULT
        • mos_mosh
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Only (only)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Object (object)
      • Vila (vila)
      • Colourfulrebel (colourful_rebel)
      • Selected Femme (selected_femme)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • 4th & Reckless (4th_reckless)
      • 10DAYS (10days)
      • - CONTRAER - (_contraer_)
      • ABOUT YOU Limited (about_you_limited)
      • Adidas (adidas)
      • Aligne (aligne)
      • AllSaints (allsaints)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Ashley Brooke (ashley_brooke)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • B.young (b_young)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Beaumont (beaumont)
      • Benetton (benetton)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • Camel active (camel_active)
      • Cinque (cinque)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Cotton On (cotton_on)
      • Cream (cream)
      • Crãs (cra_s)
      • Damsel in a Dress (damsel_in_a_dress)
      • Dept (dept)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dorothy Perkins Petite (dorothy_perkins_petite)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Eight2nine (eight2nine)
      • Esprit (esprit)
      • Evita (evita)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Faina (faina)
      • Fashion Union (fashion_union)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (forever_new)
      • Freequent (freequent)
      • FYNCH-HATTON (fynch_hatton)
      • Garcia (garcia)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Glamorous (glamorous)
      • Gore (gore)
      • GUESS (guess)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Hobbs (hobbs)
      • IBlues (iblues)
      • Ichi (ichi)
      • Inwear (inwear)
      • IVY & OAK (ivy_oak)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Jigsaw (jigsaw)
      • Junarose (junarose)
      • Just female (just_female)
      • Juvia (juvia)
      • Kaffe (kaffe)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Karo Kauer (karo_kauer)
      • Lafuma (lafuma)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Libertine-Libertine (libertine_libertine)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Love Copenhagen (love_copenhagen)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Maje (maje)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Matinique (matinique)
      • Max mara (max_mara)
      • Mbym (mbym)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • MINE TO FIVE (mine_to_five)
      • Minimum (minimum)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Missguided (missguided)
      • Missguided (Petite) (missguided_petite_)
      • Modstrom (modstrom)
      • MONDKINI (mondkini)
      • More & more (more_more)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Moves (moves)
      • MY TRUE ME (my_true_me)
      • Mymo (mymo)
      • NA-KD (na_kd)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • New Look (new_look)
      • Nikkie (nikkie)
      • Noisy May (noisy_may)
      • NU-IN (nu_in)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Opus (opus)
      • Ottod’Ame (ottod_ame)
      • Part two (part_two)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • PAUL & JOE (paul_joe)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Pieces (pieces)
      • Pimkie (pimkie)
      • Queen mum (queen_mum)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reima (reima)
      • Reiss (reiss)
      • Repeat (repeat)
      • Revolution (revolution)
      • Riani (riani)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rick Cardona By Heine (rick_cardona_by_heine)
      • RISA (risa)
      • River Island (river_island)
      • River Island Petite (river_island_petite)
      • River Woods (river_woods)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Someday (someday)
      • SoSUE (sosue)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Sprayway (sprayway)
      • Street One (street_one)
      • Studio 8 (studio_8)
      • Superdry (superdry)
      • Tally Weijl (tally_weijl)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The Kooples (the_kooples)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trend One (trend_one)
      • Triangle (triangle)
      • Unique21 (unique21)
      • Usha (usha)
      • Vanilia (vanilia)
      • Vaude (vaude)
      • Vera Mont (vera_mont)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Weekend Max Mara (weekend_max_mara)
      • Whistles (whistles)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Y.A.S (Tall) (y_a_s_tall_)
      • Young Couture By Barbara Schwarzer (young_couture_by_barbara_schwarzer)
      • Z-one (z_one)
      • Zabaione (zabaione)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
    • Prijsklasse (price):
      • Minder dan €50 (budget)
      • €50 tot €80 (low)
      • €80 tot €120 (medium)
      • Meer dan €120 (high)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Koraal (koraal)
      • Nude (nude)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
    • Maat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 140 (140)
      • S/M (s_m)
      • XXL (xxl)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Wol (wol)
      • Lycra (linnen)
      • Viscose (viscose)
      • Polyester (polyester)
      • Nylon (nylon)
      • Leer (leer)
    • Kleding lengte soort (kleding_lengte_soort):
      • Kort (kort)
      • Lang (lang)
      • Normaal (normaal)
    • Soort mouw lengte (soort_mouw_lengte):
      • Driekwart mouw (driekwart_mouw)
      • Halve mouw (halve_mouw)
      • Lange mouw (lange_mouw)
    • Dessin (motief):
      • Dierenprint (dierenprint)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be