x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er blazers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    B.young blazer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in blazer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • B.young Blazers 'Rizetta'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162131991.jpg
      B.young B.young Blazers 'Rizetta' Blazers 'Rizetta' Blazers 'Rizetta' Motief: Effen; Design: Vallende revers, Knop placket, Paspelzak; Voering: Niet gevoerd; Extra's: Op staal naden, Voelt zacht aan; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      B.young Blazers 'Rizetta'
      • 05713346980039
      • BYO0060004000006
      1
      deal
      49.90 EUR
    • B.young Blazer Byaston - Bruin/Blauw - Maat: 36
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164324160.jpg
      B.young B.young Blazer Byaston - Bruin/Blauw - Maat: 36 Blazer Byaston - Bruin/Blauw - Maat: 36 Blazer Byaston - Bruin/Blauw - Maat: 36 B.Young staat voor de creatie van leuke modieuze kleding. Met b.young kan je je eigen stijl uitdrukken aan de hand van nieuwe en frisse kledingstukken het hele jaar door. En dat allemaal aan een heel aantrekkelijke prijs! * Model: Dames * Samenstelling materiaal: 90% PES, 10% WO * Reversible: Nee * Voering: Ja * Mouwen: Lange mouwen. (1)
      B.young Blazer Byaston - Bruin/Blauw - Maat: 36
      • 05714348515199
      • 05714348515182
      • 05714346983839
      • 05714348515205
      1
      deal
      79.95 EUR
    • B.young Blazers 'Rizetta'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169659647.jpg
      B.young B.young Blazers 'Rizetta' Blazers 'Rizetta' Blazers 'Rizetta' Voering: Niet gevoerd; Motief: Effen; Design: Revers kraag, Paspelzak, Knop sluiting, Rugnaad; Extra's: Buigzame grip, Op staal naden; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      B.young Blazers 'Rizetta'
      • 05714351605597
      • BYO0060005000003
      1
      49.90 EUR
    • B.young Blazer Byevi - Bruin/Zwart - Maten: 36, 38
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166721117.jpg
      B.young B.young Blazer Byevi - Bruin/Zwart - Maten: 36, 38 Blazer Byevi - Bruin/Zwart - Maten: 36, 38 Blazer Byevi - Bruin/Zwart - Maten: 36, 38 B.Young staat voor de creatie van leuke modieuze kleding. Met b.young kan je je eigen stijl uitdrukken aan de hand van nieuwe en frisse kledingstukken het hele jaar door. En dat allemaal aan een heel aantrekkelijke prijs! * Model: Dames * Samenstelling materiaal: 73% PES, 25% CV, 2% EL * Wasvoorschrift wassen: Programma voor fijne was * Wasvoorschrift drogen: Kleding mag niet in de droger * Wasvoorschrift strijken: Strijken op maximum 110°C * Mouwen: Lange mouwen * Sluiting: Knopen. (1)
      B.young Blazer Byevi - Bruin/Zwart - Maten: 36, 38
      • 05714351138767
      1
      deal
      79.95 EUR
    • B.young Blazers 'Rizetta'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150377291.jpg
      B.young B.young Blazers 'Rizetta' Blazers 'Rizetta' Blazers 'Rizetta' Motief: Effen; Design: Knop sluiting, Revers kraag, Ronde zoom, Paspelzak; Voering: Niet gevoerd; Extra's: Op staal naden; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      B.young Blazers 'Rizetta'
      • 05713346979941
      • BYO0060002000002
      1
      49.90 EUR
    • B.young Blazer Byevi - Bruin/Zwart - Maten: 36, 38
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166721117.jpg
      B.young B.young Blazer Byevi - Bruin/Zwart - Maten: 36, 38 Blazer Byevi - Bruin/Zwart - Maten: 36, 38 Blazer Byevi - Bruin/Zwart - Maten: 36, 38 B.Young staat voor de creatie van leuke modieuze kleding. Met b.young kan je je eigen stijl uitdrukken aan de hand van nieuwe en frisse kledingstukken het hele jaar door. En dat allemaal aan een heel aantrekkelijke prijs! * Model: Dames * Samenstelling materiaal: 73% PES, 25% CV, 2% EL * Wasvoorschrift wassen: Programma voor fijne was * Wasvoorschrift drogen: Kleding mag niet in de droger * Wasvoorschrift strijken: Strijken op maximum 110°C * Mouwen: Lange mouwen * Sluiting: Knopen. (1)
      B.young Blazer Byevi - Bruin/Zwart - Maten: 36, 38
      • 05714348385273
      1
      deal
      79.95 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Witte Blazer DEFAULT
        • wit
      • Zwarte Blazer DEFAULT
        • zwart
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Mango DEFAULT
        • mango
      • Only DEFAULT
        • only
      • Mos Mosh DEFAULT
        • mos_mosh
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Only (only)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Object (object)
      • Vila (vila)
      • Colourfulrebel (colourful_rebel)
      • Selected Femme (selected_femme)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • 4th & Reckless (4th_reckless)
      • 10DAYS (10days)
      • Aclima (aclima)
      • Adidas (adidas)
      • Aligne (aligne)
      • AllSaints (allsaints)
      • American vintage (american_vintage)
      • Anne Klein (anne_klein)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Armedangels (armedangels)
      • Ashley Brooke (ashley_brooke)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • B.young (b_young)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Beaumont (beaumont)
      • Benetton (benetton)
      • Blue industry (blue_industry)
      • Bomont (bomont)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • Camel active (camel_active)
      • Cinque (cinque)
      • CKS (cks)
      • Coco Bella (coco_bella)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Cotton On (cotton_on)
      • Cream (cream)
      • Crãs (cra_s)
      • CVRD (cvrd)
      • Damsel in a Dress (damsel_in_a_dress)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dorothy Perkins Petite (dorothy_perkins_petite)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Eight2nine (eight2nine)
      • Enjoy (enjoy)
      • Esprit (esprit)
      • Eurolite (eurolite)
      • Evita (evita)
      • Expresso (expresso)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Faina (faina)
      • Fashion Union (fashion_union)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (forever_new)
      • Freequent (freequent)
      • FYNCH-HATTON (fynch_hatton)
      • Geisha (geisha)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Glamorous (glamorous)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • GUESS (guess)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Hobbs (hobbs)
      • IBlues (iblues)
      • Ichi (ichi)
      • Inwear (inwear)
      • IVY & OAK (ivy_oak)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Jigsaw (jigsaw)
      • Junarose (junarose)
      • Just female (just_female)
      • Juvia (juvia)
      • Kaffe (kaffe)
      • Karo Kauer (karo_kauer)
      • Knomo (knomo)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Levi's (levi_s)
      • Libertine-Libertine (libertine_libertine)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Maison 123 (maison_123)
      • Maison scotch (maison_scotch)
      • Maje (maje)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marella (marella)
      • Mbym (mbym)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Millet (millet)
      • MINE TO FIVE (mine_to_five)
      • Minimum (minimum)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Missguided (missguided)
      • Missguided (Petite) (missguided_petite_)
      • Modstrom (modstrom)
      • MONDKINI (mondkini)
      • More & more (more_more)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Moves (moves)
      • MSCH Copenhagen (msch_copenhagen)
      • MY TRUE ME (my_true_me)
      • Mymo (mymo)
      • NA-KD (na_kd)
      • Name it (name_it)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • New Look (new_look)
      • Nikkie (nikkie)
      • Noisy May (noisy_may)
      • NU-IN (nu_in)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Opus (opus)
      • Ottod’Ame (ottod_ame)
      • Part two (part_two)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia Dini By Heine (patrizia_dini_by_heine)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • PAUL & JOE (paul_joe)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Pieces (pieces)
      • Pimkie (pimkie)
      • Queen mum (queen_mum)
      • Race Sport (race_sport)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reima (reima)
      • Reiss (reiss)
      • Riani (riani)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • RISA (risa)
      • River Island (river_island)
      • River Island Petite (river_island_petite)
      • River Woods (river_woods)
      • Rock Your Curves by Angelina K. (rock_your_curves_by_angelina_k_)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Saint tropez (saint_tropez)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Second female (second_female)
      • Set (set)
      • Sheego (sheego)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Someday (someday)
      • SoSUE (sosue)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Steffen Schraut (steffen_schraut)
      • Street One (street_one)
      • Studio 8 (studio_8)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Swing (swing)
      • Tally Weijl (tally_weijl)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • THOMAS RATH (thomas_rath)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trend One (trend_one)
      • Triangle (triangle)
      • Unique21 (unique21)
      • Usha (usha)
      • Usha WHITE LABEL (usha_white_label)
      • Vanilia (vanilia)
      • Vaude (vaude)
      • Vera Mont (vera_mont)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vingino (vingino)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Whistles (whistles)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Y.A.S (Tall) (y_a_s_tall_)
      • Yaya (yaya)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
    • Prijsklasse (price):
      • Minder dan €50 (budget)
      • €50 tot €80 (low)
      • €80 tot €120 (medium)
      • Meer dan €120 (high)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Koraal (koraal)
      • Nude (nude)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
    • Maat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 116 (116)
      • 128 (128)
      • 140 (140)
      • 152 (152)
      • S/M (s_m)
      • XXL (xxl)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Wol (wol)
      • Lycra (linnen)
      • Viscose (viscose)
      • Polyester (polyester)
      • Nylon (nylon)
      • Leer (leer)
    • Kleding lengte soort (kleding_lengte_soort):
      • Kort (kort)
      • Lang (lang)
      • Normaal (normaal)
    • Soort mouw lengte (soort_mouw_lengte):
      • Driekwart mouw (driekwart_mouw)
      • Halve mouw (halve_mouw)
      • Lange mouw (lange_mouw)
    • Dessin (motief):
      • Krijtstrepen (krijtstreepje)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be