x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er blazers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Blue industry blazer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in blazer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Blue industry Colbert Donkerblauw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118819205.jpg
      Blue industry Blue industry Colbert Donkerblauw Colbert Donkerblauw Colbert Donkerblauw Dit jasje van het merk Blue Industry is uitgevoerd in het donkerblauw. De jas heeft een lichte ingeweven structuur en is voorzien van twee steekzakken en een borstzakje aan de voorkant en twee binnenzakken. Het jasje wordt gesloten door middel van twee knopen. Kwaliteit: 100% katoen Kleur: donkerblauw Afmeting: 72x49 cm (lxb) gemeten bij maat M Productcode merk: JBIW17-M30Colbert Donkerblauw (1)
      Blue industry Colbert Donkerblauw
      • 08719092557836
      1
      most_sold
      99.98 EUR
    • Blue industry Blazer Donkerblauw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118882187.jpg
      Blue industry Blue industry Blazer Donkerblauw Blazer Donkerblauw Blazer Donkerblauw Door de uitneembare binnen jas kun je de blazer op twee manieren dragen. Ideaal voor als het dus wat frisser word. De blazer is voorzien van twee steekzakken en een borstzakje. Productcode merk: JBIW18-M18Blazer Donkerblauw (1)
      Blue industry Blazer Donkerblauw
      1
      99.98 EUR
    • Blue industry Blazer Groen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118819645.jpg
      Blue industry Blue industry Blazer Groen Blazer Groen Blazer Groen Deze blazer is uitgevoerd in groen velvet. De blazer heeft twee zakken en een borstzakje met decoratieve zakdoek en wordt gesloten met twee knopen. Productcode merk: JBIW18-M21Blazer Groen (1)
      Blue industry Blazer Groen
      1
      94.98 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Witte Blazer DEFAULT
        • wit
      • Zwarte Blazer DEFAULT
        • zwart
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Only DEFAULT
        • only
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Only (only)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Object (object)
      • Vila (vila)
      • Selected Femme (selected_femme)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • 2nd day (2nd_day)
      • A Fish Named Fred (a_fish_named_fred)
      • Artigiano (artigiano)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • B.young (b_young)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Bardot (bardot)
      • Basler (basler)
      • Betty Barclay (betty_barclay)
      • Betty & Co (betty_co)
      • Blue industry (blue_industry)
      • Bogner (bogner)
      • Bomont (bomont)
      • Boohoo (boohoo)
      • BROADWAY NYC FASHION (broadway_nyc_fashion)
      • Camel active (camel_active)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cinque (cinque)
      • Closet London (closet_london)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Cream (cream)
      • Delmod (delmod)
      • DESIGNERS REMIX (designers_remix)
      • Desires (desires)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Eider (eider)
      • Emilia Lay (emilia_lay)
      • Enjoy (enjoy)
      • Esprit (esprit)
      • Even&odd (even_odd)
      • Evita (evita)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Fashion Union (fashion_union)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Frank walder (frank_walder)
      • Frapp (frapp)
      • Freequent (freequent)
      • Gant (gant)
      • Geisha (geisha)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gestuz (gestuz)
      • Giesswein (giesswein)
      • Glamorous (glamorous)
      • GUESS (guess)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Hv Polo (hv_polo)
      • IBlues (iblues)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Ichi (ichi)
      • IVY & OAK (ivy_oak)
      • Ivyrevel (ivyrevel)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Just female (just_female)
      • Just White (just_white)
      • Kaffe (kaffe)
      • Klingel (klingel)
      • Lafuma (lafuma)
      • Laurèl (laure_l)
      • Lebek (lebek)
      • LIEBLINGSSTÜCK (lieblingsstu_ck)
      • LTB (ltb)
      • Maison scotch (maison_scotch)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • MAX&Co. (max_co_)
      • Mbym (mbym)
      • Millet (millet)
      • Minimum (minimum)
      • Miss Goodlife (miss_goodlife)
      • Missguided (missguided)
      • MO (mo)
      • Modstrom (modstrom)
      • Mona (mona)
      • Monari (monari)
      • moony mood (moony_mood)
      • More & more (more_more)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Moves (moves)
      • Mymo (mymo)
      • Nakd (nakd)
      • Name it (name_it)
      • New Look (new_look)
      • Nikkie (nikkie)
      • No-excess (no_excess)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Oakwood (oakwood)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opus (opus)
      • Paola (paola)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Pieces (pieces)
      • Poivre Blanc (poivre_blanc)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Rabe (rabe)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Regatta (regatta)
      • René Lezard (rene_lezard)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rossler (rossler)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Saint tropez (saint_tropez)
      • Samoon (samoon)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Sofie schnoor (sofie_schnoor)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Sparkz (sparkz)
      • Sprayway (sprayway)
      • Steffen Schraut (steffen_schraut)
      • Steinbock (steinbock)
      • Street One (street_one)
      • Sublevel (sublevel)
      • Tenson (tenson)
      • The Kooples (the_kooples)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tiger of sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Triangle (triangle)
      • Ulla Popken (ulla_popken)
      • Usha (usha)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vaude (vaude)
      • Via appia due (via_appia_due)
      • Woolpower (woolpower)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Zusss (zusss)
    • Prijsklasse (price):
      • Minder dan €50 (budget)
      • €50 tot €80 (low)
      • €80 tot €120 (medium)
      • Meer dan €120 (high)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Losse pasvorm (losse_pasvorm)
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • kledingmaat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 10 (10)
      • 24 (24)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 60 (60)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 140 (140)
      • 152 (152)
      • 164 (164)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Koraal (koraal)
      • Nude (nude)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Wol (wol)
      • Lycra (linnen)
      • Viscose (viscose)
      • Polyester (polyester)
      • Nylon (nylon)
      • Leer (leer)
    • Kleding lengte soort (kleding_lengte_soort):
      • Lang (lang)
      • Normaal (normaal)
    • Soort mouw lengte (soort_mouw_lengte):
      • Driekwart mouw (driekwart_mouw)
      • Halve mouw (halve_mouw)
      • Lange mouw (lange_mouw)
    • Dessin (dessin):
      • Bloemen (bloemen)
      • Ruiten (ruit)
      • Strepen (gestreept)
      • Krijtstrepen (krijtstreepje)
      • Stippen (gestipt)
      • Dierenprint (dierenprint)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be