x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er blazers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Cinque blazer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in blazer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Cinque Blazers 'Ciboom'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150903683.jpg
      Cinque Cinque Blazers 'Ciboom' Blazers 'Ciboom' Blazers 'Ciboom' Cinque Ciboom dameskostuumjack - - 40 (1)
      Cinque Blazers 'Ciboom'
      • 04061937435224
      • CIN0165004000003
      2
      38.25 EUR
    • Cinque Blazers 'CIboom'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106236919.jpg
      Cinque Cinque Blazers 'CIboom' Blazers 'CIboom' Blazers 'CIboom' Voering: Licht gevoerd; Design: Vallende revers, Getailleerd model, Nepzakken, Knop sluiting; Motief: Effen; Extra's: Scheerwol; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Cinque Blazers 'CIboom'
      • 04055118222222
      • CIN0504002006000
      1
      deal
      199.00 EUR
    • Cinque Blazers 'CIboom'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106238549.jpg
      Cinque Cinque Blazers 'CIboom' Blazers 'CIboom' Blazers 'CIboom' Design: Vallende revers, Getailleerd model, Nepzakken, Knop sluiting; Motief: Effen; Voering: Licht gevoerd; Extra's: Scheerwol; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Cinque Blazers 'CIboom'
      • 04055118221744
      • CIN0504001004000
      1
      deal
      199.00 EUR
    • Cinque Blazers 'BOOM'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161211239.jpg
      Cinque Cinque Blazers 'BOOM' Blazers 'BOOM' Blazers 'BOOM' Voering: Licht gevoerd; Motief: Effen; Design: Opzet-/flapzak, Revers kraag, Knop placket, 1-knoops manchetten, Getailleerd model; Extra's: Voelt zacht aan, Op staal naden; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Cinque Blazers 'BOOM'
      • 04061937569653
      • CIN0965001000002
      1
      deal
      229.00 EUR
    • Cinque Blazers 'BOOM'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164033136.jpg
      Cinque Cinque Blazers 'BOOM' Blazers 'BOOM' Blazers 'BOOM' Voering: Licht gevoerd; Motief: Mélange; Design: Knop sluiting, Rechte zoom, Revers kraag, Opzet-/flapzak, Getailleerd model; Extra's: Voelt zacht aan, Op staal naden; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Cinque Blazers 'BOOM'
      • 04061937671400
      • CIN0914002000001
      1
      deal
      199.00 EUR
    • Cinque Blazers 'Boom'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164983763.jpg
      Cinque Cinque Blazers 'Boom' Blazers 'Boom' Blazers 'Boom' Voering: Licht gevoerd; Motief: Effen; Design: Revers kraag, Opzet-/flapzak, Getailleerd model; Extra's: Op staal naden, Voelt zacht aan; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Cinque Blazers 'Boom'
      • 04061937671684
      • CIN0914003000006
      1
      199.00 EUR
    • Cinque Blazers 'Boom'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164983764.jpg
      Cinque Cinque Blazers 'Boom' Blazers 'Boom' Blazers 'Boom' Voering: Licht gevoerd; Motief: Effen; Design: Revers kraag, Knop sluiting, Opzet-/flapzak, Rugnaad; Extra's: Op staal naden, Koele grip, Label plaatje; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Cinque Blazers 'Boom'
      • 04061937671202
      • CIN0914001000004
      1
      199.00 EUR
    2
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Witte Blazer DEFAULT
        • wit
      • Zwarte Blazer DEFAULT
        • zwart
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Mango DEFAULT
        • mango
      • Only DEFAULT
        • only
      • Mos Mosh DEFAULT
        • mos_mosh
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Only (only)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Object (object)
      • Vila (vila)
      • Colourfulrebel (colourful_rebel)
      • Selected Femme (selected_femme)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • 4th & Reckless (4th_reckless)
      • 10DAYS (10days)
      • ABOUT YOU Limited (about_you_limited)
      • Adidas (adidas)
      • Aligne (aligne)
      • Alix The Label (alix_the_label)
      • AllSaints (allsaints)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Ashley Brooke (ashley_brooke)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • B.young (b_young)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Beaumont (beaumont)
      • Benetton (benetton)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • Camel active (camel_active)
      • Cinque (cinque)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Cotton On (cotton_on)
      • Cream (cream)
      • Crãs (cra_s)
      • CVRD (cvrd)
      • Damsel in a Dress (damsel_in_a_dress)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dorothy Perkins Petite (dorothy_perkins_petite)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Eight2nine (eight2nine)
      • Esprit (esprit)
      • Evita (evita)
      • Expresso (expresso)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Faina (faina)
      • Fashion Union (fashion_union)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (forever_new)
      • Freequent (freequent)
      • French Connection (french_connection)
      • FYNCH-HATTON (fynch_hatton)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Gore (gore)
      • GUESS (guess)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Hobbs (hobbs)
      • IBlues (iblues)
      • Ichi (ichi)
      • Inwear (inwear)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • IVY & OAK (ivy_oak)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Junarose (junarose)
      • Just female (just_female)
      • Kaffe (kaffe)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • LaDress (ladress)
      • Lafuma (lafuma)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Libertine-Libertine (libertine_libertine)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Love Copenhagen (love_copenhagen)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Maje (maje)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Matinique (matinique)
      • Max mara (max_mara)
      • Mbym (mbym)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Millet (millet)
      • MINE TO FIVE (mine_to_five)
      • Minimum (minimum)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Miss Goodlife (miss_goodlife)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Missguided (missguided)
      • Missguided (Petite) (missguided_petite_)
      • Missguided (Tall) (missguided_tall_)
      • Modstrom (modstrom)
      • MONDKINI (mondkini)
      • More & more (more_more)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Moves (moves)
      • MY TRUE ME (my_true_me)
      • Mymo (mymo)
      • NA-KD (na_kd)
      • New Look (new_look)
      • Noisy May (noisy_may)
      • NU-IN (nu_in)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Opus (opus)
      • Ottod’Ame (ottod_ame)
      • Part two (part_two)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Pieces (pieces)
      • Pop Copenhagen (pop_copenhagen)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Queen mum (queen_mum)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reima (reima)
      • Reiss (reiss)
      • Repeat (repeat)
      • Riani (riani)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rick Cardona By Heine (rick_cardona_by_heine)
      • RISA (risa)
      • River Island (river_island)
      • River Woods (river_woods)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Someday (someday)
      • SoSUE (sosue)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Sprayway (sprayway)
      • Street One (street_one)
      • Studio 8 (studio_8)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The Kooples (the_kooples)
      • The North Face (the_north_face)
      • TheMusthaves (themusthaves)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tranquillo (tranquillo)
      • Triangle (triangle)
      • Unique21 (unique21)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Usha (usha)
      • Vaude (vaude)
      • Vera Mont (vera_mont)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Warehouse (warehouse)
      • Weekend Max Mara (weekend_max_mara)
      • Whistles (whistles)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Young Couture By Barbara Schwarzer (young_couture_by_barbara_schwarzer)
      • Zabaione (zabaione)
    • Prijsklasse (price):
      • Minder dan €50 (budget)
      • €50 tot €80 (low)
      • €80 tot €120 (medium)
      • Meer dan €120 (high)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Koraal (koraal)
      • Nude (nude)
      • Roze (roze)
    • Maat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 116 (116)
      • 128 (128)
      • 140 (140)
      • Onesize (onesize)
      • S/M (s_m)
      • XXL (xxl)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Wol (wol)
      • Lycra (linnen)
      • Viscose (viscose)
      • Polyester (polyester)
      • Nylon (nylon)
      • Leer (leer)
    • Kleding lengte soort (kleding_lengte_soort):
      • Kort (kort)
      • Lang (lang)
      • Normaal (normaal)
    • Soort mouw lengte (soort_mouw_lengte):
      • Driekwart mouw (driekwart_mouw)
      • Halve mouw (halve_mouw)
      • Lange mouw (lange_mouw)
    • Dessin (motief):
      • Dierenprint (dierenprint)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be