x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er blazers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Expresso blazer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in blazer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Expresso Bodean blazer van denim
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151440318.jpg
      Expresso Expresso Bodean blazer van denim Bodean blazer van denim Bodean blazer van denim Bodean blazer van denim (1)
      Expresso Bodean blazer van denim
      • 08720019072639
      1
      deal
      60.00 EUR
    • Expresso Aafien getailleerde blazer van satijn
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150438896.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151253329.jpg
      Expresso Expresso Aafien getailleerde blazer van satijn Aafien getailleerde blazer van satijn Aafien getailleerde blazer van satijn Aafien getailleerde blazer van satijn (1)
      Expresso Aafien getailleerde blazer van satijn
      • 08720019061565
      1
      deal
      65.00 EUR
    • Expresso Calista getailleerde blazer met klepzakken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152178113.jpg
      Expresso Expresso Calista getailleerde blazer met klepzakken Calista getailleerde blazer met klepzakken Calista getailleerde blazer met klepzakken Calista getailleerde blazer met klepzakken (1)
      Expresso Calista getailleerde blazer met klepzakken
      • 08720019061923
      1
      deal
      70.00 EUR
    • Expresso Xolia klassieke blazer in zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155024021.jpg
      Expresso Expresso Xolia klassieke blazer in zwart Xolia klassieke blazer in zwart Xolia klassieke blazer in zwart Klassieke zwarte blazer Xolia vanExpresso in een gladde kwaliteit met een vleugjestretch. Dit stijlvolle model heeft een reverskraag en twee steekzakjes. Het getailleerde model is volledig gevoerd voor optimaal draagcomfort en is aan de achterzijde voorzien van subtiele siernaden. (1)
      Expresso Xolia klassieke blazer in zwart
      • 08718264635211
      1
      119.95 EUR
    • Expresso Demira blazer in linnenblend met strikceintuur
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153369260.jpg
      Expresso Expresso Demira blazer in linnenblend met strikceintuur Demira blazer in linnenblend met strikceintuur Demira blazer in linnenblend met strikceintuur Demira blazer in linnenblend met strikceintuur (1)
      Expresso Demira blazer in linnenblend met strikceintuur
      • 08720019065419
      1
      deal
      75.00 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Witte Blazer DEFAULT
        • wit
      • Zwarte Blazer DEFAULT
        • zwart
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Mango DEFAULT
        • mango
      • Only DEFAULT
        • only
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Only (only)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Object (object)
      • Vila (vila)
      • Colourfulrebel (colourful_rebel)
      • Selected Femme (selected_femme)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • A Fish Named Fred (a_fish_named_fred)
      • AllSaints (allsaints)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Arma (arma)
      • Ashley Brooke (ashley_brooke)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Beaumont (beaumont)
      • Benetton (benetton)
      • Blue industry (blue_industry)
      • Bomont (bomont)
      • Cinque (cinque)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • Comma (comma)
      • Cream (cream)
      • Damsel in a Dress (damsel_in_a_dress)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Emily van den Bergh (emily_van_den_bergh)
      • Esprit (esprit)
      • Expresso (expresso)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Faina (faina)
      • Fashion Union (fashion_union)
      • FELIPA (felipa)
      • Fifth House (fifth_house)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Freequent (freequent)
      • French Connection (french_connection)
      • Geisha (geisha)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gestuz (gestuz)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • GUESS (guess)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Hobbs (hobbs)
      • Hv Polo (hv_polo)
      • Ichi (ichi)
      • Inwear (inwear)
      • IVY & OAK (ivy_oak)
      • Ivyrevel (ivyrevel)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Junarose (junarose)
      • Just female (just_female)
      • Kaffe (kaffe)
      • LaDress (ladress)
      • Liebesglück (liebesglu_ck)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Maison scotch (maison_scotch)
      • Maje (maje)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marina Rinaldi (marina_rinaldi)
      • Mbym (mbym)
      • Mcq alexander mcqueen (mcq_alexander_mcqueen)
      • Minimum (minimum)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Miss Goodlife (miss_goodlife)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Missguided (missguided)
      • Modstrom (modstrom)
      • More & more (more_more)
      • Morgan (morgan)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Mymo (mymo)
      • Nakd (nakd)
      • New Look (new_look)
      • Nikkie (nikkie)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Norr (norr)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Opus (opus)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Pieces (pieces)
      • Pom Amsterdam (pom_amsterdam)
      • Pop Copenhagen (pop_copenhagen)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Queen mum (queen_mum)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Regatta (regatta)
      • Reiss (reiss)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Riani (riani)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rick Cardona By Heine (rick_cardona_by_heine)
      • RISA (risa)
      • River Woods (river_woods)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Sandro (sandro)
      • Sandwich (sandwich)
      • Scotch R'Belle (scotch_r_belle)
      • Scotch shrunk (scotch_shrunk)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Second female (second_female)
      • Selected (selected)
      • Set® (set_)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Sofie schnoor (sofie_schnoor)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Street One (street_one)
      • Studio 8 (studio_8)
      • Taifun (taifun)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tranquillo (tranquillo)
      • Triangle (triangle)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Usha (usha)
      • Vanilia (vanilia)
      • Vera Mont (vera_mont)
      • Vingino (vingino)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Warehouse (warehouse)
      • Whistles (whistles)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Young Couture By Barbara Schwarzer (young_couture_by_barbara_schwarzer)
      • Zay (zay)
      • Zusss (zusss)
    • Prijsklasse (price):
      • Minder dan €50 (budget)
      • €50 tot €80 (low)
      • €80 tot €120 (medium)
      • Meer dan €120 (high)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • kledingmaat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 10 (10)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 152 (152)
      • XXL (xxl)
    • Kleur (kleur):
      • Wit (wit)
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Koraal (koraal)
      • Nude (nude)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Wol (wol)
      • Lycra (linnen)
      • Viscose (viscose)
      • Polyester (polyester)
      • Nylon (nylon)
    • Kleding lengte soort (kleding_lengte_soort):
      • Kort (kort)
      • Lang (lang)
      • Normaal (normaal)
    • Soort mouw lengte (soort_mouw_lengte):
      • Driekwart mouw (driekwart_mouw)
      • Halve mouw (halve_mouw)
      • Lange mouw (lange_mouw)
    • Dessin (dessin):
      • Bloemen (bloemen)
      • Ruiten (ruit)
      • Strepen (gestreept)
      • Krijtstrepen (krijtstreepje)
      • Stippen (gestipt)
      • Dierenprint (dierenprint)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be