x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er blazers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    blazer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in blazer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Expresso Xana klassieke blazer in donkerblauw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143707314.jpg
      Expresso Expresso Xana klassieke blazer in donkerblauw Xana klassieke blazer in donkerblauw Xana klassieke blazer in donkerblauw Klassiekedonkerblauwe blazer Xana van Expresso in een gladde kwaliteit met een vleugje stretch. Dit stijlvolle model heeft een reverskraag en twee steekzakjes. Het getailleerde model is volledig gevoerd voor optimaal draagcomfort en is aan de achterzijde voorzien van subtiele siernaden. (1)
      Expresso Xana klassieke blazer in donkerblauw
      • 08718264730534
      1
      119.95 EUR
    • Expresso Calista getailleerde blazer met klepzakken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152178113.jpg
      Expresso Expresso Calista getailleerde blazer met klepzakken Calista getailleerde blazer met klepzakken Calista getailleerde blazer met klepzakken Calista getailleerde blazer met klepzakken (1)
      Expresso Calista getailleerde blazer met klepzakken
      • 08720019061930
      1
      deal
      139.95 EUR
    • Expresso Hopke blazer in lyocellblend met steekzakken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161400437.jpg
      Expresso Expresso Hopke blazer in lyocellblend met steekzakken Hopke blazer in lyocellblend met steekzakken Hopke blazer in lyocellblend met steekzakken Hopke blazer in lyocellblend met steekzakken (1)
      Expresso Hopke blazer in lyocellblend met steekzakken
      • 08720019094242
      1
      129.95 EUR
    • Expresso Xolia klassieke blazer in zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155024021.jpg
      Expresso Expresso Xolia klassieke blazer in zwart Xolia klassieke blazer in zwart Xolia klassieke blazer in zwart Klassieke zwarte blazer Xolia vanExpresso in een gladde kwaliteit met een vleugjestretch. Dit stijlvolle model heeft een reverskraag en twee steekzakjes. Het getailleerde model is volledig gevoerd voor optimaal draagcomfort en is aan de achterzijde voorzien van subtiele siernaden. (1)
      Expresso Xolia klassieke blazer in zwart
      • 08718264635211
      1
      119.95 EUR
    • Expresso Demira blazer in linnenblend met strikceintuur
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153369260.jpg
      Expresso Expresso Demira blazer in linnenblend met strikceintuur Demira blazer in linnenblend met strikceintuur Demira blazer in linnenblend met strikceintuur Demira blazer in linnenblend met strikceintuur (1)
      Expresso Demira blazer in linnenblend met strikceintuur
      • 08720019065419
      1
      deal
      149.95 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Witte Blazer DEFAULT
        • wit
      • Zwarte Blazer DEFAULT
        • zwart
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Mango DEFAULT
        • mango
      • Only DEFAULT
        • only
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Only (only)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Object (object)
      • Vila (vila)
      • Colourfulrebel (colourful_rebel)
      • Selected Femme (selected_femme)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • 4th & Reckless (4th_reckless)
      • AllSaints (allsaints)
      • Arma (arma)
      • Ashley Brooke (ashley_brooke)
      • B.young (b_young)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Benetton (benetton)
      • Blue industry (blue_industry)
      • Cartoon (cartoon)
      • Cinque (cinque)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Cream (cream)
      • Damsel in a Dress (damsel_in_a_dress)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Eight2nine (eight2nine)
      • Envii (envii)
      • Esprit (esprit)
      • Evita (evita)
      • Expresso (expresso)
      • Faina (faina)
      • Fashion Union (fashion_union)
      • FELIPA (felipa)
      • Fifth House (fifth_house)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Freequent (freequent)
      • French Connection (french_connection)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • GUESS (guess)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Hobbs (hobbs)
      • Ichi (ichi)
      • Inwear (inwear)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • IVY & OAK (ivy_oak)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Junarose (junarose)
      • Just female (just_female)
      • Juvia (juvia)
      • Kaffe (kaffe)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Maje (maje)
      • Mango (mango)
      • Marc Cain (marc_cain)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Mbym (mbym)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Minimum (minimum)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Modstrom (modstrom)
      • MONDKINI (mondkini)
      • More & more (more_more)
      • Morgan (morgan)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moves (moves)
      • MY TRUE ME (my_true_me)
      • Mymo (mymo)
      • New Look (new_look)
      • Nikkie (nikkie)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Norr (norr)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Opus (opus)
      • Part two (part_two)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Pieces (pieces)
      • Pom Amsterdam (pom_amsterdam)
      • Pop Copenhagen (pop_copenhagen)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Queen mum (queen_mum)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Regatta (regatta)
      • Reiss (reiss)
      • Riani (riani)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rick Cardona By Heine (rick_cardona_by_heine)
      • RISA (risa)
      • River Woods (river_woods)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Sandro (sandro)
      • Sandwich (sandwich)
      • Scotch R'Belle (scotch_r_belle)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Second female (second_female)
      • Set® (set_)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Sofie schnoor (sofie_schnoor)
      • Someday (someday)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Street One (street_one)
      • Studio 8 (studio_8)
      • Superdry (superdry)
      • Taifun (taifun)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The Kooples (the_kooples)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tranquillo (tranquillo)
      • Triangle (triangle)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Usha (usha)
      • Vanilia (vanilia)
      • Vera Mont (vera_mont)
      • Vingino (vingino)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Warehouse (warehouse)
      • Whistles (whistles)
      • Worst Behavior (worst_behavior)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Young Couture By Barbara Schwarzer (young_couture_by_barbara_schwarzer)
    • Prijsklasse (price):
      • Minder dan €50 (budget)
      • €50 tot €80 (low)
      • €80 tot €120 (medium)
      • Meer dan €120 (high)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • kledingmaat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • S/M (s_m)
      • XXL (xxl)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Koraal (koraal)
      • Nude (nude)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Wol (wol)
      • Lycra (linnen)
      • Viscose (viscose)
      • Polyester (polyester)
      • Nylon (nylon)
      • Leer (leer)
    • Kleding lengte soort (kleding_lengte_soort):
      • Kort (kort)
      • Lang (lang)
      • Normaal (normaal)
    • Soort mouw lengte (soort_mouw_lengte):
      • Driekwart mouw (driekwart_mouw)
      • Lange mouw (lange_mouw)
    • Dessin (dessin):
      • Bloemen (bloemen)
      • Ruiten (ruit)
      • Strepen (gestreept)
      • Krijtstrepen (krijtstreepje)
      • Stippen (gestipt)
      • Dierenprint (dierenprint)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be