x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er blazers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Beige blazer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in blazer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    24 - 24
    • MINE TO FIVE Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164044501.jpg
      MINE TO FIVE MINE TO FIVE Blazers Blazers Blazers Materiaal: Synthetisch; Voering: Niet gevoerd; Motief: Effen; Armlengte: Driekwart mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      MINE TO FIVE Blazers
      • 04063659646919
      • 1022764004
      1
      69.99 EUR
    • Y.A.S Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165919227.jpg
      Y.A.S Y.A.S Blazers Blazers Blazers Voering: Niet gevoerd; Motief: Geruit; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Y.A.S Blazers
      • 05714909998416
      • 5714909998416
      1
      79.99 EUR
    • Levi's Blazers 'ALEXA'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171230081.jpg
      Levi's Levi's Blazers 'ALEXA' Blazers 'ALEXA' Blazers 'ALEXA' Materiaal: Linnen; Voering: Gedeeltelijk gevoerd; Motief: Effen; Design: Knop sluiting, Revers kraag, Opgezette zakken, Borstzak, Split; Extra's: Op staal naden, Voelt zacht aan; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Levi's Blazers 'ALEXA'
      • 05400970026935
      • LEV1669001000001
      1
      149.00 EUR
    • s.Oliver Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171033942.jpg
      s.Oliver s.Oliver Blazers Blazers Blazers Materiaal: Jersey; Voering: Niet gevoerd; Motief: Effen; Design: Opgezette zakken; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Aansluitende pasvorm (1)
      s.Oliver Blazers
      • 04063615192733
      • SOV4828001000001
      1
      69.90 EUR
    • Dorothy Perkins Blazers 'PEBBLE E2E'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/170009121.jpg
      Dorothy Perkins Dorothy Perkins Blazers 'PEBBLE E2E' Blazers 'PEBBLE E2E' Blazers 'PEBBLE E2E' Voering: Licht gevoerd; Motief: Effen; Design: Opzet-/flapzak, Revers kraag, Rugnaad, Ronde zoom; Details: Gedrapeerd; Extra's: Op staal naden, Gladde stof; Armlengte: Driekwart mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Dorothy Perkins Blazers 'PEBBLE E2E'
      • 05059119509435
      • DPK2685001000006
      1
      49.90 EUR
    • Vila Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163350866.jpg
      Vila Vila Blazers Blazers Blazers Voering: Gedeeltelijk gevoerd; Motief: Effen; Design: Opzet-/flapzak, Borstzak, Tailleriem, Opgezette zakken, Pofmouwen, Turn-down kraag; Extra's: Op staal naden, Wijdte verstelbaar; Details: Plooien; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Vila Blazers
      • 05713785437576
      • VIL4075001000006
      1
      deal
      54.90 EUR
    • Faina Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164926712.jpg
      Faina Faina Blazers Blazers Blazers Motief: Geruit; Design: Recht model, Rechte zoom, Ingelegde zoom/rand; Voering: Niet gevoerd; Extra's: All-over patroon, Glitterend; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Korte pasvorm; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Faina Blazers
      • 04059275804482
      • 4059275804482
      1
      139.00 EUR
    • Karo Kauer Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168148740.jpg
      Karo Kauer Karo Kauer Blazers Blazers Blazers Materiaal: Corduroy; Voering: Licht gevoerd; Motief: Effen; Design: Revers kraag, Opgezette zakken; Extra's: Voelt zacht aan, Op staal naden; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Karo Kauer Blazers
      • 04063582561976
      • KKA0003001000002
      1
      155.00 EUR
    • Mango Blazers 'Melchor'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167503922.jpg
      Mango Mango Blazers 'Melchor' Blazers 'Melchor' Blazers 'Melchor' Voering: Licht gevoerd; Motief: Gestreept; Design: Revers kraag, Knop sluiting, Opzet-/flapzak; Extra's: Voelt zacht aan, All-over patroon; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm; Armlengte: Lange mouw (1)
      Mango Blazers 'Melchor'
      • 08445156978292
      • MGO5852001000005
      1
      69.90 EUR
    • LeGer By Lena Gercke Blazers 'Shirin'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165391488.jpg
      LeGer By Lena Gercke LeGer By Lena Gercke Blazers 'Shirin' Blazers 'Shirin' Blazers 'Shirin' Materiaal: Wol; Voering: Licht gevoerd; Motief: Effen; Design: Knop sluiting, Paspelzak, Stijgende revers; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      LeGer By Lena Gercke Blazers 'Shirin'
      • 04063582520270
      • LEG0334001000001
      1
      deal
      169.00 EUR
    • HEINE Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106242050.jpg
      HEINE HEINE Blazers Blazers Blazers Materiaal: Katoen; Voering: Niet gevoerd; Motief: Effen; Design: Opgezette zakken, Knop sluiting, Getailleerd model; Extra's: Voelt zacht aan; Zertifikate Nachhaltigkeit: Cotton made in Africa; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Slanke pasvorm (1)
      HEINE Blazers
      • 08698304624712
      • HEN4586001000004
      1
      32.90 EUR
    • Vila Blazers 'SAFARI'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156410601.jpg
      Vila Vila Blazers 'SAFARI' Blazers 'SAFARI' Blazers 'SAFARI' Materiaal: Linnen; Voering: Licht gevoerd; Motief: Effen; Design: Vallende revers, Revers kraag, Met riem, Deelnaden, Opgezette zakken; Extra's: Voelt zacht aan, Op staal naden, Riemlussen; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Aansluitende pasvorm (1)
      Vila Blazers 'SAFARI'
      • 05713784472240
      • 5713784472240
      1
      59.99 EUR
    • Cotton On Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165692674.jpg
      Cotton On Cotton On Blazers Blazers Blazers Voering: Licht gevoerd; Motief: Effen; Design: Revers kraag, Opzet-/flapzak; Extra's: Op staal naden, Stevige stof; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Cotton On Blazers
      • 09356067679934
      • COT0030002000005
      1
      44.90 EUR
    • Miss Selfridge Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166132091.jpg
      Miss Selfridge Miss Selfridge Blazers Blazers Blazers Voering: Licht gevoerd; Motief: Effen; Design: Revers kraag, Knop placket, Zakken aan de zijkant, Rugnaad; Details: Gedrapeerd; Extra's: Op staal naden, Koele grip; Armlengte: Driekwart mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Miss Selfridge Blazers
      • 05059309040762
      • MIS0421001000002
      1
      54.90 EUR
    • Noisy May Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144245265.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144025408.jpg
      Noisy May Noisy May Blazers Blazers Blazers Design: Rugnaad, Getailleerd model, Ritszakken aan de zijkant, Zonder sluiting; Motief: Effen; Materiaal: TENCEL; Voering: Licht gevoerd; Extra's: Op staal naden, Schoudervulling; Details: Gedrapeerd; Armlengte: Driekwart mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Slanke pasvorm (1)
      Noisy May Blazers
      • 05714500839965
      • NOI2566002000001
      1
      54.90 EUR
    • Cotton On Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/170987469.jpg
      Cotton On Cotton On Blazers Blazers Blazers Materiaal: Viscose; Voering: Niet gevoerd; Motief: Effen; Design: Paspelzak, Revers kraag; Extra's: Voelt zacht aan, Op staal naden; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Losse pasvorm (1)
      Cotton On Blazers
      • 09356362855996
      • COT0394001000006
      1
      44.90 EUR
    • Karo Kauer Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168148754.jpg
      Karo Kauer Karo Kauer Blazers Blazers Blazers Voering: Licht gevoerd; Motief: Effen; Design: Knop placket, Revers kraag, Opzet-/flapzak, Oversized, Overcut schouder; Extra's: Buigzame grip, Op staal naden; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Losse pasvorm (1)
      Karo Kauer Blazers
      • 04063582561877
      • KKA0001001000002
      1
      deal
      195.00 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164043678.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Materiaal: Synthetisch; Voering: Niet gevoerd; Motief: Effen; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Lange pasvorm; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04063879202513
      • 1021206003
      1
      69.99 EUR
    • Vero Moda Blazers 'ELICITY'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168290504.jpg
      Vero Moda Vero Moda Blazers 'ELICITY' Blazers 'ELICITY' Blazers 'ELICITY' Voering: Niet gevoerd; Motief: Effen; Design: Borstzak, Gevoerde zoom/rand, Knop placket, Turn-down kraag; Materiaal: Jersey; Extra's: Op staal naden, Vaste grip; Pasvorm: Normale pasvorm; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Korte pasvorm (1)
      Vero Moda Blazers 'ELICITY'
      • 05715096117550
      • VER5565002000002
      • VER5205002000002
      1
      44.99 EUR
    • ONLY Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151585231.jpg
      ONLY ONLY Blazers Blazers Blazers Voering: Licht gevoerd; Motief: Gestreept; Design: Revers kraag, Knop sluiting, Opzet-/flapzak; Extra's: Schoudervulling, Op staal naden; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      ONLY Blazers
      • 05714501744329
      • 5714501744329
      1
      79.99 EUR
    • Hailys Blazers 'Sany'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162390174.jpg
      Hailys Hailys Blazers 'Sany' Blazers 'Sany' Blazers 'Sany' Motief: Effen; Design: Opzet-/flapzak, Revers kraag, Knop sluiting; Voering: Gedeeltelijk gevoerd; Extra's: Voelt zacht aan, Op staal naden; Details: Gedrapeerd; Armlengte: Driekwart mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Slanke pasvorm (1)
      Hailys Blazers 'Sany'
      • 04063942135045
      • Hai0618002000001
      1
      deal
      44.90 EUR
    • Maje Garion blazer in wolblend en ruitdessin
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156938486.jpg
      Maje Maje Garion blazer in wolblend en ruitdessin Garion blazer in wolblend en ruitdessin Garion blazer in wolblend en ruitdessin Garion blazer in wolblend en ruitdessin (1)
      Maje Garion blazer in wolblend en ruitdessin
      • 03661601702907
      1
      deal
      350.00 EUR
    • Whistles Fijngebreide blazer met klepzakken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156087531.jpg
      Whistles Whistles Fijngebreide blazer met klepzakken Fijngebreide blazer met klepzakken Fijngebreide blazer met klepzakken Fijngebreide blazer met klepzakken (1)
      Whistles Fijngebreide blazer met klepzakken
      • 05053867651385
      • 05053867651378
      1
      109.00 EUR
    • Mymo Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152137914.jpg
      Mymo Mymo Blazers Blazers Blazers Motief: Effen; Design: Revers kraag, Rechte zoom, Knop placket, Opzet-/flapzak; Materiaal: Lyocell; Voering: Licht gevoerd; Extra's: Op staal naden, Applicaties; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Slanke pasvorm (1)
      Mymo Blazers
      • 04059275465027
      • MYO1011002000004
      1
      deal
      155.00 EUR
    1 3 13
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Witte Blazer DEFAULT
        • wit
      • Zwarte Blazer DEFAULT
        • zwart
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Mango DEFAULT
        • mango
      • Only DEFAULT
        • only
      • Mos Mosh DEFAULT
        • mos_mosh
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Only (only)
      • Vero moda Vero moda Beige blazer (vero_moda)
      • Object (object)
      • Vila (vila)
      • Colourfulrebel (colourful_rebel)
      • Selected Femme (selected_femme)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • 4th & Reckless (4th_reckless)
      • 10DAYS (10days)
      • Aclima (aclima)
      • Adidas (adidas)
      • Aligne (aligne)
      • AllSaints (allsaints)
      • American vintage (american_vintage)
      • Anne Klein (anne_klein)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Armedangels (armedangels)
      • Ashley Brooke (ashley_brooke)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • B.young (b_young)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Beaumont (beaumont)
      • Benetton (benetton)
      • Blue industry (blue_industry)
      • Bomont (bomont)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • Camel active (camel_active)
      • Cinque (cinque)
      • CKS (cks)
      • Coco Bella (coco_bella)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Cotton On (cotton_on)
      • Cream (cream)
      • Crãs (cra_s)
      • CVRD (cvrd)
      • Damsel in a Dress (damsel_in_a_dress)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dorothy Perkins Petite (dorothy_perkins_petite)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Eight2nine (eight2nine)
      • Enjoy (enjoy)
      • Esprit (esprit)
      • Eurolite (eurolite)
      • Evita (evita)
      • Expresso (expresso)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Faina (faina)
      • Fashion Union (fashion_union)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (forever_new)
      • Freequent (freequent)
      • FYNCH-HATTON (fynch_hatton)
      • Geisha (geisha)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Glamorous (glamorous)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • GUESS (guess)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Hobbs (hobbs)
      • IBlues (iblues)
      • Ichi (ichi)
      • Inwear (inwear)
      • IVY & OAK (ivy_oak)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Jigsaw (jigsaw)
      • Junarose (junarose)
      • Just female (just_female)
      • Juvia (juvia)
      • Kaffe (kaffe)
      • Karo Kauer (karo_kauer)
      • Knomo (knomo)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Levi's (levi_s)
      • Libertine-Libertine (libertine_libertine)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Maison 123 (maison_123)
      • Maison scotch (maison_scotch)
      • Maje (maje)
      • Mango Mango Beige blazer (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marella (marella)
      • Mbym (mbym)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Millet (millet)
      • MINE TO FIVE (mine_to_five)
      • Minimum (minimum)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Missguided (missguided)
      • Missguided (Petite) (missguided_petite_)
      • Modstrom (modstrom)
      • MONDKINI (mondkini)
      • More & more (more_more)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Moves (moves)
      • MSCH Copenhagen (msch_copenhagen)
      • MY TRUE ME (my_true_me)
      • Mymo (mymo)
      • NA-KD (na_kd)
      • Name it (name_it)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • New Look (new_look)
      • Nikkie (nikkie)
      • Noisy May (noisy_may)
      • NU-IN (nu_in)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Opus (opus)
      • Ottod’Ame (ottod_ame)
      • Part two (part_two)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia Dini By Heine (patrizia_dini_by_heine)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • PAUL & JOE (paul_joe)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Pieces (pieces)
      • Pimkie (pimkie)
      • Queen mum (queen_mum)
      • Race Sport (race_sport)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reima (reima)
      • Reiss (reiss)
      • Riani (riani)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • RISA (risa)
      • River Island River Island Beige blazer (river_island)
      • River Island Petite (river_island_petite)
      • River Woods (river_woods)
      • Rock Your Curves by Angelina K. (rock_your_curves_by_angelina_k_)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Saint tropez (saint_tropez)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Second female (second_female)
      • Set (set)
      • Sheego (sheego)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Someday (someday)
      • SoSUE (sosue)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Steffen Schraut (steffen_schraut)
      • Street One (street_one)
      • Studio 8 (studio_8)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Swing (swing)
      • Tally Weijl (tally_weijl)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • THOMAS RATH (thomas_rath)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trend One (trend_one)
      • Triangle (triangle)
      • Unique21 (unique21)
      • Usha (usha)
      • Usha WHITE LABEL (usha_white_label)
      • Vanilia (vanilia)
      • Vaude (vaude)
      • Vera Mont (vera_mont)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vingino (vingino)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Whistles (whistles)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Y.A.S (Tall) (y_a_s_tall_)
      • Yaya (yaya)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
    • Prijsklasse (price):
      • Minder dan €50 (budget)
      • €50 tot €80 (low)
      • €80 tot €120 (medium)
      • Meer dan €120 (high)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Koraal (koraal)
      • Nude (nude)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
    • Maat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 116 (116)
      • 128 (128)
      • 140 (140)
      • 152 (152)
      • S/M (s_m)
      • XXL (xxl)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Wol (wol)
      • Lycra (linnen)
      • Viscose (viscose)
      • Polyester (polyester)
      • Nylon (nylon)
      • Leer (leer)
    • Kleding lengte soort (kleding_lengte_soort):
      • Kort (kort)
      • Lang (lang)
      • Normaal (normaal)
    • Soort mouw lengte (soort_mouw_lengte):
      • Driekwart mouw (driekwart_mouw)
      • Halve mouw (halve_mouw)
      • Lange mouw (lange_mouw)
    • Dessin (motief):
      • Krijtstrepen (krijtstreepje)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be