x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er blazers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Creme blazer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in blazer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Comma Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166445590.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165902006.jpg
      Comma Comma Blazers Blazers Blazers Blazer van corduroy met paspelzakken (1)
      Comma Blazers
      • 04063625230852
      • CMM1181001000001
      2
      deal
      139.00 EUR
    • Rick Cardona By Heine Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167423371.jpg
      Rick Cardona By Heine Rick Cardona By Heine Blazers Blazers Blazers Voering: Licht gevoerd; Motief: Gestreept; Design: Drukknopen, Rechte zoom; Extra's: Lichte stof, All-over patroon; Armlengte: Driekwart mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Rick Cardona By Heine Blazers
      • 08300330747166
      • HEN5092001000001
      1
      most_sold
      89.90 EUR
    • Mango Blazers 'Boreal'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163228696.jpg
      Mango Mango Blazers 'Boreal' Blazers 'Boreal' Blazers 'Boreal' Voering: Gedeeltelijk gevoerd; Motief: Effen; Design: Vallende revers, Split, Knop sluiting, Paspelzak, Revers kraag; Details: Plooien; Extra's: Op staal naden, Gladde stof; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Mango Blazers 'Boreal'
      • 08445156697131
      • MGO4680001000001
      1
      49.99 EUR
    • Dorothy Perkins Petite Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165500760.jpg
      Dorothy Perkins Petite Dorothy Perkins Petite Blazers Blazers Blazers Voering: Licht gevoerd; Motief: Effen; Design: Knop placket, Opzet-/flapzak; Extra's: Op staal naden, Gladde stof; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Dorothy Perkins Petite Blazers
      • 05059119789783
      • DPP0102001000006
      1
      deal
      54.90 EUR
    • Missguided Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163347600.jpg
      Missguided Missguided Blazers Blazers Blazers Voering: Licht gevoerd; Motief: Effen; Design: Split, Revers kraag, Knop sluiting, Opzet-/flapzak; Extra's: Op staal naden, Gladde stof; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Lange pasvorm; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Missguided Blazers
      • 05057704877747
      • MGD1229001000003
      1
      deal
      54.90 EUR
    • 10DAYS Blazer van katoen met klepzakken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163380291.jpg
      10DAYS 10DAYS Blazer van katoen met klepzakken Blazer van katoen met klepzakken Blazer van katoen met klepzakken Blazer van katoen met klepzakken (1)
      10DAYS Blazer van katoen met klepzakken
      • 08719438286895
      1
      179.90 EUR
    • IVY & OAK Blazer in gerecyclede polyesterblend met sjaalkraag
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161740741.jpg
      IVY & OAK IVY & OAK Blazer in gerecyclede polyesterblend met sjaalkraag Blazer in gerecyclede polyesterblend met sjaalkraag Blazer in gerecyclede polyesterblend met sjaalkraag Blazer in gerecyclede polyesterblend met sjaalkraag (1)
      IVY & OAK Blazer in gerecyclede polyesterblend met sjaalkraag
      • 04251678743959
      1
      deal
      149.00 EUR
    • Reiss Indi longline blazer met steekzakken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156995584.jpg
      Reiss Reiss Indi longline blazer met steekzakken Indi longline blazer met steekzakken Indi longline blazer met steekzakken Indi longline blazer met steekzakken (1)
      Reiss Indi longline blazer met steekzakken
      • 05054832533958
      1
      deal
      420.00 EUR
    • Lk bennett Mercer blazer van tweed met klepzakken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155024041.jpg
      Lk bennett Lk bennett Mercer blazer van tweed met klepzakken Mercer blazer van tweed met klepzakken Mercer blazer van tweed met klepzakken Mercer blazer van tweed met klepzakken (1)
      Lk bennett Mercer blazer van tweed met klepzakken
      • 05054760572937
      1
      deal
      440.00 EUR
    • Sandro Gewatteerde blazer met lurex en pofmouw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165429279.jpg
      Sandro Sandro Gewatteerde blazer met lurex en pofmouw Gewatteerde blazer met lurex en pofmouw Gewatteerde blazer met lurex en pofmouw Gewatteerde blazer met lurex en pofmouw (1)
      Sandro Gewatteerde blazer met lurex en pofmouw
      • 03607171642472
      1
      deal
      225.00 EUR
    2
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Witte Blazer DEFAULT
        • wit
      • Zwarte Blazer DEFAULT
        • zwart
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Mango DEFAULT
        • mango
      • Only DEFAULT
        • only
      • Mos Mosh DEFAULT
        • mos_mosh
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Only (only)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Object (object)
      • Vila (vila)
      • Colourfulrebel (colourful_rebel)
      • Selected Femme (selected_femme)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • 4th & Reckless (4th_reckless)
      • 10DAYS (10days)
      • - CONTRAER - (_contraer_)
      • Adidas (adidas)
      • Aligne (aligne)
      • Alix The Label (alix_the_label)
      • AllSaints (allsaints)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Ashley brooke (ashley_brooke)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • B.young (b_young)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Beaumont (beaumont)
      • Benetton (benetton)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • Camel active (camel_active)
      • Cinque (cinque)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Cotton On (cotton_on)
      • Cream (cream)
      • Crãs (cra_s)
      • CVRD (cvrd)
      • Damsel in a Dress (damsel_in_a_dress)
      • Dept (dept)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dorothy Perkins Petite (dorothy_perkins_petite)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Eight2nine (eight2nine)
      • Esprit (esprit)
      • Evita (evita)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Faina (faina)
      • Fashion Union (fashion_union)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (forever_new)
      • Freequent (freequent)
      • French Connection (french_connection)
      • FYNCH-HATTON (fynch_hatton)
      • Garcia (garcia)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Glamorous (glamorous)
      • Gore (gore)
      • GUESS (guess)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Hobbs (hobbs)
      • IBlues (iblues)
      • Ichi (ichi)
      • Inwear (inwear)
      • IVY & OAK (ivy_oak)
      • Ivyrevel (ivyrevel)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Jigsaw (jigsaw)
      • Junarose (junarose)
      • Just female (just_female)
      • Juvia (juvia)
      • Kaffe (kaffe)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • LaDress (ladress)
      • Lafuma (lafuma)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Libertine-Libertine (libertine_libertine)
      • Liebesglück (liebesglu_ck)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Love Copenhagen (love_copenhagen)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Maje (maje)
      • Mango (mango)
      • Marc o'polo (marc_o_polo)
      • Matinique (matinique)
      • Max mara (max_mara)
      • Mbym (mbym)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • MINE TO FIVE (mine_to_five)
      • Minimum (minimum)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Missguided (missguided)
      • Missguided (Petite) (missguided_petite_)
      • Modstrom (modstrom)
      • MONDKINI (mondkini)
      • More & more (more_more)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Moves (moves)
      • MY TRUE ME (my_true_me)
      • Mymo (mymo)
      • NA-KD (na_kd)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • New Look (new_look)
      • Nikkie (nikkie)
      • NU-IN (nu_in)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Opus (opus)
      • Ottod’Ame (ottod_ame)
      • Part two (part_two)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Pieces (pieces)
      • Pimkie (pimkie)
      • Queen mum (queen_mum)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reima (reima)
      • Reiss (reiss)
      • Repeat (repeat)
      • Revolution (revolution)
      • Riani (riani)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rick Cardona By Heine (rick_cardona_by_heine)
      • RISA (risa)
      • River Island (river_island)
      • River Island Petite (river_island_petite)
      • River Woods (river_woods)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Someday (someday)
      • SoSUE (sosue)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Sprayway (sprayway)
      • Street One (street_one)
      • Studio 8 (studio_8)
      • Superdry (superdry)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The Kooples (the_kooples)
      • The North Face (the_north_face)
      • TheMusthaves (themusthaves)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trend One (trend_one)
      • Triangle (triangle)
      • Unique21 (unique21)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Usha (usha)
      • Vanilia (vanilia)
      • Vaude (vaude)
      • Vera Mont (vera_mont)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Weekend Max Mara (weekend_max_mara)
      • Whistles (whistles)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Y.A.S (Tall) (y_a_s_tall_)
      • Young Couture By Barbara Schwarzer (young_couture_by_barbara_schwarzer)
      • Z-one (z_one)
      • Zabaione (zabaione)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
    • Prijsklasse (price):
      • Minder dan €50 (budget)
      • €50 tot €80 (low)
      • €80 tot €120 (medium)
      • Meer dan €120 (high)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Koraal (koraal)
      • Nude (nude)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
    • Maat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 56 (56)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 140 (140)
      • Onesize (onesize)
      • XXL (xxl)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Wol (wol)
      • Lycra (linnen)
      • Viscose (viscose)
      • Polyester (polyester)
      • Nylon (nylon)
      • Leer (leer)
    • Kleding lengte soort (kleding_lengte_soort):
      • Kort (kort)
      • Lang (lang)
      • Normaal (normaal)
    • Soort mouw lengte (soort_mouw_lengte):
      • Driekwart mouw (driekwart_mouw)
      • Halve mouw (halve_mouw)
      • Lange mouw (lange_mouw)
    • Dessin (motief):
      • Dierenprint (dierenprint)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be