x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er blazers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Rode blazer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in blazer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 24
    • Tommy Jeans Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166205528.jpg
      Tommy Jeans Tommy Jeans Blazers Blazers Blazers niet van toepassing (1)
      Tommy Jeans Blazers
      • 08720112578540
      • HID3955001000002
      2
      126.37 EUR
    • Ichi Blazers 'Kate'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161531212.jpg
      Ichi Ichi Blazers 'Kate' Blazers 'Kate' Blazers 'Kate' Licht getailleerde jersey-blazer van het Deense label Ichi. Leuke basic blazer met smalle snit, die altijd een goed figuur maakt op kantoor of in de vrije tijd. Met knopen afsluitbaar, paspelzakken en klassieke kraag. Slimfit. (1)
      Ichi Blazers 'Kate'
      • 05714348139432
      • ICH0178056000001
      2
      49.90 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166239572.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Motief: Effen; Design: Getailleerd model, Opgezette zakken, Knop placket; Voering: Licht gevoerd; Extra's: Op staal naden, Voelt zacht aan; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm; Armlengte: Driekwart mouw (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04063879343322
      • 1021199019
      2
      32.53 EUR
    • Pieces Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163320418.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147983803.jpg
      Pieces Pieces Blazers Blazers Blazers Open blazer Lange blazer (1)
      Pieces Blazers
      • 05714488814732
      • PIC1271011000001
      2
      30.40 EUR
    • Mango Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167466818.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166241886.jpg
      Mango Mango Blazers Blazers Blazers Anna mantel van tweed met klepzakken (1)
      Mango Blazers
      • 08445306070630
      • MGO5302002000003
      2
      deal
      99.99 EUR
    • ONLY Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169666515.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150577636.jpg
      ONLY ONLY Blazers Blazers Blazers Design: Knop placket, Revers kraag, Paspelzak, Rugnaad; Motief: Effen; Voering: Niet gevoerd; Extra's: Op staal naden, Voelt zacht aan; Armlengte: Lange mouw; Pasvorm: Aansluitende pasvorm; Lengte: Korte pasvorm (1)
      ONLY Blazers
      • 05714513570015
      • ONL2549006000001
      2
      39.90 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145943396.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Voering: Licht gevoerd; Design: Drukknopen, Getailleerd model; Motief: Mélange; Extra's: All-over patroon, Op staal naden; Armlengte: Driekwart mouw; Lengte: Korte pasvorm; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04061946665773
      • 1013274002
      2
      49.87 EUR
    • Faina Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156721513.jpg
      Faina Faina Blazers Blazers Blazers Motief: Effen; Design: Haaksluiting, Zonder kraag; Voering: Niet gevoerd; Extra's: Op staal naden, Voelt zacht aan; Armlengte: Driekwart mouw; Pasvorm: Normale pasvorm; Lengte: Korte pasvorm (1)
      Faina Blazers
      • 04059275613084
      • 4059275613084
      1
      most_sold
      105.00 EUR
    • ONLY Blazers 'MIRANDA'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158162967.jpg
      ONLY ONLY Blazers 'MIRANDA' Blazers 'MIRANDA' Blazers 'MIRANDA' Materiaal: Viscose; Voering: Niet gevoerd; Motief: Effen; Design: Knop placket, Revers kraag, Opzet-/flapzak, Rugnaad; Extra's: Op staal naden, Gladde stof; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Lange pasvorm; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      ONLY Blazers 'MIRANDA'
      • 05714513445337
      • ONL7192001000002
      1
      deal
      59.90 EUR
    • Colourful Rebel Yara Blazer Lilac | XS
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153811113.jpg
      Colourful Rebel Colourful Rebel Yara Blazer Lilac | XS Yara Blazer Lilac | XS Yara Blazer Lilac | XS Deze basic fit dames jas in het paars voor vrouwen is van de laatste collectie. Dit artikel hebben we nu op voorraad en in de volgende maten beschikbaar: extra small, small, medium, large en extra large. Het is gemaakt van polyester. Als je voor 23:45 besteld bij Colourful Rebel, dan krijg je morgen jouw bestelling in huis met 14 dagen bedenktijd. (1)
      Colourful Rebel Yara Blazer Lilac | XS
      • 01821642875745
      1
      deal
      85.90 EUR
    • Evita Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144559292.jpg
      Evita Evita Blazers Blazers Blazers Voering: Licht gevoerd; Design: Revers kraag; Motief: Effen; Extra's: Zonder beugel, Lichte stof; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Slanke pasvorm (1)
      Evita Blazers
      • 04251691315058
      • 7301401-48-38
      1
      295.00 EUR
    • Dreimaster Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162727813.jpg
      Dreimaster Dreimaster Blazers Blazers Blazers Voering: Licht gevoerd; Motief: Effen; Design: Recht model, Rechte zoom, Revers kraag, Knop placket, Borstzak; Extra's: Op staal naden, Voelt zacht aan; Armlengte: Lange mouw; Pasvorm: Normale pasvorm; Lengte: Korte pasvorm (1)
      Dreimaster Blazers
      • 04063523134412
      • DRV0200001000006
      1
      199.00 EUR
    • Faina Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166488345.jpg
      Faina Faina Blazers Blazers Blazers Voering: Licht gevoerd; Design: Knop sluiting, Split, Recht model, Revers kraag; Motief: Effen; Extra's: Glitterend, Voelt zacht aan; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Slanke pasvorm (1)
      Faina Blazers
      • 04059275804284
      • FAI0513001000001
      1
      deal
      185.00 EUR
    • Dreimaster Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162713564.jpg
      Dreimaster Dreimaster Blazers Blazers Blazers Motief: Effen; Design: Recht model, Zakken aan de zijkant, Revers kraag, Rugnaad, Rechte zoom, Knop sluiting, Binnenzak; Voering: Licht gevoerd; Extra's: Op staal naden, Zware stof, Label plaatje; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Lange pasvorm; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Dreimaster Blazers
      • 04063523133996
      • DRV0213003000005
      1
      deal
      215.00 EUR
    • Set Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165132587.jpg
      Set Set Blazers Blazers Blazers Voering: Licht gevoerd; Motief: Effen; Design: Opzet-/flapzak, Knop sluiting, Revers kraag; Extra's: Op staal naden, Voelt zacht aan; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Set Blazers
      • 04047986768544
      • SET0969001000002
      1
      229.00 EUR
    • Vero Moda Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165114797.jpg
      Vero Moda Vero Moda Blazers Blazers Blazers Voering: Licht gevoerd; Motief: Effen; Design: Pofmouwen, Zonder sluiting, Zakken aan de zijkant; Details: Plooien; Extra's: Op staal naden, Voelt zacht aan; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Vero Moda Blazers
      • 05714923701597
      • 5714923701597
      1
      39.99 EUR
    • Jacqueline De Yong Blazers 'Catia'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166667091.jpg
      Jacqueline De Yong Jacqueline De Yong Blazers 'Catia' Blazers 'Catia' Blazers 'Catia' Materiaal: Synthetisch; Motief: Effen; Design: Knop placket, Vallende revers; Voering: Niet gevoerd; Extra's: Op staal naden, Voelt zacht aan; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Lange pasvorm; Pasvorm: Aansluitende pasvorm (1)
      Jacqueline De Yong Blazers 'Catia'
      • 05714923667183
      • JDY1464003000005
      1
      deal
      29.90 EUR
    • Kaffe Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169485078.jpg
      Kaffe Kaffe Blazers Blazers Blazers Voering: Licht gevoerd; Motief: Effen; Design: Knop sluiting, Revers kraag, Paspelzak; Extra's: Op staal naden, Voelt zacht aan; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Kaffe Blazers
      • 05713343583172
      • KAF0898003000002
      1
      89.90 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/170990553.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171120586.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Materiaal: Katoen; Voering: Licht gevoerd; Design: Materiaal mix, Haaksluiting; Motief: Effen; Extra's: All-over patroon; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04063879617294
      • TOT6939002000005
      1
      59.90 EUR
    • THOMAS RATH Blazers ' Britain - Bedrucktes Buntgewebe '
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171258035.jpg
      THOMAS RATH THOMAS RATH Blazers ' Britain - Bedrucktes Buntgewebe ' Blazers ' Britain - Bedrucktes Buntgewebe ' Blazers ' Britain - Bedrucktes Buntgewebe ' Materiaal: Synthetisch; Voering: Licht gevoerd; Design: Opzet-/flapzak, Revers kraag, Knop sluiting; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      THOMAS RATH Blazers ' Britain - Bedrucktes Buntgewebe '
      • 04251387960463
      • 62915
      1
      429.00 EUR
    • HEINE Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166561176.jpg
      HEINE HEINE Blazers Blazers Blazers Design: Zonder kraag, Ritszakken aan de zijkant, Zonder sluiting; Motief: Effen; Voering: Licht gevoerd; Extra's: Niet-wegglijdende stof, Op staal naden; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Korte pasvorm; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      HEINE Blazers
      • 06927976720906
      • HEN5339002000007
      1
      44.90 EUR
    • Vero Moda Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149843826.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150474720.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168673434.jpg
      Vero Moda Vero Moda Blazers Blazers Blazers Motief: Effen; Design: Knop sluiting, Vallende revers, Rechte zoom, Revers kraag, Getailleerd model, Opzet-/flapzak; Materiaal: Jersey; Voering: Niet gevoerd; Extra's: Voelt zacht aan, Op staal naden; Armlengte: Lange mouw; Pasvorm: Normale pasvorm; Lengte: Normale lengte (1)
      Vero Moda Blazers
      • 05714506727501
      • VER5398003000001
      1
      39.99 EUR
    • Vero Moda Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169121174.jpg
      Vero Moda Vero Moda Blazers Blazers Blazers Voering: Niet gevoerd; Motief: Effen; Design: Zonder sluiting, Revers kraag, Paspelzak; Extra's: Voelt zacht aan, Met textuur; Armlengte: Lange mouw; Pasvorm: Normale pasvorm; Lengte: Korte pasvorm (1)
      Vero Moda Blazers
      • 05715097329266
      • 5715097329266
      1
      34.99 EUR
    • Vero Moda Blazers 'Cameron'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163531736.jpg
      Vero Moda Vero Moda Blazers 'Cameron' Blazers 'Cameron' Blazers 'Cameron' Voering: Licht gevoerd; Motief: Effen; Design: Rugnaad, Revers kraag, Wikkel-look; Details: Wikkel design; Extra's: Voelt zacht aan, Op staal naden; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Vero Moda Blazers 'Cameron'
      • 05714914177004
      • VER4766002000004
      1
      deal
      59.90 EUR
    2 9
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Witte Blazer DEFAULT
        • wit
      • Zwarte Blazer DEFAULT
        • zwart
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Mango DEFAULT
        • mango
      • Only DEFAULT
        • only
      • Mos Mosh DEFAULT
        • mos_mosh
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Only Only Rode blazer (only)
      • Vero moda Vero moda Rode blazer (vero_moda)
      • Object (object)
      • Vila (vila)
      • Colourfulrebel (colourful_rebel)
      • Selected Femme (selected_femme)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • 4th & Reckless (4th_reckless)
      • 10DAYS (10days)
      • Aclima (aclima)
      • Adidas (adidas)
      • Aligne (aligne)
      • AllSaints (allsaints)
      • American vintage (american_vintage)
      • Anne Klein (anne_klein)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Armedangels (armedangels)
      • Ashley Brooke (ashley_brooke)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • B.young (b_young)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Beaumont (beaumont)
      • Benetton (benetton)
      • Blue industry (blue_industry)
      • Bomont (bomont)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • Camel active (camel_active)
      • Cinque (cinque)
      • CKS (cks)
      • Coco Bella (coco_bella)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Cotton On (cotton_on)
      • Cream (cream)
      • Crãs (cra_s)
      • CVRD (cvrd)
      • Damsel in a Dress (damsel_in_a_dress)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dorothy Perkins Petite (dorothy_perkins_petite)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Eight2nine (eight2nine)
      • Enjoy (enjoy)
      • Esprit (esprit)
      • Eurolite (eurolite)
      • Evita (evita)
      • Expresso (expresso)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Faina (faina)
      • Fashion Union (fashion_union)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (forever_new)
      • Freequent (freequent)
      • FYNCH-HATTON (fynch_hatton)
      • Geisha (geisha)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Glamorous (glamorous)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • GUESS (guess)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Hobbs (hobbs)
      • IBlues (iblues)
      • Ichi (ichi)
      • Inwear (inwear)
      • IVY & OAK (ivy_oak)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Jigsaw (jigsaw)
      • Junarose (junarose)
      • Just female (just_female)
      • Juvia (juvia)
      • Kaffe (kaffe)
      • Karo Kauer (karo_kauer)
      • Knomo (knomo)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Levi's (levi_s)
      • Libertine-Libertine (libertine_libertine)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Maison 123 (maison_123)
      • Maison scotch (maison_scotch)
      • Maje (maje)
      • Mango Mango Rode blazer (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marella (marella)
      • Mbym (mbym)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Millet (millet)
      • MINE TO FIVE (mine_to_five)
      • Minimum (minimum)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Missguided (missguided)
      • Missguided (Petite) (missguided_petite_)
      • Modstrom (modstrom)
      • MONDKINI (mondkini)
      • More & more (more_more)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Moves (moves)
      • MSCH Copenhagen (msch_copenhagen)
      • MY TRUE ME (my_true_me)
      • Mymo (mymo)
      • NA-KD (na_kd)
      • Name it (name_it)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • New Look (new_look)
      • Nikkie (nikkie)
      • Noisy May (noisy_may)
      • NU-IN (nu_in)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Opus (opus)
      • Ottod’Ame (ottod_ame)
      • Part two (part_two)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia Dini By Heine (patrizia_dini_by_heine)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • PAUL & JOE (paul_joe)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Pieces (pieces)
      • Pimkie (pimkie)
      • Queen mum (queen_mum)
      • Race Sport (race_sport)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reima (reima)
      • Reiss (reiss)
      • Riani (riani)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • RISA (risa)
      • River Island (river_island)
      • River Island Petite (river_island_petite)
      • River Woods (river_woods)
      • Rock Your Curves by Angelina K. (rock_your_curves_by_angelina_k_)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Saint tropez (saint_tropez)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Second female (second_female)
      • Set (set)
      • Sheego (sheego)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Someday (someday)
      • SoSUE (sosue)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Steffen Schraut (steffen_schraut)
      • Street One (street_one)
      • Studio 8 (studio_8)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Swing (swing)
      • Tally Weijl (tally_weijl)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • THOMAS RATH (thomas_rath)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trend One (trend_one)
      • Triangle (triangle)
      • Unique21 (unique21)
      • Usha (usha)
      • Usha WHITE LABEL (usha_white_label)
      • Vanilia (vanilia)
      • Vaude (vaude)
      • Vera Mont (vera_mont)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vingino (vingino)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Whistles (whistles)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Y.A.S (Tall) (y_a_s_tall_)
      • Yaya (yaya)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
    • Prijsklasse (price):
      • Minder dan €50 (budget)
      • €50 tot €80 (low)
      • €80 tot €120 (medium)
      • Meer dan €120 (high)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Koraal (koraal)
      • Nude (nude)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
    • Maat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 116 (116)
      • 128 (128)
      • 140 (140)
      • 152 (152)
      • S/M (s_m)
      • XXL (xxl)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Wol (wol)
      • Lycra (linnen)
      • Viscose (viscose)
      • Polyester (polyester)
      • Nylon (nylon)
      • Leer (leer)
    • Kleding lengte soort (kleding_lengte_soort):
      • Kort (kort)
      • Lang (lang)
      • Normaal (normaal)
    • Soort mouw lengte (soort_mouw_lengte):
      • Driekwart mouw (driekwart_mouw)
      • Halve mouw (halve_mouw)
      • Lange mouw (lange_mouw)
    • Dessin (motief):
      • Krijtstrepen (krijtstreepje)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be