x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er blazers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Rode blazer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in blazer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 24
    • Garcia dames Jack, L, Rood
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/247314605.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/243640633.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/243640638.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/243640636.jpg?ts=1
      Garcia Garcia dames Jack, L, Rood dames Jack, L, Rood dames Jack, L, Rood THEN, NOW EN FOREVER. Wij zijn Garcia. Hoogwaardig en duurzaam merkproduct van het familiemerk Garcia (3)
      Garcia dames Jack, L, Rood
      • 08713215638112
      2
      good_buy
      deal
      119.99 EUR
    • Pieces Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212198483.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/227920681.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/258719697.jpg?ts=1
      Pieces Pieces Blazers Blazers Blazers Pieces PCBOSS 34 BLAZER - Apple Butter Red (1)
      Pieces Blazers
      • 05714926710381
      2
      32.22 EUR
    • Ichi IHKATE BL Dames Blazer - Maat M
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/266286265.jpg?ts=1
      Ichi Ichi IHKATE BL Dames Blazer - Maat M IHKATE BL Dames Blazer - Maat M IHKATE BL Dames Blazer - Maat M Aangename jersey, getailleerd, licht rekbaar Optimale pasvorm Aangenaam om te dragen en onderhoudsvriendelijk Eenvoudig te combineren Geïntegreerd schoolsterkussen voor extra grip (1)
      Ichi IHKATE BL Dames Blazer - Maat M
      • 05715295769468
      2
      49.90 EUR
    • Erima Blazer Erima Veste femme softshell fonction dames
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/90384104.jpg?ts=1
      Erima Erima Blazer Erima Veste femme softshell fonction dames Blazer Erima Veste femme softshell fonction dames Blazer Erima Veste femme softshell fonction dames Erima Softshell Jack Function Dames Rood-Wit Maat 42 (1)
      Erima Blazer Erima Veste femme softshell fonction dames
      • 04043523766288
      2
      79.45 EUR
    • ONLY ONLKAYLE-ORLEEN 3/4 BLAZER TLR NOOS Dames - Maat 42
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199503670.jpg?ts=1
      ONLY ONLY ONLKAYLE-ORLEEN 3/4 BLAZER TLR NOOS Dames - Maat 42 ONLKAYLE-ORLEEN 3/4 BLAZER TLR NOOS Dames - Maat 42 ONLKAYLE-ORLEEN 3/4 BLAZER TLR NOOS Dames - Maat 42 Damesblazer van het Deense merk ONLY (1)
      ONLY ONLKAYLE-ORLEEN 3/4 BLAZER TLR NOOS Dames - Maat 42
      • 05715106018044
      2
      45.37 EUR
    • Ichi IHKATE BL Dames Blazer - Maat XXL
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/266283252.jpg?ts=1
      Ichi Ichi IHKATE BL Dames Blazer - Maat XXL IHKATE BL Dames Blazer - Maat XXL IHKATE BL Dames Blazer - Maat XXL Ichi IHKATE BL Dames Blazer - Maat XXL (1)
      Ichi IHKATE BL Dames Blazer - Maat XXL
      • 05715295769505
      2
      49.90 EUR
    • Ichi IHKATE PIQUE BL Dames Blazer - Maat L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/266701512.jpg?ts=1
      Ichi Ichi IHKATE PIQUE BL Dames Blazer - Maat L IHKATE PIQUE BL Dames Blazer - Maat L IHKATE PIQUE BL Dames Blazer - Maat L Aangenaam getailleerde, licht rekbare jerseystof Optimale pasvorm Aangenaam om te dragen en onderhoudsvriendelijk Eenvoudig te combineren, passend bij de Kate Piqué Cropped broeken 20113286 of met brede pijpen 20113287 Geïntegreerd schoolsterkussen voor extra grip (1)
      Ichi IHKATE PIQUE BL Dames Blazer - Maat L
      • 05715295922382
      2
      57.87 EUR
    • Ichi IHKATE BL Dames Blazer - Maat L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/266285645.jpg?ts=1
      Ichi Ichi IHKATE BL Dames Blazer - Maat L IHKATE BL Dames Blazer - Maat L IHKATE BL Dames Blazer - Maat L Ichi IHKATE BL Dames Blazer - Maat L (1)
      Ichi IHKATE BL Dames Blazer - Maat L
      • 05715295769451
      2
      49.90 EUR
    • Cassis blazer van gerecycled polyester donkerrood Dames | Maat: 42
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/241698783.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/240655540.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/241698780.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/241698782.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/254754600.jpg?ts=1
      Cassis Cassis blazer van gerecycled polyester donkerrood Dames | Maat: 42 blazer van gerecycled polyester donkerrood Dames | Maat: 42 blazer van gerecycled polyester donkerrood Dames | Maat: 42 Cassis Effen blazer met revers Effen blazer met revers (1)
      Cassis blazer van gerecycled polyester donkerrood Dames | Maat: 42
      • 05401015527356
      1
      55.99 EUR
    • MSCH Copenhagen Blazer Karitta Blazer Rood
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/242676029.jpg?ts=1
      MSCH Copenhagen MSCH Copenhagen Blazer Karitta Blazer Rood Blazer Karitta Blazer Rood Blazer Karitta Blazer Rood Rode MSCH Copenhagen Blazer Karitta Blazer Dames (1)
      MSCH Copenhagen Blazer Karitta Blazer Rood
      • 05712808631120
      1
      deal
      119.95 EUR
    • CarlijnQ Gilet Arabian Spice - Gilet With Embroidery Rood Meisjes | Maat 98/104
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/245861015.jpg?ts=1
      CarlijnQ CarlijnQ Gilet Arabian Spice - Gilet With Embroidery Rood Meisjes | Maat 98/104 Gilet Arabian Spice - Gilet With Embroidery Rood Meisjes | Maat 98/104 Gilet Arabian Spice - Gilet With Embroidery Rood Meisjes | Maat 98/104 Rode Carlijnq Gilet Arabian Spice - Gilet With Embroidery Meisjes (1)
      CarlijnQ Gilet Arabian Spice - Gilet With Embroidery Rood Meisjes | Maat 98/104
      • 08720528538121
      1
      deal
      51.40 EUR
    • Josh V Blazer Bloom Beige Dames | Maat XL
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/189806326.jpg?ts=1
      Josh V Josh V Blazer Bloom Beige Dames | Maat XL Blazer Bloom Beige Dames | Maat XL Blazer Bloom Beige Dames | Maat XL Beige JOSH V Blazer Bloom Dames (1)
      Josh V Blazer Bloom Beige Dames | Maat XL
      • 08719726100865
      1
      169.95 EUR
    • LOOXS Gilet Little Floral Gilet Rood
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/264363022.jpg?ts=1
      LOOXS LOOXS Gilet Little Floral Gilet Rood Gilet Little Floral Gilet Rood Gilet Little Floral Gilet Rood Rode Looxs Gilet Little Floral Gilet Meisjes (1)
      LOOXS Gilet Little Floral Gilet Rood
      • 08719645195966
      1
      49.90 EUR
    • NA-KD Oversized blazer met klepzakken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/252087100.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/252087108.jpg?ts=1
      NA-KD NA-KD Oversized blazer met klepzakken Oversized blazer met klepzakken Oversized blazer met klepzakken Oversized blazer met klepzakken (1)
      NA-KD Oversized blazer met klepzakken
      • 07325947514582
      1
      81.90 EUR
    • Nikkie Niri Blazer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/267290732.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/267291255.jpg?ts=1
      Nikkie Nikkie Niri Blazer Niri Blazer Niri Blazer Niri Blazer (1)
      Nikkie Niri Blazer
      • 08720175479365
      1
      165.00 EUR
    • Amaya Amsterdam Blazer Ash Blazer Bordeaux
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/247774610.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/268002796.jpg?ts=1
      Amaya Amsterdam Amaya Amsterdam Blazer Ash Blazer Bordeaux Blazer Ash Blazer Bordeaux Blazer Ash Blazer Bordeaux Bordeaux Amaya Amsterdam Blazer Ash Blazer Dames (1)
      Amaya Amsterdam Blazer Ash Blazer Bordeaux
      • 08720707802784
      1
      deal
      189.95 EUR
    • Maje SMCP
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/260694649.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/260694650.jpg?ts=1
      Maje Maje SMCP SMCP SMCP SMCP (1)
      Maje SMCP
      • 03661601848940
      1
      deal
      395.00 EUR
    • Erima Blazer Erima Veste d’entrainement avec Capuche Femme Club 1900 2.0 dames
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151829097.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236506922.jpg?ts=1
      Erima Erima Blazer Erima Veste d’entrainement avec Capuche Femme Club 1900 2.0 dames Blazer Erima Veste d’entrainement avec Capuche Femme Club 1900 2.0 dames Blazer Erima Veste d’entrainement avec Capuche Femme Club 1900 2.0 dames Erima Club 1900 2.0 Dames Trainingsjack (1)
      Erima Blazer Erima Veste d’entrainement avec Capuche Femme Club 1900 2.0 dames
      • 04043523740745
      1
      37.95 EUR
    • We fashion Curve blazer donkerrood Dames | Maat: 50
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/246860578.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/247832095.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/247832094.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/247832096.jpg?ts=1
      We fashion We fashion Curve blazer donkerrood Dames | Maat: 50 Curve blazer donkerrood Dames | Maat: 50 Curve blazer donkerrood Dames | Maat: 50 WE Fashion Dames single-breasted blazer (1)
      We fashion Curve blazer donkerrood Dames | Maat: 50
      • 08720262862711
      1
      60.00 EUR
    • Pieces Blazer Pcboss 3/4 Blazer Noos 17090996 Grape Wine Dames Maat - M
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232006588.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/253200959.jpg?ts=1
      Pieces Pieces Blazer Pcboss 3/4 Blazer Noos 17090996 Grape Wine Dames Maat - M Blazer Pcboss 3/4 Blazer Noos 17090996 Grape Wine Dames Maat - M Blazer Pcboss 3/4 Blazer Noos 17090996 Grape Wine Dames Maat - M Pieces Blazer Pcboss 3/4 Blazer Noos 17090996 Grape Wine Dames Maat - M (1)
      Pieces Blazer Pcboss 3/4 Blazer Noos 17090996 Grape Wine Dames Maat - M
      • 05715221805352
      1
      47.49 EUR
    • We fashion aansluitende geweven blazer met stretch donkerrood Dames | Maat: 38
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/254913551.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234487288.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234487289.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234487287.jpg?ts=1
      We fashion We fashion aansluitende geweven blazer met stretch donkerrood Dames | Maat: 38 aansluitende geweven blazer met stretch donkerrood Dames | Maat: 38 aansluitende geweven blazer met stretch donkerrood Dames | Maat: 38 WE Fashion Dames nauwsluitende blazer met stretch (1)
      We fashion aansluitende geweven blazer met stretch donkerrood Dames | Maat: 38
      • 08720262864647
      1
      50.00 EUR
    • We fashion blazer donkerrood Dames | Maat: 42
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/246920235.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/246935343.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/246920665.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/246920664.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/266932091.jpg?ts=1
      We fashion We fashion blazer donkerrood Dames | Maat: 42 blazer donkerrood Dames | Maat: 42 blazer donkerrood Dames | Maat: 42 WE Fashion Dames single breasted blazer (1)
      We fashion blazer donkerrood Dames | Maat: 42
      • 08720262865026
      1
      55.00 EUR
    • Colourful Rebel Boa Bomberjacke | Rot | S
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/248306335.jpg?ts=1
      Colourful Rebel Colourful Rebel Boa Bomberjacke | Rot | S Boa Bomberjacke | Rot | S Boa Bomberjacke | Rot | S Colourful Rebel Boa Bomber Jacket - S (1)
      Colourful Rebel Boa Bomberjacke | Rot | S
      • 08720603223515
      1
      189.95 EUR
    • Mexx geweven blazer donkerrood Dames | Maat: 36
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/243648775.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/243648774.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/243648776.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/243648773.jpg?ts=1
      Mexx Mexx geweven blazer donkerrood Dames | Maat: 36 geweven blazer donkerrood Dames | Maat: 36 geweven blazer donkerrood Dames | Maat: 36 Mexx Single Button Blazer Dames - Donker Rood - Maat S (1)
      Mexx geweven blazer donkerrood Dames | Maat: 36
      • 08719829952750
      1
      103.99 EUR
    2 3
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Witte Blazer DEFAULT
        • wit
      • Zwarte Blazer DEFAULT
        • zwart
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Mango DEFAULT
        • mango
      • Only DEFAULT
        • only
      • Vero moda DEFAULT
        • vero_moda
    • Merken (brand):
      • Only (only)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Object (object)
      • Vila (vila)
      • Colourfulrebel (colourful_rebel)
      • Selected Femme (selected_femme)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • 10DAYS (10days)
      • Access (access)
      • Aesop (aesop)
      • AllSaints (allsaints)
      • Alwero (alwero)
      • Amaya Amsterdam (amaya_amsterdam)
      • Ammehoela (ammehoela)
      • Anine Bing (anine_bing)
      • Another Label (another_label)
      • Armani Jeans (armani_jeans)
      • B.NOSY (b_nosy)
      • B.young (b_young)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Baje Studio (baje_studio)
      • Beaumont (beaumont)
      • Benetton (benetton)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • By-bar (by_bar)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • CarlijnQ (carlijnq)
      • Cassis (cassis)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Circle of trust (circle_of_trust)
      • Claudi (claudi)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • Co'Couture (co_couture)
      • Comma (comma)
      • Culture (culture)
      • Dante 6 (dante_6)
      • Dante6 (dante6)
      • Deeluxe (deeluxe)
      • Dermalogica (dermalogica)
      • Drykorn (drykorn)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Envii (envii)
      • Erima (erima)
      • Est'seven (est_seven)
      • Expresso (expresso)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Fifth House (fifth_house)
      • Fransa (fransa)
      • Garcia (garcia)
      • Geisha (geisha)
      • Gerard Darel (gerard_darel)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gestuz (gestuz)
      • Goosecraft (goosecraft)
      • GUESS (guess)
      • Hobbs (hobbs)
      • Hound (hound)
      • Hunkon (hunkon)
      • Ibana (ibana)
      • Ichi (ichi)
      • IDesign (idesign)
      • Indian blue jeans (indian_blue_jeans)
      • IRO (iro)
      • Jack & jones (jack_jones)
      • JDY (jdy)
      • JJXX (jjxx)
      • Josh V (josh_v)
      • Juffrouw Jansen (juffrouw_jansen)
      • Just female (just_female)
      • Knit-ted (knit_ted)
      • Levete Room (levete_room)
      • Levi's (levi_s)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lollys Laundry (lollys_laundry)
      • LOOXS (looxs)
      • Maje (maje)
      • Mango (mango)
      • MarMar COPENHAGEN (marmar_copenhagen)
      • Mbym (mbym)
      • Mexx (mexx)
      • Minimum (minimum)
      • Minus (minus)
      • Mkt Studio (mkt_studio)
      • Modstrom (modstrom)
      • Moodstreet (moodstreet)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moscow (moscow)
      • Moves (moves)
      • MSCH Copenhagen (msch_copenhagen)
      • My Essential Wardrobe (my_essential_wardrobe)
      • My Little Cozmo (my_little_cozmo)
      • NA-KD (na_kd)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • NIK&NIK (nik_nik)
      • Nikkie (nikkie)
      • Nobell (nobell)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noppies (noppies)
      • Notes Du Nord (notes_du_nord)
      • Notre-V (notre_v)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Opus (opus)
      • Ottod’Ame (ottod_ame)
      • Paperblanks (paperblanks)
      • Penn & Ink (penn_ink)
      • Pieces (pieces)
      • Pom Amsterdam (pom_amsterdam)
      • Promiss (promiss)
      • Puma (puma)
      • Purdey (purdey)
      • Raizzed (raizzed)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Refined Department (refined_department)
      • Reiss (reiss)
      • Rellix (rellix)
      • Retour (retour)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Second female (second_female)
      • Semicouture (semicouture)
      • Silvian Heach (silvian_heach)
      • Simple (simple)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Sofie Schnoor (sofie_schnoor)
      • Someday. (someday_)
      • Street One (street_one)
      • Studio 8 (studio_8)
      • Studio Anneloes (studio_anneloes)
      • Summum Woman (summum_woman)
      • Suncoo (suncoo)
      • Super.natural (super_natural)
      • Taifun (taifun)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tramontana (tramontana)
      • Trendyol (trendyol)
      • Twinset (twinset)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vanessa bruno (vanessa_bruno)
      • Vanilia (vanilia)
      • Vingino (vingino)
      • Wander & Wonder (wander_wonder)
      • We fashion (we_fashion)
      • Whistles (whistles)
      • WMF (wmf)
      • Y.A.S. (y_a_s_)
      • Ydence (ydence)
      • Your Wishes (your_wishes)
      • Z Design (z_design)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Koraal (koraal)
      • Nude (nude)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
    • Kledingmaat (kledingmaat):
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 140 (140)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 176 (176)
      • L (l)
      • M (m)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Wol (wol)
      • Lycra (linnen)
      • Viscose (viscose)
      • Polyester (polyester)
      • Nylon (nylon)
      • Leer (leer)
    • Soort mouw lengte (soort_mouw_lengte):
      • Driekwart mouw (driekwart_mouw)
      • Halve mouw (halve_mouw)
      • Lange mouw (lange_mouw)
    • Dessin (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Krijtstrepen (krijtstreepje)
      • Dierenprint (dierenprint)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be