x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er blazers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Roze blazer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in blazer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 24
    • Ichi Blazers 'Kate'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156927790.jpg
      Ichi Ichi Blazers 'Kate' Blazers 'Kate' Blazers 'Kate' Motief: Effen; Design: Paspelzak, Revers kraag; Materiaal: Sweatstof; Voering: Niet gevoerd; Extra's: Voelt zacht aan, Op staal naden; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (2)
      Ichi Blazers 'Kate'
      • 05714346678643
      • ICH0178048000004
      2
      good_buy
      deal
      49.90 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154250434.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Motief: Effen; Design: Knop sluiting, Revers kraag, Deelnaden, Opgezette zakken; Materiaal: Katoen; Voering: Niet gevoerd; Extra's: Voelt zacht aan, Garment dyed, Op staal naden; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04063421041256
      • TOT5391001000006
      2
      30.95 EUR
    • Mos Mosh Blazers 'Blake Night'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165910282.jpg
      Mos Mosh Mos Mosh Blazers 'Blake Night' Blazers 'Blake Night' Blazers 'Blake Night' Voering: Gedeeltelijk gevoerd; Motief: Effen; Design: Revers kraag, Opzet-/flapzak, Knop sluiting, Split; Extra's: Op staal naden, Gladde stof, Voelt zacht aan, Label plaatje; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Mos Mosh Blazers 'Blake Night'
      • 05711855517593
      • MMO0144010000002
      2
      deal
      179.00 EUR
    • Vaude Bodywarmer Pulex - Roze - Maat: 158/164
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164321058.jpg
      Vaude Vaude Bodywarmer Pulex - Roze - Maat: 158/164 Bodywarmer Pulex - Roze - Maat: 158/164 Bodywarmer Pulex - Roze - Maat: 158/164 Mogelijkheid om in een buitenjas te ritsen. 200 fleece. Met lycra omzoomde armgaten. Zoom afgezet met lycra. 2 voorzakken. (1)
      Vaude Bodywarmer Pulex - Roze - Maat: 158/164
      • 04062218012530
      • 04062218012509
      • 04062218012547
      • 04062218012554
      2
      28.48 EUR
    • Adidas Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165692995.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164132899.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164132898.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164132900.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164132895.jpg
      Adidas Adidas Blazers Blazers Blazers Take casual sophistication a step further. In this adidas blazer, it's easy to do since you'll be draped in soft, textured corduroy. Bonus fact: The elegant material is said to come from "corde du roi," which means "cloth of the king" in French. If that's not luxe, what is? (1)
      Adidas Blazers
      • 04064043262982
      • ADT1930002000001
      2
      deal
      109.00 EUR
    • Ichi Blazers 'Kate'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106237254.jpg
      Ichi Ichi Blazers 'Kate' Blazers 'Kate' Blazers 'Kate' Motief: Effen; Design: Knop sluiting, Revers kraag, Rugnaad, Ronde zoom, Getailleerd model, Deelnaden, Nepzakken, Paspelzak; Materiaal: Sweatstof; Voering: Niet gevoerd; Extra's: Schoudervulling, Op staal naden, Gladde stof, Voelt zacht aan; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Ichi Blazers 'Kate'
      • 05712434796026
      • ICH0178003000004
      2
      deal
      49.90 EUR
    • Hobbs Emily cropped blazer met driekwart mouwen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155009558.jpg
      Hobbs Hobbs Emily cropped blazer met driekwart mouwen Emily cropped blazer met driekwart mouwen Emily cropped blazer met driekwart mouwen Emily cropped blazer met driekwart mouwen (1)
      Hobbs Emily cropped blazer met driekwart mouwen
      • 05053717624125
      1
      95.00 EUR
    • Whistles Fijngebreide blazer van katoen met klepzakken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158474043.jpg
      Whistles Whistles Fijngebreide blazer van katoen met klepzakken Fijngebreide blazer van katoen met klepzakken Fijngebreide blazer van katoen met klepzakken Fijngebreide blazer van katoen met klepzakken (1)
      Whistles Fijngebreide blazer van katoen met klepzakken
      • 05053867539737
      1
      deal
      109.00 EUR
    • ONLY Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162631037.jpg
      ONLY ONLY Blazers Blazers Blazers Voering: Gedeeltelijk gevoerd; Motief: Effen; Design: Knop placket, Opzet-/flapzak, Revers kraag, Deelnaden; Extra's: Op staal naden; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      ONLY Blazers
      • 05714918636620
      • 5714918636620
      1
      54.99 EUR
    • Mymo Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152202741.jpg
      Mymo Mymo Blazers Blazers Blazers Voering: Niet gevoerd; Design: Revers kraag, Knop sluiting, Opzet-/flapzak; Extra's: Op staal naden; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Mymo Blazers
      • 04059275556770
      • 4059275556770
      1
      deal
      99.95 EUR
    • Mymo Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154249587.jpg
      Mymo Mymo Blazers Blazers Blazers Materiaal: Lyocell; Voering: Licht gevoerd; Motief: Effen; Design: Opzet-/flapzak, Revers kraag, Rechte zoom, Knop placket; Extra's: Applicaties, Op staal naden; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Slanke pasvorm (1)
      Mymo Blazers
      • 04059275465096
      • 4059275465096
      1
      deal
      129.95 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127954922.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166365055.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Voering: Niet gevoerd; Design: Rechte zoom, Haaksluiting, Weense naad; Motief: Gestreept; Extra's: All-over patroon, Jacquard patroon, Met textuur; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Korte pasvorm; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04061945289611
      • 1010344006
      1
      deal
      59.99 EUR
    • Usha Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144826785.jpg
      Usha Usha Blazers Blazers Blazers Motief: Effen; Design: Weense naad, Rechte zoom, Revers kraag, Getailleerd model, Paspelzak, Knop sluiting; Materiaal: Viscose; Voering: Licht gevoerd; Extra's: Op staal naden; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Lange pasvorm; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Usha Blazers
      • 04059275408543
      • 4059275408543
      1
      deal
      229.95 EUR
    • Cream Blazers 'Anett'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148502756.jpg
      Cream Cream Blazers 'Anett' Blazers 'Anett' Blazers 'Anett' Voering: Niet gevoerd; Design: Knop placket, Revers kraag, Paspelzak; Motief: Effen; Extra's: Voelt zacht aan; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Cream Blazers 'Anett'
      • 05712436861104
      • CRE0262003000005
      1
      deal
      69.90 EUR
    • - CONTRAER - Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166488345.jpg
      - CONTRAER - - CONTRAER - Blazers Blazers Blazers Voering: Niet gevoerd; Motief: Effen; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      - CONTRAER - Blazers
      • 04059275804284
      • 4059275804284
      1
      deal
      139.95 EUR
    • Usha Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156733220.jpg
      Usha Usha Blazers Blazers Blazers Voering: Niet gevoerd; Motief: Effen; Design: Rechte zoom, Recht model, Haaksluiting; Extra's: Voelt zacht aan, Lichte stof, Op staal naden; Armlengte: Driekwart mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Usha Blazers
      • 04059275560234
      • 4059275560234
      1
      deal
      119.95 EUR
    • HEINE Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149345503.jpg
      HEINE HEINE Blazers Blazers Blazers Voering: Licht gevoerd; Design: Mouw revers, Open randen, Revers kraag, Sjaalkraag, Paspelzak, Zonder sluiting, Knop sluiting; Motief: Effen; Extra's: Op staal naden, Gladde stof, Schoudervulling; Armlengte: Driekwart mouw; Lengte: Lange pasvorm; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      HEINE Blazers
      • 06927976630007
      • BEC0921001000004
      1
      deal
      69.90 EUR
    • HEINE Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155468222.jpg
      HEINE HEINE Blazers Blazers Blazers Voering: Licht gevoerd; Motief: Effen; Design: Deelnaden, Contrast voering, Rechte zoom, Recht model, Vallende revers, Revers kraag, Knop sluiting, Opgezette zakken; Extra's: Op staal naden, Voelt zacht aan; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Lange pasvorm; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      HEINE Blazers
      • 06927976726809
      • HEN2904001000004
      1
      deal
      99.90 EUR
    • Inwear Blazers 'Zella'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163791692.jpg
      Inwear Inwear Blazers 'Zella' Blazers 'Zella' Blazers 'Zella' Materiaal: Katoen; Voering: Licht gevoerd; Motief: Effen; Design: Revers kraag, Paspelzak, Knop sluiting; Extra's: Op staal naden, Voelt zacht aan, Gladde stof; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Inwear Blazers 'Zella'
      • 05714344563507
      • INW0105003000005
      1
      deal
      149.00 EUR
    • Marc O'Polo Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166679293.jpg
      Marc O'Polo Marc O'Polo Blazers Blazers Blazers Voering: Gedeeltelijk gevoerd; Motief: Effen; Design: Knop sluiting, Revers kraag, Opzet-/flapzak, Split; Extra's: Voelt zacht aan, Op staal naden, Scheerwol; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Marc O'Polo Blazers
      • 07325865081098
      • 7325865081098
      1
      229.95 EUR
    • Usha Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165909526.jpg
      Usha Usha Blazers Blazers Blazers Materiaal: Synthetisch; Voering: Niet gevoerd; Motief: Effen; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Usha Blazers
      • 04059275815099
      • 4059275815099
      1
      deal
      119.95 EUR
    • HEINE Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105762985.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154897110.jpg
      HEINE HEINE Blazers Blazers Blazers Materiaal: Jersey; Voering: Licht gevoerd; Design: Figuurnaden, Capuchon met opstaande kraag, Knop placket, Getailleerd model, Zakken aan de zijkant, Haaksluiting; Motief: Effen; Extra's: Voelt zacht aan; Zertifikate Nachhaltigkeit: Cotton made in Africa; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      HEINE Blazers
      • 08698304695828
      • LIN0173001000002
      1
      deal
      64.90 EUR
    • Miss Selfridge Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163987350.jpg
      Miss Selfridge Miss Selfridge Blazers Blazers Blazers Voering: Gedeeltelijk gevoerd; Motief: Effen; Design: Paspelzak, Knop placket; Extra's: Koele grip, Op staal naden; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Miss Selfridge Blazers
      • 05059309005969
      • MIS0353001000004
      1
      deal
      54.90 EUR
    • Mango Blazers 'Sally'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154250511.jpg
      Mango Mango Blazers 'Sally' Blazers 'Sally' Blazers 'Sally' Materiaal: Katoen; Voering: Licht gevoerd; Motief: Effen; Design: Vallende revers, Borstzak, Mouwen met knopen, Paspelzak; Extra's: Schoudervulling, Op staal naden; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Mango Blazers 'Sally'
      • 08445156226638
      • MGO2256001000001
      1
      deal
      79.99 EUR
    2 8
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Witte Blazer DEFAULT
        • wit
      • Zwarte Blazer DEFAULT
        • zwart
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Mango DEFAULT
        • mango
      • Only DEFAULT
        • only
      • Mos Mosh DEFAULT
        • mos_mosh
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Only Only Roze blazer (only)
      • Vero moda Vero moda Roze blazer (vero_moda)
      • Object (object)
      • Vila (vila)
      • Colourfulrebel (colourful_rebel)
      • Selected Femme (selected_femme)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • 4th & Reckless (4th_reckless)
      • 10DAYS (10days)
      • - CONTRAER - (_contraer_)
      • ABOUT YOU Limited (about_you_limited)
      • Adidas (adidas)
      • Aligne (aligne)
      • AllSaints (allsaints)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Ashley Brooke (ashley_brooke)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • B.young (b_young)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Beaumont (beaumont)
      • Benetton (benetton)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • Camel active (camel_active)
      • Cinque (cinque)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Cotton On (cotton_on)
      • Cream (cream)
      • Crãs (cra_s)
      • Damsel in a Dress (damsel_in_a_dress)
      • Dept (dept)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dorothy Perkins Petite (dorothy_perkins_petite)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Eight2nine (eight2nine)
      • Esprit (esprit)
      • Evita (evita)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Faina (faina)
      • Fashion Union (fashion_union)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (forever_new)
      • Freequent (freequent)
      • FYNCH-HATTON (fynch_hatton)
      • Garcia (garcia)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Glamorous (glamorous)
      • Gore (gore)
      • GUESS (guess)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Hobbs (hobbs)
      • IBlues (iblues)
      • Ichi (ichi)
      • Inwear (inwear)
      • IVY & OAK (ivy_oak)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Jigsaw (jigsaw)
      • Junarose (junarose)
      • Just female (just_female)
      • Juvia (juvia)
      • Kaffe (kaffe)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Karo Kauer (karo_kauer)
      • Lafuma (lafuma)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Libertine-Libertine (libertine_libertine)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Love Copenhagen (love_copenhagen)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Maje (maje)
      • Mango Mango Roze blazer (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Matinique (matinique)
      • Max mara (max_mara)
      • Mbym (mbym)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • MINE TO FIVE (mine_to_five)
      • Minimum (minimum)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Missguided (missguided)
      • Missguided (Petite) (missguided_petite_)
      • Modstrom (modstrom)
      • MONDKINI (mondkini)
      • More & more (more_more)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Moves (moves)
      • MY TRUE ME (my_true_me)
      • Mymo (mymo)
      • NA-KD (na_kd)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • New Look (new_look)
      • Nikkie (nikkie)
      • Noisy May (noisy_may)
      • NU-IN (nu_in)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Opus (opus)
      • Ottod’Ame (ottod_ame)
      • Part two (part_two)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • PAUL & JOE (paul_joe)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Pieces (pieces)
      • Pimkie (pimkie)
      • Queen mum (queen_mum)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reima (reima)
      • Reiss (reiss)
      • Repeat (repeat)
      • Revolution (revolution)
      • Riani (riani)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rick Cardona By Heine (rick_cardona_by_heine)
      • RISA (risa)
      • River Island (river_island)
      • River Island Petite (river_island_petite)
      • River Woods (river_woods)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Someday (someday)
      • SoSUE (sosue)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Sprayway (sprayway)
      • Street One (street_one)
      • Studio 8 (studio_8)
      • Superdry (superdry)
      • Tally Weijl (tally_weijl)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The Kooples (the_kooples)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trend One (trend_one)
      • Triangle (triangle)
      • Unique21 (unique21)
      • Usha (usha)
      • Vanilia (vanilia)
      • Vaude (vaude)
      • Vera Mont (vera_mont)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Weekend Max Mara (weekend_max_mara)
      • Whistles (whistles)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Y.A.S (Tall) (y_a_s_tall_)
      • Young Couture By Barbara Schwarzer (young_couture_by_barbara_schwarzer)
      • Z-one (z_one)
      • Zabaione (zabaione)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
    • Prijsklasse (price):
      • Minder dan €50 (budget)
      • €50 tot €80 (low)
      • €80 tot €120 (medium)
      • Meer dan €120 (high)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Koraal (koraal)
      • Nude (nude)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
    • Maat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 140 (140)
      • S/M (s_m)
      • XXL (xxl)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Wol (wol)
      • Lycra (linnen)
      • Viscose (viscose)
      • Polyester (polyester)
      • Nylon (nylon)
      • Leer (leer)
    • Kleding lengte soort (kleding_lengte_soort):
      • Kort (kort)
      • Lang (lang)
      • Normaal (normaal)
    • Soort mouw lengte (soort_mouw_lengte):
      • Driekwart mouw (driekwart_mouw)
      • Halve mouw (halve_mouw)
      • Lange mouw (lange_mouw)
    • Dessin (motief):
      • Dierenprint (dierenprint)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be