x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er blazers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Garcia blazer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in blazer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Garcia dames Jack, M, Roze
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/247246178.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/243640645.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/243640643.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/243640650.jpg?ts=1
      Garcia Garcia dames Jack, M, Roze dames Jack, M, Roze dames Jack, M, Roze Blazer met dubbele knoop. Creëer een classy en trendy look met dit stijlvolle pak. De blazer heeft een een klassieke reverskraag, een knoopsluiting en een regular fit. Dit item is gemaakt van 89% polyester en 11% elastaan. Deze blazer heeft een bijpassende broek om de classy look helemaal af te maken! (5)
      Garcia dames Jack, M, Roze
      • 08713215639492
      2
      good_buy
      deal
      119.99 EUR
    • Garcia dames Jack, L, Rood
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/247314605.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/243640633.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/243640638.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/243640636.jpg?ts=1
      Garcia Garcia dames Jack, L, Rood dames Jack, L, Rood dames Jack, L, Rood THEN, NOW EN FOREVER. Wij zijn Garcia. Hoogwaardig en duurzaam merkproduct van het familiemerk Garcia (3)
      Garcia dames Jack, L, Rood
      • 08713215638112
      2
      good_buy
      deal
      119.99 EUR
    • Garcia dames Jack, XL, Bruin
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/247230380.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/243640548.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/243640552.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/243640554.jpg?ts=1
      Garcia Garcia dames Jack, XL, Bruin dames Jack, XL, Bruin dames Jack, XL, Bruin THEN, NOW EN FOREVER. Wij zijn Garcia. Hoogwaardige kwaliteit en duurzaamheid van het familiemerk Garcia. (1)
      Garcia dames Jack, XL, Bruin
      • 08713215638068
      2
      deal
      119.99 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Witte Blazer DEFAULT
        • wit
      • Zwarte Blazer DEFAULT
        • zwart
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Mango DEFAULT
        • mango
      • Only DEFAULT
        • only
      • Vero moda DEFAULT
        • vero_moda
    • Merken (brand):
      • Only (only)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Object (object)
      • Vila (vila)
      • Colourfulrebel (colourful_rebel)
      • Selected Femme (selected_femme)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • 10DAYS (10days)
      • Access (access)
      • Aesop (aesop)
      • AllSaints (allsaints)
      • Alwero (alwero)
      • Amaya Amsterdam (amaya_amsterdam)
      • Ammehoela (ammehoela)
      • Anine Bing (anine_bing)
      • Another Label (another_label)
      • Armani Jeans (armani_jeans)
      • B.NOSY (b_nosy)
      • B.young (b_young)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Baje Studio (baje_studio)
      • Beaumont (beaumont)
      • Benetton (benetton)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • By-bar (by_bar)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • CarlijnQ (carlijnq)
      • Cassis (cassis)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Circle of trust (circle_of_trust)
      • Claudi (claudi)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • Co'Couture (co_couture)
      • Comma (comma)
      • Culture (culture)
      • Dante 6 (dante_6)
      • Dante6 (dante6)
      • Deeluxe (deeluxe)
      • Dermalogica (dermalogica)
      • Drykorn (drykorn)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Envii (envii)
      • Erima (erima)
      • Est'seven (est_seven)
      • Expresso (expresso)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Fifth House (fifth_house)
      • Fransa (fransa)
      • Garcia (garcia)
      • Geisha (geisha)
      • Gerard Darel (gerard_darel)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gestuz (gestuz)
      • Goosecraft (goosecraft)
      • GUESS (guess)
      • Hobbs (hobbs)
      • Hound (hound)
      • Hunkon (hunkon)
      • Ibana (ibana)
      • Ichi (ichi)
      • IDesign (idesign)
      • Indian blue jeans (indian_blue_jeans)
      • IRO (iro)
      • Jack & jones (jack_jones)
      • JDY (jdy)
      • JJXX (jjxx)
      • Josh V (josh_v)
      • Juffrouw Jansen (juffrouw_jansen)
      • Just female (just_female)
      • Knit-ted (knit_ted)
      • Levete Room (levete_room)
      • Levi's (levi_s)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lollys Laundry (lollys_laundry)
      • LOOXS (looxs)
      • Maje (maje)
      • Mango (mango)
      • MarMar COPENHAGEN (marmar_copenhagen)
      • Mbym (mbym)
      • Mexx (mexx)
      • Minimum (minimum)
      • Minus (minus)
      • Mkt Studio (mkt_studio)
      • Modstrom (modstrom)
      • Moodstreet (moodstreet)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moscow (moscow)
      • Moves (moves)
      • MSCH Copenhagen (msch_copenhagen)
      • My Essential Wardrobe (my_essential_wardrobe)
      • My Little Cozmo (my_little_cozmo)
      • NA-KD (na_kd)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • NIK&NIK (nik_nik)
      • Nikkie (nikkie)
      • Nobell (nobell)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noppies (noppies)
      • Notes Du Nord (notes_du_nord)
      • Notre-V (notre_v)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Opus (opus)
      • Ottod’Ame (ottod_ame)
      • Paperblanks (paperblanks)
      • Penn & Ink (penn_ink)
      • Pieces (pieces)
      • Pom Amsterdam (pom_amsterdam)
      • Promiss (promiss)
      • Puma (puma)
      • Purdey (purdey)
      • Raizzed (raizzed)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Refined Department (refined_department)
      • Reiss (reiss)
      • Rellix (rellix)
      • Retour (retour)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Second female (second_female)
      • Semicouture (semicouture)
      • Silvian Heach (silvian_heach)
      • Simple (simple)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Sofie Schnoor (sofie_schnoor)
      • Someday. (someday_)
      • Street One (street_one)
      • Studio 8 (studio_8)
      • Studio Anneloes (studio_anneloes)
      • Summum Woman (summum_woman)
      • Suncoo (suncoo)
      • Super.natural (super_natural)
      • Taifun (taifun)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tramontana (tramontana)
      • Trendyol (trendyol)
      • Twinset (twinset)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vanessa bruno (vanessa_bruno)
      • Vanilia (vanilia)
      • Vingino (vingino)
      • Wander & Wonder (wander_wonder)
      • We fashion (we_fashion)
      • Whistles (whistles)
      • WMF (wmf)
      • Y.A.S. (y_a_s_)
      • Ydence (ydence)
      • Your Wishes (your_wishes)
      • Z Design (z_design)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Koraal (koraal)
      • Nude (nude)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
    • Kledingmaat (kledingmaat):
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 140 (140)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 176 (176)
      • L (l)
      • M (m)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Wol (wol)
      • Lycra (linnen)
      • Viscose (viscose)
      • Polyester (polyester)
      • Nylon (nylon)
      • Leer (leer)
    • Soort mouw lengte (soort_mouw_lengte):
      • Driekwart mouw (driekwart_mouw)
      • Halve mouw (halve_mouw)
      • Lange mouw (lange_mouw)
    • Dessin (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Krijtstrepen (krijtstreepje)
      • Dierenprint (dierenprint)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be