x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er blazers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Geisha blazer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in blazer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Geisha Blazer Donkerblauw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133770540.jpg
      Geisha Geisha Blazer Donkerblauw Blazer Donkerblauw Blazer Donkerblauw Deze blauwe blazer is uitgevoerd met een witte streep. De bies op de mouw heeft een rode kleur. Productcode merk: 95042-21 Blazer Donkerblauw (1)
      Geisha Blazer Donkerblauw
      1
      most_sold
      40.00 EUR
    • Geisha Blazer Bordeaux Rood
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/119611095.jpg
      Geisha Geisha Blazer Bordeaux Rood Blazer Bordeaux Rood Blazer Bordeaux Rood Deze blazer is uitgevoerd in een bordeaux rode velours kleur. De blazer heeft twee (imitatie) steekzakken en een knoopsluiting. Productcode merk: 85513Blazer Bordeaux Rood (1)
      Geisha Blazer Bordeaux Rood
      1
      50.00 EUR
    • Geisha Blazer Groen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/121117791.jpg
      Geisha Geisha Blazer Groen Blazer Groen Blazer Groen Deze blazer is uitgevoerd in een groene kleur. Door de velours stof krijgt de blazer een chique uitstraling. De blazer heeft twee imitatiezakken. Productcode merk: 85597Blazer Groen (1)
      Geisha Blazer Groen
      1
      40.00 EUR
    • Geisha Blazer Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124747963.jpg
      Geisha Geisha Blazer Zwart Blazer Zwart Blazer Zwart Deze blazer is uitgevoerd in het zwart en heeft een diepe kraag in satijnlook. De blazer heeft twee zakken aan de voorkant en wordt gesloten met een knoop. De mouwen van de blazer zijn voorzien van drie kleiner knoopjes. Productcode merk: 85809-10Blazer Zwart (1)
      Geisha Blazer Zwart
      1
      45.00 EUR
    • Geisha Blazer Geel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/121197528.jpg
      Geisha Geisha Blazer Geel Blazer Geel Blazer Geel Deze blazer is in een geel gouden kleur uitgevoerd en is voorzien van een all-over panter print. De blazer heeft twee steekzakken. Productcode merk: 85820-21Blazer Geel (1)
      Geisha Blazer Geel
      1
      40.00 EUR
    • Geisha Blazer Grijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/122291747.jpg
      Geisha Geisha Blazer Grijs Blazer Grijs Blazer Grijs Deze blazer is uitgevoerd in een grijze kleur en heeft een blauwe all-over panterprint. De blazer heeft twee imitatie zakken op de voorzijde. Productcode merk: 85843-20Blazer Grijs (1)
      Geisha Blazer Grijs
      1
      45.00 EUR
    • Geisha Blazer Panterprint Groen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118819461.jpg
      Geisha Geisha Blazer Panterprint Groen Blazer Panterprint Groen Blazer Panterprint Groen Dit jasje is uitgevoerd in het grijsgroen en heeft een all-over panterprint. Het jasje is gemaakt van dun blousend materiaal en heeft een knoop in het midden. Aan de voorkant zitten twee decoratieve zakken. Productcode merk: 85585Blazer Panterprint Groen (1)
      Geisha Blazer Panterprint Groen
      1
      50.00 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Witte Blazer DEFAULT
        • wit
      • Zwarte Blazer DEFAULT
        • zwart
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Only DEFAULT
        • only
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Only (only)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Object (object)
      • Vila (vila)
      • Selected Femme (selected_femme)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • 2nd day (2nd_day)
      • A Fish Named Fred (a_fish_named_fred)
      • Artigiano (artigiano)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • B.young (b_young)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Bardot (bardot)
      • Basler (basler)
      • Betty Barclay (betty_barclay)
      • Betty & Co (betty_co)
      • Blue industry (blue_industry)
      • Bogner (bogner)
      • Bomont (bomont)
      • Boohoo (boohoo)
      • BROADWAY NYC FASHION (broadway_nyc_fashion)
      • Camel active (camel_active)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cinque (cinque)
      • Closet London (closet_london)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Cream (cream)
      • Delmod (delmod)
      • DESIGNERS REMIX (designers_remix)
      • Desires (desires)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Eider (eider)
      • Emilia Lay (emilia_lay)
      • Enjoy (enjoy)
      • Esprit (esprit)
      • Even&odd (even_odd)
      • Evita (evita)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Fashion Union (fashion_union)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Frank walder (frank_walder)
      • Frapp (frapp)
      • Freequent (freequent)
      • Gant (gant)
      • Geisha (geisha)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gestuz (gestuz)
      • Giesswein (giesswein)
      • Glamorous (glamorous)
      • GUESS (guess)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Hv Polo (hv_polo)
      • IBlues (iblues)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Ichi (ichi)
      • IVY & OAK (ivy_oak)
      • Ivyrevel (ivyrevel)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Just female (just_female)
      • Just White (just_white)
      • Kaffe (kaffe)
      • Klingel (klingel)
      • Lafuma (lafuma)
      • Laurèl (laure_l)
      • Lebek (lebek)
      • LIEBLINGSSTÜCK (lieblingsstu_ck)
      • LTB (ltb)
      • Maison scotch (maison_scotch)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • MAX&Co. (max_co_)
      • Mbym (mbym)
      • Millet (millet)
      • Minimum (minimum)
      • Miss Goodlife (miss_goodlife)
      • Missguided (missguided)
      • MO (mo)
      • Modstrom (modstrom)
      • Mona (mona)
      • Monari (monari)
      • moony mood (moony_mood)
      • More & more (more_more)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Moves (moves)
      • Mymo (mymo)
      • Nakd (nakd)
      • Name it (name_it)
      • New Look (new_look)
      • Nikkie (nikkie)
      • No-excess (no_excess)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Oakwood (oakwood)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opus (opus)
      • Paola (paola)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Pieces (pieces)
      • Poivre Blanc (poivre_blanc)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Rabe (rabe)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Regatta (regatta)
      • René Lezard (rene_lezard)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rossler (rossler)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Saint tropez (saint_tropez)
      • Samoon (samoon)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Sofie schnoor (sofie_schnoor)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Sparkz (sparkz)
      • Sprayway (sprayway)
      • Steffen Schraut (steffen_schraut)
      • Steinbock (steinbock)
      • Street One (street_one)
      • Sublevel (sublevel)
      • Tenson (tenson)
      • The Kooples (the_kooples)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tiger of sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Triangle (triangle)
      • Ulla Popken (ulla_popken)
      • Usha (usha)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vaude (vaude)
      • Via appia due (via_appia_due)
      • Woolpower (woolpower)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Zusss (zusss)
    • Prijsklasse (price):
      • Minder dan €50 (budget)
      • €50 tot €80 (low)
      • €80 tot €120 (medium)
      • Meer dan €120 (high)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Losse pasvorm (losse_pasvorm)
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • kledingmaat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 10 (10)
      • 24 (24)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 60 (60)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 140 (140)
      • 152 (152)
      • 164 (164)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Koraal (koraal)
      • Nude (nude)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Wol (wol)
      • Lycra (linnen)
      • Viscose (viscose)
      • Polyester (polyester)
      • Nylon (nylon)
      • Leer (leer)
    • Kleding lengte soort (kleding_lengte_soort):
      • Lang (lang)
      • Normaal (normaal)
    • Soort mouw lengte (soort_mouw_lengte):
      • Driekwart mouw (driekwart_mouw)
      • Halve mouw (halve_mouw)
      • Lange mouw (lange_mouw)
    • Dessin (dessin):
      • Bloemen (bloemen)
      • Ruiten (ruit)
      • Strepen (gestreept)
      • Krijtstrepen (krijtstreepje)
      • Stippen (gestipt)
      • Dierenprint (dierenprint)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be