x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er blazers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Gerry weber blazer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in blazer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 14
    • Gerry weber Jasje
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131013176.jpg
      Gerry weber Gerry weber Jasje Jasje Jasje Jasje van GERRY WEBER veelzijdig combinatietalent in couture-achtige stijl van zomers, veelkleurig structuurweefsel. Enigszins korte snit met een ronde hals, haakjessluiting, ongezoomde randen en gestreept sierband aan de binnenkant van de randen voor en de beide zakken. 36% viscose, 24% katoen, 20% polyester, 12% polyamide, 8% polyacryl. Half gevoerd met 100% acetaat. Lengte ca. 55 cm. Machinewasbaar. speciale fijnwas tot 30°. chloorbleken niet mogelijk. koud strijken. chemische reiniging, v... (10)
      Gerry weber Jasje
      • 04058425079855
      1
      good_buy
      most_sold
      174.94 EUR
    • Gerry weber Jasje
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131013176.jpg
      Gerry weber Gerry weber Jasje Jasje Jasje Der schick taillierte Blazer von Gerry Weber zeigt sich hier in modischer Bouclé-Struktur mit prächtigen Farben - perfekt für das legere Casualoutfit. (2)
      Gerry weber Jasje
      • 04058425079879
      2
      159.99 EUR
    • Gerry weber Blazer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126984317.jpg
      Gerry weber Gerry weber Blazer Blazer Blazer Blazer van Gerry Weber. Klassiek 2-knoopsmodel in iets langere snit met 2 strookzakken en een aangeduid strookzakje. Deze mode van Gerry Weber is geschikt om in te reizen gemakke­lijk in onderhoud, kreukarm en comfortabel Voering gemaakt van 56% acetaat, 44%polyester. Lengte ca. 64cm. 100% polyester. Deze blazer is machinewasbaar. fijnwas tot 30°. chloorbleken niet mogelijk. koud strijken. chemische reiniging, veilig. drogen in de droger niet mogelijk. 40, 42, 46, 50. Hoogwaardige mode voor d... (3)
      Gerry weber Blazer
      • 04055916675749
      1
      174.94 EUR
    • Gerry weber Jasje
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131013176.jpg
      Gerry weber Gerry weber Jasje Jasje Jasje Jasje van GERRY WEBER veelzijdig combinatietalent in couture-achtige stijl van zomers, veelkleurig structuurweefsel. Enigszins korte snit met een ronde hals, haakjessluiting, ongezoomde randen en gestreept sierband aan de binnenkant van de randen voor en de beide zakken. 36% viscose, 24% katoen, 20% polyester, 12% polyamide, 8% polyacryl. Half gevoerd met 100% acetaat. Lengte ca. 55 cm. Machinewasbaar. speciale fijnwas tot 30°. chloorbleken niet mogelijk. koud strijken. chemische reiniging, v... (3)
      Gerry weber Jasje
      • 04058425079862
      1
      174.94 EUR
    • Gerry weber Jasje
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131013176.jpg
      Gerry weber Gerry weber Jasje Jasje Jasje Jasje van GERRY WEBER veelzijdig combinatietalent in couture-achtige stijl van zomers, veelkleurig structuurweefsel. Enigszins korte snit met een ronde hals, haakjessluiting, ongezoomde randen en gestreept sierband aan de binnenkant van de randen voor en de beide zakken. 36% viscose, 24% katoen, 20% polyester, 12% polyamide, 8% polyacryl. Half gevoerd met 100% acetaat. Lengte ca. 55 cm. Machinewasbaar. speciale fijnwas tot 30°. chloorbleken niet mogelijk. koud strijken. chemische reiniging, v... (1)
      Gerry weber Jasje
      • 04058425079848
      2
      159.99 EUR
    • Gerry weber Jasje
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131013176.jpg
      Gerry weber Gerry weber Jasje Jasje Jasje Jasje van GERRY WEBER veelzijdig combinatietalent in couture-achtige stijl van zomers, veelkleurig structuurweefsel. Enigszins korte snit met een ronde hals, haakjessluiting, ongezoomde randen en gestreept sierband aan de binnenkant van de randen voor en de beide zakken. 36% viscose, 24% katoen, 20% polyester, 12% polyamide, 8% polyacryl. Half gevoerd met 100% acetaat. Lengte ca. 55 cm. Machinewasbaar. speciale fijnwas tot 30°. chloorbleken niet mogelijk. koud strijken. chemische reiniging, v... (1)
      Gerry weber Jasje
      • 04058425079909
      2
      159.99 EUR
    • Gerry weber Jasje
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131013176.jpg
      Gerry weber Gerry weber Jasje Jasje Jasje Der schick taillierte Blazer von Gerry Weber zeigt sich hier in modischer Bouclé-Struktur mit prächtigen Farben - perfekt für das legere Casualoutfit. (1)
      Gerry weber Jasje
      • 04058425079893
      2
      159.99 EUR
    • Gerry weber Jasje
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131013176.jpg
      Gerry weber Gerry weber Jasje Jasje Jasje Der schick taillierte Blazer von Gerry Weber zeigt sich hier in modischer Bouclé-Struktur mit prächtigen Farben - perfekt für das legere Casualoutfit. (1)
      Gerry weber Jasje
      • 04058425079886
      2
      120.19 EUR
    • Gerry weber Blazer met zakken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126984204.jpg
      Gerry weber Gerry weber Blazer met zakken Blazer met zakken Blazer met zakken Blazer van GERRY WEBER hoogwaardig, chic en uitstekend te combineren Een heel bijzondere materiaalcreatie met gestructureerd streepdessin. Door de diagonale verwerking van het dessin onderaan wordt een flatteus effect bereikt. Ronde hals met open neerwaartse revers, 2 in de breedtedeelnaad geïntegreerde zakken en mouwen met splitje voor het omslaan. 30% katoen, 28% polyester, 28% viscose, 14% polyacryl. Rugvoering 100% acetaat. Mouwvoering 100% polyester. Lengte ca. 58 cm. Deze blazer is mach... (1)
      Gerry weber Blazer met zakken
      • 04058424360305
      1
      94.90 EUR
    • Gerry weber Blazer met zakken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126984204.jpg
      Gerry weber Gerry weber Blazer met zakken Blazer met zakken Blazer met zakken Blazer van GERRY WEBER hoogwaardig, chic en uitstekend te combineren Een heel bijzondere materiaalcreatie met gestructureerd streepdessin. Door de diagonale verwerking van het dessin onderaan wordt een flatteus effect bereikt. Ronde hals met open neerwaartse revers, 2 in de breedtedeelnaad geïntegreerde zakken en mouwen met splitje voor het omslaan. 30% katoen, 28% polyester, 28% viscose, 14% polyacryl. Rugvoering 100% acetaat. Mouwvoering 100% polyester. Lengte ca. 58 cm. Deze blazer is mach... (1)
      Gerry weber Blazer met zakken
      • 04058424360350
      1
      94.90 EUR
    • Gerry weber Blazer in linnenblend met pochet
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143705672.jpg
      Gerry weber Gerry weber Blazer in linnenblend met pochet Blazer in linnenblend met pochet Blazer in linnenblend met pochet Blazer in linnenblend met pochet (1)
      Gerry weber Blazer in linnenblend met pochet
      • 04058425208033
      1
      deal
      79.99 EUR
    • Gerry weber Blazer met zakken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126984204.jpg
      Gerry weber Gerry weber Blazer met zakken Blazer met zakken Blazer met zakken Blazer van GERRY WEBER hoogwaardig, chic en uitstekend te combineren Een heel bijzondere materiaalcreatie met gestructureerd streepdessin. Door de diagonale verwerking van het dessin onderaan wordt een flatteus effect bereikt. Ronde hals met open neerwaartse revers, 2 in de breedtedeelnaad geïntegreerde zakken en mouwen met splitje voor het omslaan. 30% katoen, 28% polyester, 28% viscose, 14% polyacryl. Rugvoering 100% acetaat. Mouwvoering 100% polyester. Lengte ca. 58 cm. Deze blazer is mach... (1)
      Gerry weber Blazer met zakken
      • 04058424360299
      • 04058424360312
      1
      94.90 EUR
    • Gerry weber Blazer met zakken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126984204.jpg
      Gerry weber Gerry weber Blazer met zakken Blazer met zakken Blazer met zakken Blazer van GERRY WEBER hoogwaardig, chic en uitstekend te combineren Een heel bijzondere materiaalcreatie met gestructureerd streepdessin. Door de diagonale verwerking van het dessin onderaan wordt een flatteus effect bereikt. Ronde hals met open neerwaartse revers, 2 in de breedtedeelnaad geïntegreerde zakken en mouwen met splitje voor het omslaan. 30% katoen, 28% polyester, 28% viscose, 14% polyacryl. Rugvoering 100% acetaat. Mouwvoering 100% polyester. Lengte ca. 58 cm. Deze blazer is mach... (1)
      Gerry weber Blazer met zakken
      • 04058424360329
      • 04058424360336
      • 04058424360343
      1
      94.90 EUR
    • Gerry weber Blazer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126984949.jpg
      Gerry weber Gerry weber Blazer Blazer Blazer Blazer van GERRY WEBER. Stap goedgekleed de deur uit met dit moderne, iets kortere 3-knoops jasje. Met 2 gepaspelde klepzakken en mouwen met splitje, die omgeslagen kunnen worden. Onderhoudsarm en comfortabel. Voering van 56% viscose. 44% polyester. Lengte ca. 60 cm. 100% polyester. Deze blazer is machinewasbaar. fijnwas tot 30°. chloorbleken niet mogelijk. koud strijken. chemische reiniging, veilig. drogen in de droger niet mogelijk. 38, 40, 44, 46. Hoogwaardige mode voor dames van 50 jaar. (1)
      Gerry weber Blazer
      • 04054407658933
      1
      164.94 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Witte Blazer DEFAULT
        • wit
      • Zwarte Blazer DEFAULT
        • zwart
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Mango DEFAULT
        • mango
      • Only DEFAULT
        • only
      • Balmain DEFAULT
        • balmain
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Only (only)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Object (object)
      • Vila (vila)
      • Colourfulrebel (colourful_rebel)
      • Selected Femme (selected_femme)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • 2nd day (2nd_day)
      • A Fish Named Fred (a_fish_named_fred)
      • Aaiko (aaiko)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Artigiano (artigiano)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Balmain (balmain)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Bardot (bardot)
      • Basler (basler)
      • Benetton (benetton)
      • Betty Barclay (betty_barclay)
      • Betty & Co (betty_co)
      • Betty London (betty_london)
      • Blue industry (blue_industry)
      • Bogner (bogner)
      • Boohoo (boohoo)
      • BROADWAY NYC FASHION (broadway_nyc_fashion)
      • Camel active (camel_active)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cinque (cinque)
      • Closet London (closet_london)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Cream (cream)
      • Delmod (delmod)
      • DESIGNERS REMIX (designers_remix)
      • Desires (desires)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Eider (eider)
      • Emilia Lay (emilia_lay)
      • Emily van den Bergh (emily_van_den_bergh)
      • Enjoy (enjoy)
      • Esprit (esprit)
      • Evita (evita)
      • Expresso (expresso)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Fashion Union (fashion_union)
      • Fifth House (fifth_house)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Frank walder (frank_walder)
      • Frapp (frapp)
      • Freequent (freequent)
      • Gant (gant)
      • Geisha (geisha)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gestuz (gestuz)
      • Giesswein (giesswein)
      • Glamorous (glamorous)
      • GUESS (guess)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Hobbs (hobbs)
      • Hv Polo (hv_polo)
      • IBlues (iblues)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Ichi (ichi)
      • IVY & OAK (ivy_oak)
      • Ivyrevel (ivyrevel)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Just White (just_white)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kaporal (kaporal)
      • Karen Millen (karen_millen)
      • King louie (king_louie)
      • Klingel (klingel)
      • Laurèl (laure_l)
      • Lebek (lebek)
      • Levi's (levi_s)
      • LIEBLINGSSTÜCK (lieblingsstu_ck)
      • LTB (ltb)
      • Maison scotch (maison_scotch)
      • Mammut (mammut)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • MAX&Co. (max_co_)
      • Mbym (mbym)
      • Millet (millet)
      • Minimum (minimum)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Miss Goodlife (miss_goodlife)
      • Missguided (missguided)
      • Modstrom (modstrom)
      • Molo (molo)
      • Mona (mona)
      • Monari (monari)
      • More & more (more_more)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Moves (moves)
      • Nakd (nakd)
      • New Look (new_look)
      • Nikkie (nikkie)
      • No-excess (no_excess)
      • Noisy May (noisy_may)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakwood (oakwood)
      • Opus (opus)
      • Paola (paola)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Persona by Marina Rinaldi (persona_by_marina_rinaldi)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Pieces (pieces)
      • Pme (pme)
      • Poivre Blanc (poivre_blanc)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Rabe (rabe)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Regatta (regatta)
      • Reiss (reiss)
      • René Lezard (rene_lezard)
      • Repeat (repeat)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rossler (rossler)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Samoon (samoon)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Sandwich (sandwich)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected (selected)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Smashed Lemon (smashed_lemon)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Sofie schnoor (sofie_schnoor)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Sparkz (sparkz)
      • Sprayway (sprayway)
      • Steffen Schraut (steffen_schraut)
      • Steinbock (steinbock)
      • Street One (street_one)
      • Strenesse (strenesse)
      • Studio 8 (studio_8)
      • Sublevel (sublevel)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tenson (tenson)
      • The Kooples (the_kooples)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tiger of sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Triangle (triangle)
      • Ulla Popken (ulla_popken)
      • Usha (usha)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vaude (vaude)
      • Vera Mont (vera_mont)
      • Via appia due (via_appia_due)
      • Vingino (vingino)
      • Woolpower (woolpower)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Yaya (yaya)
      • Zusss (zusss)
    • Prijsklasse (price):
      • Minder dan €50 (budget)
      • €50 tot €80 (low)
      • €80 tot €120 (medium)
      • Meer dan €120 (high)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Losse pasvorm (losse_pasvorm)
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • kledingmaat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 10 (10)
      • 24 (24)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 60 (60)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 128 (128)
      • 140 (140)
      • 152 (152)
      • 164 (164)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Koraal (koraal)
      • Nude (nude)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Wol (wol)
      • Lycra (linnen)
      • Viscose (viscose)
      • Polyester (polyester)
      • Nylon (nylon)
      • Leer (leer)
    • Kleding lengte soort (kleding_lengte_soort):
      • Lang (lang)
      • Normaal (normaal)
    • Soort mouw lengte (soort_mouw_lengte):
      • Driekwart mouw (driekwart_mouw)
      • Halve mouw (halve_mouw)
      • Lange mouw (lange_mouw)
    • Dessin (dessin):
      • Bloemen (bloemen)
      • Ruiten (ruit)
      • Strepen (gestreept)
      • Krijtstrepen (krijtstreepje)
      • Stippen (gestipt)
      • Dierenprint (dierenprint)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be