x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er blazers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Gerry weber blazer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in blazer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Gerry weber Getailleerde blazer met ruitdessin
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155263545.jpg
      Gerry weber Gerry weber Getailleerde blazer met ruitdessin Getailleerde blazer met ruitdessin Getailleerde blazer met ruitdessin Getailleerde blazer met ruitdessin (1)
      Gerry weber Getailleerde blazer met ruitdessin
      • 04058425686879
      1
      deal
      79.99 EUR
    • Gerry weber Blazer in katoenblend met klepzakken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154410249.jpg
      Gerry weber Gerry weber Blazer in katoenblend met klepzakken Blazer in katoenblend met klepzakken Blazer in katoenblend met klepzakken Blazer in katoenblend met klepzakken (1)
      Gerry weber Blazer in katoenblend met klepzakken
      • 04058425765246
      1
      149.99 EUR
    • Gerry weber Double-breasted blazer met gingham dessin
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155007176.jpg
      Gerry weber Gerry weber Double-breasted blazer met gingham dessin Double-breasted blazer met gingham dessin Double-breasted blazer met gingham dessin Double-breasted blazer met gingham dessin (1)
      Gerry weber Double-breasted blazer met gingham dessin
      • 04058425767899
      1
      deal
      112.99 EUR
    • Gerry weber Blazer met opgestikte zakken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155697359.jpg
      Gerry weber Gerry weber Blazer met opgestikte zakken Blazer met opgestikte zakken Blazer met opgestikte zakken Blazer met opgestikte zakken (1)
      Gerry weber Blazer met opgestikte zakken
      • 04058425819604
      1
      149.99 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Witte Blazer DEFAULT
        • wit
      • Zwarte Blazer DEFAULT
        • zwart
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Mango DEFAULT
        • mango
      • Only DEFAULT
        • only
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Only (only)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Object (object)
      • Vila (vila)
      • Colourfulrebel (colourful_rebel)
      • Selected Femme (selected_femme)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • 4th & Reckless (4th_reckless)
      • A Fish Named Fred (a_fish_named_fred)
      • AllSaints (allsaints)
      • Arma (arma)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Beaumont (beaumont)
      • Benetton (benetton)
      • Blue industry (blue_industry)
      • Bomont (bomont)
      • Cartoon (cartoon)
      • Cinque (cinque)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • CMP (cmp)
      • Comma (comma)
      • Cream (cream)
      • CVRD (cvrd)
      • Damsel in a Dress (damsel_in_a_dress)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Enjoy (enjoy)
      • Esprit (esprit)
      • Expresso (expresso)
      • Faina (faina)
      • Fashion Union (fashion_union)
      • FELIPA (felipa)
      • Fifth House (fifth_house)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Freequent (freequent)
      • French Connection (french_connection)
      • Geisha (geisha)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gestuz (gestuz)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Hobbs (hobbs)
      • Hv Polo (hv_polo)
      • Ichi (ichi)
      • Inwear (inwear)
      • IVY & OAK (ivy_oak)
      • Ivyrevel (ivyrevel)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Junarose (junarose)
      • Just female (just_female)
      • Kaffe (kaffe)
      • Laurèl (laure_l)
      • Liebesglück (liebesglu_ck)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Maison scotch (maison_scotch)
      • Maje (maje)
      • Mango (mango)
      • Marc Cain (marc_cain)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Mbym (mbym)
      • Minimum (minimum)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Miss Goodlife (miss_goodlife)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Missguided (missguided)
      • Modstrom (modstrom)
      • Morgan (morgan)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • MY TRUE ME (my_true_me)
      • Mymo (mymo)
      • Nakd (nakd)
      • New Look (new_look)
      • Nikkie (nikkie)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Norr (norr)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Opus (opus)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Pieces (pieces)
      • Pom Amsterdam (pom_amsterdam)
      • POSTYR (postyr)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reiss (reiss)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Riani (riani)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • RISA (risa)
      • River Woods (river_woods)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Sandro (sandro)
      • Sandwich (sandwich)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Second female (second_female)
      • Set® (set_)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Sofie schnoor (sofie_schnoor)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Street One (street_one)
      • Studio 8 (studio_8)
      • Taifun (taifun)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Triangle (triangle)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Usha (usha)
      • Vanilia (vanilia)
      • Vaude (vaude)
      • Vera Mont (vera_mont)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Warehouse (warehouse)
      • Whistles (whistles)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Young Couture By Barbara Schwarzer (young_couture_by_barbara_schwarzer)
      • Zabaione (zabaione)
      • Zay (zay)
    • Prijsklasse (price):
      • Minder dan €50 (budget)
      • €50 tot €80 (low)
      • €80 tot €120 (medium)
      • Meer dan €120 (high)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • kledingmaat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 10 (10)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 152 (152)
      • 164 (164)
      • S/M (s_m)
      • XXL (xxl)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Koraal (koraal)
      • Nude (nude)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Wol (wol)
      • Lycra (linnen)
      • Viscose (viscose)
      • Polyester (polyester)
      • Nylon (nylon)
      • Leer (leer)
    • Kleding lengte soort (kleding_lengte_soort):
      • Kort (kort)
      • Lang (lang)
      • Normaal (normaal)
    • Soort mouw lengte (soort_mouw_lengte):
      • Driekwart mouw (driekwart_mouw)
      • Lange mouw (lange_mouw)
    • Dessin (dessin):
      • Bloemen (bloemen)
      • Ruiten (ruit)
      • Strepen (gestreept)
      • Krijtstrepen (krijtstreepje)
      • Stippen (gestipt)
      • Dierenprint (dierenprint)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be