x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er blazers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Glamorous blazer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in blazer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Glamorous Blazers 'CK5004'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/110792971.jpg
      Glamorous Glamorous Blazers 'CK5004' Blazers 'CK5004' Blazers 'CK5004' Materiaal: Overige materialen; Motief: Effen; Voering: Licht gevoerd; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Getailleerd model, Opzet-/flapzak, Knop sluiting; Pasvorm: Normale pasvorm; Lengte: Normale lengte; Armlengte: Lange mouw; Elasticiteit: Licht elastisch; Verzorgingsinstructies: Handwas, Niet geschikt voor de droger, Niet stomen, Niet heet strijken, Niet bleken (1)
      Glamorous Blazers 'CK5004'
      • 05057576350829
      • GLA0849001000001
      1
      deal
      34.90 EUR
    • Glamorous Blazers 'CK5004'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/110792971.jpg
      Glamorous Glamorous Blazers 'CK5004' Blazers 'CK5004' Blazers 'CK5004' Materiaal: Overige materialen; Motief: Effen; Voering: Licht gevoerd; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Getailleerd model, Opzet-/flapzak, Knop sluiting; Pasvorm: Normale pasvorm; Lengte: Normale lengte; Armlengte: Lange mouw; Elasticiteit: Licht elastisch; Verzorgingsinstructies: Handwas, Niet geschikt voor de droger, Niet stomen, Niet heet strijken, Niet bleken (1)
      Glamorous Blazers 'CK5004'
      • 05057576350812
      • GLA0849001000002
      1
      deal
      34.90 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Witte Blazer DEFAULT
        • wit
      • Zwarte Blazer DEFAULT
        • zwart
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Mango DEFAULT
        • mango
      • Only DEFAULT
        • only
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Only (only)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Object (object)
      • Vila (vila)
      • Colourfulrebel (colourful_rebel)
      • Selected Femme (selected_femme)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • 2nd day (2nd_day)
      • A Fish Named Fred (a_fish_named_fred)
      • Aaiko (aaiko)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Artigiano (artigiano)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • B.young (b_young)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Bardot (bardot)
      • Basler (basler)
      • Benetton (benetton)
      • Betty Barclay (betty_barclay)
      • Betty & Co (betty_co)
      • Blue industry (blue_industry)
      • Bogner (bogner)
      • Boohoo (boohoo)
      • Camel active (camel_active)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cinque (cinque)
      • Closet London (closet_london)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Cream (cream)
      • Delmod (delmod)
      • DESIGNERS REMIX (designers_remix)
      • Desires (desires)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Eider (eider)
      • Eksept (eksept)
      • Emilia Lay (emilia_lay)
      • Emily van den Bergh (emily_van_den_bergh)
      • Enjoy (enjoy)
      • Envii (envii)
      • Esprit (esprit)
      • Expresso (expresso)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Fashion Union (fashion_union)
      • Fifth House (fifth_house)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Frank walder (frank_walder)
      • Frapp (frapp)
      • Freequent (freequent)
      • French Connection (french_connection)
      • Gant (gant)
      • Geisha (geisha)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gestuz (gestuz)
      • Giesswein (giesswein)
      • Glamorous (glamorous)
      • GUESS (guess)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Hobbs (hobbs)
      • Hv Polo (hv_polo)
      • IBlues (iblues)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Ichi (ichi)
      • Inwear (inwear)
      • IVY & OAK (ivy_oak)
      • Ivyrevel (ivyrevel)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Just White (just_white)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kaporal (kaporal)
      • Karen Millen (karen_millen)
      • King louie (king_louie)
      • Klingel (klingel)
      • Laurèl (laure_l)
      • Lebek (lebek)
      • Levi's (levi_s)
      • LIEBLINGSSTÜCK (lieblingsstu_ck)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • LTB (ltb)
      • Maison scotch (maison_scotch)
      • Mammut (mammut)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • MAX&Co. (max_co_)
      • Mbym (mbym)
      • Millet (millet)
      • Minimum (minimum)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Miss Goodlife (miss_goodlife)
      • Missguided (missguided)
      • Modstrom (modstrom)
      • Molo (molo)
      • Mona (mona)
      • Monari (monari)
      • More & more (more_more)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Moves (moves)
      • Nakd (nakd)
      • New Look (new_look)
      • Nikkie (nikkie)
      • No-excess (no_excess)
      • Noisy May (noisy_may)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakwood (oakwood)
      • Opus (opus)
      • Paola (paola)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Persona by Marina Rinaldi (persona_by_marina_rinaldi)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Pieces (pieces)
      • PLEASE (please)
      • Pme (pme)
      • Poivre Blanc (poivre_blanc)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Rabe (rabe)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reiss (reiss)
      • René Lezard (rene_lezard)
      • Repeat (repeat)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rossler (rossler)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Samoon (samoon)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Sandwich (sandwich)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected (selected)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Smashed Lemon (smashed_lemon)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Sofie schnoor (sofie_schnoor)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Sparkz (sparkz)
      • Sprayway (sprayway)
      • Steffen Schraut (steffen_schraut)
      • Steinbock (steinbock)
      • Street One (street_one)
      • Strenesse (strenesse)
      • Studio 8 (studio_8)
      • Sublevel (sublevel)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tenson (tenson)
      • The Kooples (the_kooples)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Triangle (triangle)
      • Ulla Popken (ulla_popken)
      • Usha (usha)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vaude (vaude)
      • Vera Mont (vera_mont)
      • Via appia due (via_appia_due)
      • Woolpower (woolpower)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Yaya (yaya)
      • Zusss (zusss)
    • Prijsklasse (price):
      • Minder dan €50 (budget)
      • €50 tot €80 (low)
      • €80 tot €120 (medium)
      • Meer dan €120 (high)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Losse pasvorm (losse_pasvorm)
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • kledingmaat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 10 (10)
      • 24 (24)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 60 (60)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 140 (140)
      • 152 (152)
      • 164 (164)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Koraal (koraal)
      • Nude (nude)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Wol (wol)
      • Lycra (linnen)
      • Viscose (viscose)
      • Polyester (polyester)
      • Nylon (nylon)
      • Leer (leer)
    • Kleding lengte soort (kleding_lengte_soort):
      • Lang (lang)
      • Normaal (normaal)
    • Soort mouw lengte (soort_mouw_lengte):
      • Driekwart mouw (driekwart_mouw)
      • Halve mouw (halve_mouw)
      • Lange mouw (lange_mouw)
    • Dessin (dessin):
      • Bloemen (bloemen)
      • Ruiten (ruit)
      • Strepen (gestreept)
      • Krijtstrepen (krijtstreepje)
      • Stippen (gestipt)
      • Dierenprint (dierenprint)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be