x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er blazers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    HEINE blazer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in blazer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 24
    • HEINE Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168672561.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171335227.jpg
      HEINE HEINE Blazers Blazers Blazers Voering: Licht gevoerd; Design: Zakken aan de zijkant, Knop sluiting; Motief: Effen; Extra's: Bodyshaping; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Lange pasvorm; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      HEINE Blazers
      • 04056877452479
      • PAT0276004000001
      1
      most_sold
      149.00 EUR
    • HEINE Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/114295636.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/130139192.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/130139194.jpg
      HEINE HEINE Blazers Blazers Blazers Materiaal: Sweatstof; Voering: Niet gevoerd; Design: Contrast voering, Open randen, Revers kraag, Deelnaden; Motief: Effen; Extra's: Zacht opgeruwde binnenkant; Zertifikate Nachhaltigkeit: Cotton made in Africa; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Aansluitende pasvorm (1)
      HEINE Blazers
      • 08698304726850
      • LIN0398002000002
      • BEC0813001000009
      1
      52.90 EUR
    • HEINE Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146142155.jpg
      HEINE HEINE Blazers Blazers Blazers Design: Figuurnaden, Zonder kraag, Ritszakken aan de zijkant, Haaksluiting; Motief: Effen; Voering: Licht gevoerd; Extra's: Op staal naden, Voelt zacht aan; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Korte pasvorm; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      HEINE Blazers
      • 06927976673219
      • HEN1667001000006
      1
      deal
      89.90 EUR
    • HEINE Bolero
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140973784.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140850006.jpg
      HEINE HEINE Bolero Bolero Bolero Materiaal: Viscose; Design: Recht model, Zonder sluiting; Motief: Effen; Extra's: Voelt zacht aan; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Korte pasvorm; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      HEINE Bolero
      • 08697853491790
      • HEN1378001000002
      1
      deal
      39.90 EUR
    • HEINE Blazers 'Timeless'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154365079.jpg
      HEINE HEINE Blazers 'Timeless' Blazers 'Timeless' Blazers 'Timeless' Voering: Licht gevoerd; Motief: Effen; Design: Getailleerd model, Knop sluiting, Revers kraag, Rugnaad; Extra's: Op staal naden, Gladde stof; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Aansluitende pasvorm (1)
      HEINE Blazers 'Timeless'
      • 06936048492245
      • HEN2747001000005
      1
      deal
      129.00 EUR
    • HEINE Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161242017.jpg
      HEINE HEINE Blazers Blazers Blazers Voering: Niet gevoerd; Motief: Geruit; Design: Opgezette zakken, Haaksluiting, Staande kraag; Extra's: Niet-wegglijdende stof, Op staal naden; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      HEINE Blazers
      • 04894650008792
      • HEN3154001000005
      1
      deal
      89.90 EUR
    • HEINE Bolero
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144555251.jpg
      HEINE HEINE Bolero Bolero Bolero Design: Rechte zoom, Revers kraag, Zonder sluiting; Motief: Effen; Extra's: Op staal naden; Armlengte: Driekwart mouw; Lengte: Korte pasvorm; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      HEINE Bolero
      • 08934958101668
      • HEN1688001000007
      1
      deal
      59.90 EUR
    • HEINE Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163536175.jpg
      HEINE HEINE Blazers Blazers Blazers Voering: Gedeeltelijk gevoerd; Motief: Effen; Design: Opzet-/flapzak, Revers kraag; Extra's: Op staal naden, Schoudervulling; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      HEINE Blazers
      • 04044446142319
      • HEN3317001000003
      1
      deal
      119.00 EUR
    • HEINE Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165656963.jpg
      HEINE HEINE Blazers Blazers Blazers Materiaal: Katoen; Voering: Gedeeltelijk gevoerd; Motief: Effen; Design: Revers kraag, Opzet-/flapzak, Tailleriem, Om te knopen/binden; Extra's: Voelt zacht aan, Op staal naden, Riemlussen; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      HEINE Blazers
      • 04894372162406
      • HEN4833001000005
      1
      deal
      79.90 EUR
    • HEINE Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106987506.jpg
      HEINE HEINE Blazers Blazers Blazers Design: Open randen, Revers kraag, Getailleerd model, Deelnaden, Zakken aan de zijkant; Motief: Mélange; Materiaal: Sweatstof; Voering: Niet gevoerd; Extra's: Op staal naden, Voelt zacht aan; Zertifikate Nachhaltigkeit: Cotton made in Africa; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Aansluitende pasvorm (1)
      HEINE Blazers
      • 08698304726799
      • HEN4499001000006
      1
      52.90 EUR
    • HEINE Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167101479.jpg
      HEINE HEINE Blazers Blazers Blazers Motief: Effen; Type mantel: Klassieke mantel; Design: Revers kraag, Opzet-/flapzak; Voering: Licht gevoerd; Extra's: Op staal naden, Koele grip; Pasvorm: Normale pasvorm; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Lange pasvorm (1)
      HEINE Blazers
      • 06926214779508
      • ASB1220001000002
      • HEN4975001000007
      1
      79.90 EUR
    • HEINE Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106240257.jpg
      HEINE HEINE Blazers Blazers Blazers Voering: Licht gevoerd; Design: Ritssluiting, Getailleerd model, Verlengd rugpand; Motief: Effen; Details: Peplum; Extra's: Voelt zacht aan; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      HEINE Blazers
      • 06934677596853
      • HEN4510001000006
      1
      94.90 EUR
    • HEINE Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171228850.jpg
      HEINE HEINE Blazers Blazers Blazers Design: Figuurnaden, Zonder kraag, Ritszakken aan de zijkant, Haaksluiting; Motief: Effen; Voering: Licht gevoerd; Extra's: Op staal naden, Voelt zacht aan; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Korte pasvorm; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      HEINE Blazers
      • 06927976673301
      • HEN5339001000007
      1
      25.90 EUR
    • HEINE Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166561176.jpg
      HEINE HEINE Blazers Blazers Blazers Design: Zonder kraag, Ritszakken aan de zijkant, Zonder sluiting; Motief: Effen; Voering: Licht gevoerd; Extra's: Niet-wegglijdende stof, Op staal naden; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Korte pasvorm; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      HEINE Blazers
      • 06927976720906
      • HEN5339002000007
      1
      44.90 EUR
    • HEINE Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154365082.jpg
      HEINE HEINE Blazers Blazers Blazers Materiaal: Katoen; Voering: Niet gevoerd; Motief: Effen; Design: Getailleerd model, Knop placket, Gefranjerde zoom; Details: Franjes; Extra's: Huidvriendelijk materiaal, Op staal naden, Voelt zacht aan; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      HEINE Blazers
      • 08698304779825
      • HEN5246001000005
      1
      20.90 EUR
    • HEINE Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131812215.jpg
      HEINE HEINE Blazers Blazers Blazers Motief: Effen; Voering: Licht gevoerd; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Lange pasvorm; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      HEINE Blazers
      • 04044321719933
      • ASB0142001006000
      1
      149.00 EUR
    • HEINE Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147478443.jpg
      HEINE HEINE Blazers Blazers Blazers Voering: Licht gevoerd; Design: Haaksluiting; Motief: Effen; Extra's: Op staal naden; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Korte pasvorm; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      HEINE Blazers
      • 06927976720500
      • HEN5339004000008
      1
      25.90 EUR
    • HEINE Blazers 'TIMELESS'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168290539.jpg
      HEINE HEINE Blazers 'TIMELESS' Blazers 'TIMELESS' Blazers 'TIMELESS' Voering: Licht gevoerd; Motief: Effen; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      HEINE Blazers 'TIMELESS'
      • HEN3626001000001
      1
      deal
      79.90 EUR
    • HEINE Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164047577.jpg
      HEINE HEINE Blazers Blazers Blazers Motief: Effen; Design: Nektape, Gevoerde zoom/rand, Knop placket, Revers kraag, Opgezette zakken; Materiaal: Katoen; Voering: Niet gevoerd; Extra's: Voelt zacht aan, Op staal naden; Zertifikate Nachhaltigkeit: Cotton made in Africa; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Slanke pasvorm (1)
      HEINE Blazers
      • 08698304745141
      • HEN4696001000007
      1
      32.90 EUR
    • HEINE Blazers 'longblazer in gehrock-Stil'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147478462.jpg
      HEINE HEINE Blazers 'longblazer in gehrock-Stil' Blazers 'longblazer in gehrock-Stil' Blazers 'longblazer in gehrock-Stil' Voering: Licht gevoerd; Design: Knop placket, Staande kraag, Getailleerd model, Wikkel-look; Motief: Effen; Extra's: Op staal naden; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Lange pasvorm; Pasvorm: Aansluitende pasvorm (1)
      HEINE Blazers 'longblazer in gehrock-Stil'
      • 08056479750412
      • HEN5371001000005
      1
      47.90 EUR
    • HEINE Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143344381.jpg
      HEINE HEINE Blazers Blazers Blazers Motief: Effen; Design: Nektape, Gevoerde zoom/rand, Revers kraag, Opgezette zakken, Knop sluiting; Materiaal: Katoen; Voering: Niet gevoerd; Extra's: Voelt zacht aan, Op staal naden; Zertifikate Nachhaltigkeit: Cotton made in Africa; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Slanke pasvorm (1)
      HEINE Blazers
      • 08698304745028
      • HEN4687001000003
      1
      32.90 EUR
    • HEINE Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106242050.jpg
      HEINE HEINE Blazers Blazers Blazers Materiaal: Katoen; Voering: Niet gevoerd; Motief: Effen; Design: Opgezette zakken, Knop sluiting, Getailleerd model; Extra's: Voelt zacht aan; Zertifikate Nachhaltigkeit: Cotton made in Africa; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Slanke pasvorm (1)
      HEINE Blazers
      • 08698304624712
      • HEN4586001000004
      1
      32.90 EUR
    • HEINE Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151686293.jpg
      HEINE HEINE Blazers Blazers Blazers Voering: Niet gevoerd; Motief: Effen; Design: Contrasterende inserts, Asymmetrische zoom, Knop placket, Paspelzak; Extra's: Op staal naden; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      HEINE Blazers
      • 06927976727509
      • HEN2541001000002
      1
      29.90 EUR
    • HEINE Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154362588.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168673323.jpg
      HEINE HEINE Blazers Blazers Blazers Voering: Licht gevoerd; Motief: Effen; Design: Haaksluiting, Vallende revers, Getailleerd model, Rechte zoom; Extra's: Voelt zacht aan, Op staal naden; Armlengte: Driekwart mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      HEINE Blazers
      • 06927976726854
      • HEN2751001000001
      1
      deal
      89.90 EUR
    2 10
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Witte Blazer DEFAULT
        • wit
      • Zwarte Blazer DEFAULT
        • zwart
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Mango DEFAULT
        • mango
      • Only DEFAULT
        • only
      • Mos Mosh DEFAULT
        • mos_mosh
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Only (only)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Object (object)
      • Vila (vila)
      • Colourfulrebel (colourful_rebel)
      • Selected Femme (selected_femme)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • 4th & Reckless (4th_reckless)
      • 10DAYS (10days)
      • Aclima (aclima)
      • Adidas (adidas)
      • Aligne (aligne)
      • AllSaints (allsaints)
      • American vintage (american_vintage)
      • Anne Klein (anne_klein)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Armedangels (armedangels)
      • Ashley Brooke (ashley_brooke)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • B.young (b_young)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Beaumont (beaumont)
      • Benetton (benetton)
      • Blue industry (blue_industry)
      • Bomont (bomont)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • Camel active (camel_active)
      • Cinque (cinque)
      • CKS (cks)
      • Coco Bella (coco_bella)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Cotton On (cotton_on)
      • Cream (cream)
      • Crãs (cra_s)
      • CVRD (cvrd)
      • Damsel in a Dress (damsel_in_a_dress)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dorothy Perkins Petite (dorothy_perkins_petite)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Eight2nine (eight2nine)
      • Enjoy (enjoy)
      • Esprit (esprit)
      • Eurolite (eurolite)
      • Evita (evita)
      • Expresso (expresso)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Faina (faina)
      • Fashion Union (fashion_union)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (forever_new)
      • Freequent (freequent)
      • FYNCH-HATTON (fynch_hatton)
      • Geisha (geisha)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Glamorous (glamorous)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • GUESS (guess)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Hobbs (hobbs)
      • IBlues (iblues)
      • Ichi (ichi)
      • Inwear (inwear)
      • IVY & OAK (ivy_oak)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Jigsaw (jigsaw)
      • Junarose (junarose)
      • Just female (just_female)
      • Juvia (juvia)
      • Kaffe (kaffe)
      • Karo Kauer (karo_kauer)
      • Knomo (knomo)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Levi's (levi_s)
      • Libertine-Libertine (libertine_libertine)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Maison 123 (maison_123)
      • Maison scotch (maison_scotch)
      • Maje (maje)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marella (marella)
      • Mbym (mbym)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Millet (millet)
      • MINE TO FIVE (mine_to_five)
      • Minimum (minimum)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Missguided (missguided)
      • Missguided (Petite) (missguided_petite_)
      • Modstrom (modstrom)
      • MONDKINI (mondkini)
      • More & more (more_more)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Moves (moves)
      • MSCH Copenhagen (msch_copenhagen)
      • MY TRUE ME (my_true_me)
      • Mymo (mymo)
      • NA-KD (na_kd)
      • Name it (name_it)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • New Look (new_look)
      • Nikkie (nikkie)
      • Noisy May (noisy_may)
      • NU-IN (nu_in)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Opus (opus)
      • Ottod’Ame (ottod_ame)
      • Part two (part_two)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia Dini By Heine (patrizia_dini_by_heine)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • PAUL & JOE (paul_joe)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Pieces (pieces)
      • Pimkie (pimkie)
      • Queen mum (queen_mum)
      • Race Sport (race_sport)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reima (reima)
      • Reiss (reiss)
      • Riani (riani)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • RISA (risa)
      • River Island (river_island)
      • River Island Petite (river_island_petite)
      • River Woods (river_woods)
      • Rock Your Curves by Angelina K. (rock_your_curves_by_angelina_k_)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Saint tropez (saint_tropez)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Second female (second_female)
      • Set (set)
      • Sheego (sheego)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Someday (someday)
      • SoSUE (sosue)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Steffen Schraut (steffen_schraut)
      • Street One (street_one)
      • Studio 8 (studio_8)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Swing (swing)
      • Tally Weijl (tally_weijl)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • THOMAS RATH (thomas_rath)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trend One (trend_one)
      • Triangle (triangle)
      • Unique21 (unique21)
      • Usha (usha)
      • Usha WHITE LABEL (usha_white_label)
      • Vanilia (vanilia)
      • Vaude (vaude)
      • Vera Mont (vera_mont)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vingino (vingino)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Whistles (whistles)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Y.A.S (Tall) (y_a_s_tall_)
      • Yaya (yaya)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
    • Prijsklasse (price):
      • Minder dan €50 (budget)
      • €50 tot €80 (low)
      • €80 tot €120 (medium)
      • Meer dan €120 (high)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Koraal (koraal)
      • Nude (nude)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
    • Maat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 116 (116)
      • 128 (128)
      • 140 (140)
      • 152 (152)
      • S/M (s_m)
      • XXL (xxl)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Wol (wol)
      • Lycra (linnen)
      • Viscose (viscose)
      • Polyester (polyester)
      • Nylon (nylon)
      • Leer (leer)
    • Kleding lengte soort (kleding_lengte_soort):
      • Kort (kort)
      • Lang (lang)
      • Normaal (normaal)
    • Soort mouw lengte (soort_mouw_lengte):
      • Driekwart mouw (driekwart_mouw)
      • Halve mouw (halve_mouw)
      • Lange mouw (lange_mouw)
    • Dessin (motief):
      • Krijtstrepen (krijtstreepje)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be