x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er blazers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Hugo Boss blazer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in blazer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 14
    • Hugo Boss Jocala double-breasted blazer met klepzakken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165351429.jpg
      Hugo Boss Hugo Boss Jocala double-breasted blazer met klepzakken Jocala double-breasted blazer met klepzakken Jocala double-breasted blazer met klepzakken Jocala double-breasted blazer met klepzakken (1)
      Hugo Boss Jocala double-breasted blazer met klepzakken
      • 04047393017693
      1
      most_sold
      379.00 EUR
    • Hugo Boss Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144106837.jpg
      Hugo Boss Hugo Boss Blazers Blazers Blazers Materiaal: Wol; Voering: Licht gevoerd; Design: Gevoerde zoom/rand, Paspelzak; Motief: Effen; Extra's: Op staal naden, Gladde stof, Voelt zacht aan; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Hugo Boss Blazers
      • 04029053164459
      • HGO0999002000006
      1
      deal
      299.00 EUR
    • Hugo Boss Blazers 'Aurella'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156839152.jpg
      Hugo Boss Hugo Boss Blazers 'Aurella' Blazers 'Aurella' Blazers 'Aurella' Voering: Licht gevoerd; Motief: Effen; Design: Gevoerde zoom/rand, Vallende revers, Knop placket, Opzet-/flapzak, Deelnaden; Extra's: Op staal naden, Voelt zacht aan; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Slanke pasvorm (1)
      Hugo Boss Blazers 'Aurella'
      • 04046303188270
      • HGO1964001000002
      1
      deal
      329.00 EUR
    • Hugo Boss Blazers 'Anjala'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156379835.jpg
      Hugo Boss Hugo Boss Blazers 'Anjala' Blazers 'Anjala' Blazers 'Anjala' Voering: Licht gevoerd; Motief: Effen; Design: Figuurnaden, Zonder kraag, Haaksluiting, Rugnaad; Extra's: Op staal naden; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Korte pasvorm; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Hugo Boss Blazers 'Anjala'
      • 04046303048864
      • HGO1651001000006
      1
      deal
      249.00 EUR
    • Hugo Boss Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143820463.jpg
      Hugo Boss Hugo Boss Blazers Blazers Blazers Design: Revers kraag, Paspelzak; Motief: Effen; Materiaal: Wol; Voering: Licht gevoerd; Extra's: Op staal naden, Gladde stof; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Hugo Boss Blazers
      • 04029053322576
      • HGO0999001000001
      1
      deal
      299.00 EUR
    • Hugo Boss Blazers 'Atikas'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155408325.jpg
      Hugo Boss Hugo Boss Blazers 'Atikas' Blazers 'Atikas' Blazers 'Atikas' Voering: Gedeeltelijk gevoerd; Motief: Effen; Design: Opzet-/flapzak, Revers kraag, Getailleerd model; Extra's: Op staal naden, Label patch/label flag; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Hugo Boss Blazers 'Atikas'
      • 04029046193480
      • HGO1653001000003
      1
      deal
      329.00 EUR
    • Hugo Boss Jaflink blazer met klepzakken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155438040.jpg
      Hugo Boss Hugo Boss Jaflink blazer met klepzakken Jaflink blazer met klepzakken Jaflink blazer met klepzakken Jaflink blazer met klepzakken (1)
      Hugo Boss Jaflink blazer met klepzakken
      • 04029044811218
      1
      379.00 EUR
    • Hugo Boss Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167435064.jpg
      Hugo Boss Hugo Boss Blazers Blazers Blazers Voering: Licht gevoerd; Motief: Effen; Design: Revers kraag, Rechte zoom, Knop sluiting; Details: Pailletten; Extra's: Applicaties; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Hugo Boss Blazers
      • 04047393143576
      • HGO2201001000002
      1
      299.00 EUR
    • Hugo Boss Blazers 'Anomis'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166206061.jpg
      Hugo Boss Hugo Boss Blazers 'Anomis' Blazers 'Anomis' Blazers 'Anomis' Voering: Licht gevoerd; Motief: Effen; Design: Revers kraag, Opzet-/flapzak, Getailleerd model; Extra's: Op staal naden, Lichte stof; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Hugo Boss Blazers 'Anomis'
      • 04047393327709
      • HGO2184001000004
      1
      329.00 EUR
    • Hugo Boss Jericona double-breasted blazer van katoen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155263573.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153625313.jpg
      Hugo Boss Hugo Boss Jericona double-breasted blazer van katoen Jericona double-breasted blazer van katoen Jericona double-breasted blazer van katoen Jericona double-breasted blazer van katoen (1)
      Hugo Boss Jericona double-breasted blazer van katoen
      • 04029054485799
      • 04029054486710
      1
      deal
      379.00 EUR
    • Hugo Boss Jaru blazer in scheerwolblend
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163946944.jpg
      Hugo Boss Hugo Boss Jaru blazer in scheerwolblend Jaru blazer in scheerwolblend Jaru blazer in scheerwolblend Jaru blazer in scheerwolblend (1)
      Hugo Boss Jaru blazer in scheerwolblend
      • 04021420009905
      1
      379.00 EUR
    • Hugo Boss Ahini asymmetrische blazer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164798372.jpg
      Hugo Boss Hugo Boss Ahini asymmetrische blazer Ahini asymmetrische blazer Ahini asymmetrische blazer Ahini asymmetrische blazer (1)
      Hugo Boss Ahini asymmetrische blazer
      • 04046303188225
      1
      deal
      329.00 EUR
    • Hugo Boss Julea blazer in zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155015419.jpg
      Hugo Boss Hugo Boss Julea blazer in zwart Julea blazer in zwart Julea blazer in zwart Deze Julea blazer in zwart van BOSS is vervaardigd uit een soepele wolblend. Het tijdloze ontwerp is licht getailleerd en uitgevoerd met een subtiele schoudervulling. Aan de voorzijde is dit model uitgerust met paspelzakjes en een dubbele knoopsluiting. (1)
      Hugo Boss Julea blazer in zwart
      • 04021417066041
      • 04021420321281
      1
      399.00 EUR
    • Hugo Boss Jaxtika blazer van scheerwol met krijtstreep
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168069017.jpg
      Hugo Boss Hugo Boss Jaxtika blazer van scheerwol met krijtstreep Jaxtika blazer van scheerwol met krijtstreep Jaxtika blazer van scheerwol met krijtstreep Jaxtika blazer van scheerwol met krijtstreep (1)
      Hugo Boss Jaxtika blazer van scheerwol met krijtstreep
      • 04046303706993
      1
      399.00 EUR
    2
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Witte Blazer DEFAULT
        • wit
      • Zwarte Blazer DEFAULT
        • zwart
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Mango DEFAULT
        • mango
      • Only DEFAULT
        • only
      • Mos Mosh DEFAULT
        • mos_mosh
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Only (only)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Object (object)
      • Vila (vila)
      • Colourfulrebel (colourful_rebel)
      • Selected Femme (selected_femme)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • 4th & Reckless (4th_reckless)
      • 10DAYS (10days)
      • - CONTRAER - (_contraer_)
      • ABOUT YOU Limited (about_you_limited)
      • Adidas (adidas)
      • Aligne (aligne)
      • AllSaints (allsaints)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Ashley Brooke (ashley_brooke)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • B.young (b_young)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Beaumont (beaumont)
      • Benetton (benetton)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • Camel active (camel_active)
      • Cinque (cinque)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Cotton On (cotton_on)
      • Cream (cream)
      • Crãs (cra_s)
      • Damsel in a Dress (damsel_in_a_dress)
      • Dept (dept)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dorothy Perkins Petite (dorothy_perkins_petite)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Eight2nine (eight2nine)
      • Esprit (esprit)
      • Evita (evita)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Faina (faina)
      • Fashion Union (fashion_union)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (forever_new)
      • Freequent (freequent)
      • FYNCH-HATTON (fynch_hatton)
      • Garcia (garcia)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Glamorous (glamorous)
      • Gore (gore)
      • GUESS (guess)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Hobbs (hobbs)
      • IBlues (iblues)
      • Ichi (ichi)
      • Inwear (inwear)
      • IVY & OAK (ivy_oak)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Jigsaw (jigsaw)
      • Junarose (junarose)
      • Just female (just_female)
      • Juvia (juvia)
      • Kaffe (kaffe)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Karo Kauer (karo_kauer)
      • Lafuma (lafuma)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Libertine-Libertine (libertine_libertine)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Love Copenhagen (love_copenhagen)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Maje (maje)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Matinique (matinique)
      • Max mara (max_mara)
      • Mbym (mbym)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • MINE TO FIVE (mine_to_five)
      • Minimum (minimum)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Missguided (missguided)
      • Missguided (Petite) (missguided_petite_)
      • Modstrom (modstrom)
      • MONDKINI (mondkini)
      • More & more (more_more)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Moves (moves)
      • MY TRUE ME (my_true_me)
      • Mymo (mymo)
      • NA-KD (na_kd)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • New Look (new_look)
      • Nikkie (nikkie)
      • Noisy May (noisy_may)
      • NU-IN (nu_in)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Opus (opus)
      • Ottod’Ame (ottod_ame)
      • Part two (part_two)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • PAUL & JOE (paul_joe)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Pieces (pieces)
      • Pimkie (pimkie)
      • Queen mum (queen_mum)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reima (reima)
      • Reiss (reiss)
      • Repeat (repeat)
      • Revolution (revolution)
      • Riani (riani)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rick Cardona By Heine (rick_cardona_by_heine)
      • RISA (risa)
      • River Island (river_island)
      • River Island Petite (river_island_petite)
      • River Woods (river_woods)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Someday (someday)
      • SoSUE (sosue)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Sprayway (sprayway)
      • Street One (street_one)
      • Studio 8 (studio_8)
      • Superdry (superdry)
      • Tally Weijl (tally_weijl)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The Kooples (the_kooples)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trend One (trend_one)
      • Triangle (triangle)
      • Unique21 (unique21)
      • Usha (usha)
      • Vanilia (vanilia)
      • Vaude (vaude)
      • Vera Mont (vera_mont)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Weekend Max Mara (weekend_max_mara)
      • Whistles (whistles)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Y.A.S (Tall) (y_a_s_tall_)
      • Young Couture By Barbara Schwarzer (young_couture_by_barbara_schwarzer)
      • Z-one (z_one)
      • Zabaione (zabaione)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
    • Prijsklasse (price):
      • Minder dan €50 (budget)
      • €50 tot €80 (low)
      • €80 tot €120 (medium)
      • Meer dan €120 (high)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Koraal (koraal)
      • Nude (nude)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
    • Maat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 140 (140)
      • S/M (s_m)
      • XXL (xxl)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Wol (wol)
      • Lycra (linnen)
      • Viscose (viscose)
      • Polyester (polyester)
      • Nylon (nylon)
      • Leer (leer)
    • Kleding lengte soort (kleding_lengte_soort):
      • Kort (kort)
      • Lang (lang)
      • Normaal (normaal)
    • Soort mouw lengte (soort_mouw_lengte):
      • Driekwart mouw (driekwart_mouw)
      • Halve mouw (halve_mouw)
      • Lange mouw (lange_mouw)
    • Dessin (motief):
      • Dierenprint (dierenprint)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be