x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er blazers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Hugo Boss blazer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in blazer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 11
    • Hugo Boss Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144106837.jpg
      Hugo Boss Hugo Boss Blazers Blazers Blazers Materiaal: Wol; Voering: Licht gevoerd; Design: Gevoerde zoom/rand, Paspelzak; Motief: Effen; Extra's: Op staal naden, Gladde stof, Voelt zacht aan; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Hugo Boss Blazers
      • 04029053322668
      • HGO0999002000005
      1
      deal
      299.00 EUR
    • Hugo Boss Blazers 'Atikas'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155408325.jpg
      Hugo Boss Hugo Boss Blazers 'Atikas' Blazers 'Atikas' Blazers 'Atikas' Voering: Gedeeltelijk gevoerd; Motief: Effen; Design: Opzet-/flapzak, Revers kraag, Getailleerd model; Extra's: Op staal naden, Label patch/label flag; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Hugo Boss Blazers 'Atikas'
      • 04029046193480
      • HGO1653001000003
      1
      deal
      329.00 EUR
    • Hugo Boss Blazers 'Aurella'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156839152.jpg
      Hugo Boss Hugo Boss Blazers 'Aurella' Blazers 'Aurella' Blazers 'Aurella' Voering: Licht gevoerd; Motief: Effen; Design: Gevoerde zoom/rand, Vallende revers, Knop placket, Opzet-/flapzak, Deelnaden; Extra's: Op staal naden, Voelt zacht aan; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Slanke pasvorm (1)
      Hugo Boss Blazers 'Aurella'
      • 04046303188270
      • HGO1964001000002
      1
      deal
      329.00 EUR
    • Hugo Boss Blazers 'Anjala'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156379835.jpg
      Hugo Boss Hugo Boss Blazers 'Anjala' Blazers 'Anjala' Blazers 'Anjala' Voering: Licht gevoerd; Motief: Effen; Design: Figuurnaden, Zonder kraag, Haaksluiting, Rugnaad; Extra's: Op staal naden; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Korte pasvorm; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Hugo Boss Blazers 'Anjala'
      • 04046303048833
      • HGO1651001000003
      1
      deal
      249.00 EUR
    • Hugo Boss Jocala double-breasted blazer met klepzakken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165351429.jpg
      Hugo Boss Hugo Boss Jocala double-breasted blazer met klepzakken Jocala double-breasted blazer met klepzakken Jocala double-breasted blazer met klepzakken Jocala double-breasted blazer met klepzakken (1)
      Hugo Boss Jocala double-breasted blazer met klepzakken
      • 04047393017693
      1
      379.00 EUR
    • Hugo Boss Blazers 'Aurea'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155408400.jpg
      Hugo Boss Hugo Boss Blazers 'Aurea' Blazers 'Aurea' Blazers 'Aurea' Voering: Gedeeltelijk gevoerd; Motief: Effen; Design: Revers kraag, Paspelzak, Knop sluiting; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Lange pasvorm; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Hugo Boss Blazers 'Aurea'
      • 04043143541722
      • HGO1650001000001
      1
      deal
      299.00 EUR
    • Hugo Boss Ameva blazer in wolblend met ruitdessin
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165527250.jpg
      Hugo Boss Hugo Boss Ameva blazer in wolblend met ruitdessin Ameva blazer in wolblend met ruitdessin Ameva blazer in wolblend met ruitdessin Ameva blazer in wolblend met ruitdessin (1)
      Hugo Boss Ameva blazer in wolblend met ruitdessin
      • 04046303689029
      1
      299.00 EUR
    • Hugo Boss Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143820463.jpg
      Hugo Boss Hugo Boss Blazers Blazers Blazers Design: Revers kraag, Paspelzak; Motief: Effen; Materiaal: Wol; Voering: Licht gevoerd; Extra's: Op staal naden, Gladde stof; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Hugo Boss Blazers
      • 04029053322613
      • HGO0999001000006
      1
      deal
      299.00 EUR
    • Hugo Boss Julea blazer in zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155015419.jpg
      Hugo Boss Hugo Boss Julea blazer in zwart Julea blazer in zwart Julea blazer in zwart Deze Julea blazer in zwart van BOSS is vervaardigd uit een soepele wolblend. Het tijdloze ontwerp is licht getailleerd en uitgevoerd met een subtiele schoudervulling. Aan de voorzijde is dit model uitgerust met paspelzakjes en een dubbele knoopsluiting. (1)
      Hugo Boss Julea blazer in zwart
      • 04021417066041
      • 04021420321281
      1
      399.00 EUR
    • Hugo Boss Ahini asymmetrische blazer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164798372.jpg
      Hugo Boss Hugo Boss Ahini asymmetrische blazer Ahini asymmetrische blazer Ahini asymmetrische blazer Ahini asymmetrische blazer (1)
      Hugo Boss Ahini asymmetrische blazer
      • 04046303188225
      1
      329.00 EUR
    • Hugo Boss Jaluchi cropped blazer in katoenblend
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165965241.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158096159.jpg
      Hugo Boss Hugo Boss Jaluchi cropped blazer in katoenblend Jaluchi cropped blazer in katoenblend Jaluchi cropped blazer in katoenblend Jaluchi cropped blazer in katoenblend (1)
      Hugo Boss Jaluchi cropped blazer in katoenblend
      • 04046303182940
      1
      329.00 EUR
    2
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Witte Blazer DEFAULT
        • wit
      • Zwarte Blazer DEFAULT
        • zwart
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Mango DEFAULT
        • mango
      • Only DEFAULT
        • only
      • Mos Mosh DEFAULT
        • mos_mosh
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Only (only)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Object (object)
      • Vila (vila)
      • Colourfulrebel (colourful_rebel)
      • Selected Femme (selected_femme)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • 4th & Reckless (4th_reckless)
      • 10DAYS (10days)
      • ABOUT YOU Limited (about_you_limited)
      • Adidas (adidas)
      • Aligne (aligne)
      • Alix The Label (alix_the_label)
      • AllSaints (allsaints)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Ashley Brooke (ashley_brooke)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • B.young (b_young)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Beaumont (beaumont)
      • Benetton (benetton)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • Camel active (camel_active)
      • Cinque (cinque)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Cotton On (cotton_on)
      • Cream (cream)
      • Crãs (cra_s)
      • CVRD (cvrd)
      • Damsel in a Dress (damsel_in_a_dress)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dorothy Perkins Petite (dorothy_perkins_petite)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Eight2nine (eight2nine)
      • Esprit (esprit)
      • Evita (evita)
      • Expresso (expresso)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Faina (faina)
      • Fashion Union (fashion_union)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (forever_new)
      • Freequent (freequent)
      • French Connection (french_connection)
      • FYNCH-HATTON (fynch_hatton)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Gore (gore)
      • GUESS (guess)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Hobbs (hobbs)
      • IBlues (iblues)
      • Ichi (ichi)
      • Inwear (inwear)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • IVY & OAK (ivy_oak)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Junarose (junarose)
      • Just female (just_female)
      • Kaffe (kaffe)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • LaDress (ladress)
      • Lafuma (lafuma)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Libertine-Libertine (libertine_libertine)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Love Copenhagen (love_copenhagen)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Maje (maje)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Matinique (matinique)
      • Max mara (max_mara)
      • Mbym (mbym)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Millet (millet)
      • MINE TO FIVE (mine_to_five)
      • Minimum (minimum)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Miss Goodlife (miss_goodlife)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Missguided (missguided)
      • Missguided (Petite) (missguided_petite_)
      • Missguided (Tall) (missguided_tall_)
      • Modstrom (modstrom)
      • MONDKINI (mondkini)
      • More & more (more_more)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Moves (moves)
      • MY TRUE ME (my_true_me)
      • Mymo (mymo)
      • NA-KD (na_kd)
      • New Look (new_look)
      • Noisy May (noisy_may)
      • NU-IN (nu_in)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Opus (opus)
      • Ottod’Ame (ottod_ame)
      • Part two (part_two)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Pieces (pieces)
      • Pop Copenhagen (pop_copenhagen)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Queen mum (queen_mum)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reima (reima)
      • Reiss (reiss)
      • Repeat (repeat)
      • Riani (riani)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rick Cardona By Heine (rick_cardona_by_heine)
      • RISA (risa)
      • River Island (river_island)
      • River Woods (river_woods)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Someday (someday)
      • SoSUE (sosue)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Sprayway (sprayway)
      • Street One (street_one)
      • Studio 8 (studio_8)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The Kooples (the_kooples)
      • The North Face (the_north_face)
      • TheMusthaves (themusthaves)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tranquillo (tranquillo)
      • Triangle (triangle)
      • Unique21 (unique21)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Usha (usha)
      • Vaude (vaude)
      • Vera Mont (vera_mont)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Warehouse (warehouse)
      • Weekend Max Mara (weekend_max_mara)
      • Whistles (whistles)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Young Couture By Barbara Schwarzer (young_couture_by_barbara_schwarzer)
      • Zabaione (zabaione)
    • Prijsklasse (price):
      • Minder dan €50 (budget)
      • €50 tot €80 (low)
      • €80 tot €120 (medium)
      • Meer dan €120 (high)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Koraal (koraal)
      • Nude (nude)
      • Roze (roze)
    • Maat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 116 (116)
      • 128 (128)
      • 140 (140)
      • Onesize (onesize)
      • S/M (s_m)
      • XXL (xxl)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Wol (wol)
      • Lycra (linnen)
      • Viscose (viscose)
      • Polyester (polyester)
      • Nylon (nylon)
      • Leer (leer)
    • Kleding lengte soort (kleding_lengte_soort):
      • Kort (kort)
      • Lang (lang)
      • Normaal (normaal)
    • Soort mouw lengte (soort_mouw_lengte):
      • Driekwart mouw (driekwart_mouw)
      • Halve mouw (halve_mouw)
      • Lange mouw (lange_mouw)
    • Dessin (motief):
      • Dierenprint (dierenprint)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be