x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er blazers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Ichi blazer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in blazer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 24
    • Ichi Blazers 'Kate'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106236519.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159442814.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159442813.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/262939397.jpg?ts=1
      Ichi Ichi Blazers 'Kate' Blazers 'Kate' Blazers 'Kate' Ichi IHKATE BL Dames Blazer - Maat L (1)
      Ichi Blazers 'Kate'
      • 05712434796071
      2
      40.28 EUR
    • Ichi IHKATE ZEBRON BL Dames Blazer - Maat M
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/253142378.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/247771651.jpg?ts=1
      Ichi Ichi IHKATE ZEBRON BL Dames Blazer - Maat M IHKATE ZEBRON BL Dames Blazer - Maat M IHKATE ZEBRON BL Dames Blazer - Maat M Aangename jersey stof, getailleerd, licht rekbaar Optimale pasvorm Aangenaam om te dragen en onderhoudsvriendelijk tijger en zebrapatroon Schoudervulling voor extra grip (1)
      Ichi IHKATE ZEBRON BL Dames Blazer - Maat M
      • 05715295616649
      2
      41.97 EUR
    • Ichi IHKATE BL Dames Blazer - Maat S
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/255192711.jpg?ts=1
      Ichi Ichi IHKATE BL Dames Blazer - Maat S IHKATE BL Dames Blazer - Maat S IHKATE BL Dames Blazer - Maat S Ichi IHKATE BL Dames Blazer - Maat S (1)
      Ichi IHKATE BL Dames Blazer - Maat S
      • 05715295412319
      2
      32.23 EUR
    • Ichi IHKATE HER BL Dames Blazer - Maat XS
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/260530078.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/254325491.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/254325507.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/254325497.jpg?ts=1
      Ichi Ichi IHKATE HER BL Dames Blazer - Maat XS IHKATE HER BL Dames Blazer - Maat XS IHKATE HER BL Dames Blazer - Maat XS Aangename jersey, getailleerd, licht rekbaar Optimale pasvorm Aangenaam om te dragen en onderhoudsvriendelijk Haringmotief Geïntegreerd schoolsterkussen voor extra grip (1)
      Ichi IHKATE HER BL Dames Blazer - Maat XS
      • 05715297300607
      2
      33.58 EUR
    • Ichi IHKATE BL Dames Blazer - Maat XS
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/254407847.jpg?ts=1
      Ichi Ichi IHKATE BL Dames Blazer - Maat XS IHKATE BL Dames Blazer - Maat XS IHKATE BL Dames Blazer - Maat XS Ichi IHKATE BL Dames Blazer - Maat XS (1)
      Ichi IHKATE BL Dames Blazer - Maat XS
      • 05715295449629
      2
      32.23 EUR
    • Ichi Blazers 'Kate'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106236530.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126344996.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126344995.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126344997.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126344998.jpg?ts=1
      Ichi Ichi Blazers 'Kate' Blazers 'Kate' Blazers 'Kate' Licht getailleerde jerseyblazer van het Deense label ICHI Leuke basic blazer met smalle snit, die op kantoor of in de vrije tijd altijd een goed figuur slaat. Met knopen afsluitbaar, paspeled zakken en klassieke kraag. Slim fit. (1)
      Ichi Blazers 'Kate'
      • 05712434795951
      • 05712434795944
      • ICH0178002000001
      2
      49.90 EUR
    • Ichi IHKATE BL Dames Blazer - Maat S
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/266283205.jpg?ts=1
      Ichi Ichi IHKATE BL Dames Blazer - Maat S IHKATE BL Dames Blazer - Maat S IHKATE BL Dames Blazer - Maat S Aangename jersey, getailleerd, licht rekbaar Optimale pasvorm Aangenaam om te dragen en onderhoudsvriendelijk Eenvoudig te combineren Geïntegreerd schoolsterkussen voor extra grip (1)
      Ichi IHKATE BL Dames Blazer - Maat S
      • 05715295769765
      2
      32.23 EUR
    • Ichi IHKATE PRINT BL12 Dames Blazer - Maat L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/266661242.jpg?ts=1
      Ichi Ichi IHKATE PRINT BL12 Dames Blazer - Maat L IHKATE PRINT BL12 Dames Blazer - Maat L IHKATE PRINT BL12 Dames Blazer - Maat L Aangename jersey, getailleerd, licht rekbaar Optimale pasvorm Aangenaam om te dragen en onderhoudsvriendelijk Eenvoudig te combineren Geïntegreerd schoolsterkussen voor extra grip (1)
      Ichi IHKATE PRINT BL12 Dames Blazer - Maat L
      • 05715297665409
      2
      59.11 EUR
    • Ichi IHKATE PIQUE BL Dames Blazer - Maat M
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/266701788.jpg?ts=1
      Ichi Ichi IHKATE PIQUE BL Dames Blazer - Maat M IHKATE PIQUE BL Dames Blazer - Maat M IHKATE PIQUE BL Dames Blazer - Maat M Ichi IHKATE PIQUE BL Dames Blazer - Maat M (1)
      Ichi IHKATE PIQUE BL Dames Blazer - Maat M
      • 05715295923051
      2
      59.94 EUR
    • Ichi IHKATE BL Dames Blazer - Maat M
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/266286265.jpg?ts=1
      Ichi Ichi IHKATE BL Dames Blazer - Maat M IHKATE BL Dames Blazer - Maat M IHKATE BL Dames Blazer - Maat M Aangename jersey, getailleerd, licht rekbaar Optimale pasvorm Aangenaam om te dragen en onderhoudsvriendelijk Eenvoudig te combineren Geïntegreerd schoolsterkussen voor extra grip (1)
      Ichi IHKATE BL Dames Blazer - Maat M
      • 05715295769468
      2
      49.90 EUR
    • Ichi IHKATE BL Dames Blazer - Maat XXL
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/259631704.jpg?ts=1
      Ichi Ichi IHKATE BL Dames Blazer - Maat XXL IHKATE BL Dames Blazer - Maat XXL IHKATE BL Dames Blazer - Maat XXL Ichi IHKATE BL Dames Blazer - Maat XXL (1)
      Ichi IHKATE BL Dames Blazer - Maat XXL
      • 05715295769796
      2
      32.23 EUR
    • Ichi IHKATE GLITZ BL2 Dames Blazer - Maat XS
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/254407479.jpg?ts=1
      Ichi Ichi IHKATE GLITZ BL2 Dames Blazer - Maat XS IHKATE GLITZ BL2 Dames Blazer - Maat XS IHKATE GLITZ BL2 Dames Blazer - Maat XS Ichi IHKATE GLITZ BL2 Dames Blazer - Maat XS (1)
      Ichi IHKATE GLITZ BL2 Dames Blazer - Maat XS
      • 05715297323453
      2
      41.97 EUR
    • Ichi IHKATE PIQUE BL Dames Blazer - Maat M
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/266701828.jpg?ts=1
      Ichi Ichi IHKATE PIQUE BL Dames Blazer - Maat M IHKATE PIQUE BL Dames Blazer - Maat M IHKATE PIQUE BL Dames Blazer - Maat M Aangenaam getailleerde, licht rekbare jerseystof Optimale pasvorm Aangenaam om te dragen en onderhoudsvriendelijk Eenvoudig te combineren, passend bij de Kate Piqué Cropped broeken 20113286 of met brede pijpen 20113287 Geïntegreerd schoolsterkussen voor extra grip (1)
      Ichi IHKATE PIQUE BL Dames Blazer - Maat M
      • 05715295923389
      2
      57.87 EUR
    • Ichi IHKATE PIQUE BL Dames Blazer - Maat L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/266701341.jpg?ts=1
      Ichi Ichi IHKATE PIQUE BL Dames Blazer - Maat L IHKATE PIQUE BL Dames Blazer - Maat L IHKATE PIQUE BL Dames Blazer - Maat L Ichi IHKATE PIQUE BL Dames Blazer - Maat L (1)
      Ichi IHKATE PIQUE BL Dames Blazer - Maat L
      • 05715295923372
      2
      57.87 EUR
    • Ichi IHKATE SMALL CHECK BL Dames Blazer - Maat S
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/266798408.jpg?ts=1
      Ichi Ichi IHKATE SMALL CHECK BL Dames Blazer - Maat S IHKATE SMALL CHECK BL Dames Blazer - Maat S IHKATE SMALL CHECK BL Dames Blazer - Maat S Ichi IHKATE SMALL CHECK BL Dames Blazer - Maat S (1)
      Ichi IHKATE SMALL CHECK BL Dames Blazer - Maat S
      • 05715297185273
      2
      69.95 EUR
    • Ichi IHKATE BL Dames Blazer - Maat L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/259555290.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/235947044.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/235124376.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/235947042.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/235947043.jpg?ts=1
      Ichi Ichi IHKATE BL Dames Blazer - Maat L IHKATE BL Dames Blazer - Maat L IHKATE BL Dames Blazer - Maat L Ichi IHKATE BL Dames Blazer - Maat L (1)
      Ichi IHKATE BL Dames Blazer - Maat L
      • 05715173052729
      2
      49.95 EUR
    • Ichi Blazers 'IXKATE SHORT'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149375522.jpg?ts=1
      Ichi Ichi Blazers 'IXKATE SHORT' Blazers 'IXKATE SHORT' Blazers 'IXKATE SHORT' Ichi IHKATE SHORT BL Dames Blazer - Maat XS (1)
      Ichi Blazers 'IXKATE SHORT'
      • 05714348095004
      2
      36.25 EUR
    • Ichi IHKATE GLITZ BL2 Dames Blazer - Maat M
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/252568375.jpg?ts=1
      Ichi Ichi IHKATE GLITZ BL2 Dames Blazer - Maat M IHKATE GLITZ BL2 Dames Blazer - Maat M IHKATE GLITZ BL2 Dames Blazer - Maat M Jersey blazer met Lurex-strepen Getailleerd knoopsluiting tassen lurex glitter (1)
      Ichi IHKATE GLITZ BL2 Dames Blazer - Maat M
      • 05715297323422
      2
      41.97 EUR
    • Ichi IHKATE BL Dames Blazer - Maat L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/252566462.jpg?ts=1
      Ichi Ichi IHKATE BL Dames Blazer - Maat L IHKATE BL Dames Blazer - Maat L IHKATE BL Dames Blazer - Maat L Aangename jersey, getailleerd, licht rekbaar Optimale pasvorm Aangenaam om te dragen en onderhoudsvriendelijk Eenvoudig te combineren Geïntegreerd schoolsterkussen voor extra grip (1)
      Ichi IHKATE BL Dames Blazer - Maat L
      • 05715295449582
      2
      32.23 EUR
    • Ichi IHKATE BL Dames Blazer - Maat XXL
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/266617626.jpg?ts=1
      Ichi Ichi IHKATE BL Dames Blazer - Maat XXL IHKATE BL Dames Blazer - Maat XXL IHKATE BL Dames Blazer - Maat XXL Aangename jersey, getailleerd, licht rekbaar Optimale pasvorm Aangenaam om te dragen en onderhoudsvriendelijk Eenvoudig te combineren Geïntegreerd schoolsterkussen voor extra grip (1)
      Ichi IHKATE BL Dames Blazer - Maat XXL
      • 05715295770082
      2
      32.23 EUR
    • Ichi IHKATE BL Dames Blazer - Maat XL
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/266286486.jpg?ts=1
      Ichi Ichi IHKATE BL Dames Blazer - Maat XL IHKATE BL Dames Blazer - Maat XL IHKATE BL Dames Blazer - Maat XL Aangename jersey, getailleerd, licht rekbaar Optimale pasvorm Aangenaam om te dragen en onderhoudsvriendelijk Eenvoudig te combineren Geïntegreerd schoolsterkussen voor extra grip (1)
      Ichi IHKATE BL Dames Blazer - Maat XL
      • 05715295769772
      2
      32.23 EUR
    • Ichi IHKATE PRINT BL12 Dames Blazer - Maat S
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/266661267.jpg?ts=1
      Ichi Ichi IHKATE PRINT BL12 Dames Blazer - Maat S IHKATE PRINT BL12 Dames Blazer - Maat S IHKATE PRINT BL12 Dames Blazer - Maat S Ichi IHKATE PRINT BL12 Dames Blazer - Maat S (1)
      Ichi IHKATE PRINT BL12 Dames Blazer - Maat S
      • 05715297185013
      2
      59.11 EUR
    • Ichi IHKATE BL Dames Blazer - Maat L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/266287260.jpg?ts=1
      Ichi Ichi IHKATE BL Dames Blazer - Maat L IHKATE BL Dames Blazer - Maat L IHKATE BL Dames Blazer - Maat L Ichi IHKATE BL Dames Blazer - Maat L (1)
      Ichi IHKATE BL Dames Blazer - Maat L
      • 05715295769741
      2
      32.23 EUR
    • Ichi blazer IHKATE zand Dames
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/246263511.jpg?ts=1
      Ichi Ichi blazer IHKATE zand Dames blazer IHKATE zand Dames blazer IHKATE zand Dames Aangename, getailleerde, licht rekbare jerseystof Optimale pasvorm Aangenaam om te dragen en onderhoudsvriendelijk Eenvoudig te combineren Schoudervoering voor extra grip (1)
      Ichi blazer IHKATE zand Dames
      • 05715169426978
      2
      50.36 EUR
    2 3
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Witte Blazer DEFAULT
        • wit
      • Zwarte Blazer DEFAULT
        • zwart
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Mango DEFAULT
        • mango
      • Only DEFAULT
        • only
      • Vero moda DEFAULT
        • vero_moda
    • Merken (brand):
      • Only (only)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Object (object)
      • Vila (vila)
      • Colourfulrebel (colourful_rebel)
      • Selected Femme (selected_femme)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • 10DAYS (10days)
      • Access (access)
      • Aesop (aesop)
      • AllSaints (allsaints)
      • Alwero (alwero)
      • Amaya Amsterdam (amaya_amsterdam)
      • Ammehoela (ammehoela)
      • Anine Bing (anine_bing)
      • Another Label (another_label)
      • Armani Jeans (armani_jeans)
      • B.NOSY (b_nosy)
      • B.young (b_young)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Baje Studio (baje_studio)
      • Beaumont (beaumont)
      • Benetton (benetton)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • By-bar (by_bar)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • CarlijnQ (carlijnq)
      • Cassis (cassis)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Circle of trust (circle_of_trust)
      • Claudi (claudi)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • Co'Couture (co_couture)
      • Comma (comma)
      • Culture (culture)
      • Dante 6 (dante_6)
      • Dante6 (dante6)
      • Deeluxe (deeluxe)
      • Dermalogica (dermalogica)
      • Drykorn (drykorn)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Envii (envii)
      • Erima (erima)
      • Est'seven (est_seven)
      • Expresso (expresso)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Fifth House (fifth_house)
      • Fransa (fransa)
      • Garcia (garcia)
      • Geisha (geisha)
      • Gerard Darel (gerard_darel)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gestuz (gestuz)
      • Goosecraft (goosecraft)
      • GUESS (guess)
      • Hobbs (hobbs)
      • Hound (hound)
      • Hunkon (hunkon)
      • Ibana (ibana)
      • Ichi (ichi)
      • IDesign (idesign)
      • Indian blue jeans (indian_blue_jeans)
      • IRO (iro)
      • Jack & jones (jack_jones)
      • JDY (jdy)
      • JJXX (jjxx)
      • Josh V (josh_v)
      • Juffrouw Jansen (juffrouw_jansen)
      • Just female (just_female)
      • Knit-ted (knit_ted)
      • Levete Room (levete_room)
      • Levi's (levi_s)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lollys Laundry (lollys_laundry)
      • LOOXS (looxs)
      • Maje (maje)
      • Mango (mango)
      • MarMar COPENHAGEN (marmar_copenhagen)
      • Mbym (mbym)
      • Mexx (mexx)
      • Minimum (minimum)
      • Minus (minus)
      • Mkt Studio (mkt_studio)
      • Modstrom (modstrom)
      • Moodstreet (moodstreet)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moscow (moscow)
      • Moves (moves)
      • MSCH Copenhagen (msch_copenhagen)
      • My Essential Wardrobe (my_essential_wardrobe)
      • My Little Cozmo (my_little_cozmo)
      • NA-KD (na_kd)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • NIK&NIK (nik_nik)
      • Nikkie (nikkie)
      • Nobell (nobell)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noppies (noppies)
      • Notes Du Nord (notes_du_nord)
      • Notre-V (notre_v)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Opus (opus)
      • Ottod’Ame (ottod_ame)
      • Paperblanks (paperblanks)
      • Penn & Ink (penn_ink)
      • Pieces (pieces)
      • Pom Amsterdam (pom_amsterdam)
      • Promiss (promiss)
      • Puma (puma)
      • Purdey (purdey)
      • Raizzed (raizzed)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Refined Department (refined_department)
      • Reiss (reiss)
      • Rellix (rellix)
      • Retour (retour)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Second female (second_female)
      • Semicouture (semicouture)
      • Silvian Heach (silvian_heach)
      • Simple (simple)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Sofie Schnoor (sofie_schnoor)
      • Someday. (someday_)
      • Street One (street_one)
      • Studio 8 (studio_8)
      • Studio Anneloes (studio_anneloes)
      • Summum Woman (summum_woman)
      • Suncoo (suncoo)
      • Super.natural (super_natural)
      • Taifun (taifun)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tramontana (tramontana)
      • Trendyol (trendyol)
      • Twinset (twinset)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vanessa bruno (vanessa_bruno)
      • Vanilia (vanilia)
      • Vingino (vingino)
      • Wander & Wonder (wander_wonder)
      • We fashion (we_fashion)
      • Whistles (whistles)
      • WMF (wmf)
      • Y.A.S. (y_a_s_)
      • Ydence (ydence)
      • Your Wishes (your_wishes)
      • Z Design (z_design)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Koraal (koraal)
      • Nude (nude)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
    • Kledingmaat (kledingmaat):
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 140 (140)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 176 (176)
      • L (l)
      • M (m)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Wol (wol)
      • Lycra (linnen)
      • Viscose (viscose)
      • Polyester (polyester)
      • Nylon (nylon)
      • Leer (leer)
    • Soort mouw lengte (soort_mouw_lengte):
      • Driekwart mouw (driekwart_mouw)
      • Halve mouw (halve_mouw)
      • Lange mouw (lange_mouw)
    • Dessin (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Krijtstrepen (krijtstreepje)
      • Dierenprint (dierenprint)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be