x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er blazers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Laurèl blazer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in blazer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 13
    • Laurèl Blazers '62028'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127085750.jpg
      Laurèl Laurèl Blazers '62028' Blazers '62028' Blazers '62028' Materiaal: Katoen; Motief: Geruit; Voering: Gedeeltelijk gevoerd; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Revers kraag, Opzet-/flapzak, Knop sluiting; Pasvorm: Slanke pasvorm; Lengte: Normale lengte; Armlengte: Lange mouw; Elasticiteit: Licht elastisch; Verzorgingsinstructies: Niet wassen, Niet geschikt voor de droger, Niet heet strijken, Niet bleken, Voorzichtig stomen (1)
      Laurèl Blazers '62028'
      • 04043309317963
      • LRL0023001000003
      1
      deal
      259.00 EUR
    • Laurèl Kort jasje
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126985619.jpg
      Laurèl Laurèl Kort jasje Kort jasje Kort jasje Kort jasje van LAURÈL, met 3/4-mouwen die kunnen worden omgeslagen. Zomer-chic in topdesign. Luchtig en supercomfortabel jasje van zeer fijne katoen-stretch met modieuze, onregelmatige optiek en prachtige paisleyprint. Kort, nauwsluitend model met gestreepte biezen langs beide zakken. 97% katoen, 3% Elastan. Huidvriendelijke bodyvoe­ring 100% katoen. Gladde, elastische mouwvoering 96% polyester, 4% Elastan. Lengte ca. 50 cm. Chemische reiniging. niet wasbaar. chloorbleken niet mogelijk. koud ... (1)
      Laurèl Kort jasje
      • 04043309255579
      1
      164.90 EUR
    • Laurèl Kort jasje
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126985619.jpg
      Laurèl Laurèl Kort jasje Kort jasje Kort jasje Kort jasje van LAURÈL, met 3/4-mouwen die kunnen worden omgeslagen. Zomer-chic in topdesign. Luchtig en supercomfortabel jasje van zeer fijne katoen-stretch met modieuze, onregelmatige optiek en prachtige paisleyprint. Kort, nauwsluitend model met gestreepte biezen langs beide zakken. 97% katoen, 3% Elastan. Huidvriendelijke bodyvoe­ring 100% katoen. Gladde, elastische mouwvoering 96% polyester, 4% Elastan. Lengte ca. 50 cm. Chemische reiniging. niet wasbaar. chloorbleken niet mogelijk. koud ... (1)
      Laurèl Kort jasje
      • 04043309255593
      1
      164.90 EUR
    • Laurèl Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143374700.jpg
      Laurèl Laurèl Blazers Blazers Blazers Materiaal: Overige materialen; Motief: Effen; Voering: Licht gevoerd; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Revers kraag, Borstzak, Zonder sluiting; Pasvorm: Normale pasvorm; Lengte: Normale lengte; Armlengte: Lange mouw; Elasticiteit: Licht elastisch; Verzorgingsinstructies: Niet wassen, Niet geschikt voor de droger, Niet heet strijken, Niet bleken, Voorzichtig stomen (1)
      Laurèl Blazers
      • 04043309426054
      • LRL0131001000004
      1
      419.00 EUR
    • Laurèl Jasje
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126983547.jpg
      Laurèl Laurèl Jasje Jasje Jasje Jasje van LaurÈl. Eenvoudig, mooi en zonder opsmuk. Dit minimalistisch vormgegeven korte jasje in nieuwe stijl heeft door de glanzende randen een chique uitstraling. Kort model met modieuze raglanmouwen, platte kraag en 4 kenmerkende sierzakken met klep. Voortreffelijke kostuumscheerwol met een comfortabele elasticiteit. Van 93% scheerwol, 4% polyamide, 3% Elastan. Lengte ca. 56 cm. Voor dit jasje adviseren wij chemische reiniging. niet wasbaar. chloorbleken niet mogelijk. koud strijken. chem... (1)
      Laurèl Jasje
      • 04043309188068
      1
      174.90 EUR
    • Laurèl Kort jasje
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126985619.jpg
      Laurèl Laurèl Kort jasje Kort jasje Kort jasje Kort jasje van LAURÈL, met 3/4-mouwen die kunnen worden omgeslagen. Zomer-chic in topdesign. Luchtig en supercomfortabel jasje van zeer fijne katoen-stretch met modieuze, onregelmatige optiek en prachtige paisleyprint. Kort, nauwsluitend model met gestreepte biezen langs beide zakken. 97% katoen, 3% Elastan. Huidvriendelijke bodyvoe­ring 100% katoen. Gladde, elastische mouwvoering 96% polyester, 4% Elastan. Lengte ca. 50 cm. Chemische reiniging. niet wasbaar. chloorbleken niet mogelijk. koud ... (1)
      Laurèl Kort jasje
      • 04043309229754
      1
      164.90 EUR
    • Laurèl Jasje
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126983547.jpg
      Laurèl Laurèl Jasje Jasje Jasje Jasje van LaurÈl. Eenvoudig, mooi en zonder opsmuk. Dit minimalistisch vormgegeven korte jasje in nieuwe stijl heeft door de glanzende randen een chique uitstraling. Kort model met modieuze raglanmouwen, platte kraag en 4 kenmerkende sierzakken met klep. Voortreffelijke kostuumscheerwol met een comfortabele elasticiteit. Van 93% scheerwol, 4% polyamide, 3% Elastan. Lengte ca. 56 cm. Voor dit jasje adviseren wij chemische reiniging. niet wasbaar. chloorbleken niet mogelijk. koud strijken. chem... (1)
      Laurèl Jasje
      • 04043309188082
      1
      174.90 EUR
    • Laurèl Kort jasje
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126985619.jpg
      Laurèl Laurèl Kort jasje Kort jasje Kort jasje Kort jasje van LAURÈL, met 3/4-mouwen die kunnen worden omgeslagen. Zomer-chic in topdesign. Luchtig en supercomfortabel jasje van zeer fijne katoen-stretch met modieuze, onregelmatige optiek en prachtige paisleyprint. Kort, nauwsluitend model met gestreepte biezen langs beide zakken. 97% katoen, 3% Elastan. Huidvriendelijke bodyvoe­ring 100% katoen. Gladde, elastische mouwvoering 96% polyester, 4% Elastan. Lengte ca. 50 cm. Chemische reiniging. niet wasbaar. chloorbleken niet mogelijk. koud ... (1)
      Laurèl Kort jasje
      • 04043309255609
      1
      164.90 EUR
    • Laurèl Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143374700.jpg
      Laurèl Laurèl Blazers Blazers Blazers Materiaal: Overige materialen; Motief: Effen; Voering: Licht gevoerd; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Revers kraag, Borstzak, Zonder sluiting; Pasvorm: Normale pasvorm; Lengte: Normale lengte; Armlengte: Lange mouw; Elasticiteit: Licht elastisch; Verzorgingsinstructies: Niet wassen, Niet geschikt voor de droger, Niet heet strijken, Niet bleken, Voorzichtig stomen (1)
      Laurèl Blazers
      • 04043309426047
      • LRL0131001000003
      1
      419.00 EUR
    • Laurèl Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143374700.jpg
      Laurèl Laurèl Blazers Blazers Blazers Materiaal: Overige materialen; Motief: Effen; Voering: Licht gevoerd; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Revers kraag, Borstzak, Zonder sluiting; Pasvorm: Normale pasvorm; Lengte: Normale lengte; Armlengte: Lange mouw; Elasticiteit: Licht elastisch; Verzorgingsinstructies: Niet wassen, Niet geschikt voor de droger, Niet heet strijken, Niet bleken, Voorzichtig stomen (1)
      Laurèl Blazers
      • 04043309426061
      • LRL0131001000005
      1
      419.00 EUR
    • Laurèl Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143374700.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144892455.jpg
      Laurèl Laurèl Blazers Blazers Blazers Materiaal: Overige materialen; Motief: Effen; Voering: Licht gevoerd; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Revers kraag, Borstzak, Zonder sluiting; Pasvorm: Normale pasvorm; Lengte: Normale lengte; Armlengte: Lange mouw; Elasticiteit: Licht elastisch; Verzorgingsinstructies: Niet wassen, Niet geschikt voor de droger, Niet heet strijken, Niet bleken, Voorzichtig stomen (1)
      Laurèl Blazers
      • 04043309393004
      • LRL0131001000002
      1
      419.00 EUR
    • Laurèl Blazers '62028'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127085750.jpg
      Laurèl Laurèl Blazers '62028' Blazers '62028' Blazers '62028' Materiaal: Katoen; Motief: Geruit; Voering: Gedeeltelijk gevoerd; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Revers kraag, Opzet-/flapzak, Knop sluiting; Pasvorm: Slanke pasvorm; Lengte: Normale lengte; Armlengte: Lange mouw; Elasticiteit: Licht elastisch; Verzorgingsinstructies: Niet wassen, Niet geschikt voor de droger, Niet heet strijken, Niet bleken, Voorzichtig stomen (1)
      Laurèl Blazers '62028'
      • 04043309317970
      • LRL0023001000004
      1
      deal
      259.00 EUR
    • Laurèl Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143374700.jpg
      Laurèl Laurèl Blazers Blazers Blazers Materiaal: Overige materialen; Motief: Effen; Voering: Licht gevoerd; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Revers kraag, Borstzak, Zonder sluiting; Pasvorm: Normale pasvorm; Lengte: Normale lengte; Armlengte: Lange mouw; Elasticiteit: Licht elastisch; Verzorgingsinstructies: Niet wassen, Niet geschikt voor de droger, Niet heet strijken, Niet bleken, Voorzichtig stomen (1)
      Laurèl Blazers
      • 04043309426030
      • LRL0131001000001
      1
      419.00 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Witte Blazer DEFAULT
        • wit
      • Zwarte Blazer DEFAULT
        • zwart
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Only DEFAULT
        • only
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Only (only)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Object (object)
      • Vila (vila)
      • Colourfulrebel (colourful_rebel)
      • Selected Femme (selected_femme)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • 2nd day (2nd_day)
      • A Fish Named Fred (a_fish_named_fred)
      • Artigiano (artigiano)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • B.young (b_young)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Bardot (bardot)
      • Basler (basler)
      • Betty Barclay (betty_barclay)
      • Betty & Co (betty_co)
      • Betty London (betty_london)
      • Blue industry (blue_industry)
      • Bogner (bogner)
      • Bomont (bomont)
      • Boohoo (boohoo)
      • BROADWAY NYC FASHION (broadway_nyc_fashion)
      • Camel active (camel_active)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cinque (cinque)
      • Closet London (closet_london)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Cream (cream)
      • Delmod (delmod)
      • DESIGNERS REMIX (designers_remix)
      • Desires (desires)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Eider (eider)
      • Emilia Lay (emilia_lay)
      • Enjoy (enjoy)
      • Esprit (esprit)
      • Even&odd (even_odd)
      • Evita (evita)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Fashion Union (fashion_union)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Frank walder (frank_walder)
      • Frapp (frapp)
      • Freequent (freequent)
      • Gant (gant)
      • Geisha (geisha)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gestuz (gestuz)
      • Giesswein (giesswein)
      • Glamorous (glamorous)
      • GUESS (guess)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Hv Polo (hv_polo)
      • IBlues (iblues)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Ichi (ichi)
      • IVY & OAK (ivy_oak)
      • Ivyrevel (ivyrevel)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Just female (just_female)
      • Just White (just_white)
      • Kaffe (kaffe)
      • Klingel (klingel)
      • Lafuma (lafuma)
      • Laurèl (laure_l)
      • Lebek (lebek)
      • LIEBLINGSSTÜCK (lieblingsstu_ck)
      • LTB (ltb)
      • Maison scotch (maison_scotch)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • MAX&Co. (max_co_)
      • Mbym (mbym)
      • Millet (millet)
      • Minimum (minimum)
      • Miss Goodlife (miss_goodlife)
      • Missguided (missguided)
      • MO (mo)
      • Modstrom (modstrom)
      • Mona (mona)
      • Monari (monari)
      • moony mood (moony_mood)
      • More & more (more_more)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Moves (moves)
      • Mymo (mymo)
      • Nakd (nakd)
      • Name it (name_it)
      • New Look (new_look)
      • Nikkie (nikkie)
      • No-excess (no_excess)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Oakwood (oakwood)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opus (opus)
      • Paola (paola)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Pieces (pieces)
      • Poivre Blanc (poivre_blanc)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Rabe (rabe)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Regatta (regatta)
      • René Lezard (rene_lezard)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rossler (rossler)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Saint tropez (saint_tropez)
      • Samoon (samoon)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Sofie schnoor (sofie_schnoor)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Sparkz (sparkz)
      • Sprayway (sprayway)
      • Steffen Schraut (steffen_schraut)
      • Steinbock (steinbock)
      • Street One (street_one)
      • Sublevel (sublevel)
      • Tenson (tenson)
      • The Kooples (the_kooples)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tiger of sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Triangle (triangle)
      • Ulla Popken (ulla_popken)
      • Usha (usha)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vaude (vaude)
      • Via appia due (via_appia_due)
      • Woolpower (woolpower)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Zusss (zusss)
    • Prijsklasse (price):
      • Minder dan €50 (budget)
      • €50 tot €80 (low)
      • €80 tot €120 (medium)
      • Meer dan €120 (high)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Losse pasvorm (losse_pasvorm)
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • kledingmaat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 3XL (3xl)
      • 10 (10)
      • 24 (24)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 60 (60)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 140 (140)
      • 152 (152)
      • 164 (164)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Koraal (koraal)
      • Nude (nude)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Wol (wol)
      • Lycra (linnen)
      • Viscose (viscose)
      • Polyester (polyester)
      • Nylon (nylon)
      • Leer (leer)
    • Kleding lengte soort (kleding_lengte_soort):
      • Lang (lang)
      • Normaal (normaal)
    • Soort mouw lengte (soort_mouw_lengte):
      • Driekwart mouw (driekwart_mouw)
      • Halve mouw (halve_mouw)
      • Lange mouw (lange_mouw)
    • Dessin (dessin):
      • Bloemen (bloemen)
      • Ruiten (ruit)
      • Strepen (gestreept)
      • Krijtstrepen (krijtstreepje)
      • Stippen (gestipt)
      • Dierenprint (dierenprint)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be