x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er blazers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Lk bennett blazer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in blazer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Lk bennett Charlee blazer van bouclé met knoopdetail
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/239129582.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/239129581.jpg?ts=1
      Lk bennett Lk bennett Charlee blazer van bouclé met knoopdetail Charlee blazer van bouclé met knoopdetail Charlee blazer van bouclé met knoopdetail Charlee blazer van bouclé met knoopdetail (1)
      Lk bennett Charlee blazer van bouclé met knoopdetail
      • 05054760303135
      1
      495.00 EUR
    • Lk bennett Nina double-breasted blazer in wolblend
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/240332498.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/240336249.jpg?ts=1
      Lk bennett Lk bennett Nina double-breasted blazer in wolblend Nina double-breasted blazer in wolblend Nina double-breasted blazer in wolblend Nina double-breasted blazer in wolblend (1)
      Lk bennett Nina double-breasted blazer in wolblend
      • 05054760663024
      1
      420.00 EUR
    • Lk bennett Marguerite blazer in linnenblend met tweed-look en klepzakken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/267827404.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/267837227.jpg?ts=1
      Lk bennett Lk bennett Marguerite blazer in linnenblend met tweed-look en klepzakken Marguerite blazer in linnenblend met tweed-look en klepzakken Marguerite blazer in linnenblend met tweed-look en klepzakken Marguerite blazer in linnenblend met tweed-look en klepzakken (1)
      Lk bennett Marguerite blazer in linnenblend met tweed-look en klepzakken
      • 05054760862151
      1
      540.00 EUR
    • Lk bennett Nolan blazer van crêpe met geplooid detail
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/240330848.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/240334027.jpg?ts=1
      Lk bennett Lk bennett Nolan blazer van crêpe met geplooid detail Nolan blazer van crêpe met geplooid detail Nolan blazer van crêpe met geplooid detail Nolan blazer van crêpe met geplooid detail (1)
      Lk bennett Nolan blazer van crêpe met geplooid detail
      • 05054760583926
      1
      375.00 EUR
    • Lk bennett Mariner double-breasted blazer met paspelzakken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223603925.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/217862427.jpg?ts=1
      Lk bennett Lk bennett Mariner double-breasted blazer met paspelzakken Mariner double-breasted blazer met paspelzakken Mariner double-breasted blazer met paspelzakken Mariner double-breasted blazer met paspelzakken (1)
      Lk bennett Mariner double-breasted blazer met paspelzakken
      • 05054760785474
      1
      420.00 EUR
    • Lk bennett Boyd blazer van fluweel met strikceintuur en bloemenprint
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/265844806.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/265844807.jpg?ts=1
      Lk bennett Lk bennett Boyd blazer van fluweel met strikceintuur en bloemenprint Boyd blazer van fluweel met strikceintuur en bloemenprint Boyd blazer van fluweel met strikceintuur en bloemenprint Boyd blazer van fluweel met strikceintuur en bloemenprint (1)
      Lk bennett Boyd blazer van fluweel met strikceintuur en bloemenprint
      • 05054760837807
      1
      300.00 EUR
    • Lk bennett Charlee blazer van bouclé met knoopdetail
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/239129582.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/239129581.jpg?ts=1
      Lk bennett Lk bennett Charlee blazer van bouclé met knoopdetail Charlee blazer van bouclé met knoopdetail Charlee blazer van bouclé met knoopdetail Charlee blazer van bouclé met knoopdetail (1)
      Lk bennett Charlee blazer van bouclé met knoopdetail
      • 05054760303142
      1
      495.00 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Witte Blazer DEFAULT
        • wit
      • Zwarte Blazer DEFAULT
        • zwart
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Mango DEFAULT
        • mango
      • Only DEFAULT
        • only
      • Vero moda DEFAULT
        • vero_moda
    • Merken (brand):
      • Only (only)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Object (object)
      • Vila (vila)
      • Colourfulrebel (colourful_rebel)
      • Selected Femme (selected_femme)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • 10DAYS (10days)
      • Access (access)
      • Aesop (aesop)
      • AllSaints (allsaints)
      • Alwero (alwero)
      • Amaya Amsterdam (amaya_amsterdam)
      • Ammehoela (ammehoela)
      • Anine Bing (anine_bing)
      • Another Label (another_label)
      • Armani Jeans (armani_jeans)
      • B.NOSY (b_nosy)
      • B.young (b_young)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Baje Studio (baje_studio)
      • Beaumont (beaumont)
      • Benetton (benetton)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • By-bar (by_bar)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • CarlijnQ (carlijnq)
      • Cassis (cassis)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Circle of trust (circle_of_trust)
      • Claudi (claudi)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • Co'Couture (co_couture)
      • Comma (comma)
      • Culture (culture)
      • Dante 6 (dante_6)
      • Dante6 (dante6)
      • Deeluxe (deeluxe)
      • Dermalogica (dermalogica)
      • Drykorn (drykorn)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Envii (envii)
      • Erima (erima)
      • Est'seven (est_seven)
      • Expresso (expresso)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Fifth House (fifth_house)
      • Fransa (fransa)
      • Garcia (garcia)
      • Geisha (geisha)
      • Gerard Darel (gerard_darel)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gestuz (gestuz)
      • Goosecraft (goosecraft)
      • GUESS (guess)
      • Hobbs (hobbs)
      • Hound (hound)
      • Hunkon (hunkon)
      • Ibana (ibana)
      • Ichi (ichi)
      • IDesign (idesign)
      • Indian blue jeans (indian_blue_jeans)
      • IRO (iro)
      • Jack & jones (jack_jones)
      • JDY (jdy)
      • JJXX (jjxx)
      • Josh V (josh_v)
      • Juffrouw Jansen (juffrouw_jansen)
      • Just female (just_female)
      • Knit-ted (knit_ted)
      • Levete Room (levete_room)
      • Levi's (levi_s)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lollys Laundry (lollys_laundry)
      • LOOXS (looxs)
      • Maje (maje)
      • Mango (mango)
      • MarMar COPENHAGEN (marmar_copenhagen)
      • Mbym (mbym)
      • Mexx (mexx)
      • Minimum (minimum)
      • Minus (minus)
      • Mkt Studio (mkt_studio)
      • Modstrom (modstrom)
      • Moodstreet (moodstreet)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moscow (moscow)
      • Moves (moves)
      • MSCH Copenhagen (msch_copenhagen)
      • My Essential Wardrobe (my_essential_wardrobe)
      • My Little Cozmo (my_little_cozmo)
      • NA-KD (na_kd)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • NIK&NIK (nik_nik)
      • Nikkie (nikkie)
      • Nobell (nobell)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noppies (noppies)
      • Notes Du Nord (notes_du_nord)
      • Notre-V (notre_v)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Opus (opus)
      • Ottod’Ame (ottod_ame)
      • Paperblanks (paperblanks)
      • Penn & Ink (penn_ink)
      • Pieces (pieces)
      • Pom Amsterdam (pom_amsterdam)
      • Promiss (promiss)
      • Puma (puma)
      • Purdey (purdey)
      • Raizzed (raizzed)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Refined Department (refined_department)
      • Reiss (reiss)
      • Rellix (rellix)
      • Retour (retour)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Second female (second_female)
      • Semicouture (semicouture)
      • Silvian Heach (silvian_heach)
      • Simple (simple)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Sofie Schnoor (sofie_schnoor)
      • Someday. (someday_)
      • Street One (street_one)
      • Studio 8 (studio_8)
      • Studio Anneloes (studio_anneloes)
      • Summum Woman (summum_woman)
      • Suncoo (suncoo)
      • Super.natural (super_natural)
      • Taifun (taifun)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tramontana (tramontana)
      • Trendyol (trendyol)
      • Twinset (twinset)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vanessa bruno (vanessa_bruno)
      • Vanilia (vanilia)
      • Vingino (vingino)
      • Wander & Wonder (wander_wonder)
      • We fashion (we_fashion)
      • Whistles (whistles)
      • WMF (wmf)
      • Y.A.S. (y_a_s_)
      • Ydence (ydence)
      • Your Wishes (your_wishes)
      • Z Design (z_design)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Koraal (koraal)
      • Nude (nude)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
    • Kledingmaat (kledingmaat):
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 140 (140)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 176 (176)
      • L (l)
      • M (m)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Wol (wol)
      • Lycra (linnen)
      • Viscose (viscose)
      • Polyester (polyester)
      • Nylon (nylon)
      • Leer (leer)
    • Soort mouw lengte (soort_mouw_lengte):
      • Driekwart mouw (driekwart_mouw)
      • Halve mouw (halve_mouw)
      • Lange mouw (lange_mouw)
    • Dessin (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Krijtstrepen (krijtstreepje)
      • Dierenprint (dierenprint)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be