x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er blazers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Maje blazer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in blazer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Maje Valilou blazer met klepzakken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/176657467.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/238827102.jpg?ts=1
      Maje Maje Valilou blazer met klepzakken Valilou blazer met klepzakken Valilou blazer met klepzakken Valilou blazer met klepzakken (2)
      Maje Valilou blazer met klepzakken
      • 03661601767289
      1
      295.00 EUR
    • Maje SMCP
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/265210284.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/265211458.jpg?ts=1
      Maje Maje SMCP SMCP SMCP SMCP (1)
      Maje SMCP
      • 03661601845598
      1
      375.00 EUR
    • Maje SMCP
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/260694649.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/260694650.jpg?ts=1
      Maje Maje SMCP SMCP SMCP SMCP (1)
      Maje SMCP
      • 03661601848940
      1
      deal
      395.00 EUR
    • Maje Vitelane double-breasted blazer in wolblend met pied-de-poule dessin
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/252505173.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/252505504.jpg?ts=1
      Maje Maje Vitelane double-breasted blazer in wolblend met pied-de-poule dessin Vitelane double-breasted blazer in wolblend met pied-de-poule dessin Vitelane double-breasted blazer in wolblend met pied-de-poule dessin Vitelane double-breasted blazer in wolblend met pied-de-poule dessin (1)
      Maje Vitelane double-breasted blazer in wolblend met pied-de-poule dessin
      • 03661601845475
      1
      deal
      375.00 EUR
    • Maje Vizuli blazer met tweed-look en glansdraad
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/266186204.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/266186205.jpg?ts=1
      Maje Maje Vizuli blazer met tweed-look en glansdraad Vizuli blazer met tweed-look en glansdraad Vizuli blazer met tweed-look en glansdraad Vizuli blazer met tweed-look en glansdraad (1)
      Maje Vizuli blazer met tweed-look en glansdraad
      • 03661601857287
      1
      375.00 EUR
    • Maje Vanello blazer met tweed-look en opgestikte zakken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/262726842.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/262726843.jpg?ts=1
      Maje Maje Vanello blazer met tweed-look en opgestikte zakken Vanello blazer met tweed-look en opgestikte zakken Vanello blazer met tweed-look en opgestikte zakken Vanello blazer met tweed-look en opgestikte zakken (1)
      Maje Vanello blazer met tweed-look en opgestikte zakken
      • 03661601849794
      1
      355.00 EUR
    • Maje Villette blazer in wolblend met ceintuur
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/235150188.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/235152421.jpg?ts=1
      Maje Maje Villette blazer in wolblend met ceintuur Villette blazer in wolblend met ceintuur Villette blazer in wolblend met ceintuur Villette blazer in wolblend met ceintuur (1)
      Maje Villette blazer in wolblend met ceintuur
      • 03661601830327
      1
      355.00 EUR
    • Maje Galarom blazer in wolblend met pied-de-poul dessin
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/247159958.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/247161286.jpg?ts=1
      Maje Maje Galarom blazer in wolblend met pied-de-poul dessin Galarom blazer in wolblend met pied-de-poul dessin Galarom blazer in wolblend met pied-de-poul dessin Galarom blazer in wolblend met pied-de-poul dessin (1)
      Maje Galarom blazer in wolblend met pied-de-poul dessin
      • 03661601832864
      1
      deal
      475.00 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Witte Blazer DEFAULT
        • wit
      • Zwarte Blazer DEFAULT
        • zwart
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Mango DEFAULT
        • mango
      • Only DEFAULT
        • only
      • Vero moda DEFAULT
        • vero_moda
    • Merken (brand):
      • Only (only)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Object (object)
      • Vila (vila)
      • Colourfulrebel (colourful_rebel)
      • Selected Femme (selected_femme)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • 10DAYS (10days)
      • Access (access)
      • Aesop (aesop)
      • AllSaints (allsaints)
      • Alwero (alwero)
      • Amaya Amsterdam (amaya_amsterdam)
      • Ammehoela (ammehoela)
      • Anine Bing (anine_bing)
      • Another Label (another_label)
      • Armani Jeans (armani_jeans)
      • B.NOSY (b_nosy)
      • B.young (b_young)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Baje Studio (baje_studio)
      • Beaumont (beaumont)
      • Benetton (benetton)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • By-bar (by_bar)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • CarlijnQ (carlijnq)
      • Cassis (cassis)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Circle of trust (circle_of_trust)
      • Claudi (claudi)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • Co'Couture (co_couture)
      • Comma (comma)
      • Culture (culture)
      • Dante 6 (dante_6)
      • Dante6 (dante6)
      • Deeluxe (deeluxe)
      • Dermalogica (dermalogica)
      • Drykorn (drykorn)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Envii (envii)
      • Erima (erima)
      • Est'seven (est_seven)
      • Expresso (expresso)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Fifth House (fifth_house)
      • Fransa (fransa)
      • Garcia (garcia)
      • Geisha (geisha)
      • Gerard Darel (gerard_darel)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gestuz (gestuz)
      • Goosecraft (goosecraft)
      • GUESS (guess)
      • Hobbs (hobbs)
      • Hound (hound)
      • Hunkon (hunkon)
      • Ibana (ibana)
      • Ichi (ichi)
      • IDesign (idesign)
      • Indian blue jeans (indian_blue_jeans)
      • IRO (iro)
      • Jack & jones (jack_jones)
      • JDY (jdy)
      • JJXX (jjxx)
      • Josh V (josh_v)
      • Juffrouw Jansen (juffrouw_jansen)
      • Just female (just_female)
      • Knit-ted (knit_ted)
      • Levete Room (levete_room)
      • Levi's (levi_s)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lollys Laundry (lollys_laundry)
      • LOOXS (looxs)
      • Maje (maje)
      • Mango (mango)
      • MarMar COPENHAGEN (marmar_copenhagen)
      • Mbym (mbym)
      • Mexx (mexx)
      • Minimum (minimum)
      • Minus (minus)
      • Mkt Studio (mkt_studio)
      • Modstrom (modstrom)
      • Moodstreet (moodstreet)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moscow (moscow)
      • Moves (moves)
      • MSCH Copenhagen (msch_copenhagen)
      • My Essential Wardrobe (my_essential_wardrobe)
      • My Little Cozmo (my_little_cozmo)
      • NA-KD (na_kd)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • NIK&NIK (nik_nik)
      • Nikkie (nikkie)
      • Nobell (nobell)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noppies (noppies)
      • Notes Du Nord (notes_du_nord)
      • Notre-V (notre_v)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Opus (opus)
      • Ottod’Ame (ottod_ame)
      • Paperblanks (paperblanks)
      • Penn & Ink (penn_ink)
      • Pieces (pieces)
      • Pom Amsterdam (pom_amsterdam)
      • Promiss (promiss)
      • Puma (puma)
      • Purdey (purdey)
      • Raizzed (raizzed)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Refined Department (refined_department)
      • Reiss (reiss)
      • Rellix (rellix)
      • Retour (retour)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Second female (second_female)
      • Semicouture (semicouture)
      • Silvian Heach (silvian_heach)
      • Simple (simple)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Sofie Schnoor (sofie_schnoor)
      • Someday. (someday_)
      • Street One (street_one)
      • Studio 8 (studio_8)
      • Studio Anneloes (studio_anneloes)
      • Summum Woman (summum_woman)
      • Suncoo (suncoo)
      • Super.natural (super_natural)
      • Taifun (taifun)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tramontana (tramontana)
      • Trendyol (trendyol)
      • Twinset (twinset)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vanessa bruno (vanessa_bruno)
      • Vanilia (vanilia)
      • Vingino (vingino)
      • Wander & Wonder (wander_wonder)
      • We fashion (we_fashion)
      • Whistles (whistles)
      • WMF (wmf)
      • Y.A.S. (y_a_s_)
      • Ydence (ydence)
      • Your Wishes (your_wishes)
      • Z Design (z_design)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Koraal (koraal)
      • Nude (nude)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
    • Kledingmaat (kledingmaat):
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 140 (140)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 176 (176)
      • L (l)
      • M (m)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Wol (wol)
      • Lycra (linnen)
      • Viscose (viscose)
      • Polyester (polyester)
      • Nylon (nylon)
      • Leer (leer)
    • Soort mouw lengte (soort_mouw_lengte):
      • Driekwart mouw (driekwart_mouw)
      • Halve mouw (halve_mouw)
      • Lange mouw (lange_mouw)
    • Dessin (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Krijtstrepen (krijtstreepje)
      • Dierenprint (dierenprint)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be