x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er blazers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Maje blazer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in blazer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 16
    • Maje Vitrita double-breasted blazer van tweed
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165739206.jpg
      Maje Maje Vitrita double-breasted blazer van tweed Vitrita double-breasted blazer van tweed Vitrita double-breasted blazer van tweed Vitrita double-breasted blazer van tweed (1)
      Maje Vitrita double-breasted blazer van tweed
      • 03661601746550
      1
      most_sold
      350.00 EUR
    • Maje Gariona blazer in wolblend met pied-de-poule dessin
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164126739.jpg
      Maje Maje Gariona blazer in wolblend met pied-de-poule dessin Gariona blazer in wolblend met pied-de-poule dessin Gariona blazer in wolblend met pied-de-poule dessin Gariona blazer in wolblend met pied-de-poule dessin (1)
      Maje Gariona blazer in wolblend met pied-de-poule dessin
      • 03661601744563
      1
      deal
      350.00 EUR
    • Maje Varri blazer in gerecyclede wolblend met ruitdessin
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163382194.jpg
      Maje Maje Varri blazer in gerecyclede wolblend met ruitdessin Varri blazer in gerecyclede wolblend met ruitdessin Varri blazer in gerecyclede wolblend met ruitdessin Varri blazer in gerecyclede wolblend met ruitdessin (1)
      Maje Varri blazer in gerecyclede wolblend met ruitdessin
      • 03661601744808
      1
      deal
      350.00 EUR
    • Maje Island blazer in wolblend met krijtstreep
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163378018.jpg
      Maje Maje Island blazer in wolblend met krijtstreep Island blazer in wolblend met krijtstreep Island blazer in wolblend met krijtstreep Island blazer in wolblend met krijtstreep (1)
      Maje Island blazer in wolblend met krijtstreep
      • 03661601741258
      1
      deal
      375.00 EUR
    • Maje Garion blazer in wolblend en ruitdessin
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156938486.jpg
      Maje Maje Garion blazer in wolblend en ruitdessin Garion blazer in wolblend en ruitdessin Garion blazer in wolblend en ruitdessin Garion blazer in wolblend en ruitdessin (1)
      Maje Garion blazer in wolblend en ruitdessin
      • 03661601702891
      1
      deal
      350.00 EUR
    • Maje Boppy blazer van tweed met sierzakken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163982282.jpg
      Maje Maje Boppy blazer van tweed met sierzakken Boppy blazer van tweed met sierzakken Boppy blazer van tweed met sierzakken Boppy blazer van tweed met sierzakken (1)
      Maje Boppy blazer van tweed met sierzakken
      • 03661601749773
      1
      295.00 EUR
    • Maje Vandra blazer van tweed met sierknopen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163383895.jpg
      Maje Maje Vandra blazer van tweed met sierknopen Vandra blazer van tweed met sierknopen Vandra blazer van tweed met sierknopen Vandra blazer van tweed met sierknopen (1)
      Maje Vandra blazer van tweed met sierknopen
      • 03661601746819
      1
      deal
      350.00 EUR
    • Maje Vinie blazer van bouclé met lurex
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163384428.jpg
      Maje Maje Vinie blazer van bouclé met lurex Vinie blazer van bouclé met lurex Vinie blazer van bouclé met lurex Vinie blazer van bouclé met lurex (1)
      Maje Vinie blazer van bouclé met lurex
      • 03661601739019
      1
      deal
      325.00 EUR
    • Maje Vedela blazer met pied-de-poule dessin
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163484981.jpg
      Maje Maje Vedela blazer met pied-de-poule dessin Vedela blazer met pied-de-poule dessin Vedela blazer met pied-de-poule dessin Vedela blazer met pied-de-poule dessin (1)
      Maje Vedela blazer met pied-de-poule dessin
      • 03661601740152
      1
      deal
      325.00 EUR
    • Maje Bamia jack van teddy en denim
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163664310.jpg
      Maje Maje Bamia jack van teddy en denim Bamia jack van teddy en denim Bamia jack van teddy en denim Bamia jack van teddy en denim (1)
      Maje Bamia jack van teddy en denim
      • 03661601747687
      1
      deal
      295.00 EUR
    • Maje Vielsa getailleerde blazer met klepzakken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155016403.jpg
      Maje Maje Vielsa getailleerde blazer met klepzakken Vielsa getailleerde blazer met klepzakken Vielsa getailleerde blazer met klepzakken Vielsa getailleerde blazer met klepzakken (1)
      Maje Vielsa getailleerde blazer met klepzakken
      • 03661601730436
      1
      deal
      295.00 EUR
    • Maje Vanao blazer met metallic knopen en opgestikte zakken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164600442.jpg
      Maje Maje Vanao blazer met metallic knopen en opgestikte zakken Vanao blazer met metallic knopen en opgestikte zakken Vanao blazer met metallic knopen en opgestikte zakken Vanao blazer met metallic knopen en opgestikte zakken (1)
      Maje Vanao blazer met metallic knopen en opgestikte zakken
      • 03661601740992
      1
      deal
      295.00 EUR
    • Maje Mimir cropped blazer van bouclé met glansdraad
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165367085.jpg
      Maje Maje Mimir cropped blazer van bouclé met glansdraad Mimir cropped blazer van bouclé met glansdraad Mimir cropped blazer van bouclé met glansdraad Mimir cropped blazer van bouclé met glansdraad (1)
      Maje Mimir cropped blazer van bouclé met glansdraad
      • 03661601749667
      1
      deal
      250.00 EUR
    • Maje Voldita blazer in wolblend met pied-de-poule dessin
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165762736.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165745940.jpg
      Maje Maje Voldita blazer in wolblend met pied-de-poule dessin Voldita blazer in wolblend met pied-de-poule dessin Voldita blazer in wolblend met pied-de-poule dessin Voldita blazer in wolblend met pied-de-poule dessin (1)
      Maje Voldita blazer in wolblend met pied-de-poule dessin
      • 03661601743382
      1
      325.00 EUR
    • Maje Veling double-breasted blazer in wolblend
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163884779.jpg
      Maje Maje Veling double-breasted blazer in wolblend Veling double-breasted blazer in wolblend Veling double-breasted blazer in wolblend Veling double-breasted blazer in wolblend (1)
      Maje Veling double-breasted blazer in wolblend
      • 03661601745034
      1
      325.00 EUR
    • Maje Vasi double-breasted blazer met paspelzakken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155783118.jpg
      Maje Maje Vasi double-breasted blazer met paspelzakken Vasi double-breasted blazer met paspelzakken Vasi double-breasted blazer met paspelzakken Vasi double-breasted blazer met paspelzakken (1)
      Maje Vasi double-breasted blazer met paspelzakken
      • 03661601732041
      1
      deal
      295.00 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Witte Blazer DEFAULT
        • wit
      • Zwarte Blazer DEFAULT
        • zwart
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Mango DEFAULT
        • mango
      • Only DEFAULT
        • only
      • Mos Mosh DEFAULT
        • mos_mosh
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Only (only)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Object (object)
      • Vila (vila)
      • Colourfulrebel (colourful_rebel)
      • Selected Femme (selected_femme)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • 4th & Reckless (4th_reckless)
      • 10DAYS (10days)
      • - CONTRAER - (_contraer_)
      • Adidas (adidas)
      • Aligne (aligne)
      • Alix The Label (alix_the_label)
      • AllSaints (allsaints)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Ashley brooke (ashley_brooke)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • B.young (b_young)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Beaumont (beaumont)
      • Benetton (benetton)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • Camel active (camel_active)
      • Cinque (cinque)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Cotton On (cotton_on)
      • Cream (cream)
      • Crãs (cra_s)
      • CVRD (cvrd)
      • Damsel in a Dress (damsel_in_a_dress)
      • Dept (dept)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dorothy Perkins Petite (dorothy_perkins_petite)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Eight2nine (eight2nine)
      • Esprit (esprit)
      • Evita (evita)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Faina (faina)
      • Fashion Union (fashion_union)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (forever_new)
      • Freequent (freequent)
      • French Connection (french_connection)
      • FYNCH-HATTON (fynch_hatton)
      • Garcia (garcia)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Glamorous (glamorous)
      • Gore (gore)
      • GUESS (guess)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Hobbs (hobbs)
      • IBlues (iblues)
      • Ichi (ichi)
      • Inwear (inwear)
      • IVY & OAK (ivy_oak)
      • Ivyrevel (ivyrevel)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Jigsaw (jigsaw)
      • Junarose (junarose)
      • Just female (just_female)
      • Juvia (juvia)
      • Kaffe (kaffe)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • LaDress (ladress)
      • Lafuma (lafuma)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Libertine-Libertine (libertine_libertine)
      • Liebesglück (liebesglu_ck)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Love Copenhagen (love_copenhagen)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Maje (maje)
      • Mango (mango)
      • Marc o'polo (marc_o_polo)
      • Matinique (matinique)
      • Max mara (max_mara)
      • Mbym (mbym)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • MINE TO FIVE (mine_to_five)
      • Minimum (minimum)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Missguided (missguided)
      • Missguided (Petite) (missguided_petite_)
      • Modstrom (modstrom)
      • MONDKINI (mondkini)
      • More & more (more_more)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Moves (moves)
      • MY TRUE ME (my_true_me)
      • Mymo (mymo)
      • NA-KD (na_kd)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • New Look (new_look)
      • Nikkie (nikkie)
      • NU-IN (nu_in)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Opus (opus)
      • Ottod’Ame (ottod_ame)
      • Part two (part_two)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Pieces (pieces)
      • Pimkie (pimkie)
      • Queen mum (queen_mum)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reima (reima)
      • Reiss (reiss)
      • Repeat (repeat)
      • Revolution (revolution)
      • Riani (riani)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rick Cardona By Heine (rick_cardona_by_heine)
      • RISA (risa)
      • River Island (river_island)
      • River Island Petite (river_island_petite)
      • River Woods (river_woods)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Someday (someday)
      • SoSUE (sosue)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Sprayway (sprayway)
      • Street One (street_one)
      • Studio 8 (studio_8)
      • Superdry (superdry)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The Kooples (the_kooples)
      • The North Face (the_north_face)
      • TheMusthaves (themusthaves)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trend One (trend_one)
      • Triangle (triangle)
      • Unique21 (unique21)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Usha (usha)
      • Vanilia (vanilia)
      • Vaude (vaude)
      • Vera Mont (vera_mont)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Weekend Max Mara (weekend_max_mara)
      • Whistles (whistles)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Y.A.S (Tall) (y_a_s_tall_)
      • Young Couture By Barbara Schwarzer (young_couture_by_barbara_schwarzer)
      • Z-one (z_one)
      • Zabaione (zabaione)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
    • Prijsklasse (price):
      • Minder dan €50 (budget)
      • €50 tot €80 (low)
      • €80 tot €120 (medium)
      • Meer dan €120 (high)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Koraal (koraal)
      • Nude (nude)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
    • Maat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 56 (56)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 140 (140)
      • Onesize (onesize)
      • XXL (xxl)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Wol (wol)
      • Lycra (linnen)
      • Viscose (viscose)
      • Polyester (polyester)
      • Nylon (nylon)
      • Leer (leer)
    • Kleding lengte soort (kleding_lengte_soort):
      • Kort (kort)
      • Lang (lang)
      • Normaal (normaal)
    • Soort mouw lengte (soort_mouw_lengte):
      • Driekwart mouw (driekwart_mouw)
      • Halve mouw (halve_mouw)
      • Lange mouw (lange_mouw)
    • Dessin (motief):
      • Dierenprint (dierenprint)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be