x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er blazers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Mango blazer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in blazer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 24
    • Mango Blazers 'Olivia'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169572974.jpg
      Mango Mango Blazers 'Olivia' Blazers 'Olivia' Blazers 'Olivia' Voering: Licht gevoerd; Motief: Effen; Design: Opzet-/flapzak, Revers kraag, Knop placket, Diepe snit/decolleté; Extra's: Op staal naden, Voelt zacht aan, Bodyshaping; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Aansluitende pasvorm (5)
      Mango Blazers 'Olivia'
      • 08445306088819
      • MGO6667001000003
      1
      good_buy
      most_sold
      69.90 EUR
    • Mango Lin colbert in linnenblend met opgestikte zakken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162382371.jpg
      Mango Mango Lin colbert in linnenblend met opgestikte zakken Lin colbert in linnenblend met opgestikte zakken Lin colbert in linnenblend met opgestikte zakken Lin colbert in linnenblend met opgestikte zakken (3)
      Mango Lin colbert in linnenblend met opgestikte zakken
      • 08445156009453
      1
      good_buy
      deal
      49.99 EUR
    • Mango Blazers ' anita '
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163444038.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162637520.jpg
      Mango Mango Blazers ' anita ' Blazers ' anita ' Blazers ' anita ' Anita blazer met klepzakken (2)
      Mango Blazers ' anita '
      • 08445156697544
      • MGO5396002000003
      1
      deal
      59.99 EUR
    • Mango Blazers 'Gala'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167466988.jpg
      Mango Mango Blazers 'Gala' Blazers 'Gala' Blazers 'Gala' Gala cropped blazer met ruitdessin (1)
      Mango Blazers 'Gala'
      • 08445156794014
      • MGO5851001000004
      2
      deal
      59.99 EUR
    • Mango Blazers 'Anita'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167603164.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165217728.jpg
      Mango Mango Blazers 'Anita' Blazers 'Anita' Blazers 'Anita' Voering: Gedeeltelijk gevoerd; Motief: Effen; Design: Knop sluiting, Opzet-/flapzak, Revers kraag; Extra's: Gladde stof, Op staal naden, Schoudervulling; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Mango Blazers 'Anita'
      • 08445156697612
      • MGO5396001000002
      2
      deal
      59.99 EUR
    • Mango Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167466818.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166241886.jpg
      Mango Mango Blazers Blazers Blazers Anna mantel van tweed met klepzakken (1)
      Mango Blazers
      • 08445306070630
      • MGO5302002000003
      2
      deal
      99.99 EUR
    • Mango Blazers 'James'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166360451.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166293943.jpg
      Mango Mango Blazers 'James' Blazers 'James' Blazers 'James' Design: Knop sluiting, Revers kraag, Opzet-/flapzak; Voering: Licht gevoerd; Motief: Geruit; Extra's: All-over patroon; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Mango Blazers 'James'
      • 08445156793932
      • MGO5782001000001
      2
      deal
      69.99 EUR
    • Mango Blazers 'Eleonor'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162948660.jpg
      Mango Mango Blazers 'Eleonor' Blazers 'Eleonor' Blazers 'Eleonor' Motief: Effen; Design: Revers kraag, Knop sluiting, Opzet-/flapzak; Materiaal: Crêpe; Voering: Licht gevoerd; Extra's: Op staal naden, Buigzame grip; Details: Gedrapeerd; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Losse pasvorm (1)
      Mango Blazers 'Eleonor'
      • 08445156708141
      • MGO4350001000001
      1
      59.99 EUR
    • Mango Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155501919.jpg
      Mango Mango Blazers Blazers Blazers Materiaal: Linnen; Voering: Licht gevoerd; Motief: Effen; Design: Opzet-/flapzak, Knop sluiting, Revers kraag; Extra's: Op staal naden; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Mango Blazers
      • 08445156383812
      • MGO3056001000004
      1
      deal
      59.99 EUR
    • Mango Blazers 'Amber'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166361177.jpg
      Mango Mango Blazers 'Amber' Blazers 'Amber' Blazers 'Amber' Voering: Licht gevoerd; Motief: Effen; Design: Knop placket, Opzet-/flapzak, Revers kraag; Materiaal: Synthetisch, Wol; Extra's: Op staal naden; Armlengte: Lange mouw; Pasvorm: Normale pasvorm; Lengte: Lange pasvorm (1)
      Mango Blazers 'Amber'
      • 08445156782066
      • MGO5754001000004
      1
      deal
      99.90 EUR
    • Mango Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171303595.jpg
      Mango Mango Blazers Blazers Blazers Motief: Effen; Voering: Licht gevoerd; Design: Opzet-/flapzak, Knop sluiting, Revers kraag; Extra's: Buigzame grip, Lichte stof; Pasvorm: Normale pasvorm; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte (1)
      Mango Blazers
      • 08445156182903
      • MGO5066001000003
      1
      59.90 EUR
    • Mango Blazers 'Camille'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166726407.jpg
      Mango Mango Blazers 'Camille' Blazers 'Camille' Blazers 'Camille' Voering: Gedeeltelijk gevoerd; Motief: Effen; Design: Revers kraag, Tailleriem, Opzet-/flapzak, Knop sluiting, Borstzak, Om te knopen/binden; Extra's: Op staal naden, Voelt zacht aan; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Mango Blazers 'Camille'
      • 08445156817966
      • MGO5785001000001
      1
      79.90 EUR
    • Mango Blazers 'Shark'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166537391.jpg
      Mango Mango Blazers 'Shark' Blazers 'Shark' Blazers 'Shark' Materiaal: Viscose; Motief: Effen; Design: Knop placket, Paspelzak, Revers kraag; Voering: Gedeeltelijk gevoerd; Extra's: Op staal naden, Voelt zacht aan; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Mango Blazers 'Shark'
      • 08445156858327
      • MGO5045002000004
      1
      deal
      49.90 EUR
    • Mango Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168618995.jpg
      Mango Mango Blazers Blazers Blazers Voering: Niet gevoerd; Motief: Effen; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Mango Blazers
      • 08445156914283
      • MGO6145001000001
      1
      79.90 EUR
    • Mango Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169572740.jpg
      Mango Mango Blazers Blazers Blazers Voering: Niet gevoerd; Motief: Bloemenprint; Design: Gevoerde zoom/rand, Vallende revers; Extra's: All-over patroon, Gladde stof; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Mango Blazers
      • 08445306365941
      • MGO6780001000003
      1
      59.90 EUR
    • Mango Leonor blazer met klepzakken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169410032.jpg
      Mango Mango Leonor blazer met klepzakken Leonor blazer met klepzakken Leonor blazer met klepzakken Leonor blazer met klepzakken (1)
      Mango Leonor blazer met klepzakken
      • 08445306095787
      1
      69.99 EUR
    • Mango Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168049889.jpg
      Mango Mango Blazers Blazers Blazers Voering: Licht gevoerd; Motief: Effen; Design: Tailleriem, Opzet-/flapzak; Extra's: Op staal naden, Koele grip; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Mango Blazers
      • 08445156697100
      • MGO5847001000003
      1
      69.90 EUR
    • Mango Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165217660.jpg
      Mango Mango Blazers Blazers Blazers Voering: Niet gevoerd; Motief: Effen; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Mango Blazers
      • 08445156769159
      • MGO4623001000005
      1
      deal
      79.99 EUR
    • Mango Blazers 'eleonor'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171448834.jpg
      Mango Mango Blazers 'eleonor' Blazers 'eleonor' Blazers 'eleonor' Voering: Gedeeltelijk gevoerd; Motief: Effen; Design: Recht model, Revers kraag, Opzet-/flapzak, Zakken aan de zijkant; Details: Gedrapeerd; Armlengte: Driekwart mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Mango Blazers 'eleonor'
      • 08445306115607
      • MGO6997003000002
      1
      59.90 EUR
    • Mango Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165893916.jpg
      Mango Mango Blazers Blazers Blazers Voering: Licht gevoerd; Design: Rugnaad, Revers kraag, Knop placket, Oversized, Opzet-/flapzak; Extra's: All-over patroon, Voelt zacht aan; Armlengte: Lange mouw; Pasvorm: Losse pasvorm; Lengte: Lange pasvorm (1)
      Mango Blazers
      • 08445156872965
      • MGO5111001000002
      1
      deal
      99.99 EUR
    • Mango Blazers 'Olaf'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168049958.jpg
      Mango Mango Blazers 'Olaf' Blazers 'Olaf' Blazers 'Olaf' Voering: Gedeeltelijk gevoerd; Motief: Mélange; Design: Revers kraag, Vallende revers, Knop sluiting, Paspelering, Borstzak, Paspelzak, Zakken aan de zijkant; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Wijde pasvorm (1)
      Mango Blazers 'Olaf'
      • 08445156825916
      • MGO5853001000003
      1
      79.90 EUR
    • Mango Blazers 'GRETA'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171224929.jpg
      Mango Mango Blazers 'GRETA' Blazers 'GRETA' Blazers 'GRETA' Motief: Effen; Design: Revers kraag, Knop placket, Opzet-/flapzak; Voering: Gedeeltelijk gevoerd; Extra's: Op staal naden; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Mango Blazers 'GRETA'
      • 08445306111371
      • MGO7134002000002
      1
      59.90 EUR
    • Mango Blazers 'Melchor'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167503922.jpg
      Mango Mango Blazers 'Melchor' Blazers 'Melchor' Blazers 'Melchor' Voering: Licht gevoerd; Motief: Gestreept; Design: Revers kraag, Knop sluiting, Opzet-/flapzak; Extra's: Voelt zacht aan, All-over patroon; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm; Armlengte: Lange mouw (1)
      Mango Blazers 'Melchor'
      • 08445156978292
      • MGO5852001000005
      1
      69.90 EUR
    • Mango Blazers 'Eleonor'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171449243.jpg
      Mango Mango Blazers 'Eleonor' Blazers 'Eleonor' Blazers 'Eleonor' Voering: Gedeeltelijk gevoerd; Motief: Effen; Design: Revers kraag, Paspelzak, Zonder sluiting, Opzet-/flapzak; Details: Gedrapeerd; Extra's: Gladde stof, Gladde stof, Op staal naden, Met textuur; Armlengte: Driekwart mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Mango Blazers 'Eleonor'
      • 08445306115614
      • MGO6997002000003
      1
      59.90 EUR
    2 7
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Witte Blazer DEFAULT
        • wit
      • Zwarte Blazer DEFAULT
        • zwart
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Mango DEFAULT
        • mango
      • Only DEFAULT
        • only
      • Mos Mosh DEFAULT
        • mos_mosh
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Only (only)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Object (object)
      • Vila (vila)
      • Colourfulrebel (colourful_rebel)
      • Selected Femme (selected_femme)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • 4th & Reckless (4th_reckless)
      • 10DAYS (10days)
      • Aclima (aclima)
      • Adidas (adidas)
      • Aligne (aligne)
      • AllSaints (allsaints)
      • American vintage (american_vintage)
      • Anne Klein (anne_klein)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Armedangels (armedangels)
      • Ashley Brooke (ashley_brooke)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • B.young (b_young)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Beaumont (beaumont)
      • Benetton (benetton)
      • Blue industry (blue_industry)
      • Bomont (bomont)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • Camel active (camel_active)
      • Cinque (cinque)
      • CKS (cks)
      • Coco Bella (coco_bella)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Cotton On (cotton_on)
      • Cream (cream)
      • Crãs (cra_s)
      • CVRD (cvrd)
      • Damsel in a Dress (damsel_in_a_dress)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dorothy Perkins Petite (dorothy_perkins_petite)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Eight2nine (eight2nine)
      • Enjoy (enjoy)
      • Esprit (esprit)
      • Eurolite (eurolite)
      • Evita (evita)
      • Expresso (expresso)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Faina (faina)
      • Fashion Union (fashion_union)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (forever_new)
      • Freequent (freequent)
      • FYNCH-HATTON (fynch_hatton)
      • Geisha (geisha)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Glamorous (glamorous)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • GUESS (guess)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Hobbs (hobbs)
      • IBlues (iblues)
      • Ichi (ichi)
      • Inwear (inwear)
      • IVY & OAK (ivy_oak)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Jigsaw (jigsaw)
      • Junarose (junarose)
      • Just female (just_female)
      • Juvia (juvia)
      • Kaffe (kaffe)
      • Karo Kauer (karo_kauer)
      • Knomo (knomo)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Levi's (levi_s)
      • Libertine-Libertine (libertine_libertine)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Maison 123 (maison_123)
      • Maison scotch (maison_scotch)
      • Maje (maje)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marella (marella)
      • Mbym (mbym)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Millet (millet)
      • MINE TO FIVE (mine_to_five)
      • Minimum (minimum)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Missguided (missguided)
      • Missguided (Petite) (missguided_petite_)
      • Modstrom (modstrom)
      • MONDKINI (mondkini)
      • More & more (more_more)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Moves (moves)
      • MSCH Copenhagen (msch_copenhagen)
      • MY TRUE ME (my_true_me)
      • Mymo (mymo)
      • NA-KD (na_kd)
      • Name it (name_it)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • New Look (new_look)
      • Nikkie (nikkie)
      • Noisy May (noisy_may)
      • NU-IN (nu_in)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Opus (opus)
      • Ottod’Ame (ottod_ame)
      • Part two (part_two)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia Dini By Heine (patrizia_dini_by_heine)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • PAUL & JOE (paul_joe)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Pieces (pieces)
      • Pimkie (pimkie)
      • Queen mum (queen_mum)
      • Race Sport (race_sport)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reima (reima)
      • Reiss (reiss)
      • Riani (riani)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • RISA (risa)
      • River Island (river_island)
      • River Island Petite (river_island_petite)
      • River Woods (river_woods)
      • Rock Your Curves by Angelina K. (rock_your_curves_by_angelina_k_)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Saint tropez (saint_tropez)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Second female (second_female)
      • Set (set)
      • Sheego (sheego)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Someday (someday)
      • SoSUE (sosue)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Steffen Schraut (steffen_schraut)
      • Street One (street_one)
      • Studio 8 (studio_8)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Swing (swing)
      • Tally Weijl (tally_weijl)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • THOMAS RATH (thomas_rath)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trend One (trend_one)
      • Triangle (triangle)
      • Unique21 (unique21)
      • Usha (usha)
      • Usha WHITE LABEL (usha_white_label)
      • Vanilia (vanilia)
      • Vaude (vaude)
      • Vera Mont (vera_mont)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vingino (vingino)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Whistles (whistles)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Y.A.S (Tall) (y_a_s_tall_)
      • Yaya (yaya)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
    • Prijsklasse (price):
      • Minder dan €50 (budget)
      • €50 tot €80 (low)
      • €80 tot €120 (medium)
      • Meer dan €120 (high)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart Mango Zwarte blazer (zwart)
      • Wit (wit)
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood Mango Rode blazer (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Beige Mango Beige blazer (beige)
      • Creme (creme)
      • Koraal (koraal)
      • Nude (nude)
      • Roze Mango Roze blazer (roze)
      • Turquoise (turquoise)
    • Maat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 116 (116)
      • 128 (128)
      • 140 (140)
      • 152 (152)
      • S/M (s_m)
      • XXL (xxl)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Wol (wol)
      • Lycra (linnen)
      • Viscose (viscose)
      • Polyester (polyester)
      • Nylon (nylon)
      • Leer (leer)
    • Kleding lengte soort (kleding_lengte_soort):
      • Kort (kort)
      • Lang (lang)
      • Normaal (normaal)
    • Soort mouw lengte (soort_mouw_lengte):
      • Driekwart mouw (driekwart_mouw)
      • Halve mouw (halve_mouw)
      • Lange mouw (lange_mouw)
    • Dessin (motief):
      • Krijtstrepen (krijtstreepje)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be