x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er blazers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Mango blazer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in blazer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Mango Blazers 'Boreal'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162922902.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161330438.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161330506.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161330504.jpg
      Mango Mango Blazers 'Boreal' Blazers 'Boreal' Blazers 'Boreal' Boreal Blazer met Klepzakken (1)
      Mango Blazers 'Boreal'
      • 08445156518078
      • MGO3526002000004
      1
      most_sold
      49.99 EUR
    • Mango Lin colbert in linnenblend met opgestikte zakken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162382371.jpg
      Mango Mango Lin colbert in linnenblend met opgestikte zakken Lin colbert in linnenblend met opgestikte zakken Lin colbert in linnenblend met opgestikte zakken Lin colbert in linnenblend met opgestikte zakken (1)
      Mango Lin colbert in linnenblend met opgestikte zakken
      • 08445156009453
      1
      deal
      49.99 EUR
    • Mango Blazers 'James'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168049988.jpg
      Mango Mango Blazers 'James' Blazers 'James' Blazers 'James' James blazer met klepzakken (1)
      Mango Blazers 'James'
      • 08445156879643
      • MGO6399001000003
      1
      deal
      69.99 EUR
    • Mango Bodywarmer 'Boreal'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172505998.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171951591.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174060494.jpg
      Mango Mango Bodywarmer 'Boreal' Bodywarmer 'Boreal' Bodywarmer 'Boreal' Boreal blazer met paspelzakken (1)
      Mango Bodywarmer 'Boreal'
      • 08445306144805
      • MGO7349002000004
      1
      49.99 EUR
    • Mango Blazers 'James'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166360451.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166293943.jpg
      Mango Mango Blazers 'James' Blazers 'James' Blazers 'James' James blazer met ruitdessin (1)
      Mango Blazers 'James'
      • 08445156793932
      • MGO5782001000001
      1
      deal
      69.99 EUR
    • Mango Gebreid vest
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171242622.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174859451.jpg
      Mango Mango Gebreid vest Gebreid vest Gebreid vest Saco colbert met structuur en klepzakken (1)
      Mango Gebreid vest
      • 08445306133632
      • MGK2038001000003
      1
      25.99 EUR
    • Mango Espiga openvallende blazer in wolblend
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166294691.jpg
      Mango Mango Espiga openvallende blazer in wolblend Espiga openvallende blazer in wolblend Espiga openvallende blazer in wolblend Espiga openvallende blazer in wolblend (1)
      Mango Espiga openvallende blazer in wolblend
      • 08445156827071
      1
      deal
      79.99 EUR
    • Mango Blazers 'Eleonor'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171449243.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172208032.jpg
      Mango Mango Blazers 'Eleonor' Blazers 'Eleonor' Blazers 'Eleonor' Eleonor openvallende blazer met klepzakken (1)
      Mango Blazers 'Eleonor'
      • 08445306115645
      • MGO6997002000004
      1
      59.99 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Witte Blazer DEFAULT
        • wit
      • Zwarte Blazer DEFAULT
        • zwart
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Mango DEFAULT
        • mango
      • Only DEFAULT
        • only
      • Mos Mosh DEFAULT
        • mos_mosh
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Only (only)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Object (object)
      • Vila (vila)
      • Colourfulrebel (colourful_rebel)
      • Selected Femme (selected_femme)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • 10DAYS (10days)
      • Acne Studios (acne_studios)
      • Adidas (adidas)
      • AllSaints (allsaints)
      • Arma (arma)
      • Armani Jeans (armani_jeans)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • B.young (b_young)
      • Beaumont (beaumont)
      • Benetton (benetton)
      • Blue industry (blue_industry)
      • Bomont (bomont)
      • BOSS (boss)
      • Camel active (camel_active)
      • Coco Bella (coco_bella)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • CVRD (cvrd)
      • Damsel in a Dress (damsel_in_a_dress)
      • Drykorn (drykorn)
      • Enjoy (enjoy)
      • Esprit (esprit)
      • Eurolite (eurolite)
      • Expresso (expresso)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Freequent (freequent)
      • Garcia (garcia)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Hobbs (hobbs)
      • Ichi (ichi)
      • Inwear (inwear)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • IVY BELLA (ivy_bella)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jigsaw (jigsaw)
      • Josh V (josh_v)
      • KUDA (kuda)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Maje (maje)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Millet (millet)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Modstrom (modstrom)
      • More & more (more_more)
      • Morgan (morgan)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • MSCH Copenhagen (msch_copenhagen)
      • NA-KD (na_kd)
      • Name it (name_it)
      • Nikkie (nikkie)
      • Noppies (noppies)
      • Opus (opus)
      • Patagonia (patagonia)
      • Pieces (pieces)
      • Poivre Blanc (poivre_blanc)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Queen mum (queen_mum)
      • Race Sport (race_sport)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reima (reima)
      • Reiss (reiss)
      • River Woods (river_woods)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Studio 8 (studio_8)
      • Studio Anneloes (studio_anneloes)
      • Super.natural (super_natural)
      • Taifun (taifun)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trend One (trend_one)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vanilia (vanilia)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vingino (vingino)
      • Whistles (whistles)
      • Yaya (yaya)
      • Yesta (yesta)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
      • Zusss (zusss)
    • Prijsklasse (price):
      • Minder dan €50 (budget)
      • €50 tot €80 (low)
      • €80 tot €120 (medium)
      • Meer dan €120 (high)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart Mango Zwarte blazer (zwart)
      • Wit (wit)
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Koraal (koraal)
      • Nude (nude)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
    • Maat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 3XL (3xl)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 98 (98)
      • 122 (122)
      • 140 (140)
      • XXL (xxl)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Lycra (linnen)
      • Viscose (viscose)
      • Polyester (polyester)
      • Nylon (nylon)
    • Kleding lengte soort (kleding_lengte_soort):
      • Normaal (normaal)
    • Soort mouw lengte (soort_mouw_lengte):
      • Driekwart mouw (driekwart_mouw)
      • Lange mouw (lange_mouw)
    • Dessin (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Krijtstrepen (krijtstreepje)
      • Dierenprint (dierenprint)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be