x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er blazers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Mango Beige blazer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in blazer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Mango Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155501919.jpg
      Mango Mango Blazers Blazers Blazers Materiaal: Linnen; Voering: Licht gevoerd; Motief: Effen; Design: Opzet-/flapzak, Knop sluiting, Revers kraag; Extra's: Op staal naden; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Mango Blazers
      • 08445156383799
      • MGO3056001000002
      1
      deal
      59.99 EUR
    • Mango Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159175384.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163597941.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163597943.jpg
      Mango Mango Blazers Blazers Blazers Materiaal: Viscose; Voering: Niet gevoerd; Motief: Effen; Design: Revers kraag, Vallende revers, Opzet-/flapzak; Extra's: Lichte stof; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm; Armlengte: Mouwloos (1)
      Mango Blazers
      • 08445156337945
      • MGO3042001000003
      1
      deal
      59.99 EUR
    • Mango Blazers 'Melchor'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167503922.jpg
      Mango Mango Blazers 'Melchor' Blazers 'Melchor' Blazers 'Melchor' Voering: Licht gevoerd; Motief: Gestreept; Design: Revers kraag, Knop sluiting, Opzet-/flapzak; Extra's: Voelt zacht aan, All-over patroon; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm; Armlengte: Lange mouw (1)
      Mango Blazers 'Melchor'
      • 08445156978292
      • MGO5852001000005
      1
      69.90 EUR
    • Mango Blazers 'Camille'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166726407.jpg
      Mango Mango Blazers 'Camille' Blazers 'Camille' Blazers 'Camille' Voering: Gedeeltelijk gevoerd; Motief: Effen; Design: Revers kraag, Tailleriem, Opzet-/flapzak, Knop sluiting, Borstzak, Om te knopen/binden; Extra's: Op staal naden, Voelt zacht aan; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Mango Blazers 'Camille'
      • 08445156817966
      • MGO5785001000001
      1
      79.90 EUR
    • Mango Blazers 'Bombay'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154149541.jpg
      Mango Mango Blazers 'Bombay' Blazers 'Bombay' Blazers 'Bombay' Materiaal: Lyocell; Motief: Effen; Voering: Licht gevoerd; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Mango Blazers 'Bombay'
      • 08445156367461
      • MGO3008001000005
      1
      deal
      59.99 EUR
    • Mango Blazers 'Kate'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163286819.jpg
      Mango Mango Blazers 'Kate' Blazers 'Kate' Blazers 'Kate' Materiaal: Katoen; Voering: Licht gevoerd; Motief: Effen; Design: Gevoerde zoom/rand, Tailleriem, Revers kraag, Borstzak, Paspelzak, Knop placket, Rugnaad; Extra's: Riemlussen, Voelt zacht aan, Op staal naden; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Lange pasvorm; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Mango Blazers 'Kate'
      • 08445156459265
      • MGO3003001000002
      1
      deal
      89.99 EUR
    • Mango Blazers 'Shark'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167465688.jpg
      Mango Mango Blazers 'Shark' Blazers 'Shark' Blazers 'Shark' Materiaal: Viscose; Voering: Gedeeltelijk gevoerd; Motief: Effen; Design: Revers kraag, Paspelzak; Extra's: Koele grip, Op staal naden; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Mango Blazers 'Shark'
      • 08445156858297
      • MGO5045001000003
      1
      49.90 EUR
    • Mango Blazers 'Wave'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155502092.jpg
      Mango Mango Blazers 'Wave' Blazers 'Wave' Blazers 'Wave' Materiaal: Linnen; Voering: Licht gevoerd; Motief: Gestreept; Design: Knop placket, Opzet-/flapzak; Extra's: Niet-wegglijdende stof, All-over patroon; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Mango Blazers 'Wave'
      • 08445156370539
      • MGO3062001000004
      1
      deal
      59.99 EUR
    • Mango Blazers 'Tenzi'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162949468.jpg
      Mango Mango Blazers 'Tenzi' Blazers 'Tenzi' Blazers 'Tenzi' Materiaal: Viscose; Voering: Licht gevoerd; Motief: Effen; Design: Rechte zoom, Met riem, Vallende revers, Opzet-/flapzak, Knop placket; Extra's: Op staal naden, Buigzame grip; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Lange pasvorm; Pasvorm: Slanke pasvorm (1)
      Mango Blazers 'Tenzi'
      • 08445156563092
      • MGO4340001000003
      1
      69.99 EUR
    2
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Witte Blazer DEFAULT
        • wit
      • Zwarte Blazer DEFAULT
        • zwart
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Mango DEFAULT
        • mango
      • Only DEFAULT
        • only
      • Mos Mosh DEFAULT
        • mos_mosh
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Only (only)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Object (object)
      • Vila (vila)
      • Colourfulrebel (colourful_rebel)
      • Selected Femme (selected_femme)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • 4th & Reckless (4th_reckless)
      • 10DAYS (10days)
      • - CONTRAER - (_contraer_)
      • Adidas (adidas)
      • Aligne (aligne)
      • AllSaints (allsaints)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Ashley Brooke (ashley_brooke)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • B.young (b_young)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Beaumont (beaumont)
      • Benetton (benetton)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • Camel active (camel_active)
      • Cartoon (cartoon)
      • Cinque (cinque)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Cotton On (cotton_on)
      • Cream (cream)
      • Crãs (cra_s)
      • CVRD (cvrd)
      • Damsel in a Dress (damsel_in_a_dress)
      • Dept (dept)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dorothy Perkins Petite (dorothy_perkins_petite)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Eight2nine (eight2nine)
      • Esprit (esprit)
      • Evita (evita)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Faina (faina)
      • Fashion Union (fashion_union)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (forever_new)
      • Freequent (freequent)
      • French Connection (french_connection)
      • FYNCH-HATTON (fynch_hatton)
      • Garcia (garcia)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Glamorous (glamorous)
      • Gore (gore)
      • GUESS (guess)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Hobbs (hobbs)
      • IBlues (iblues)
      • Ichi (ichi)
      • Inwear (inwear)
      • IVY & OAK (ivy_oak)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Jigsaw (jigsaw)
      • Junarose (junarose)
      • Just female (just_female)
      • Juvia (juvia)
      • Kaffe (kaffe)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Karo Kauer (karo_kauer)
      • Lafuma (lafuma)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Libertine-Libertine (libertine_libertine)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Maje (maje)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Matinique (matinique)
      • Max mara (max_mara)
      • Mbym (mbym)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • MINE TO FIVE (mine_to_five)
      • Minimum (minimum)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Missguided (missguided)
      • Missguided (Petite) (missguided_petite_)
      • Modstrom (modstrom)
      • MONDKINI (mondkini)
      • More & more (more_more)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • MY TRUE ME (my_true_me)
      • Mymo (mymo)
      • NA-KD (na_kd)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • New Look (new_look)
      • Nikkie (nikkie)
      • Noisy May (noisy_may)
      • NU-IN (nu_in)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Opus (opus)
      • Ottod’Ame (ottod_ame)
      • Part two (part_two)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • PAUL & JOE (paul_joe)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Pieces (pieces)
      • Pimkie (pimkie)
      • Queen mum (queen_mum)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reima (reima)
      • Reiss (reiss)
      • Repeat (repeat)
      • Riani (riani)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • RISA (risa)
      • River Island (river_island)
      • River Island Petite (river_island_petite)
      • River Woods (river_woods)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Sandro (sandro)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Someday (someday)
      • SoSUE (sosue)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Sprayway (sprayway)
      • Street One (street_one)
      • Studio 8 (studio_8)
      • Superdry (superdry)
      • Tally Weijl (tally_weijl)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The Kooples (the_kooples)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trend One (trend_one)
      • Triangle (triangle)
      • Unique21 (unique21)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Usha (usha)
      • Vanilia (vanilia)
      • Vaude (vaude)
      • Vera Mont (vera_mont)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Weekend Max Mara (weekend_max_mara)
      • Whistles (whistles)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Y.A.S (Tall) (y_a_s_tall_)
      • Yaya (yaya)
      • Young Couture By Barbara Schwarzer (young_couture_by_barbara_schwarzer)
      • Z-one (z_one)
      • Zabaione (zabaione)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
    • Prijsklasse (price):
      • Minder dan €50 (budget)
      • €50 tot €80 (low)
      • €80 tot €120 (medium)
      • Meer dan €120 (high)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Koraal (koraal)
      • Nude (nude)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
    • Maat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 56 (56)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 140 (140)
      • S/M (s_m)
      • XXL (xxl)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Wol (wol)
      • Lycra (linnen)
      • Viscose (viscose)
      • Polyester (polyester)
      • Nylon (nylon)
      • Leer (leer)
    • Kleding lengte soort (kleding_lengte_soort):
      • Kort (kort)
      • Lang (lang)
      • Normaal (normaal)
    • Soort mouw lengte (soort_mouw_lengte):
      • Driekwart mouw (driekwart_mouw)
      • Halve mouw (halve_mouw)
      • Lange mouw (lange_mouw)
    • Dessin (motief):
      • Dierenprint (dierenprint)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be