x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er blazers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    New Look blazer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in blazer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 14
    • New Look Blazers 'LIV ANIMAL SCUBA'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142768867.jpg
      New Look New Look Blazers 'LIV ANIMAL SCUBA' Blazers 'LIV ANIMAL SCUBA' Blazers 'LIV ANIMAL SCUBA' Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Materiaal: Overige materialen; Voering: Licht gevoerd; Design: Zonder sluiting; Motief: Dierenprint; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Lange pasvorm; Pasvorm: Normale pasvorm; Elasticiteit: Elastisch/stretch; Verzorgingsinstructies: Programma voor fijne was (max. 40°C), Niet bleken, Niet geschikt voor de droger, Niet heet strijken, Niet stomen (1)
      New Look Blazers 'LIV ANIMAL SCUBA'
      • 05045591620522
      • NEW2312001000003
      2
      17.85 EUR
    • New Look Blazers 'TAMSIN'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145967758.jpg
      New Look New Look Blazers 'TAMSIN' Blazers 'TAMSIN' Blazers 'TAMSIN' - (1)
      New Look Blazers 'TAMSIN'
      • 05045591429330
      • NEW2173003000005
      2
      deal
      25.90 EUR
    • New Look Blazers 'LIV ANIMAL SCUBA'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142768867.jpg
      New Look New Look Blazers 'LIV ANIMAL SCUBA' Blazers 'LIV ANIMAL SCUBA' Blazers 'LIV ANIMAL SCUBA' - (1)
      New Look Blazers 'LIV ANIMAL SCUBA'
      • 05045591620508
      • NEW2312001000002
      2
      19.49 EUR
    • New Look Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146571157.jpg
      New Look New Look Blazers Blazers Blazers Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Materiaal: Overige materialen; Voering: Licht gevoerd; Design: Revers kraag, Opzet-/flapzak, Knop sluiting, Losvallend model; Motief: Effen; Armlengte: Driekwart mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Losse pasvorm; Elasticiteit: Niet elastisch; Verzorgingsinstructies: Eenvoudig te wassen op 40°C, Niet bleken, Niet geschikt voor de droger, Niet heet strijken, Niet stomen (1)
      New Look Blazers
      • 05045593085299
      • NEW2384001000001
      1
      47.90 EUR
    • New Look Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146571157.jpg
      New Look New Look Blazers Blazers Blazers Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Materiaal: Overige materialen; Voering: Licht gevoerd; Design: Revers kraag, Opzet-/flapzak, Knop sluiting, Losvallend model; Motief: Effen; Armlengte: Driekwart mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Losse pasvorm; Elasticiteit: Niet elastisch; Verzorgingsinstructies: Eenvoudig te wassen op 40°C, Niet bleken, Niet geschikt voor de droger, Niet heet strijken, Niet stomen (1)
      New Look Blazers
      • 05045593085213
      • NEW2384001000003
      1
      47.90 EUR
    • New Look Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147924531.jpg
      New Look New Look Blazers Blazers Blazers Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Materiaal: Overige materialen; Voering: Licht gevoerd; Design: Revers kraag, Zonder sluiting; Motief: Effen; Armlengte: Driekwart mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Losse pasvorm; Elasticiteit: Elastisch/stretch; Verzorgingsinstructies: Machinewas tot 40°C, Niet bleken, Niet geschikt voor de droger, Matig heet strijken, Stomerijreiniging, geen perchloorethyleen (1)
      New Look Blazers
      • 05045593738218
      • NEW2503002000005
      1
      37.90 EUR
    • New Look Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146571157.jpg
      New Look New Look Blazers Blazers Blazers Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Materiaal: Overige materialen; Voering: Licht gevoerd; Design: Revers kraag, Opzet-/flapzak, Knop sluiting, Losvallend model; Motief: Effen; Armlengte: Driekwart mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Losse pasvorm; Elasticiteit: Niet elastisch; Verzorgingsinstructies: Eenvoudig te wassen op 40°C, Niet bleken, Niet geschikt voor de droger, Niet heet strijken, Niet stomen (1)
      New Look Blazers
      • 05045593085312
      • NEW2384001000002
      1
      47.90 EUR
    • New Look Blazers 'Harper'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141291688.jpg
      New Look New Look Blazers 'Harper' Blazers 'Harper' Blazers 'Harper' Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Materiaal: Overige materialen; Voering: Licht gevoerd; Design: Vallende revers, Deelnaden, Paspelzak; Motief: Effen; Armlengte: Driekwart mouw; Lengte: Korte pasvorm; Pasvorm: Normale pasvorm; Elasticiteit: Elastisch/stretch; Verzorgingsinstructies: Eenvoudig te wassen op 40°C, Niet bleken, Niet geschikt voor de droger, Niet heet strijken, Niet stomen (1)
      New Look Blazers 'Harper'
      • 05045591429958
      • NEW2174002000002
      2
      29.59 EUR
    • New Look Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147924531.jpg
      New Look New Look Blazers Blazers Blazers Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Materiaal: Overige materialen; Voering: Licht gevoerd; Design: Revers kraag, Zonder sluiting; Motief: Effen; Armlengte: Driekwart mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Losse pasvorm; Elasticiteit: Elastisch/stretch; Verzorgingsinstructies: Machinewas tot 40°C, Niet bleken, Niet geschikt voor de droger, Matig heet strijken, Stomerijreiniging, geen perchloorethyleen (1)
      New Look Blazers
      • 05045593738195
      • NEW2503002000004
      1
      37.90 EUR
    • New Look Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148748766.jpg
      New Look New Look Blazers Blazers Blazers Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Materiaal: Overige materialen; Voering: Licht gevoerd; Design: Deelnaden; Motief: Effen; Armlengte: Driekwart mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Losse pasvorm; Elasticiteit: Elastisch/stretch; Verzorgingsinstructies: Machinewas tot 40°C, Niet bleken, Niet geschikt voor de droger, Matig heet strijken, Stomerijreiniging, geen perchloorethyleen (1)
      New Look Blazers
      • 05045593738096
      • NEW2503001000003
      1
      37.90 EUR
    • New Look Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146571157.jpg
      New Look New Look Blazers Blazers Blazers Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Materiaal: Overige materialen; Voering: Licht gevoerd; Design: Revers kraag, Opzet-/flapzak, Knop sluiting, Losvallend model; Motief: Effen; Armlengte: Driekwart mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Losse pasvorm; Elasticiteit: Niet elastisch; Verzorgingsinstructies: Eenvoudig te wassen op 40°C, Niet bleken, Niet geschikt voor de droger, Niet heet strijken, Niet stomen (1)
      New Look Blazers
      • 05045593085275
      • NEW2384001000005
      1
      47.90 EUR
    • New Look Blazers 'TAMSIN'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145967758.jpg
      New Look New Look Blazers 'TAMSIN' Blazers 'TAMSIN' Blazers 'TAMSIN' Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Materiaal: Overige materialen; Voering: Niet gevoerd; Design: Revers kraag, Zakken aan de zijkant, Knop sluiting; Motief: Effen; Armlengte: Driekwart mouw; Lengte: Lange pasvorm; Pasvorm: Normale pasvorm; Elasticiteit: Niet elastisch; Verzorgingsinstructies: Eenvoudig te wassen op 40°C, Niet bleken, Niet geschikt voor de droger, Niet heet strijken, Niet stomen (1)
      New Look Blazers 'TAMSIN'
      • 05045591429293
      • NEW2173003000002
      1
      deal
      25.90 EUR
    • New Look Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146571157.jpg
      New Look New Look Blazers Blazers Blazers Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Materiaal: Overige materialen; Voering: Licht gevoerd; Design: Revers kraag, Opzet-/flapzak, Knop sluiting, Losvallend model; Motief: Effen; Armlengte: Driekwart mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Losse pasvorm; Elasticiteit: Niet elastisch; Verzorgingsinstructies: Eenvoudig te wassen op 40°C, Niet bleken, Niet geschikt voor de droger, Niet heet strijken, Niet stomen (1)
      New Look Blazers
      • 05045593085244
      • NEW2384001000004
      1
      47.90 EUR
    • New Look Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148748766.jpg
      New Look New Look Blazers Blazers Blazers Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Materiaal: Overige materialen; Voering: Licht gevoerd; Design: Deelnaden; Motief: Effen; Armlengte: Driekwart mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Losse pasvorm; Elasticiteit: Elastisch/stretch; Verzorgingsinstructies: Machinewas tot 40°C, Niet bleken, Niet geschikt voor de droger, Matig heet strijken, Stomerijreiniging, geen perchloorethyleen (1)
      New Look Blazers
      • 05045593738065
      • NEW2503001000002
      1
      37.90 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Witte Blazer DEFAULT
        • wit
      • Zwarte Blazer DEFAULT
        • zwart
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Mango DEFAULT
        • mango
      • Only DEFAULT
        • only
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Only (only)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Object (object)
      • Vila (vila)
      • Colourfulrebel (colourful_rebel)
      • Selected Femme (selected_femme)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • 2NDDAY (2ndday)
      • 4th & Reckless (4th_reckless)
      • About You (about_you)
      • ABOUT YOU Limited (about_you_limited)
      • Airfield (airfield)
      • AllSaints (allsaints)
      • America Today (america_today)
      • Anna Aura (anna_aura)
      • B.young (b_young)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Bardot (bardot)
      • Basler (basler)
      • Benetton (benetton)
      • Betty Barclay (betty_barclay)
      • Bogner (bogner)
      • Boohoo (boohoo)
      • Brax (brax)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cinque (cinque)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • Comma (comma)
      • Cream (cream)
      • Damsel in a Dress (damsel_in_a_dress)
      • DESIGNERS REMIX (designers_remix)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Emilia Lay (emilia_lay)
      • Emily van den Bergh (emily_van_den_bergh)
      • Escada sport (escada_sport)
      • Esprit (esprit)
      • Evita (evita)
      • Expresso (expresso)
      • Faina (faina)
      • Farina Opoku (farina_opoku)
      • Fashion Union (fashion_union)
      • FELIPA (felipa)
      • Frapp (frapp)
      • Freequent (freequent)
      • Gant (gant)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gestuz (gestuz)
      • Giesswein (giesswein)
      • GUESS (guess)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Hobbs (hobbs)
      • IBlues (iblues)
      • Ichi (ichi)
      • Inwear (inwear)
      • IVY & OAK (ivy_oak)
      • Ivyrevel (ivyrevel)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Jigsaw (jigsaw)
      • Junarose (junarose)
      • Just female (just_female)
      • Just White (just_white)
      • Juvia (juvia)
      • Kaffe (kaffe)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Key Largo (key_largo)
      • LaDress (ladress)
      • Laurèl (laure_l)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Liebesglück (liebesglu_ck)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lost Ink (lost_ink)
      • LTB (ltb)
      • Maje (maje)
      • Mango (mango)
      • Marc Aurel (marc_aurel)
      • Marc Cain (marc_cain)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marina Rinaldi (marina_rinaldi)
      • Marjo (marjo)
      • Mbym (mbym)
      • Minimum (minimum)
      • Missguided (missguided)
      • Modstrom (modstrom)
      • More & more (more_more)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • MY TRUE ME (my_true_me)
      • Nakd (nakd)
      • New Look (new_look)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Norr (norr)
      • Numph (numph)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Opus (opus)
      • Part two (part_two)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Pieces (pieces)
      • Pom Amsterdam (pom_amsterdam)
      • Pop Copenhagen (pop_copenhagen)
      • POSTYR (postyr)
      • Rabe (rabe)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Re.draft (re_draft)
      • Reiss (reiss)
      • René Lezard (rene_lezard)
      • Riani (riani)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • RISA (risa)
      • Rossler (rossler)
      • Ruby Tuesday (ruby_tuesday)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Samoon (samoon)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Sandro (sandro)
      • Sandwich (sandwich)
      • Schneiders Salzburg (schneiders_salzburg)
      • Scotch R'Belle (scotch_r_belle)
      • Scotch shrunk (scotch_shrunk)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Second female (second_female)
      • Set® (set_)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Sofie schnoor (sofie_schnoor)
      • Soft Rebels (soft_rebels)
      • Someday (someday)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Steffen Schraut (steffen_schraut)
      • Steinbock (steinbock)
      • Steps (steps)
      • Street One (street_one)
      • Studio 8 (studio_8)
      • Sublevel (sublevel)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The Kooples (the_kooples)
      • Tiger of sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trend One (trend_one)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Usha (usha)
      • Uta Raasch (uta_raasch)
      • Vera Mont (vera_mont)
      • Via appia due (via_appia_due)
      • Vingino (vingino)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Whistles (whistles)
      • Windsor (windsor)
      • Worst Behavior (worst_behavior)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Young Couture By Barbara Schwarzer (young_couture_by_barbara_schwarzer)
      • Zabaione (zabaione)
    • Prijsklasse (price):
      • Minder dan €50 (budget)
      • €50 tot €80 (low)
      • €80 tot €120 (medium)
      • Meer dan €120 (high)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Losse pasvorm (losse_pasvorm)
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • kledingmaat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 10 (10)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 152 (152)
      • 164 (164)
      • XXL (xxl)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Nude (nude)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Wol (wol)
      • Lycra (linnen)
      • Viscose (viscose)
      • Polyester (polyester)
      • Nylon (nylon)
      • Leer (leer)
    • Kleding lengte soort (kleding_lengte_soort):
      • Kort (kort)
      • Lang (lang)
      • Normaal (normaal)
    • Soort mouw lengte (soort_mouw_lengte):
      • Driekwart mouw (driekwart_mouw)
      • Lange mouw (lange_mouw)
    • Dessin (dessin):
      • Bloemen (bloemen)
      • Ruiten (ruit)
      • Strepen (gestreept)
      • Krijtstrepen (krijtstreepje)
      • Stippen (gestipt)
      • Dierenprint (dierenprint)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be