x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er blazers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Rossler blazer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in blazer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Rossler - Jerseyblazer, grijs, Dames, maat 40
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128686327.jpg
      Rossler Rossler - Jerseyblazer, grijs, Dames, maat 40 - Jerseyblazer, grijs, Dames, maat 40 - Jerseyblazer, grijs, Dames, maat 40 Jerseyblazer van Rössler Selection. Verzorgd, stijlvol en heerlijk comfortabel. Van dichte, fijngebreide, vormvaste jersey met filigraan verwerkte ornamenten-jacquard. Zonder voering verwerkt, zo worden comfort en bewegingsvrijheid die jersey biedt, behouden. Met reverskraag en in de zijnaad ingewerkte steekzakken. Van 40% polyester, 37% polyacryl, 20% scheerwol, 3% Elastan. Lengte ca. 62cm. Deze blazer is machinewasbaar. fijnwas tot 30°. chloorbleken niet mogelijk. koud strijken. chemische r... (1)
      Rossler - Jerseyblazer, grijs, Dames, maat 40
      1
      most_sold
      150.90 EUR
    • Rossler - Jerseyjasje, multicolour, Dames, maat 44
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140683645.jpg
      Rossler Rossler - Jerseyjasje, multicolour, Dames, maat 44 - Jerseyjasje, multicolour, Dames, maat 44 - Jerseyjasje, multicolour, Dames, maat 44 Jerseyjasje van Rössler Selection. Comfortabel en toch heel elegant, van dichte, vormvaste jersey in tijdloos pied-de-poule-jacquard. Gracieus model in couture-achtige stijl, met een ronde hals, decoratieve knopen en lichte taillering. Kwaliteit van 67% polyacryl, 25% scheerwol, 5% polyamide, 3% Elastan. Lengte ca. 62cm. Dit jasje is machinewasbaar. fijnwas tot 30°. chloorbleken niet mogelijk. koud strijken. chemische reiniging, veilig. drogen in de droger niet mogelijk. 38, 40, 42, 48, 50, 5... (1)
      Rossler - Jerseyjasje, multicolour, Dames, maat 44
      1
      140.90 EUR
    • Rossler - Jerseyblazer, grijs, Dames, maat 54
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128686327.jpg
      Rossler Rossler - Jerseyblazer, grijs, Dames, maat 54 - Jerseyblazer, grijs, Dames, maat 54 - Jerseyblazer, grijs, Dames, maat 54 Jerseyblazer van Rössler Selection. Verzorgd, stijlvol en heerlijk comfortabel. Van dichte, fijngebreide, vormvaste jersey met filigraan verwerkte ornamenten-jacquard. Zonder voering verwerkt, zo worden comfort en bewegingsvrijheid die jersey biedt, behouden. Met reverskraag en in de zijnaad ingewerkte steekzakken. Van 40% polyester, 37% polyacryl, 20% scheerwol, 3% Elastan. Lengte ca. 62cm. Deze blazer is machinewasbaar. fijnwas tot 30°. chloorbleken niet mogelijk. koud strijken. chemische r... (1)
      Rossler - Jerseyblazer, grijs, Dames, maat 54
      1
      150.90 EUR
    • Rossler - Jerseyblazer, grijs, Dames, maat 42
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128686327.jpg
      Rossler Rossler - Jerseyblazer, grijs, Dames, maat 42 - Jerseyblazer, grijs, Dames, maat 42 - Jerseyblazer, grijs, Dames, maat 42 Jerseyblazer van Rössler Selection. Verzorgd, stijlvol en heerlijk comfortabel. Van dichte, fijngebreide, vormvaste jersey met filigraan verwerkte ornamenten-jacquard. Zonder voering verwerkt, zo worden comfort en bewegingsvrijheid die jersey biedt, behouden. Met reverskraag en in de zijnaad ingewerkte steekzakken. Van 40% polyester, 37% polyacryl, 20% scheerwol, 3% Elastan. Lengte ca. 62cm. Deze blazer is machinewasbaar. fijnwas tot 30°. chloorbleken niet mogelijk. koud strijken. chemische r... (1)
      Rossler - Jerseyblazer, grijs, Dames, maat 42
      1
      150.90 EUR
    • Rossler - Jerseyblazer, grijs, Dames, maat 46
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128686327.jpg
      Rossler Rossler - Jerseyblazer, grijs, Dames, maat 46 - Jerseyblazer, grijs, Dames, maat 46 - Jerseyblazer, grijs, Dames, maat 46 Jerseyblazer van Rössler Selection. Verzorgd, stijlvol en heerlijk comfortabel. Van dichte, fijngebreide, vormvaste jersey met filigraan verwerkte ornamenten-jacquard. Zonder voering verwerkt, zo worden comfort en bewegingsvrijheid die jersey biedt, behouden. Met reverskraag en in de zijnaad ingewerkte steekzakken. Van 40% polyester, 37% polyacryl, 20% scheerwol, 3% Elastan. Lengte ca. 62cm. Deze blazer is machinewasbaar. fijnwas tot 30°. chloorbleken niet mogelijk. koud strijken. chemische r... (1)
      Rossler - Jerseyblazer, grijs, Dames, maat 46
      1
      150.90 EUR
    • Rossler - Jerseyblazer, blauw, Dames, maat 54
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129240366.jpg
      Rossler Rossler - Jerseyblazer, blauw, Dames, maat 54 - Jerseyblazer, blauw, Dames, maat 54 - Jerseyblazer, blauw, Dames, maat 54 Jerseyblazer van ROSSLER SELECTION. Verzorgd, stijl­vol en heerlijk comfortabel. Van lichte jersey in een zomerse boucléstijl. Zonder voering verwerkt, zo blijven het comfort en de bewegingsvrijheid die jersey te bieden heeft, behouden. Met een reverskraag en in de zijnaad verwerkte steekzakken. 44%viscose, 387%katoen, 15% polyamide, 3% Elastan. Lengte ca. 62 cm. Deze blazer is machinewasbaar. speciale fijnwas tot 30°. chloorbleken niet mogelijk. koud strijken. chemische reiniging. drogen in ... (1)
      Rossler - Jerseyblazer, blauw, Dames, maat 54
      1
      120.90 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Witte Blazer DEFAULT
        • wit
      • Zwarte Blazer DEFAULT
        • zwart
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Only DEFAULT
        • only
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Only (only)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Object (object)
      • Vila (vila)
      • Colourfulrebel (colourful_rebel)
      • Selected Femme (selected_femme)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • 2nd day (2nd_day)
      • A Fish Named Fred (a_fish_named_fred)
      • About You (about_you)
      • Artigiano (artigiano)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • B.young (b_young)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Bardot (bardot)
      • Basler (basler)
      • Betty Barclay (betty_barclay)
      • Betty & Co (betty_co)
      • Blue industry (blue_industry)
      • Bogner (bogner)
      • Bomont (bomont)
      • Boohoo (boohoo)
      • BROADWAY NYC FASHION (broadway_nyc_fashion)
      • Camel active (camel_active)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cinque (cinque)
      • Closet London (closet_london)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Cream (cream)
      • Delmod (delmod)
      • DESIGNERS REMIX (designers_remix)
      • Desires (desires)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Eider (eider)
      • Emilia Lay (emilia_lay)
      • Enjoy (enjoy)
      • Esprit (esprit)
      • Evita (evita)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Fashion Union (fashion_union)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Frank walder (frank_walder)
      • Frapp (frapp)
      • Freequent (freequent)
      • Gant (gant)
      • Geisha (geisha)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gestuz (gestuz)
      • Giesswein (giesswein)
      • GUESS (guess)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Hv Polo (hv_polo)
      • IBlues (iblues)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Ichi (ichi)
      • IVY & OAK (ivy_oak)
      • Ivyrevel (ivyrevel)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Just female (just_female)
      • Just White (just_white)
      • Kaffe (kaffe)
      • Klingel (klingel)
      • Lafuma (lafuma)
      • Laurèl (laure_l)
      • Lebek (lebek)
      • LIEBLINGSSTÜCK (lieblingsstu_ck)
      • LTB (ltb)
      • Maison scotch (maison_scotch)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • MAX&Co. (max_co_)
      • Mbym (mbym)
      • Millet (millet)
      • Minimum (minimum)
      • Miss Goodlife (miss_goodlife)
      • Missguided (missguided)
      • MO (mo)
      • Modstrom (modstrom)
      • Mona (mona)
      • Monari (monari)
      • moony mood (moony_mood)
      • More & more (more_more)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Moves (moves)
      • Mymo (mymo)
      • Nakd (nakd)
      • Name it (name_it)
      • New Look (new_look)
      • Nikkie (nikkie)
      • No-excess (no_excess)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Oakwood (oakwood)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opus (opus)
      • Paola (paola)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Pieces (pieces)
      • Poivre Blanc (poivre_blanc)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Rabe (rabe)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Regatta (regatta)
      • René Lezard (rene_lezard)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rossler (rossler)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Saint tropez (saint_tropez)
      • Samoon (samoon)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Sofie schnoor (sofie_schnoor)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Sparkz (sparkz)
      • Sprayway (sprayway)
      • Steffen Schraut (steffen_schraut)
      • Steinbock (steinbock)
      • Street One (street_one)
      • Sublevel (sublevel)
      • Tenson (tenson)
      • The Kooples (the_kooples)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tiger of sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Triangle (triangle)
      • Ulla Popken (ulla_popken)
      • Usha (usha)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vaude (vaude)
      • Via appia due (via_appia_due)
      • Woolpower (woolpower)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Zusss (zusss)
    • Prijsklasse (price):
      • Minder dan €50 (budget)
      • €50 tot €80 (low)
      • €80 tot €120 (medium)
      • Meer dan €120 (high)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Losse pasvorm (losse_pasvorm)
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • kledingmaat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 10 (10)
      • 24 (24)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 60 (60)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 140 (140)
      • 152 (152)
      • 164 (164)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Koraal (koraal)
      • Nude (nude)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Wol (wol)
      • Lycra (linnen)
      • Viscose (viscose)
      • Polyester (polyester)
      • Nylon (nylon)
      • Leer (leer)
    • Kleding lengte soort (kleding_lengte_soort):
      • Lang (lang)
      • Normaal (normaal)
    • Soort mouw lengte (soort_mouw_lengte):
      • Driekwart mouw (driekwart_mouw)
      • Halve mouw (halve_mouw)
      • Lange mouw (lange_mouw)
    • Dessin (dessin):
      • Bloemen (bloemen)
      • Ruiten (ruit)
      • Strepen (gestreept)
      • Krijtstrepen (krijtstreepje)
      • Stippen (gestipt)
      • Dierenprint (dierenprint)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be