x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er blazers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Sandro blazer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in blazer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Sandro Blazer van tweed met steekzakken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167700358.jpg
      Sandro Sandro Blazer van tweed met steekzakken Blazer van tweed met steekzakken Blazer van tweed met steekzakken Blazer van tweed met steekzakken (1)
      Sandro Blazer van tweed met steekzakken
      • 03607171648238
      1
      deal
      385.00 EUR
    • Sandro Blazer in lyocellblend met jacquard dessin
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167700436.jpg
      Sandro Sandro Blazer in lyocellblend met jacquard dessin Blazer in lyocellblend met jacquard dessin Blazer in lyocellblend met jacquard dessin Blazer in lyocellblend met jacquard dessin (1)
      Sandro Blazer in lyocellblend met jacquard dessin
      • 03607171669509
      1
      deal
      295.00 EUR
    • Sandro Gewatteerde blazer met lurex en pofmouw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165429279.jpg
      Sandro Sandro Gewatteerde blazer met lurex en pofmouw Gewatteerde blazer met lurex en pofmouw Gewatteerde blazer met lurex en pofmouw Gewatteerde blazer met lurex en pofmouw (1)
      Sandro Gewatteerde blazer met lurex en pofmouw
      • 03607171642472
      1
      deal
      225.00 EUR
    • Sandro Barney slim fit blazer met klepzakken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167066558.jpg
      Sandro Sandro Barney slim fit blazer met klepzakken Barney slim fit blazer met klepzakken Barney slim fit blazer met klepzakken Barney slim fit blazer met klepzakken (1)
      Sandro Barney slim fit blazer met klepzakken
      • 03607171646630
      1
      deal
      165.00 EUR
    • Sandro double-breasted blazer met details van fluweel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167807508.jpg
      Sandro Sandro double-breasted blazer met details van fluweel double-breasted blazer met details van fluweel double-breasted blazer met details van fluweel double-breasted blazer met details van fluweel (1)
      Sandro double-breasted blazer met details van fluweel
      • 03607171547975
      1
      295.00 EUR
    • Sandro Double-breasted blazer van tweed
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164746365.jpg
      Sandro Sandro Double-breasted blazer van tweed Double-breasted blazer van tweed Double-breasted blazer van tweed Double-breasted blazer van tweed (1)
      Sandro Double-breasted blazer van tweed
      • 03607171642151
      1
      345.00 EUR
    • Sandro Blazer met revers van satijn
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163381577.jpg
      Sandro Sandro Blazer met revers van satijn Blazer met revers van satijn Blazer met revers van satijn Blazer met revers van satijn (1)
      Sandro Blazer met revers van satijn
      • 03607171548002
      1
      345.00 EUR
    • Sandro Double-breasted blazer met klepzakken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165498222.jpg
      Sandro Sandro Double-breasted blazer met klepzakken Double-breasted blazer met klepzakken Double-breasted blazer met klepzakken Double-breasted blazer met klepzakken (1)
      Sandro Double-breasted blazer met klepzakken
      • 03607171632022
      1
      deal
      295.00 EUR
    • Sandro Blazer in wolblend met details van fluweel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162482220.jpg
      Sandro Sandro Blazer in wolblend met details van fluweel Blazer in wolblend met details van fluweel Blazer in wolblend met details van fluweel Blazer in wolblend met details van fluweel (1)
      Sandro Blazer in wolblend met details van fluweel
      • 03607171648696
      1
      295.00 EUR
    • Sandro Blazer in linnenblend met opgestikte zakken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164746316.jpg
      Sandro Sandro Blazer in linnenblend met opgestikte zakken Blazer in linnenblend met opgestikte zakken Blazer in linnenblend met opgestikte zakken Blazer in linnenblend met opgestikte zakken (1)
      Sandro Blazer in linnenblend met opgestikte zakken
      • 03607171629367
      1
      325.00 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Witte Blazer DEFAULT
        • wit
      • Zwarte Blazer DEFAULT
        • zwart
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Mango DEFAULT
        • mango
      • Only DEFAULT
        • only
      • Mos Mosh DEFAULT
        • mos_mosh
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Only (only)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Object (object)
      • Vila (vila)
      • Colourfulrebel (colourful_rebel)
      • Selected Femme (selected_femme)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • 4th & Reckless (4th_reckless)
      • 10DAYS (10days)
      • - CONTRAER - (_contraer_)
      • Adidas (adidas)
      • Aligne (aligne)
      • Alix The Label (alix_the_label)
      • AllSaints (allsaints)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Ashley brooke (ashley_brooke)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • B.young (b_young)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Beaumont (beaumont)
      • Benetton (benetton)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • Camel active (camel_active)
      • Cinque (cinque)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Cotton On (cotton_on)
      • Cream (cream)
      • Crãs (cra_s)
      • CVRD (cvrd)
      • Damsel in a Dress (damsel_in_a_dress)
      • Dept (dept)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dorothy Perkins Petite (dorothy_perkins_petite)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Eight2nine (eight2nine)
      • Esprit (esprit)
      • Evita (evita)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Faina (faina)
      • Fashion Union (fashion_union)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (forever_new)
      • Freequent (freequent)
      • French Connection (french_connection)
      • FYNCH-HATTON (fynch_hatton)
      • Garcia (garcia)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Glamorous (glamorous)
      • Gore (gore)
      • GUESS (guess)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Hobbs (hobbs)
      • IBlues (iblues)
      • Ichi (ichi)
      • Inwear (inwear)
      • IVY & OAK (ivy_oak)
      • Ivyrevel (ivyrevel)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Jigsaw (jigsaw)
      • Junarose (junarose)
      • Just female (just_female)
      • Juvia (juvia)
      • Kaffe (kaffe)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • LaDress (ladress)
      • Lafuma (lafuma)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Libertine-Libertine (libertine_libertine)
      • Liebesglück (liebesglu_ck)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Love Copenhagen (love_copenhagen)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Maje (maje)
      • Mango (mango)
      • Marc o'polo (marc_o_polo)
      • Matinique (matinique)
      • Max mara (max_mara)
      • Mbym (mbym)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • MINE TO FIVE (mine_to_five)
      • Minimum (minimum)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Missguided (missguided)
      • Missguided (Petite) (missguided_petite_)
      • Modstrom (modstrom)
      • MONDKINI (mondkini)
      • More & more (more_more)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Moves (moves)
      • MY TRUE ME (my_true_me)
      • Mymo (mymo)
      • NA-KD (na_kd)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • New Look (new_look)
      • Nikkie (nikkie)
      • NU-IN (nu_in)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Opus (opus)
      • Ottod’Ame (ottod_ame)
      • Part two (part_two)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Pieces (pieces)
      • Pimkie (pimkie)
      • Queen mum (queen_mum)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reima (reima)
      • Reiss (reiss)
      • Repeat (repeat)
      • Revolution (revolution)
      • Riani (riani)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rick Cardona By Heine (rick_cardona_by_heine)
      • RISA (risa)
      • River Island (river_island)
      • River Island Petite (river_island_petite)
      • River Woods (river_woods)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Someday (someday)
      • SoSUE (sosue)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Sprayway (sprayway)
      • Street One (street_one)
      • Studio 8 (studio_8)
      • Superdry (superdry)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The Kooples (the_kooples)
      • The North Face (the_north_face)
      • TheMusthaves (themusthaves)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trend One (trend_one)
      • Triangle (triangle)
      • Unique21 (unique21)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Usha (usha)
      • Vanilia (vanilia)
      • Vaude (vaude)
      • Vera Mont (vera_mont)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Weekend Max Mara (weekend_max_mara)
      • Whistles (whistles)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Y.A.S (Tall) (y_a_s_tall_)
      • Young Couture By Barbara Schwarzer (young_couture_by_barbara_schwarzer)
      • Z-one (z_one)
      • Zabaione (zabaione)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
    • Prijsklasse (price):
      • Minder dan €50 (budget)
      • €50 tot €80 (low)
      • €80 tot €120 (medium)
      • Meer dan €120 (high)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Koraal (koraal)
      • Nude (nude)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
    • Maat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 56 (56)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 140 (140)
      • Onesize (onesize)
      • XXL (xxl)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Wol (wol)
      • Lycra (linnen)
      • Viscose (viscose)
      • Polyester (polyester)
      • Nylon (nylon)
      • Leer (leer)
    • Kleding lengte soort (kleding_lengte_soort):
      • Kort (kort)
      • Lang (lang)
      • Normaal (normaal)
    • Soort mouw lengte (soort_mouw_lengte):
      • Driekwart mouw (driekwart_mouw)
      • Halve mouw (halve_mouw)
      • Lange mouw (lange_mouw)
    • Dessin (motief):
      • Dierenprint (dierenprint)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be