x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er blazers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Tom Tailor blazer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in blazer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 24
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163921420.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162902360.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Voering: Niet gevoerd; Motief: Geruit; Design: Opgezette zakken, Deelnaden, Revers kraag, Knop placket; Extra's: All-over patroon, Buigzame grip; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (3)
      Tom Tailor Blazers
      • 04063879219252
      • 1021204001
      3
      good_buy
      most_sold
      28.46 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166560774.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Voering: Licht gevoerd; Design: Ritssluiting; Motief: Mélange; Extra's: Gestructureerd oppervlak; Armlengte: Driekwart mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (3)
      Tom Tailor Blazers
      • 04063879518232
      • 1023473002
      1
      good_buy
      deal
      59.99 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165454936.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Motief: Effen; Design: Opgezette zakken, Knop placket; Voering: Licht gevoerd; Extra's: Op staal naden, Voelt zacht aan; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm; Armlengte: Driekwart mouw (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04063879196942
      • 1021199003
      3
      deal
      52.94 EUR
    • Tom Tailor Blazers 'girlfriend check blazer'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145596656.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers 'girlfriend check blazer' Blazers 'girlfriend check blazer' Blazers 'girlfriend check blazer' Voering: Gedeeltelijk gevoerd; Design: Vallende revers, Opzet-/flapzak, Knop sluiting; Motief: Geruit; Extra's: All-over patroon; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Lange pasvorm; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Tom Tailor Blazers 'girlfriend check blazer'
      • 04061946690010
      • 1012625003
      2
      49.01 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163921557.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Klassieke blazer met opgestikte zakken (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04063879197437
      • 1021199012
      2
      30.49 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127954922.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171076995.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers lange mouwen met ronde hals en haak en oog te sluiten van Jacquard Met patroon over het hele oppervlak Met verborgen sluiting. patroon (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04061945289611
      • 1010344006
      2
      59.99 EUR
    • Tom Tailor Blazers 'Ottoman'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164045622.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers 'Ottoman' Blazers 'Ottoman' Blazers 'Ottoman' kraag. (1)
      Tom Tailor Blazers 'Ottoman'
      • 04063659093201
      • 1018363036
      2
      26.88 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161989609.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Voering: Licht gevoerd; Motief: Geruit; Design: Paspelzak, Knop placket, Geribbelde kraag; Extra's: Jacquard patroon, All-over patroon; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04063879201035
      • 1021200004
      2
      22.42 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154250434.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Steekzakken aan de voorkant Gewassen look (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04063421041324
      • 1016249007
      2
      31.51 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164077669.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Voering: Niet gevoerd; Motief: Mélange; Design: Zonder sluiting, Ritszakken aan de zijkant, Gevoerde zoom/rand; Extra's: Voelt zacht aan, Op staal naden; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Korte pasvorm; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04063879221743
      • TOT6675001000004
      • 1021207012
      2
      36.79 EUR
    • Tom Tailor Blazers 'colorful jersey Blazer 1/1'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128582688.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers 'colorful jersey Blazer 1/1' Blazers 'colorful jersey Blazer 1/1' Blazers 'colorful jersey Blazer 1/1' Design: Getailleerd model, Haaksluiting; Voering: Licht gevoerd; Extra's: All-over patroon, Voelt zacht aan; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Korte pasvorm; Pasvorm: Slanke pasvorm (1)
      Tom Tailor Blazers 'colorful jersey Blazer 1/1'
      • 04061945284692
      • 1008136008
      2
      36.52 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153225367.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Voering: Niet gevoerd; Design: Zonder sluiting, Zakken aan de zijkant; Extra's: All-over patroon; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04063421736572
      • 1019486012
      2
      49.01 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149873879.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150796149.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Mooie structuurstof (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04063421043250
      • TOT5388001000002
      2
      42.70 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150316738.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156198825.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Motief: Effen; Design: Knop sluiting, Vallende revers, Deelnaden, Opgezette zakken, Nektape, Revers kraag, Weense naad, Recht model; Materiaal: Katoen; Voering: Niet gevoerd; Extra's: Voelt zacht aan, Op staal naden; Armlengte: Lange mouw; Pasvorm: Normale pasvorm; Lengte: Korte pasvorm (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04063421044714
      • 1016249009
      2
      43.14 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166370466.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171007837.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Motief: Effen; Design: Knop placket, Opgezette zakken; Voering: Licht gevoerd; Extra's: Voelt zacht aan, Op staal naden; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm; Armlengte: Driekwart mouw (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04063879423437
      • TOT6493004000005
      2
      40.83 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166239572.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Ottomaanse blazer met patroon steekzakken (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04063879343315
      • 1021199018
      2
      32.53 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165454595.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171075851.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Voering: Niet gevoerd; Motief: Effen; Design: Ritszakken aan de zijkant, Deelnaden; Extra's: Op staal naden, Koele grip; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Slanke pasvorm (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04063879343247
      • 1022107001
      2
      42.70 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165323581.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Voering: Niet gevoerd; Motief: Effen; Armlengte: Driekwart mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04063659770621
      • 1020817010
      2
      42.80 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166132912.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Voering: Niet gevoerd; Design: Nektape, Knop placket; Motief: Mélange; Extra's: Koele grip, Op staal naden; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04063879474521
      • TOT6766001000002
      2
      47.76 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153247622.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171006532.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Paneltas-look (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04063421736107
      • 1019486001
      2
      40.66 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161843224.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164311255.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Blazer met zaklook (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04063879201158
      • TOT6685001000005
      • 1021202002
      2
      41.12 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167383788.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Design: Ritssluiting, Ritszakken aan de zijkant, Deelnaden, Zonder sluiting, Zonder kraag; Voering: Niet gevoerd; Motief: Gestreept; Extra's: Jacquard patroon, All-over patroon; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04063879508417
      • TOT7324001000003
      2
      59.90 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164330920.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Blazer met geribbelde details op de armen en tassen. (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04063659770348
      • 1020817006
      2
      49.81 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164042203.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Voering: Licht gevoerd; Motief: Effen; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04063879058219
      • 1021682014
      2
      49.01 EUR
    2 12
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Witte Blazer DEFAULT
        • wit
      • Zwarte Blazer DEFAULT
        • zwart
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Mango DEFAULT
        • mango
      • Only DEFAULT
        • only
      • Mos Mosh DEFAULT
        • mos_mosh
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Only (only)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Object (object)
      • Vila (vila)
      • Colourfulrebel (colourful_rebel)
      • Selected Femme (selected_femme)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • 4th & Reckless (4th_reckless)
      • 10DAYS (10days)
      • Aclima (aclima)
      • Adidas (adidas)
      • Aligne (aligne)
      • AllSaints (allsaints)
      • American vintage (american_vintage)
      • Anne Klein (anne_klein)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Armedangels (armedangels)
      • Ashley Brooke (ashley_brooke)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • B.young (b_young)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Beaumont (beaumont)
      • Benetton (benetton)
      • Blue industry (blue_industry)
      • Bomont (bomont)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • Camel active (camel_active)
      • Cast iron (cast_iron)
      • Cinque (cinque)
      • CKS (cks)
      • Coco Bella (coco_bella)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Cotton On (cotton_on)
      • Cream (cream)
      • Crãs (cra_s)
      • CVRD (cvrd)
      • Damsel in a Dress (damsel_in_a_dress)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dorothy Perkins Petite (dorothy_perkins_petite)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Eight2nine (eight2nine)
      • Enjoy (enjoy)
      • Esprit (esprit)
      • Eurolite (eurolite)
      • Evita (evita)
      • Expresso (expresso)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Faina (faina)
      • Fashion Union (fashion_union)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (forever_new)
      • Freequent (freequent)
      • French Connection (french_connection)
      • FYNCH-HATTON (fynch_hatton)
      • Geisha (geisha)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Glamorous (glamorous)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • GUESS (guess)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Hobbs (hobbs)
      • IBlues (iblues)
      • Ichi (ichi)
      • Inwear (inwear)
      • IVY & OAK (ivy_oak)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Jigsaw (jigsaw)
      • Junarose (junarose)
      • Just female (just_female)
      • Kaffe (kaffe)
      • Karo Kauer (karo_kauer)
      • Knomo (knomo)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Levi's (levi_s)
      • Libertine-Libertine (libertine_libertine)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Maison 123 (maison_123)
      • Maison scotch (maison_scotch)
      • Maje (maje)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marella (marella)
      • Mbym (mbym)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Millet (millet)
      • MINE TO FIVE (mine_to_five)
      • Minimum (minimum)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Missguided (missguided)
      • Missguided (Petite) (missguided_petite_)
      • Modstrom (modstrom)
      • MONDKINI (mondkini)
      • More & more (more_more)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Moves (moves)
      • MSCH Copenhagen (msch_copenhagen)
      • MY TRUE ME (my_true_me)
      • Mymo (mymo)
      • NA-KD (na_kd)
      • Name it (name_it)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • New Look (new_look)
      • Nikkie (nikkie)
      • Noisy May (noisy_may)
      • NU-IN (nu_in)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Opus (opus)
      • Ottod’Ame (ottod_ame)
      • Part two (part_two)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia Dini By Heine (patrizia_dini_by_heine)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • PAUL & JOE (paul_joe)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Pieces (pieces)
      • Pimkie (pimkie)
      • Queen mum (queen_mum)
      • Race Sport (race_sport)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reima (reima)
      • Reiss (reiss)
      • Riani (riani)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • RISA (risa)
      • River Island (river_island)
      • River Island Petite (river_island_petite)
      • River Woods (river_woods)
      • Rock Your Curves by Angelina K. (rock_your_curves_by_angelina_k_)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Saint tropez (saint_tropez)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Second female (second_female)
      • Set (set)
      • Sheego (sheego)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Someday (someday)
      • SoSUE (sosue)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Steffen Schraut (steffen_schraut)
      • Street One (street_one)
      • Studio 8 (studio_8)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Swing (swing)
      • Tally Weijl (tally_weijl)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • THOMAS RATH (thomas_rath)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trend One (trend_one)
      • Triangle (triangle)
      • Unique21 (unique21)
      • Usha (usha)
      • Usha WHITE LABEL (usha_white_label)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vanilia (vanilia)
      • Vaude (vaude)
      • Vera Mont (vera_mont)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vingino (vingino)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Whistles (whistles)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Y.A.S (Tall) (y_a_s_tall_)
      • Yaya (yaya)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
    • Prijsklasse (price):
      • Minder dan €50 (budget)
      • €50 tot €80 (low)
      • €80 tot €120 (medium)
      • Meer dan €120 (high)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Koraal (koraal)
      • Nude (nude)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
    • Maat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 116 (116)
      • 128 (128)
      • 140 (140)
      • 152 (152)
      • S/M (s_m)
      • XXL (xxl)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Wol (wol)
      • Lycra (linnen)
      • Viscose (viscose)
      • Polyester (polyester)
      • Nylon (nylon)
      • Leer (leer)
    • Kleding lengte soort (kleding_lengte_soort):
      • Kort (kort)
      • Lang (lang)
      • Normaal (normaal)
    • Soort mouw lengte (soort_mouw_lengte):
      • Driekwart mouw (driekwart_mouw)
      • Halve mouw (halve_mouw)
      • Lange mouw (lange_mouw)
    • Dessin (motief):
      • Krijtstrepen (krijtstreepje)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be