x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er blazers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Tom Tailor blazer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in blazer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 24
    • Tom Tailor Blazers 'colorful jersey Blazer 1/1'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128582688.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers 'colorful jersey Blazer 1/1' Blazers 'colorful jersey Blazer 1/1' Blazers 'colorful jersey Blazer 1/1' Design: Getailleerd model, Haaksluiting; Voering: Licht gevoerd; Extra's: All-over patroon, Voelt zacht aan; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Korte pasvorm; Pasvorm: Slanke pasvorm (2)
      Tom Tailor Blazers 'colorful jersey Blazer 1/1'
      • 04061945284692
      • 1008136008
      2
      good_buy
      most_sold
      36.52 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163921420.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162902360.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Voering: Niet gevoerd; Motief: Geruit; Design: Opgezette zakken, Deelnaden, Revers kraag, Knop placket; Extra's: All-over patroon, Buigzame grip; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04063879219252
      • TOT6672001000006
      3
      deal
      59.90 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165454936.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Materiaal: Katoen; Voering: Niet gevoerd; Motief: Effen; Design: Opgezette zakken, Knop placket; Extra's: Op staal naden, Voelt zacht aan; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04063879196942
      • TOT6493001000003
      3
      37.02 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161843224.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164311255.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Materiaal: Katoen; Voering: Licht gevoerd; Motief: Mélange; Design: Knop placket, Paspelzak, Revers kraag; Extra's: Op staal naden, Voelt zacht aan; Armlengte: Driekwart mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04063879201172
      • TOT6685001000004
      3
      deal
      59.90 EUR
    • Tom Tailor Blazers 'girlfriend check blazer'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145596656.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers 'girlfriend check blazer' Blazers 'girlfriend check blazer' Blazers 'girlfriend check blazer' Voering: Gedeeltelijk gevoerd; Design: Vallende revers, Opzet-/flapzak, Knop sluiting; Motief: Geruit; Extra's: All-over patroon; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Lange pasvorm; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Tom Tailor Blazers 'girlfriend check blazer'
      • 04061946690010
      • 1012625003
      2
      deal
      59.99 EUR
    • Tom Tailor Blazers 'Colourful'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106240326.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers 'Colourful' Blazers 'Colourful' Blazers 'Colourful' Voering: Niet gevoerd; Design: Haaksluiting, Gevoerde zoom/rand, Figuurnaden, Rechte zoom, Ronde zoom, Getailleerd model; Extra's: Gestructureerd oppervlak, All-over patroon, Jacquard patroon; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Tom Tailor Blazers 'Colourful'
      • 04060586155989
      • TOT2463001000005
      2
      27.49 EUR
    • Tom Tailor Blazers 'Ottoman'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164045622.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers 'Ottoman' Blazers 'Ottoman' Blazers 'Ottoman' kraag. (1)
      Tom Tailor Blazers 'Ottoman'
      • 04063659093201
      • 1018363036
      2
      27.86 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161989609.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Voering: Licht gevoerd; Motief: Geruit; Design: Paspelzak, Knop placket, Geribbelde kraag; Extra's: Jacquard patroon, All-over patroon; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04063879201035
      • 1021200004
      2
      29.99 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163921557.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Klassieke blazer met opgestikte zakken. (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04063879197451
      • TOT6493002000001
      2
      39.99 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164077669.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Voering: Niet gevoerd; Motief: Mélange; Design: Zonder sluiting, Ritszakken aan de zijkant, Gevoerde zoom/rand; Extra's: Voelt zacht aan, Op staal naden; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Korte pasvorm; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04063879221743
      • TOT6675001000004
      • 1021207012
      2
      deal
      59.90 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153225367.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Voering: Niet gevoerd; Design: Zonder sluiting, Zakken aan de zijkant; Extra's: All-over patroon; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04063421736572
      • 1019486012
      2
      49.01 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154250434.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Motief: Effen; Design: Knop sluiting, Revers kraag, Deelnaden, Opgezette zakken; Materiaal: Katoen; Voering: Niet gevoerd; Extra's: Voelt zacht aan, Garment dyed, Op staal naden; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04063421041256
      • TOT5391001000006
      2
      30.95 EUR
    • Tom Tailor Blazers 'Bouclé'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133053985.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers 'Bouclé' Blazers 'Bouclé' Blazers 'Bouclé' lange mouwen met ronde hals en haak en oog te sluiten Uit geweven mengsel met over het hele oppervlak patroon Met logo munt aan de voorzijde. patroon (1)
      Tom Tailor Blazers 'Bouclé'
      • 04061945261679
      • 1008130005
      • TOT4500001000006
      2
      40.85 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127954922.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers TOM TAILOR Damesjas. (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04061945289673
      • 1010344008
      2
      38.32 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166239572.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Materiaal: Katoen; Voering: Niet gevoerd; Motief: Effen; Design: Getailleerd model, Opgezette zakken, Knop placket; Extra's: Op staal naden, Voelt zacht aan; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04063879343322
      • TOT6493003000003
      2
      deal
      49.90 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150316738.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156198825.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Motief: Effen; Design: Knop sluiting, Vallende revers, Deelnaden, Opgezette zakken, Nektape, Revers kraag, Weense naad, Recht model; Materiaal: Katoen; Voering: Niet gevoerd; Extra's: Voelt zacht aan, Op staal naden; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04063421044714
      • TOT5391002000005
      2
      41.03 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149873879.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150796149.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Mooie structuurstof. (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04063421043250
      • TOT5388001000002
      2
      49.02 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165323581.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Blazer met geribbelde details op de armen en tassen. (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04063659770683
      • 1020817014
      2
      57.20 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153247622.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166357656.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Paneltas-look. (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04063421736107
      • 1019486001
      2
      48.99 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165454595.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Voering: Niet gevoerd; Motief: Effen; Design: Ritszakken aan de zijkant, Deelnaden; Extra's: Op staal naden, Koele grip; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Slanke pasvorm (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04063879343308
      • TOT6723001000002
      2
      39.31 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164042203.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162902312.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166370366.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Voering: Licht gevoerd; Motief: Effen; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04063879057878
      • 1021682009
      2
      51.98 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164043769.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Blazer met opgestikte zakken. (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04063879058448
      • 1021682022
      2
      50.17 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166132912.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Voering: Niet gevoerd; Design: Nektape, Knop placket; Motief: Mélange; Extra's: Koele grip, Op staal naden; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04063879474491
      • TOT6766001000003
      2
      deal
      69.90 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166560774.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Voering: Licht gevoerd; Design: Ritssluiting; Motief: Mélange; Extra's: Gestructureerd oppervlak; Armlengte: Driekwart mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04063879518232
      • 1023473002
      1
      59.99 EUR
    2 10
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Witte Blazer DEFAULT
        • wit
      • Zwarte Blazer DEFAULT
        • zwart
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Mango DEFAULT
        • mango
      • Only DEFAULT
        • only
      • Mos Mosh DEFAULT
        • mos_mosh
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Only (only)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Object (object)
      • Vila (vila)
      • Colourfulrebel (colourful_rebel)
      • Selected Femme (selected_femme)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • 4th & Reckless (4th_reckless)
      • 10DAYS (10days)
      • - CONTRAER - (_contraer_)
      • ABOUT YOU Limited (about_you_limited)
      • Adidas (adidas)
      • Aligne (aligne)
      • AllSaints (allsaints)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Ashley Brooke (ashley_brooke)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • B.young (b_young)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Beaumont (beaumont)
      • Benetton (benetton)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • Camel active (camel_active)
      • Cinque (cinque)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Cotton On (cotton_on)
      • Cream (cream)
      • Crãs (cra_s)
      • Damsel in a Dress (damsel_in_a_dress)
      • Dept (dept)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dorothy Perkins Petite (dorothy_perkins_petite)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Eight2nine (eight2nine)
      • Esprit (esprit)
      • Evita (evita)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Faina (faina)
      • Fashion Union (fashion_union)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (forever_new)
      • Freequent (freequent)
      • FYNCH-HATTON (fynch_hatton)
      • Garcia (garcia)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Glamorous (glamorous)
      • Gore (gore)
      • GUESS (guess)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Hobbs (hobbs)
      • IBlues (iblues)
      • Ichi (ichi)
      • Inwear (inwear)
      • IVY & OAK (ivy_oak)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Jigsaw (jigsaw)
      • Junarose (junarose)
      • Just female (just_female)
      • Juvia (juvia)
      • Kaffe (kaffe)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Karo Kauer (karo_kauer)
      • Lafuma (lafuma)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Libertine-Libertine (libertine_libertine)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Love Copenhagen (love_copenhagen)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Maje (maje)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Matinique (matinique)
      • Max mara (max_mara)
      • Mbym (mbym)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • MINE TO FIVE (mine_to_five)
      • Minimum (minimum)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Missguided (missguided)
      • Missguided (Petite) (missguided_petite_)
      • Modstrom (modstrom)
      • MONDKINI (mondkini)
      • More & more (more_more)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Moves (moves)
      • MY TRUE ME (my_true_me)
      • Mymo (mymo)
      • NA-KD (na_kd)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • New Look (new_look)
      • Nikkie (nikkie)
      • Noisy May (noisy_may)
      • NU-IN (nu_in)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Opus (opus)
      • Ottod’Ame (ottod_ame)
      • Part two (part_two)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • PAUL & JOE (paul_joe)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Pieces (pieces)
      • Pimkie (pimkie)
      • Queen mum (queen_mum)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reima (reima)
      • Reiss (reiss)
      • Repeat (repeat)
      • Revolution (revolution)
      • Riani (riani)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rick Cardona By Heine (rick_cardona_by_heine)
      • RISA (risa)
      • River Island (river_island)
      • River Island Petite (river_island_petite)
      • River Woods (river_woods)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Someday (someday)
      • SoSUE (sosue)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Sprayway (sprayway)
      • Street One (street_one)
      • Studio 8 (studio_8)
      • Superdry (superdry)
      • Tally Weijl (tally_weijl)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The Kooples (the_kooples)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trend One (trend_one)
      • Triangle (triangle)
      • Unique21 (unique21)
      • Usha (usha)
      • Vanilia (vanilia)
      • Vaude (vaude)
      • Vera Mont (vera_mont)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Weekend Max Mara (weekend_max_mara)
      • Whistles (whistles)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Y.A.S (Tall) (y_a_s_tall_)
      • Young Couture By Barbara Schwarzer (young_couture_by_barbara_schwarzer)
      • Z-one (z_one)
      • Zabaione (zabaione)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
    • Prijsklasse (price):
      • Minder dan €50 (budget)
      • €50 tot €80 (low)
      • €80 tot €120 (medium)
      • Meer dan €120 (high)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Koraal (koraal)
      • Nude (nude)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
    • Maat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 140 (140)
      • S/M (s_m)
      • XXL (xxl)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Wol (wol)
      • Lycra (linnen)
      • Viscose (viscose)
      • Polyester (polyester)
      • Nylon (nylon)
      • Leer (leer)
    • Kleding lengte soort (kleding_lengte_soort):
      • Kort (kort)
      • Lang (lang)
      • Normaal (normaal)
    • Soort mouw lengte (soort_mouw_lengte):
      • Driekwart mouw (driekwart_mouw)
      • Halve mouw (halve_mouw)
      • Lange mouw (lange_mouw)
    • Dessin (motief):
      • Dierenprint (dierenprint)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be