x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er blazers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Tom Tailor blazer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in blazer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    24 - 24
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165323531.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Halstype: Ronde hals; Voering: Niet gevoerd; Motief: Effen; Design: Getailleerd model, Haaksluiting; Extra's: Op staal naden, Voelt zacht aan; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04063421306898
      • 1017076007
      1
      49.99 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153501855.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Motief: Effen; Design: Vallende revers, Knop sluiting; Materiaal: Viscose; Voering: Licht gevoerd; Armlengte: Driekwart mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04063421736480
      • 1017987019
      • TOT5773002000003
      1
      79.99 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153555091.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Materiaal: Viscose; Voering: Licht gevoerd; Motief: Effen; Design: Revers kraag; Extra's: Niet-wegglijdende stof; Armlengte: Driekwart mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04063421735803
      • 1017987005
      1
      79.99 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164043678.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Materiaal: Synthetisch; Voering: Niet gevoerd; Motief: Effen; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Lange pasvorm; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04063879202513
      • 1021206003
      1
      69.99 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164044479.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Voering: Licht gevoerd; Motief: Effen; Design: Knop placket, Getailleerd model, Diepe snit/decolleté, Zonder kraag; Extra's: Met textuur, Voelt zacht aan, Op staal naden; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04063421731812
      • 1017985006
      1
      59.99 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164045874.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Materiaal: Viscose; Voering: Niet gevoerd; Motief: Effen; Design: Weense naad, Recht model, Revers kraag, Rugnaad, Deelnaden, Knop sluiting; Extra's: Koele grip, Op staal naden, Gladde stof; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Korte pasvorm; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04062362590861
      • 1015419004
      1
      69.99 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164046774.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Voering: Niet gevoerd; Design: Split, Revers kraag, Paspelzak, Knop sluiting; Motief: Geruit; Extra's: All-over patroon, Voelt zacht aan; Details: Zijstrepen; Armlengte: Driekwart mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04062362030909
      • 1014466001
      1
      79.99 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164045010.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Design: 2-knoops manchetten, Figuurnaden, Knop placket, Revers kraag, Rugnaad, Rug inkeep, Opzet-/flapzak; Motief: Geruit; Voering: Niet gevoerd; Extra's: All-over patroon, Op staal naden; Armlengte: Driekwart mouw; Lengte: Lange pasvorm; Pasvorm: Slanke pasvorm (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04062362056695
      • 1014048015
      1
      79.99 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164045555.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171076115.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Voering: Licht gevoerd; Motief: Effen; Design: Kimono kraag, Paspelzak, Getailleerd model; Extra's: Voelt zacht aan, Op staal naden; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04063421734615
      • 1017990013
      1
      69.99 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164043769.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Motief: Effen; Design: Revers kraag, Knop placket, Getailleerd model, Zakken aan de zijkant; Voering: Licht gevoerd; Extra's: Op staal naden, Met textuur; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04063879058479
      • 1021682023
      1
      59.99 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164045623.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Materiaal: Katoen; Voering: Niet gevoerd; Motief: Effen; Design: Rug inkeep, Knop sluiting, Revers kraag; Extra's: Op staal naden; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04063421470643
      • 1017499008
      1
      79.99 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168982140.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Materiaal: Katoen; Voering: Niet gevoerd; Motief: Effen; Armlengte: Driekwart mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04064269179828
      • 1027088008
      1
      59.90 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168982141.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Materiaal: Synthetisch; Voering: Niet gevoerd; Motief: Mélange; Armlengte: Driekwart mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04064269180985
      • TOT7126001000005
      1
      49.90 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169425584.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Voering: Niet gevoerd; Design: Paspelzak, Knop sluiting; Motief: Effen; Extra's: Op staal naden, Voelt zacht aan, Glitterend, Met textuur; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Slanke pasvorm (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04064269179675
      • 1027086008
      1
      59.90 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/170990319.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168712763.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Voering: Niet gevoerd; Motief: Effen; Design: Nektape; Extra's: Bouclé; Armlengte: Lange mouw; Pasvorm: Normale pasvorm; Lengte: Korte pasvorm (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04063879613883
      • 1024102003
      • TOT6933001000004
      1
      59.90 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168019617.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171007869.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Materiaal: Viscose; Voering: Niet gevoerd; Motief: Effen; Design: Knop sluiting, Revers kraag, Deelnaden; Extra's: Op staal naden, Koele grip; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04063879507342
      • TOT7347001000005
      1
      69.90 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/170990415.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Materiaal: Katoen; Voering: Licht gevoerd; Design: Haaksluiting, Materiaal mix; Motief: Effen; Extra's: All-over patroon; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04063879615894
      • 1024519008
      1
      59.90 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/170990553.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171120586.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Materiaal: Katoen; Voering: Licht gevoerd; Design: Materiaal mix, Haaksluiting; Motief: Effen; Extra's: All-over patroon; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04063879617294
      • TOT6939002000005
      1
      59.90 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171229638.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Voering: Niet gevoerd; Motief: Geruit; Armlengte: Driekwart mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04063879759550
      • 1024095002
      1
      69.99 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171216051.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Voering: Niet gevoerd; Motief: Effen; Materiaal: Jersey; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04063879631399
      • TOT6942002000005
      1
      69.90 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154250794.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Materiaal: Viscose; Voering: Licht gevoerd; Motief: Effen; Design: Haaksluiting, Paspelzak; Extra's: Gestructureerd oppervlak; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04063421404150
      • 1017496006
      1
      59.99 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154249555.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171075172.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Voering: Licht gevoerd; Motief: Effen; Design: Revers kraag, Knop placket; Extra's: Voelt zacht aan; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04063421527170
      • 1016569001
      1
      89.99 EUR
    • Tom Tailor Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167384911.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171007196.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers Blazers Blazers Voering: Niet gevoerd; Design: Haaksluiting, Revers kraag, Rits zak, Rechte zoom, Recht model, Deelnaden; Extra's: Gestructureerd oppervlak, Op staal naden, Buigzame grip; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Tom Tailor Blazers
      • 04062362932630
      • 1016078001
      1
      59.99 EUR
    • Tom Tailor Blazers 'Ottoman'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154253766.jpg
      Tom Tailor Tom Tailor Blazers 'Ottoman' Blazers 'Ottoman' Blazers 'Ottoman' Motief: Effen; Design: Overcut schouder, Staande kraag; Materiaal: Katoen; Voering: Niet gevoerd; Extra's: Op staal naden, Gestructureerd oppervlak; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm (1)
      Tom Tailor Blazers 'Ottoman'
      • 04063659092938
      • 1018363009
      1
      59.99 EUR
    1 3 12
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Witte Blazer DEFAULT
        • wit
      • Zwarte Blazer DEFAULT
        • zwart
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Mango DEFAULT
        • mango
      • Only DEFAULT
        • only
      • Mos Mosh DEFAULT
        • mos_mosh
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Only (only)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Object (object)
      • Vila (vila)
      • Colourfulrebel (colourful_rebel)
      • Selected Femme (selected_femme)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • 4th & Reckless (4th_reckless)
      • 10DAYS (10days)
      • Aclima (aclima)
      • Adidas (adidas)
      • Aligne (aligne)
      • AllSaints (allsaints)
      • American vintage (american_vintage)
      • Anne Klein (anne_klein)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Armedangels (armedangels)
      • Ashley Brooke (ashley_brooke)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • B.young (b_young)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Beaumont (beaumont)
      • Benetton (benetton)
      • Blue industry (blue_industry)
      • Bomont (bomont)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • Camel active (camel_active)
      • Cast iron (cast_iron)
      • Cinque (cinque)
      • CKS (cks)
      • Coco Bella (coco_bella)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Cotton On (cotton_on)
      • Cream (cream)
      • Crãs (cra_s)
      • CVRD (cvrd)
      • Damsel in a Dress (damsel_in_a_dress)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dorothy Perkins Petite (dorothy_perkins_petite)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Eight2nine (eight2nine)
      • Enjoy (enjoy)
      • Esprit (esprit)
      • Eurolite (eurolite)
      • Evita (evita)
      • Expresso (expresso)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Faina (faina)
      • Fashion Union (fashion_union)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (forever_new)
      • Freequent (freequent)
      • French Connection (french_connection)
      • FYNCH-HATTON (fynch_hatton)
      • Geisha (geisha)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Glamorous (glamorous)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • GUESS (guess)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Hobbs (hobbs)
      • IBlues (iblues)
      • Ichi (ichi)
      • Inwear (inwear)
      • IVY & OAK (ivy_oak)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Jigsaw (jigsaw)
      • Junarose (junarose)
      • Just female (just_female)
      • Kaffe (kaffe)
      • Karo Kauer (karo_kauer)
      • Knomo (knomo)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Levi's (levi_s)
      • Libertine-Libertine (libertine_libertine)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Maison 123 (maison_123)
      • Maison scotch (maison_scotch)
      • Maje (maje)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marella (marella)
      • Mbym (mbym)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Millet (millet)
      • MINE TO FIVE (mine_to_five)
      • Minimum (minimum)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Missguided (missguided)
      • Missguided (Petite) (missguided_petite_)
      • Modstrom (modstrom)
      • MONDKINI (mondkini)
      • More & more (more_more)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Moves (moves)
      • MSCH Copenhagen (msch_copenhagen)
      • MY TRUE ME (my_true_me)
      • Mymo (mymo)
      • NA-KD (na_kd)
      • Name it (name_it)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • New Look (new_look)
      • Nikkie (nikkie)
      • Noisy May (noisy_may)
      • NU-IN (nu_in)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Opus (opus)
      • Ottod’Ame (ottod_ame)
      • Part two (part_two)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia Dini By Heine (patrizia_dini_by_heine)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • PAUL & JOE (paul_joe)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Pieces (pieces)
      • Pimkie (pimkie)
      • Queen mum (queen_mum)
      • Race Sport (race_sport)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reima (reima)
      • Reiss (reiss)
      • Riani (riani)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • RISA (risa)
      • River Island (river_island)
      • River Island Petite (river_island_petite)
      • River Woods (river_woods)
      • Rock Your Curves by Angelina K. (rock_your_curves_by_angelina_k_)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Saint tropez (saint_tropez)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Second female (second_female)
      • Set (set)
      • Sheego (sheego)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Someday (someday)
      • SoSUE (sosue)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Steffen Schraut (steffen_schraut)
      • Street One (street_one)
      • Studio 8 (studio_8)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Swing (swing)
      • Tally Weijl (tally_weijl)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • THOMAS RATH (thomas_rath)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trend One (trend_one)
      • Triangle (triangle)
      • Unique21 (unique21)
      • Usha (usha)
      • Usha WHITE LABEL (usha_white_label)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vanilia (vanilia)
      • Vaude (vaude)
      • Vera Mont (vera_mont)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vingino (vingino)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Whistles (whistles)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Y.A.S (Tall) (y_a_s_tall_)
      • Yaya (yaya)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
    • Prijsklasse (price):
      • Minder dan €50 (budget)
      • €50 tot €80 (low)
      • €80 tot €120 (medium)
      • Meer dan €120 (high)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Koraal (koraal)
      • Nude (nude)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
    • Maat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 116 (116)
      • 128 (128)
      • 140 (140)
      • 152 (152)
      • S/M (s_m)
      • XXL (xxl)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Wol (wol)
      • Lycra (linnen)
      • Viscose (viscose)
      • Polyester (polyester)
      • Nylon (nylon)
      • Leer (leer)
    • Kleding lengte soort (kleding_lengte_soort):
      • Kort (kort)
      • Lang (lang)
      • Normaal (normaal)
    • Soort mouw lengte (soort_mouw_lengte):
      • Driekwart mouw (driekwart_mouw)
      • Halve mouw (halve_mouw)
      • Lange mouw (lange_mouw)
    • Dessin (motief):
      • Krijtstrepen (krijtstreepje)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be