x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er blazers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Vaude blazer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in blazer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Vaude Bodywarmer Larice Lesseam - Zwart - Maten: 38/40, 42/44
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164398650.jpg
      Vaude Vaude Bodywarmer Larice Lesseam - Zwart - Maten: 38/40, 42/44 Bodywarmer Larice Lesseam - Zwart - Maten: 38/40, 42/44 Bodywarmer Larice Lesseam - Zwart - Maten: 38/40, 42/44 Het Larice Pro X Vest is de ideale keus voor performance-gerichte tourders, die een innovatief vest met de best mogelijke functionaliteit zoeken. Voor dit atletisch vallende vest wordt het geraffineerde rondbrei-procedé gebruikt, waarbij een minimum an afval geproduceerd wordt. Daardoor worden grondstoffen gespaard - het vest laat zich bovendien door het minimum aan naden ongelofelijk aangenaam dragen. Er werd op gelet om op de verschillende sterk zwetende lichaamsdelen verschillend gestructu... (1)
      Vaude Bodywarmer Larice Lesseam - Zwart - Maten: 38/40, 42/44
      • 04052285929206
      • 04052285929190
      • 04052285929183
      2
      77.56 EUR
    • Vaude Bodywarmer Pulex - Roze - Maten: 104, 110/116, 122/128, 146/152, 158/164, 92, 98
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164321058.jpg
      Vaude Vaude Bodywarmer Pulex - Roze - Maten: 104, 110/116, 122/128, 146/152, 158/164, 92, 98 Bodywarmer Pulex - Roze - Maten: 104, 110/116, 122/128, 146/152, 158/164, 92, 98 Bodywarmer Pulex - Roze - Maten: 104, 110/116, 122/128, 146/152, 158/164, 92, 98 Mogelijkheid om in een buitenjas te ritsen. 200 fleece. Met lycra omzoomde armgaten. Zoom afgezet met lycra. 2 voorzakken. (1)
      Vaude Bodywarmer Pulex - Roze - Maten: 104, 110/116, 122/128, 146/152, 158/164, 92, 98
      • 04062218012530
      • 04062218012509
      • 04062218012547
      • 04062218012554
      • 04062218012523
      2
      29.76 EUR
    • Vaude Bodywarmer Pulex - Roze - Maten: 104, 110/116, 122/128, 146/152, 158/164, 92, 98
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164321058.jpg
      Vaude Vaude Bodywarmer Pulex - Roze - Maten: 104, 110/116, 122/128, 146/152, 158/164, 92, 98 Bodywarmer Pulex - Roze - Maten: 104, 110/116, 122/128, 146/152, 158/164, 92, 98 Bodywarmer Pulex - Roze - Maten: 104, 110/116, 122/128, 146/152, 158/164, 92, 98 Essentieel voor de kinder outdoorgarderobe! Mooi vest van warm fleece. Van 100% gerecycled polyester milieuvriendelijk geproduceerd, zacht en heerlijk aangenaam evenals in veel kleuren verkrijgbaar. Grote zakken bieden plaats voor allerlei schatten. Het Pulex Vest is zo ontwikkeld, dat hij in alle buitenjacks van VAUDE ingeritst kan worden. Daardoor wordt een regenjack heel snel een aangenaam warm 3in1 jack! De functionele VAUDE-kinderkleding onderscheidt zich door hoogwaardige materialen, sp... (1)
      Vaude Bodywarmer Pulex - Roze - Maten: 104, 110/116, 122/128, 146/152, 158/164, 92, 98
      • 04062218012486
      2
      29.76 EUR
    • Vaude Jas Pulex voor kids - Blauw - Maten: 92, 98, 104
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164784650.jpg
      Vaude Vaude Jas Pulex voor kids - Blauw - Maten: 92, 98, 104 Jas Pulex voor kids - Blauw - Maten: 92, 98, 104 Jas Pulex voor kids - Blauw - Maten: 92, 98, 104 Mogelijkheid om in een buitenjas te ritsen. 200 fleece. Met lycra omzoomde armgaten. Zoom afgezet met lycra. 2 voorzakken. (1)
      Vaude Jas Pulex voor kids - Blauw - Maten: 92, 98, 104
      • 04062218012400
      2
      29.70 EUR
    • Vaude Bodywarmer Hurricane III - Roze - Maten: 36, 40
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169605607.jpg
      Vaude Vaude Bodywarmer Hurricane III - Roze - Maten: 36, 40 Bodywarmer Hurricane III - Roze - Maten: 36, 40 Bodywarmer Hurricane III - Roze - Maten: 36, 40 Koele wind op je bergtocht? Geen probleem! Het Hurricane Vest is onze bewezen klassieker onder de winddichte softshellvesten voor de zomer. Voor veel comfort onderweg zorgt het elastische en ademende materiaal, dat volgens het zeer strenge bluesign® systeem is gecertificeerd. Dankzij de smalle snitvoering ook prima als lichte tweede laag onder een regenjack of als windbescherming over een fleecetrui te gebruiken en daardoor de praktische completering om de romp tegen afkoeling te beschermen. ... (1)
      Vaude Bodywarmer Hurricane III - Roze - Maten: 36, 40
      • 04052285792176
      1
      most_sold
      84.95 EUR
    • Vaude Bodywarmer Larice Lesseam - Zwart - Maat: L-XL
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164326525.jpg
      Vaude Vaude Bodywarmer Larice Lesseam - Zwart - Maat: L-XL Bodywarmer Larice Lesseam - Zwart - Maat: L-XL Bodywarmer Larice Lesseam - Zwart - Maat: L-XL Het Larice Pro X Vest is de ideale keus voor performance-gerichte tourders, die een innovatief vest met de best mogelijke functionaliteit zoeken. Voor dit atletisch vallende vest wordt het geraffineerde rondbrei-procedé gebruikt, waarbij een minimum aan afval geproduceerd wordt. Daardoor worden grondstoffen gespaard - het vest laat zich bovendien door het minimum aan naden ongelofelijk aangenaam dragen. Er werd op gelet om op de verschillende sterk zwetende lichaamsdelen verschillend gestruct... (1)
      Vaude Bodywarmer Larice Lesseam - Zwart - Maat: L-XL
      • 04052285936358
      1
      149.95 EUR
    • Vaude Bodywarmer Pulex - Roze - Maten: 104, 110/116, 122/128, 146/152, 158/164, 92, 98
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164321058.jpg
      Vaude Vaude Bodywarmer Pulex - Roze - Maten: 104, 110/116, 122/128, 146/152, 158/164, 92, 98 Bodywarmer Pulex - Roze - Maten: 104, 110/116, 122/128, 146/152, 158/164, 92, 98 Bodywarmer Pulex - Roze - Maten: 104, 110/116, 122/128, 146/152, 158/164, 92, 98 Essentieel voor de kinder outdoorgarderobe! Mooi vest van warm fleece. Van 100% gerecycled polyester milieuvriendelijk geproduceerd, zacht en heerlijk aangenaam evenals in veel kleuren verkrijgbaar. Grote zakken bieden plaats voor allerlei schatten. Het Pulex Vest is zo ontwikkeld, dat hij in alle buitenjacks van VAUDE ingeritst kan worden. Daardoor wordt een regenjack heel snel een aangenaam warm 3in1 jack! De functionele VAUDE-kinderkleding onderscheidt zich door hoogwaardige materialen, sp... (1)
      Vaude Bodywarmer Pulex - Roze - Maten: 104, 110/116, 122/128, 146/152, 158/164, 92, 98
      • 04062218012516
      1
      36.95 EUR
    • Vaude Jas Pulex voor kids - Blauw - Maten: 92, 98, 104
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164784650.jpg
      Vaude Vaude Jas Pulex voor kids - Blauw - Maten: 92, 98, 104 Jas Pulex voor kids - Blauw - Maten: 92, 98, 104 Jas Pulex voor kids - Blauw - Maten: 92, 98, 104 Essentieel voor de kinder outdoorgarderobe! Mooi vest van warm fleece. Van 100% gerecycled polyester milieuvriendelijk geproduceerd, zacht en heerlijk aangenaam evenals in veel kleuren verkrijgbaar. Grote zakken bieden plaats voor allerlei schatten. Het Pulex Vest is zo ontwikkeld, dat hij in alle buitenjacks van VAUDE ingeritst kan worden. Daardoor wordt een regenjack heel snel een aangenaam warm 3in1 jack! De functionele VAUDE-kinderkleding onderscheidt zich door hoogwaardige materialen, sp... (1)
      Vaude Jas Pulex voor kids - Blauw - Maten: 92, 98, 104
      • 04062218012417
      1
      36.95 EUR
    • Vaude Bodywarmer Hurricane III - Roze - Maten: 36, 40
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169605607.jpg
      Vaude Vaude Bodywarmer Hurricane III - Roze - Maten: 36, 40 Bodywarmer Hurricane III - Roze - Maten: 36, 40 Bodywarmer Hurricane III - Roze - Maten: 36, 40 Koele wind op je bergtocht? Geen probleem! Het Hurricane Vest is onze bewezen klassieker onder de winddichte softshellvesten voor de zomer. Voor veel comfort onderweg zorgt het elastische en ademende materiaal, dat volgens het zeer strenge bluesign® systeem is gecertificeerd. Dankzij de smalle snitvoering ook prima als lichte tweede laag onder een regenjack of als windbescherming over een fleecetrui te gebruiken en daardoor de praktische completering om de romp tegen afkoeling te beschermen. ... (1)
      Vaude Bodywarmer Hurricane III - Roze - Maten: 36, 40
      • 04052285792190
      1
      84.95 EUR
    • Vaude Bodywarmer Pulex - Roze - Maten: 104, 110/116, 122/128, 146/152, 158/164, 92, 98
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164321058.jpg
      Vaude Vaude Bodywarmer Pulex - Roze - Maten: 104, 110/116, 122/128, 146/152, 158/164, 92, 98 Bodywarmer Pulex - Roze - Maten: 104, 110/116, 122/128, 146/152, 158/164, 92, 98 Bodywarmer Pulex - Roze - Maten: 104, 110/116, 122/128, 146/152, 158/164, 92, 98 Essentieel voor de kinder outdoorgarderobe! Mooi vest van warm fleece. Van 100% gerecycled polyester milieuvriendelijk geproduceerd, zacht en heerlijk aangenaam evenals in veel kleuren verkrijgbaar. Grote zakken bieden plaats voor allerlei schatten. Het Pulex Vest is zo ontwikkeld, dat hij in alle buitenjacks van VAUDE ingeritst kan worden. Daardoor wordt een regenjack heel snel een aangenaam warm 3in1 jack! De functionele VAUDE-kinderkleding onderscheidt zich door hoogwaardige materialen, sp... (1)
      Vaude Bodywarmer Pulex - Roze - Maten: 104, 110/116, 122/128, 146/152, 158/164, 92, 98
      • 04062218012493
      1
      36.95 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Witte Blazer DEFAULT
        • wit
      • Zwarte Blazer DEFAULT
        • zwart
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Mango DEFAULT
        • mango
      • Only DEFAULT
        • only
      • Mos Mosh DEFAULT
        • mos_mosh
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Only (only)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Object (object)
      • Vila (vila)
      • Colourfulrebel (colourful_rebel)
      • Selected Femme (selected_femme)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • 4th & Reckless (4th_reckless)
      • 10DAYS (10days)
      • Aclima (aclima)
      • Adidas (adidas)
      • Aligne (aligne)
      • AllSaints (allsaints)
      • American vintage (american_vintage)
      • Anne Klein (anne_klein)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Armedangels (armedangels)
      • Ashley Brooke (ashley_brooke)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • B.young (b_young)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Beaumont (beaumont)
      • Benetton (benetton)
      • Blue industry (blue_industry)
      • Bomont (bomont)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • Camel active (camel_active)
      • Cast iron (cast_iron)
      • Cinque (cinque)
      • CKS (cks)
      • Coco Bella (coco_bella)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Cotton On (cotton_on)
      • Cream (cream)
      • Crãs (cra_s)
      • CVRD (cvrd)
      • Damsel in a Dress (damsel_in_a_dress)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dorothy Perkins Petite (dorothy_perkins_petite)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Eight2nine (eight2nine)
      • Enjoy (enjoy)
      • Esprit (esprit)
      • Eurolite (eurolite)
      • Evita (evita)
      • Expresso (expresso)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Faina (faina)
      • Fashion Union (fashion_union)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Freequent (freequent)
      • French Connection (french_connection)
      • FYNCH-HATTON (fynch_hatton)
      • Ganni (ganni)
      • Geisha (geisha)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Glamorous (glamorous)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • GUESS (guess)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Hobbs (hobbs)
      • IBlues (iblues)
      • Ichi (ichi)
      • Inwear (inwear)
      • IVY & OAK (ivy_oak)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Jigsaw (jigsaw)
      • Junarose (junarose)
      • Just female (just_female)
      • Kaffe (kaffe)
      • Karo Kauer (karo_kauer)
      • Knomo (knomo)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Levi's (levi_s)
      • Libertine-Libertine (libertine_libertine)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Maison 123 (maison_123)
      • Maison scotch (maison_scotch)
      • Maje (maje)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marella (marella)
      • Mbym (mbym)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Millet (millet)
      • MINE TO FIVE (mine_to_five)
      • Minimum (minimum)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Missguided (missguided)
      • Missguided (Petite) (missguided_petite_)
      • Modstrom (modstrom)
      • MONDKINI (mondkini)
      • More & more (more_more)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Moves (moves)
      • MSCH Copenhagen (msch_copenhagen)
      • MY TRUE ME (my_true_me)
      • Mymo (mymo)
      • NA-KD (na_kd)
      • Name it (name_it)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • New Look (new_look)
      • Nikkie (nikkie)
      • Noisy May (noisy_may)
      • NU-IN (nu_in)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Opus (opus)
      • Ottod’Ame (ottod_ame)
      • Part two (part_two)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia Dini By Heine (patrizia_dini_by_heine)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • PAUL & JOE (paul_joe)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Pieces (pieces)
      • Pimkie (pimkie)
      • Queen mum (queen_mum)
      • Race Sport (race_sport)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reima (reima)
      • Reiss (reiss)
      • Riani (riani)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rick Cardona By Heine (rick_cardona_by_heine)
      • RISA (risa)
      • River Island (river_island)
      • River Island Petite (river_island_petite)
      • River Woods (river_woods)
      • Rock Your Curves by Angelina K. (rock_your_curves_by_angelina_k_)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Saint tropez (saint_tropez)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Second female (second_female)
      • Set (set)
      • Sheego (sheego)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Someday (someday)
      • SoSUE (sosue)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Street One (street_one)
      • Studio 8 (studio_8)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Swing (swing)
      • Tally Weijl (tally_weijl)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • THOMAS RATH (thomas_rath)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trend One (trend_one)
      • Triangle (triangle)
      • Unique21 (unique21)
      • Usha (usha)
      • Usha WHITE LABEL (usha_white_label)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vanilia (vanilia)
      • Vaude (vaude)
      • Vera Mont (vera_mont)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vingino (vingino)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Whistles (whistles)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Y.A.S (Tall) (y_a_s_tall_)
      • Yaya (yaya)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
    • Prijsklasse (price):
      • Minder dan €50 (budget)
      • €50 tot €80 (low)
      • €80 tot €120 (medium)
      • Meer dan €120 (high)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Koraal (koraal)
      • Nude (nude)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
    • Maat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 116 (116)
      • 128 (128)
      • 140 (140)
      • 152 (152)
      • S/M (s_m)
      • XXL (xxl)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Wol (wol)
      • Lycra (linnen)
      • Viscose (viscose)
      • Polyester (polyester)
      • Nylon (nylon)
      • Leer (leer)
    • Kleding lengte soort (kleding_lengte_soort):
      • Kort (kort)
      • Normaal (normaal)
    • Soort mouw lengte (soort_mouw_lengte):
      • Driekwart mouw (driekwart_mouw)
      • Halve mouw (halve_mouw)
      • Lange mouw (lange_mouw)
    • Dessin (motief):
      • Krijtstrepen (krijtstreepje)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be