x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er blazers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Vero moda blazer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in blazer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Vero Moda Blazers 'VMJulia'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106235970.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126733520.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163887958.jpg
      Vero Moda Vero Moda Blazers 'VMJulia' Blazers 'VMJulia' Blazers 'VMJulia' Mooie aangesloten blazer - Twee zakken aan de zijkant - De blazer is eventueel te sluiten met een knopsluiting. (1)
      Vero Moda Blazers 'VMJulia'
      • 05713026676108
      • VER0617001003000
      1
      most_sold
      39.99 EUR
    • Vero Moda Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174292870.jpg
      Vero Moda Vero Moda Blazers Blazers Blazers Double-breasted blazer met lange mouwen. De blazer heeft een relaxed fit. is helemaal gevoerd en heeft zakken. Materiaal: 90% recycled polyester. 10% elastaan. (1)
      Vero Moda Blazers
      • 05714917749314
      • 5714917749314
      1
      46.98 EUR
    • Vero Moda Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116541922.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/87904198.jpg
      Vero Moda Vero Moda Blazers Blazers Blazers Vero Moda vmvictoria ls blazer noos (1)
      Vero Moda Blazers
      • 05713616557213
      1
      49.99 EUR
    • Vero Moda Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116541922.jpg
      Vero Moda Vero Moda Blazers Blazers Blazers Vero Moda vmvictoria ls blazer noos (1)
      Vero Moda Blazers
      • 05713616557244
      1
      49.99 EUR
    • Vero Moda Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116541922.jpg
      Vero Moda Vero Moda Blazers Blazers Blazers Vero Moda vmvictoria ls blazer noos (1)
      Vero Moda Blazers
      • 05713616557268
      1
      49.99 EUR
    • Vero Moda Blazers 'VMJulia'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106236071.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163589595.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/78960948.jpg
      Vero Moda Vero Moda Blazers 'VMJulia' Blazers 'VMJulia' Blazers 'VMJulia' Mooie aangesloten blazer - Twee zakken aan de zijkant - De blazer is eventueel te sluiten met een knopsluiting. (1)
      Vero Moda Blazers 'VMJulia'
      • 05713026676276
      • 05713026676283
      • VER0617003002000
      • VER0617003001000
      1
      deal
      39.99 EUR
    • Vero Moda Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/130949920.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/173459750.jpg
      Vero Moda Vero Moda Blazers Blazers Blazers vero moda korte soepele donkerblauwe structure krijtstreep blazer - niet gevoerd. suri short blazer night sky/ snow white gestreept. openvallende blazer zonder sluiting. (1)
      Vero Moda Blazers
      • 05713754504018
      • 5713754504018
      1
      39.99 EUR
    • Vero Moda Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150962640.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150651034.jpg
      Vero Moda Vero Moda Blazers Blazers Blazers Vero moda zwarte gevoerde regular fit blazer. kleur: zwart. fabrikant code: 10225726. materiaal: 93% viscose en 7% polyester. voering: 100% polyester. pasvorm: normaal. sluiting: knopen. patroon: effen. mouwlengte: lange mouw. lengte: normaal. (1)
      Vero Moda Blazers
      • 05714506391269
      • 5714506391269
      • VER4147002000003
      1
      44.95 EUR
    • Vero Moda Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131060868.jpg
      Vero Moda Vero Moda Blazers Blazers Blazers vero moda gevoerde blazer festival fuchsia valt kleiner. sluit met 1 knoop. siva. bovenstof 80% polyester, 18% viscose en 2% elastan. voering polyester. let op valt kleiner. Â . (1)
      Vero Moda Blazers
      • 05713754359922
      1
      34.95 EUR
    • Vero Moda Blazers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131060868.jpg
      Vero Moda Vero Moda Blazers Blazers Blazers vero moda gevoerde blazer festival fuchsia valt kleiner. sluit met 1 knoop. siva. bovenstof 80% polyester, 18% viscose en 2% elastan. voering polyester. let op valt kleiner. Â . (1)
      Vero Moda Blazers
      • 05713754359915
      1
      34.95 EUR
    2
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Witte Blazer DEFAULT
        • wit
      • Zwarte Blazer DEFAULT
        • zwart
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Mango DEFAULT
        • mango
      • Only DEFAULT
        • only
      • Mos Mosh DEFAULT
        • mos_mosh
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Only (only)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Object (object)
      • Vila (vila)
      • Colourfulrebel (colourful_rebel)
      • Selected Femme (selected_femme)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • 10DAYS (10days)
      • Acne Studios (acne_studios)
      • Adidas (adidas)
      • AllSaints (allsaints)
      • Arma (arma)
      • Armani Jeans (armani_jeans)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • B.young (b_young)
      • Beaumont (beaumont)
      • Benetton (benetton)
      • Blue industry (blue_industry)
      • Bomont (bomont)
      • BOSS (boss)
      • Camel active (camel_active)
      • Coco Bella (coco_bella)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • CVRD (cvrd)
      • Damsel in a Dress (damsel_in_a_dress)
      • Drykorn (drykorn)
      • Enjoy (enjoy)
      • Esprit (esprit)
      • Eurolite (eurolite)
      • Expresso (expresso)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Freequent (freequent)
      • Garcia (garcia)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Hobbs (hobbs)
      • Ichi (ichi)
      • Inwear (inwear)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • IVY BELLA (ivy_bella)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jigsaw (jigsaw)
      • Josh V (josh_v)
      • KUDA (kuda)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Maje (maje)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Millet (millet)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Modstrom (modstrom)
      • More & more (more_more)
      • Morgan (morgan)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • MSCH Copenhagen (msch_copenhagen)
      • NA-KD (na_kd)
      • Name it (name_it)
      • Nikkie (nikkie)
      • Noppies (noppies)
      • Opus (opus)
      • Patagonia (patagonia)
      • Pieces (pieces)
      • Poivre Blanc (poivre_blanc)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Queen mum (queen_mum)
      • Race Sport (race_sport)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reima (reima)
      • Reiss (reiss)
      • River Woods (river_woods)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Studio 8 (studio_8)
      • Studio Anneloes (studio_anneloes)
      • Super.natural (super_natural)
      • Taifun (taifun)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trend One (trend_one)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vanilia (vanilia)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vingino (vingino)
      • Whistles (whistles)
      • Yaya (yaya)
      • Yesta (yesta)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
      • Zusss (zusss)
    • Prijsklasse (price):
      • Minder dan €50 (budget)
      • €50 tot €80 (low)
      • €80 tot €120 (medium)
      • Meer dan €120 (high)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Kleur (kleur):
      • Wit (wit)
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Koraal (koraal)
      • Nude (nude)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
    • Maat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 3XL (3xl)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 98 (98)
      • 122 (122)
      • 140 (140)
      • XXL (xxl)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Lycra (linnen)
      • Viscose (viscose)
      • Polyester (polyester)
      • Nylon (nylon)
    • Kleding lengte soort (kleding_lengte_soort):
      • Normaal (normaal)
    • Soort mouw lengte (soort_mouw_lengte):
      • Driekwart mouw (driekwart_mouw)
      • Lange mouw (lange_mouw)
    • Dessin (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Krijtstrepen (krijtstreepje)
      • Dierenprint (dierenprint)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be