x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er blazers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Via appia due blazer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in blazer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Via appia due - Jasje in materialenmix, multicolour, Dames, maat 46
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126983325.jpg
      Via appia due Via appia due - Jasje in materialenmix, multicolour, Dames, maat 46 - Jasje in materialenmix, multicolour, Dames, maat 46 - Jasje in materialenmix, multicolour, Dames, maat 46 Jasje in materialenmix van VIA APPIA DUE comfor­tabele mode Geappliqueerde studs op de strook langs de hals en veelkleurige geborduurde patches maken dit jack bijzonder modieus Flatteus design in dicht fijngebreide jerseykwaliteit van 70% viscose, 25% polyamide, 5% Elastan, met imitatieleren inzetten van 100% polyester, voorzien van PU-coating voor en achter en handig geplaatste deelnaden. Ritssluiting voor, 2 ritszakken. Voering met opvallende luipaardprint van 100% polyester. Lengte in maat... (2)
      Via appia due - Jasje in materialenmix, multicolour, Dames, maat 46
      1
      most_sold
      104.90 EUR
    • Via appia due - Jasje in materialenmix, multicolour, Dames, maat 48
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126983325.jpg
      Via appia due Via appia due - Jasje in materialenmix, multicolour, Dames, maat 48 - Jasje in materialenmix, multicolour, Dames, maat 48 - Jasje in materialenmix, multicolour, Dames, maat 48 Jasje in materialenmix van VIA APPIA DUE comfor­tabele mode Geappliqueerde studs op de strook langs de hals en veelkleurige geborduurde patches maken dit jack bijzonder modieus Flatteus design in dicht fijngebreide jerseykwaliteit van 70% viscose, 25% polyamide, 5% Elastan, met imitatieleren inzetten van 100% polyester, voorzien van PU-coating voor en achter en handig geplaatste deelnaden. Ritssluiting voor, 2 ritszakken. Voering met opvallende luipaardprint van 100% polyester. Lengte in maat... (1)
      Via appia due - Jasje in materialenmix, multicolour, Dames, maat 48
      1
      104.90 EUR
    • Via appia due - Vest, grijs, Dames, maat 44
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126986790.jpg
      Via appia due Via appia due - Vest, grijs, Dames, maat 44 - Vest, grijs, Dames, maat 44 - Vest, grijs, Dames, maat 44 Vest van Via Appia Due lang, losjes vallend en ongedwongen model zonder sluiting. Met of zonder de bindceintuur van imitatieleer te dragen. Flatteus en bijzonder modieus tegelijk. Van luxueus materiaal in doubleface-look, met een gestreepte binnenkant en imitatieleren paspels langs de randen voor. Kwaliteit van 67% polyester, 30% viscose, 3% Elastan. Lengte in maat 42 ca. 88 cm. Dit vest is machinewasbaar. fijnwas tot 30°. chloorbleken niet mogelijk. koud strijken. chemische reiniging. drogen... (1)
      Via appia due - Vest, grijs, Dames, maat 44
      1
      44.90 EUR
    • Via appia due - Vest, grijs, Dames, maat 48
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126986790.jpg
      Via appia due Via appia due - Vest, grijs, Dames, maat 48 - Vest, grijs, Dames, maat 48 - Vest, grijs, Dames, maat 48 Vest van Via Appia Due lang, losjes vallend en ongedwongen model zonder sluiting. Met of zonder de bindceintuur van imitatieleer te dragen. Flatteus en bijzonder modieus tegelijk. Van luxueus materiaal in doubleface-look, met een gestreepte binnenkant en imitatieleren paspels langs de randen voor. Kwaliteit van 67% polyester, 30% viscose, 3% Elastan. Lengte in maat 42 ca. 88 cm. Dit vest is machinewasbaar. fijnwas tot 30°. chloorbleken niet mogelijk. koud strijken. chemische reiniging. drogen... (1)
      Via appia due - Vest, grijs, Dames, maat 48
      1
      44.90 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Witte Blazer DEFAULT
        • wit
      • Zwarte Blazer DEFAULT
        • zwart
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Only DEFAULT
        • only
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Only (only)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Object (object)
      • Vila (vila)
      • Colourfulrebel (colourful_rebel)
      • Selected Femme (selected_femme)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • 2nd day (2nd_day)
      • A Fish Named Fred (a_fish_named_fred)
      • Artigiano (artigiano)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • B.young (b_young)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Bardot (bardot)
      • Basler (basler)
      • Betty Barclay (betty_barclay)
      • Betty & Co (betty_co)
      • Betty London (betty_london)
      • Blue industry (blue_industry)
      • Bogner (bogner)
      • Bomont (bomont)
      • Boohoo (boohoo)
      • BROADWAY NYC FASHION (broadway_nyc_fashion)
      • Camel active (camel_active)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cinque (cinque)
      • Closet London (closet_london)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Cream (cream)
      • Delmod (delmod)
      • DESIGNERS REMIX (designers_remix)
      • Desires (desires)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Eider (eider)
      • Emilia Lay (emilia_lay)
      • Enjoy (enjoy)
      • Esprit (esprit)
      • Even&odd (even_odd)
      • Evita (evita)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Fashion Union (fashion_union)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Frank walder (frank_walder)
      • Frapp (frapp)
      • Freequent (freequent)
      • Gant (gant)
      • Geisha (geisha)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gestuz (gestuz)
      • Giesswein (giesswein)
      • Glamorous (glamorous)
      • GUESS (guess)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Hv Polo (hv_polo)
      • IBlues (iblues)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Ichi (ichi)
      • IVY & OAK (ivy_oak)
      • Ivyrevel (ivyrevel)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Just female (just_female)
      • Just White (just_white)
      • Kaffe (kaffe)
      • Klingel (klingel)
      • Lafuma (lafuma)
      • Laurèl (laure_l)
      • Lebek (lebek)
      • LIEBLINGSSTÜCK (lieblingsstu_ck)
      • LTB (ltb)
      • Maison scotch (maison_scotch)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • MAX&Co. (max_co_)
      • Mbym (mbym)
      • Millet (millet)
      • Minimum (minimum)
      • Miss Goodlife (miss_goodlife)
      • Missguided (missguided)
      • MO (mo)
      • Modstrom (modstrom)
      • Mona (mona)
      • Monari (monari)
      • moony mood (moony_mood)
      • More & more (more_more)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Moves (moves)
      • Mymo (mymo)
      • Nakd (nakd)
      • Name it (name_it)
      • New Look (new_look)
      • Nikkie (nikkie)
      • No-excess (no_excess)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Oakwood (oakwood)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opus (opus)
      • Paola (paola)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Pieces (pieces)
      • Poivre Blanc (poivre_blanc)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Rabe (rabe)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • René Lezard (rene_lezard)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rossler (rossler)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Samoon (samoon)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Sofie schnoor (sofie_schnoor)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Sparkz (sparkz)
      • Sprayway (sprayway)
      • Steffen Schraut (steffen_schraut)
      • Steinbock (steinbock)
      • Street One (street_one)
      • Sublevel (sublevel)
      • Tenson (tenson)
      • The Kooples (the_kooples)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tiger of sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Ulla Popken (ulla_popken)
      • Usha (usha)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vaude (vaude)
      • Via appia due (via_appia_due)
      • Woolpower (woolpower)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Zusss (zusss)
    • Prijsklasse (price):
      • Minder dan €50 (budget)
      • €50 tot €80 (low)
      • €80 tot €120 (medium)
      • Meer dan €120 (high)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Losse pasvorm (losse_pasvorm)
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • kledingmaat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 3XL (3xl)
      • 10 (10)
      • 24 (24)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 60 (60)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 140 (140)
      • 152 (152)
      • 164 (164)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Koraal (koraal)
      • Nude (nude)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Wol (wol)
      • Lycra (linnen)
      • Viscose (viscose)
      • Polyester (polyester)
      • Nylon (nylon)
      • Leer (leer)
    • Kleding lengte soort (kleding_lengte_soort):
      • Lang (lang)
      • Normaal (normaal)
    • Soort mouw lengte (soort_mouw_lengte):
      • Driekwart mouw (driekwart_mouw)
      • Halve mouw (halve_mouw)
      • Lange mouw (lange_mouw)
    • Dessin (dessin):
      • Bloemen (bloemen)
      • Ruiten (ruit)
      • Strepen (gestreept)
      • Krijtstrepen (krijtstreepje)
      • Stippen (gestipt)
      • Dierenprint (dierenprint)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be