x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er blazers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Vingino blazer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in blazer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Vingino Tajo blazer met ruitdessin en en pochet
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/170070592.jpg
      Vingino Vingino Tajo blazer met ruitdessin en en pochet Tajo blazer met ruitdessin en en pochet Tajo blazer met ruitdessin en en pochet Tajo blazer met ruitdessin en en pochet (2)
      Vingino Tajo blazer met ruitdessin en en pochet
      • 08719901652448
      1
      good_buy
      deal
      93.94 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Witte Blazer DEFAULT
        • wit
      • Zwarte Blazer DEFAULT
        • zwart
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Mango DEFAULT
        • mango
      • Only DEFAULT
        • only
      • Mos Mosh DEFAULT
        • mos_mosh
    • Merken (brand):
      • Only (only)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Object (object)
      • Vila (vila)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • 10DAYS (10days)
      • A Fish Named Fred (a_fish_named_fred)
      • AllSaints (allsaints)
      • American vintage (american_vintage)
      • Armani Jeans (armani_jeans)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • B.NOSY (b_nosy)
      • B.young (b_young)
      • Benetton (benetton)
      • BOSS (boss)
      • Camel active (camel_active)
      • CKS (cks)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • CVRD (cvrd)
      • Damsel in a Dress (damsel_in_a_dress)
      • Enjoy (enjoy)
      • Esprit (esprit)
      • Eurolite (eurolite)
      • Expresso (expresso)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • G-Star (g_star)
      • Garcia (garcia)
      • Geisha (geisha)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Grace & Mila (grace_mila)
      • Hobbs (hobbs)
      • Ichi (ichi)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jazlyn (jazlyn)
      • Josh V (josh_v)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • LOOXS (looxs)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Maje (maje)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Millet (millet)
      • Modstrom (modstrom)
      • Morgan (morgan)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Nono (nono)
      • Noppies (noppies)
      • Opus (opus)
      • Paprika (paprika)
      • Patagonia (patagonia)
      • Pieces (pieces)
      • Poivre Blanc (poivre_blanc)
      • Promiss (promiss)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Queen mum (queen_mum)
      • Race Sport (race_sport)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reima (reima)
      • Reiss (reiss)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Studio 8 (studio_8)
      • Studio Anneloes (studio_anneloes)
      • Super.natural (super_natural)
      • Taifun (taifun)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tramontana (tramontana)
      • Trend One (trend_one)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vaude (vaude)
      • Vingino (vingino)
      • We fashion (we_fashion)
      • Whistles (whistles)
      • Yaya (yaya)
      • Yesta (yesta)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
      • Zusss (zusss)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Losse pasvorm (losse_pasvorm)
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
      • Straight (straight)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Nude (nude)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
    • Kledingmaat (kledingmaat):
      • 3XL (3xl)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 56 (56)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 116 (116)
      • 122 (122)
      • 158 (158)
      • L (l)
      • M (m)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Wol (wol)
      • Lycra (linnen)
      • Viscose (viscose)
      • Polyester (polyester)
      • Nylon (nylon)
    • Soort mouw lengte (soort_mouw_lengte):
      • Driekwart mouw (driekwart_mouw)
      • Lange mouw (lange_mouw)
    • Dessin (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Krijtstrepen (krijtstreepje)
      • Dierenprint (dierenprint)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be