x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er blazers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Zadig & Voltaire blazer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in blazer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Zadig & Voltaire Viva blazer met klepzakken en strass
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171337740.jpg
      Zadig & Voltaire Zadig & Voltaire Viva blazer met klepzakken en strass Viva blazer met klepzakken en strass Viva blazer met klepzakken en strass Viva blazer met klepzakken en strass (1)
      Zadig & Voltaire Viva blazer met klepzakken en strass
      • 03607622498535
      1
      most_sold
      495.00 EUR
    • Zadig & Voltaire Viva blazer van wol met ruitdessin
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167628276.jpg
      Zadig & Voltaire Zadig & Voltaire Viva blazer van wol met ruitdessin Viva blazer van wol met ruitdessin Viva blazer van wol met ruitdessin Viva blazer van wol met ruitdessin (1)
      Zadig & Voltaire Viva blazer van wol met ruitdessin
      • 03607622369644
      • 03607622369613
      1
      deal
      450.00 EUR
    • Zadig & Voltaire Verdun blazer met ruitdessin en strass
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163439882.jpg
      Zadig & Voltaire Zadig & Voltaire Verdun blazer met ruitdessin en strass Verdun blazer met ruitdessin en strass Verdun blazer met ruitdessin en strass Verdun blazer met ruitdessin en strass (1)
      Zadig & Voltaire Verdun blazer met ruitdessin en strass
      • 03607622245467
      1
      525.00 EUR
    • Zadig & Voltaire Visko blazer van crêpe met schoudervulling
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172836624.jpg
      Zadig & Voltaire Zadig & Voltaire Visko blazer van crêpe met schoudervulling Visko blazer van crêpe met schoudervulling Visko blazer van crêpe met schoudervulling Visko blazer van crêpe met schoudervulling (1)
      Zadig & Voltaire Visko blazer van crêpe met schoudervulling
      • 03607622363727
      1
      deal
      495.00 EUR
    • Zadig & Voltaire Viva blazer met metallic krijtstreep
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168622439.jpg
      Zadig & Voltaire Zadig & Voltaire Viva blazer met metallic krijtstreep Viva blazer met metallic krijtstreep Viva blazer met metallic krijtstreep Viva blazer met metallic krijtstreep (1)
      Zadig & Voltaire Viva blazer met metallic krijtstreep
      • 03607622408305
      1
      425.00 EUR
    • Zadig & Voltaire Volly blazer van crêpe met satijnen details
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168622487.jpg
      Zadig & Voltaire Zadig & Voltaire Volly blazer van crêpe met satijnen details Volly blazer van crêpe met satijnen details Volly blazer van crêpe met satijnen details Volly blazer van crêpe met satijnen details (1)
      Zadig & Voltaire Volly blazer van crêpe met satijnen details
      • 03607622363833
      1
      deal
      495.00 EUR
    • Zadig & Voltaire View Raye double-breasted blazer met strass-decoratie
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168622564.jpg
      Zadig & Voltaire Zadig & Voltaire View Raye double-breasted blazer met strass-decoratie View Raye double-breasted blazer met strass-decoratie View Raye double-breasted blazer met strass-decoratie View Raye double-breasted blazer met strass-decoratie (1)
      Zadig & Voltaire View Raye double-breasted blazer met strass-decoratie
      • 03607622288143
      1
      deal
      520.00 EUR
    • Zadig & Voltaire Visko blazer van fluweel met opgestikte zakken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171312154.jpg
      Zadig & Voltaire Zadig & Voltaire Visko blazer van fluweel met opgestikte zakken Visko blazer van fluweel met opgestikte zakken Visko blazer van fluweel met opgestikte zakken Visko blazer van fluweel met opgestikte zakken (1)
      Zadig & Voltaire Visko blazer van fluweel met opgestikte zakken
      • 03607622244446
      1
      545.00 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Witte Blazer DEFAULT
        • wit
      • Zwarte Blazer DEFAULT
        • zwart
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Mango DEFAULT
        • mango
      • Only DEFAULT
        • only
      • Mos Mosh DEFAULT
        • mos_mosh
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Only (only)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Object (object)
      • Vila (vila)
      • Colourfulrebel (colourful_rebel)
      • Selected Femme (selected_femme)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • 10DAYS (10days)
      • Acne Studios (acne_studios)
      • Adidas (adidas)
      • AllSaints (allsaints)
      • Arma (arma)
      • Armani Jeans (armani_jeans)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • B.young (b_young)
      • Beaumont (beaumont)
      • Benetton (benetton)
      • Blue industry (blue_industry)
      • Bomont (bomont)
      • BOSS (boss)
      • Camel active (camel_active)
      • Coco Bella (coco_bella)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • CVRD (cvrd)
      • Damsel in a Dress (damsel_in_a_dress)
      • Drykorn (drykorn)
      • Enjoy (enjoy)
      • Esprit (esprit)
      • Eurolite (eurolite)
      • Expresso (expresso)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Freequent (freequent)
      • Garcia (garcia)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Hobbs (hobbs)
      • Ichi (ichi)
      • Inwear (inwear)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • IVY BELLA (ivy_bella)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jigsaw (jigsaw)
      • Josh V (josh_v)
      • KUDA (kuda)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Maje (maje)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Millet (millet)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Modstrom (modstrom)
      • More & more (more_more)
      • Morgan (morgan)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • MSCH Copenhagen (msch_copenhagen)
      • NA-KD (na_kd)
      • Name it (name_it)
      • Nikkie (nikkie)
      • Noppies (noppies)
      • Opus (opus)
      • Patagonia (patagonia)
      • Pieces (pieces)
      • Poivre Blanc (poivre_blanc)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Queen mum (queen_mum)
      • Race Sport (race_sport)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reima (reima)
      • Reiss (reiss)
      • River Woods (river_woods)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Studio 8 (studio_8)
      • Studio Anneloes (studio_anneloes)
      • Super.natural (super_natural)
      • Taifun (taifun)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trend One (trend_one)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vanilia (vanilia)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vingino (vingino)
      • Whistles (whistles)
      • Yaya (yaya)
      • Yesta (yesta)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
      • Zusss (zusss)
    • Prijsklasse (price):
      • Minder dan €50 (budget)
      • €50 tot €80 (low)
      • €80 tot €120 (medium)
      • Meer dan €120 (high)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Koraal (koraal)
      • Nude (nude)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
    • Maat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 3XL (3xl)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 98 (98)
      • 122 (122)
      • 140 (140)
      • XXL (xxl)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Lycra (linnen)
      • Viscose (viscose)
      • Polyester (polyester)
      • Nylon (nylon)
    • Kleding lengte soort (kleding_lengte_soort):
      • Normaal (normaal)
    • Soort mouw lengte (soort_mouw_lengte):
      • Driekwart mouw (driekwart_mouw)
      • Lange mouw (lange_mouw)
    • Dessin (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Krijtstrepen (krijtstreepje)
      • Dierenprint (dierenprint)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be