x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er blazers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Zadig & Voltaire blazer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in blazer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Zadig & Voltaire Viva blazer met klepzakken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/240332938.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/240339245.jpg?ts=1
      Zadig & Voltaire Zadig & Voltaire Viva blazer met klepzakken Viva blazer met klepzakken Viva blazer met klepzakken Viva blazer met klepzakken (2)
      Zadig & Voltaire Viva blazer met klepzakken
      • 03607624269997
      1
      deal
      495.00 EUR
    • Zadig & Voltaire Viva blazer met klepzakken en strass
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/240329993.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/240335141.jpg?ts=1
      Zadig & Voltaire Zadig & Voltaire Viva blazer met klepzakken en strass Viva blazer met klepzakken en strass Viva blazer met klepzakken en strass Viva blazer met klepzakken en strass (2)
      Zadig & Voltaire Viva blazer met klepzakken en strass
      • 03607622532994
      1
      445.00 EUR
    • Zadig & Voltaire Viva oversized blazer met strass-decoratie
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/240337681.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/240329819.jpg?ts=1
      Zadig & Voltaire Zadig & Voltaire Viva oversized blazer met strass-decoratie Viva oversized blazer met strass-decoratie Viva oversized blazer met strass-decoratie Viva oversized blazer met strass-decoratie (1)
      Zadig & Voltaire Viva oversized blazer met strass-decoratie
      • 03607623024320
      1
      deal
      425.00 EUR
    • Zadig & Voltaire Blazer X16088 Zand
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/265798289.jpg?ts=1
      Zadig & Voltaire Zadig & Voltaire Blazer X16088 Zand Blazer X16088 Zand Blazer X16088 Zand Zand Zadig & Voltaire Blazer X16088 Meisjes (1)
      Zadig & Voltaire Blazer X16088 Zand
      • 03143161608801
      1
      deal
      181.95 EUR
    • Zadig & Voltaire Viva Car blazer met ruitdessin en glitter
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/260209319.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/260209318.jpg?ts=1
      Zadig & Voltaire Zadig & Voltaire Viva Car blazer met ruitdessin en glitter Viva Car blazer met ruitdessin en glitter Viva Car blazer met ruitdessin en glitter Viva Car blazer met ruitdessin en glitter (1)
      Zadig & Voltaire Viva Car blazer met ruitdessin en glitter
      • 03607624310545
      1
      deal
      525.00 EUR
    • Zadig & Voltaire VIVA TAILLEUR S
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/266687596.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/266687597.jpg?ts=1
      Zadig & Voltaire Zadig & Voltaire VIVA TAILLEUR S VIVA TAILLEUR S VIVA TAILLEUR S VIVA TAILLEUR S (1)
      Zadig & Voltaire VIVA TAILLEUR S
      • 03607624330673
      1
      445.00 EUR
    • Zadig & Voltaire Verys blazer van lamsleer met kreukeffect
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236767487.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236787557.jpg?ts=1
      Zadig & Voltaire Zadig & Voltaire Verys blazer van lamsleer met kreukeffect Verys blazer van lamsleer met kreukeffect Verys blazer van lamsleer met kreukeffect Verys blazer van lamsleer met kreukeffect (1)
      Zadig & Voltaire Verys blazer van lamsleer met kreukeffect
      • 03607622056254
      1
      550.00 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Witte Blazer DEFAULT
        • wit
      • Zwarte Blazer DEFAULT
        • zwart
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Mango DEFAULT
        • mango
      • Only DEFAULT
        • only
      • Vero moda DEFAULT
        • vero_moda
    • Merken (brand):
      • Only (only)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Object (object)
      • Vila (vila)
      • Colourfulrebel (colourful_rebel)
      • Selected Femme (selected_femme)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • 10DAYS (10days)
      • Access (access)
      • Aesop (aesop)
      • AllSaints (allsaints)
      • Alwero (alwero)
      • Amaya Amsterdam (amaya_amsterdam)
      • Ammehoela (ammehoela)
      • Anine Bing (anine_bing)
      • Another Label (another_label)
      • Armani Jeans (armani_jeans)
      • B.NOSY (b_nosy)
      • B.young (b_young)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Baje Studio (baje_studio)
      • Beaumont (beaumont)
      • Benetton (benetton)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • By-bar (by_bar)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • CarlijnQ (carlijnq)
      • Cassis (cassis)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Circle of trust (circle_of_trust)
      • Claudi (claudi)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • Co'Couture (co_couture)
      • Comma (comma)
      • Culture (culture)
      • Dante 6 (dante_6)
      • Dante6 (dante6)
      • Deeluxe (deeluxe)
      • Dermalogica (dermalogica)
      • Drykorn (drykorn)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Envii (envii)
      • Erima (erima)
      • Est'seven (est_seven)
      • Expresso (expresso)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Fifth House (fifth_house)
      • Fransa (fransa)
      • Garcia (garcia)
      • Geisha (geisha)
      • Gerard Darel (gerard_darel)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gestuz (gestuz)
      • Goosecraft (goosecraft)
      • GUESS (guess)
      • Hobbs (hobbs)
      • Hound (hound)
      • Hunkon (hunkon)
      • Ibana (ibana)
      • Ichi (ichi)
      • IDesign (idesign)
      • Indian blue jeans (indian_blue_jeans)
      • IRO (iro)
      • Jack & jones (jack_jones)
      • JDY (jdy)
      • JJXX (jjxx)
      • Josh V (josh_v)
      • Juffrouw Jansen (juffrouw_jansen)
      • Just female (just_female)
      • Knit-ted (knit_ted)
      • Levete Room (levete_room)
      • Levi's (levi_s)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lollys Laundry (lollys_laundry)
      • LOOXS (looxs)
      • Maje (maje)
      • Mango (mango)
      • MarMar COPENHAGEN (marmar_copenhagen)
      • Mbym (mbym)
      • Mexx (mexx)
      • Minimum (minimum)
      • Minus (minus)
      • Mkt Studio (mkt_studio)
      • Modstrom (modstrom)
      • Moodstreet (moodstreet)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moscow (moscow)
      • Moves (moves)
      • MSCH Copenhagen (msch_copenhagen)
      • My Essential Wardrobe (my_essential_wardrobe)
      • My Little Cozmo (my_little_cozmo)
      • NA-KD (na_kd)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • NIK&NIK (nik_nik)
      • Nikkie (nikkie)
      • Nobell (nobell)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noppies (noppies)
      • Notes Du Nord (notes_du_nord)
      • Notre-V (notre_v)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Opus (opus)
      • Ottod’Ame (ottod_ame)
      • Paperblanks (paperblanks)
      • Penn & Ink (penn_ink)
      • Pieces (pieces)
      • Pom Amsterdam (pom_amsterdam)
      • Promiss (promiss)
      • Puma (puma)
      • Purdey (purdey)
      • Raizzed (raizzed)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Refined Department (refined_department)
      • Reiss (reiss)
      • Rellix (rellix)
      • Retour (retour)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Second female (second_female)
      • Semicouture (semicouture)
      • Silvian Heach (silvian_heach)
      • Simple (simple)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Sofie Schnoor (sofie_schnoor)
      • Someday. (someday_)
      • Street One (street_one)
      • Studio 8 (studio_8)
      • Studio Anneloes (studio_anneloes)
      • Summum Woman (summum_woman)
      • Suncoo (suncoo)
      • Super.natural (super_natural)
      • Taifun (taifun)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tramontana (tramontana)
      • Trendyol (trendyol)
      • Twinset (twinset)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vanessa bruno (vanessa_bruno)
      • Vanilia (vanilia)
      • Vingino (vingino)
      • Wander & Wonder (wander_wonder)
      • We fashion (we_fashion)
      • Whistles (whistles)
      • WMF (wmf)
      • Y.A.S. (y_a_s_)
      • Ydence (ydence)
      • Your Wishes (your_wishes)
      • Z Design (z_design)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Koraal (koraal)
      • Nude (nude)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
    • Kledingmaat (kledingmaat):
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 140 (140)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 176 (176)
      • L (l)
      • M (m)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Wol (wol)
      • Lycra (linnen)
      • Viscose (viscose)
      • Polyester (polyester)
      • Nylon (nylon)
      • Leer (leer)
    • Soort mouw lengte (soort_mouw_lengte):
      • Driekwart mouw (driekwart_mouw)
      • Halve mouw (halve_mouw)
      • Lange mouw (lange_mouw)
    • Dessin (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Krijtstrepen (krijtstreepje)
      • Dierenprint (dierenprint)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be