x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er blouses verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Bogner blouse

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in blouse categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Bogner Shirt met 3/4-mouwen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149133349.jpg
      Bogner Bogner Shirt met 3/4-mouwen Shirt met 3/4-mouwen Shirt met 3/4-mouwen Shirt van BOGNER met 3/4-mouwen. Elegant of sportief te combineren. Innovatief, kreukarm weefsel van 69% triacetaat, 31% polyester. Mooie vrijetijdsstijl met een tricotboord langs de ronde hals, splitten opzij en een iets korter voorpand. Lengte ca. 66 cm. Voor dit shirt adviseren wij chemische reiniging. fijnwas tot 30°. chloorbleken niet mogelijk. koud strijken. chemische reiniging, veilig. drogen in de droger niet mogelijk. 38, 40, 42, 44, 46, 48. Hoogwaardige mode voor dames van 50 jaar. (1)
      Bogner Shirt met 3/4-mouwen
      • 04059464088082
      1
      190.90 EUR
    • Bogner Shirt met 3/4-mouwen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149133349.jpg
      Bogner Bogner Shirt met 3/4-mouwen Shirt met 3/4-mouwen Shirt met 3/4-mouwen Shirt van BOGNER met 3/4-mouwen. Elegant of sportief te combineren. Innovatief, kreukarm weefsel van 69% triacetaat, 31% polyester. Mooie vrijetijdsstijl met een tricotboord langs de ronde hals, splitten opzij en een iets korter voorpand. Lengte ca. 66 cm. Voor dit shirt adviseren wij chemische reiniging. fijnwas tot 30°. chloorbleken niet mogelijk. koud strijken. chemische reiniging, veilig. drogen in de droger niet mogelijk. 38, 40, 42, 44, 46, 48. Hoogwaardige mode voor dames van 50 jaar. (1)
      Bogner Shirt met 3/4-mouwen
      • 04059464088099
      1
      190.90 EUR
    • Bogner Blouse met 3/4-mouwen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149132217.jpg
      Bogner Bogner Blouse met 3/4-mouwen Blouse met 3/4-mouwen Blouse met 3/4-mouwen Blouse van BOGNER zonder sluiting, met 3/4-mouwen. Licht en zomers in een exclusieve kwaliteit van katoen-stretch met originele print, waardoor elke blouse een uniek exemplaar is. Decoratief geplooide manchetten, afgeronde zoom met zijsplitten, korte, contrastkleurige ritsslui­ting achter. Van 97% katoen, 3% Elastan. Lengte ca. 64 cm. Deze blouse is machinewasbaar. fijnwas tot 30°. chloorbleken niet mogelijk. warm strijken. chemische reiniging, veilig. drogen in de droger niet mogelijk. 38, 4... (1)
      Bogner Blouse met 3/4-mouwen
      • 04056588810995
      1
      204.90 EUR
    • Bogner Blouse met 3/4-mouwen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149132217.jpg
      Bogner Bogner Blouse met 3/4-mouwen Blouse met 3/4-mouwen Blouse met 3/4-mouwen Blouse van BOGNER zonder sluiting, met 3/4-mouwen. Licht en zomers in een exclusieve kwaliteit van katoen-stretch met originele print, waardoor elke blouse een uniek exemplaar is. Decoratief geplooide manchetten, afgeronde zoom met zijsplitten, korte, contrastkleurige ritsslui­ting achter. Van 97% katoen, 3% Elastan. Lengte ca. 64 cm. Deze blouse is machinewasbaar. fijnwas tot 30°. chloorbleken niet mogelijk. warm strijken. chemische reiniging, veilig. drogen in de droger niet mogelijk. 38, 4... (1)
      Bogner Blouse met 3/4-mouwen
      • 04056588815587
      1
      204.90 EUR
    • Bogner Blouse met 3/4-mouwen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149132217.jpg
      Bogner Bogner Blouse met 3/4-mouwen Blouse met 3/4-mouwen Blouse met 3/4-mouwen Blouse van BOGNER zonder sluiting, met 3/4-mouwen. Licht en zomers in een exclusieve kwaliteit van katoen-stretch met originele print, waardoor elke blouse een uniek exemplaar is. Decoratief geplooide manchetten, afgeronde zoom met zijsplitten, korte, contrastkleurige ritsslui­ting achter. Van 97% katoen, 3% Elastan. Lengte ca. 64 cm. Deze blouse is machinewasbaar. fijnwas tot 30°. chloorbleken niet mogelijk. warm strijken. chemische reiniging, veilig. drogen in de droger niet mogelijk. 38, 4... (1)
      Bogner Blouse met 3/4-mouwen
      • 04056588815570
      1
      204.90 EUR
    • Bogner Blouse met 3/4-mouwen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149132217.jpg
      Bogner Bogner Blouse met 3/4-mouwen Blouse met 3/4-mouwen Blouse met 3/4-mouwen Blouse van BOGNER zonder sluiting, met 3/4-mouwen. Licht en zomers in een exclusieve kwaliteit van katoen-stretch met originele print, waardoor elke blouse een uniek exemplaar is. Decoratief geplooide manchetten, afgeronde zoom met zijsplitten, korte, contrastkleurige ritsslui­ting achter. Van 97% katoen, 3% Elastan. Lengte ca. 64 cm. Deze blouse is machinewasbaar. fijnwas tot 30°. chloorbleken niet mogelijk. warm strijken. chemische reiniging, veilig. drogen in de droger niet mogelijk. 38, 4... (1)
      Bogner Blouse met 3/4-mouwen
      • 04056588815563
      1
      204.90 EUR
    • Bogner Shirt met 3/4-mouwen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149133349.jpg
      Bogner Bogner Shirt met 3/4-mouwen Shirt met 3/4-mouwen Shirt met 3/4-mouwen Shirt van BOGNER met 3/4-mouwen. Elegant of sportief te combineren. Innovatief, kreukarm weefsel van 69% triacetaat, 31% polyester. Mooie vrijetijdsstijl met een tricotboord langs de ronde hals, splitten opzij en een iets korter voorpand. Lengte ca. 66 cm. Voor dit shirt adviseren wij chemische reiniging. fijnwas tot 30°. chloorbleken niet mogelijk. koud strijken. chemische reiniging, veilig. drogen in de droger niet mogelijk. 38, 40, 42, 44, 46, 48. Hoogwaardige mode voor dames van 50 jaar. (1)
      Bogner Shirt met 3/4-mouwen
      • 04059464088105
      1
      190.90 EUR
    • Bogner Blouse
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149146817.jpg
      Bogner Bogner Blouse Blouse Blouse Blouse van BOGNER met elastiek onder in de lange mouwen. Een prachtige blouse met chique geweven strepen. Door de geraffineerde verwerking met een verticaal en een diagonaal dessin ontstaat een dynamische uitstraling. Iets langer model met unikleurige, verborgen knopenlijst en staande kraag, rijgkoord met bindstrikje opzij bij de taille en hoge zijsplitten met BOGNER-logo op ribband. 100% katoen. Lengte ca. 70 cm, voor iets korter dan achter. Deze blouse is machinewasbaar. fijnwas tot 30°. ch... (1)
      Bogner Blouse
      • 04059464391502
      1
      214.90 EUR
    • Bogner Blouse met 3/4-mouwen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149132217.jpg
      Bogner Bogner Blouse met 3/4-mouwen Blouse met 3/4-mouwen Blouse met 3/4-mouwen Blouse van BOGNER zonder sluiting, met 3/4-mouwen. Licht en zomers in een exclusieve kwaliteit van katoen-stretch met originele print, waardoor elke blouse een uniek exemplaar is. Decoratief geplooide manchetten, afgeronde zoom met zijsplitten, korte, contrastkleurige ritsslui­ting achter. Van 97% katoen, 3% Elastan. Lengte ca. 64 cm. Deze blouse is machinewasbaar. fijnwas tot 30°. chloorbleken niet mogelijk. warm strijken. chemische reiniging, veilig. drogen in de droger niet mogelijk. 38, 4... (1)
      Bogner Blouse met 3/4-mouwen
      • 04056588810971
      1
      204.90 EUR
    • Bogner Shirt met 3/4-mouwen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149133349.jpg
      Bogner Bogner Shirt met 3/4-mouwen Shirt met 3/4-mouwen Shirt met 3/4-mouwen Shirt van BOGNER met 3/4-mouwen. Elegant of sportief te combineren. Innovatief, kreukarm weefsel van 69% triacetaat, 31% polyester. Mooie vrijetijdsstijl met een tricotboord langs de ronde hals, splitten opzij en een iets korter voorpand. Lengte ca. 66 cm. Voor dit shirt adviseren wij chemische reiniging. fijnwas tot 30°. chloorbleken niet mogelijk. koud strijken. chemische reiniging, veilig. drogen in de droger niet mogelijk. 38, 40, 42, 44, 46, 48. Hoogwaardige mode voor dames van 50 jaar. (1)
      Bogner Shirt met 3/4-mouwen
      • 04059464082578
      1
      190.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Zijde DEFAULT
        • zijde
      • Wit DEFAULT
        • wit
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Only DEFAULT
        • only
      • Esprit DEFAULT
        • esprit
      • Vero Moda DEFAULT
        • vero_moda
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Only (only)
      • Esprit (esprit)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • CKS (cks)
      • 4th & Reckless (4th_reckless)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • ABOUT YOU Limited (about_you_limited)
      • ABOUT YOU X Gizem Emre (about_you_x_gizem_emre)
      • Adidas (adidas)
      • Airfield (airfield)
      • Alife & Kickin (alife_kickin)
      • Almsach (almsach)
      • America Today (america_today)
      • American vintage (american_vintage)
      • Amuse Society (amuse_society)
      • Anita (anita)
      • Anna Aura (anna_aura)
      • Anna field (anna_field)
      • Another Label (another_label)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armedangels (armedangels)
      • ARTLOVE Paris (artlove_paris)
      • Babista (babista)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Barbour (barbour)
      • Bardot (bardot)
      • Basic Apparel (basic_apparel)
      • Basler (basler)
      • Benetton (benetton)
      • Betty Barclay (betty_barclay)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Bleed Clothing (bleed_clothing)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Blutsgeschwister (blutsgeschwister)
      • Bogner (bogner)
      • Bomba (bomba)
      • Boohoo (boohoo)
      • Brax (brax)
      • Bristol (bristol)
      • BROADWAY NYC FASHION (broadway_nyc_fashion)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • BY MALINA (by_malina)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Carhartt (carhartt)
      • Cartoon (cartoon)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cecilie Copenhagen (cecilie_copenhagen)
      • Chi Chi London Curvy (chi_chi_london_curvy)
      • Cinque (cinque)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • Colourful Rebel (colourful_rebel)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Cream (cream)
      • Culture (culture)
      • Custommade (custommade)
      • CVRD (cvrd)
      • DAY.LIKE (day_like)
      • DESIGNERS REMIX (designers_remix)
      • Desigual (desigual)
      • Diesel (diesel)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Eksept (eksept)
      • Elena Miro (elena_miro)
      • Emilia Lay (emilia_lay)
      • Emily van den Bergh (emily_van_den_bergh)
      • Envii (envii)
      • Escada sport (escada_sport)
      • Eterna (eterna)
      • Eva (eva)
      • Evita (evita)
      • Expresso (expresso)
      • Faina (faina)
      • Farina Opoku (farina_opoku)
      • Fashion Union (fashion_union)
      • FELIPA (felipa)
      • Femi Stories (femi_stories)
      • Fifth House (fifth_house)
      • For Love & Lemons (for_love_lemons)
      • Frapp (frapp)
      • Free People (free_people)
      • Freequent (freequent)
      • French Connection (french_connection)
      • Frogbox (frogbox)
      • Funky Buddha (funky_buddha)
      • Féraud (fe_raud)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • Garcia (garcia)
      • Geisha (geisha)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gestuz (gestuz)
      • Glamorous (glamorous)
      • GUESS (guess)
      • Hailys (hailys)
      • Hammerschmid (hammerschmid)
      • HEINE (heine)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Hollister (hollister)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hv Polo (hv_polo)
      • IBlues (iblues)
      • Ichi (ichi)
      • Inwear (inwear)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • IVY & OAK (ivy_oak)
      • Ivyrevel (ivyrevel)
      • IZIA (izia)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Junarose (junarose)
      • Just female (just_female)
      • Just White (just_white)
      • Kaffe (kaffe)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Key Largo (key_largo)
      • Khujo (khujo)
      • Kids Only (kids_only)
      • Kidz-Art (kidz_art)
      • Kjbrand (kjbrand)
      • La Martina (la_martina)
      • LASCANA (lascana)
      • Laurèl (laure_l)
      • Le Temps des Cerises (le_temps_des_cerises)
      • Lee (lee)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebesglück (liebesglu_ck)
      • LIEBLINGSSTÜCK (lieblingsstu_ck)
      • Like Flo (like_flo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lost Ink Plus (lost_ink_plus)
      • Love & Divine (love_divine)
      • LTB (ltb)
      • Maison scotch (maison_scotch)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mango (mango)
      • Marc Aurel (marc_aurel)
      • Marc Cain (marc_cain)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marella (marella)
      • Marjo (marjo)
      • MAX&Co. (max_co_)
      • Mbym (mbym)
      • Minimum (minimum)
      • Mint&berry (mint_berry)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Missguided (missguided)
      • Missguided Plus (missguided_plus)
      • Modstrom (modstrom)
      • Monari (monari)
      • Moodstreet (moodstreet)
      • More & more (more_more)
      • Morgan (morgan)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Moves (moves)
      • My Mascara Curves (my_mascara_curves)
      • MY TRUE ME (my_true_me)
      • Mymo (mymo)
      • Nakd (nakd)
      • Naketano (naketano)
      • Name it (name_it)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • New Look (new_look)
      • New Look Curves (new_look_curves)
      • Nikkie (nikkie)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Numph (numph)
      • Object (object)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Opus (opus)
      • Paul & joe sister (paul_joe_sister)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Peuterey (peuterey)
      • Pieces (pieces)
      • POSTYR (postyr)
      • Princess Goes Hollywood (princess_goes_hollywood)
      • Protest (protest)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Re.draft (re_draft)
      • René Lezard (rene_lezard)
      • Replay (replay)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Review (review)
      • REVIEW FOR TEENS (review_for_teens)
      • Riani (riani)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • RISA (risa)
      • River Woods (river_woods)
      • Roxy (roxy)
      • Rumbl (rumbl)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Saint tropez (saint_tropez)
      • Samoon (samoon)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • SAND COPENHAGEN (sand_copenhagen)
      • Sandwich (sandwich)
      • Schneiders Salzburg (schneiders_salzburg)
      • Scotch R'Belle (scotch_r_belle)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Second female (second_female)
      • Seidensticker (seidensticker)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Set® (set_)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Sofie schnoor (sofie_schnoor)
      • Someday (someday)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • STACCATO (staccato)
      • Steffen Schraut (steffen_schraut)
      • Steiff Collection (steiff_collection)
      • Steps (steps)
      • Street Called Madison (street_called_madison)
      • Street One (street_one)
      • Strenesse (strenesse)
      • Sublevel (sublevel)
      • Sunflair (sunflair)
      • Superdry (superdry)
      • Swim By Zizzi (swim_by_zizzi)
      • Taifun (taifun)
      • Talkabout (talkabout)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The Kooples (the_kooples)
      • THE KOOPLES SPORT (the_kooples_sport)
      • Tiger of sweden (tiger_of_sweden)
      • Tigha (tigha)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trend One (trend_one)
      • Triangle (triangle)
      • Tumble 'n dry (tumble_n_dry)
      • Ulla Popken (ulla_popken)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Usha (usha)
      • Via appia due (via_appia_due)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vingino (vingino)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Von Furstenberg (von_furstenberg)
      • Weekend Max Mara (weekend_max_mara)
      • Whistles (whistles)
      • Windsor (windsor)
      • Worst Behavior (worst_behavior)
      • Wrangler (wrangler)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Young Couture By Barbara Schwarzer (young_couture_by_barbara_schwarzer)
      • Zabaione (zabaione)
      • Zay (zay)
      • Zizzi (zizzi)
      • Zwillingsherz (zwillingsherz)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €25 (budget)
      • €25 - €35 (low)
      • €35 - €50 (medium)
      • > €50 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Meisjes (meisjes)
    • Soort kraag (soort_kraag):
      • Blousekraag (blousekraag)
      • Boothals (boothals)
      • Button down (button_down)
      • Capuchon (capuchon)
      • Col kraag (col_kraag)
      • Hoogsluitende kraag (hoogsluitende_kraag)
      • Klassieke kraag (klassieke_kraag)
      • knoopsluiting (knoopsluiting)
      • Mao kraag (mao_kraag)
      • Off shoulder (off_shoulder)
      • Overslag (overslag)
      • Revers (revers)
      • Ronde hals (ronde_hals)
      • Sjaalkraag (sjaalkraag)
      • Smokingkraag (smokingkraag)
      • Staande kraag (staande_kraag)
      • V-hals (v_hals)
      • Vierkante hals (vierkante_hals)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Losse pasvorm (losse_pasvorm)
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Kledingmaat (kledingmaat):
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 152 (152)
      • 164 (164)
      • 176 (176)
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S (s)
      • S/M (s_m)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Huidkleurig (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
    • Materiaal (materiaal):
      • Zijde (zijde)
      • Katoen (katoen)
      • Linnen (linnen)
      • Viscose (viscose)
      • Polyester (polyester)
      • Acryl (polyacryl)
      • Nylon (nylon)
      • Acryl (acryl)
      • Anders (anders)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Flanel (flanel)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be