x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er blouses verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Craghoppers blouse

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in blouse categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 13
    • Craghoppers Multifunctionele blouse 'NosiLife Adventure II'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166547153.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178038548.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134779449.jpg
      Craghoppers Craghoppers Multifunctionele blouse 'NosiLife Adventure II' Multifunctionele blouse 'NosiLife Adventure II' Multifunctionele blouse 'NosiLife Adventure II' Craghoppers blouse NosiLife Adventure II Deze blouse zorgt voor comfort tijdens ieder avontuur. Het is lichtgewicht, vochtafvoerend en voorzien van twee borstzakken. De beproefde NosiLife-constructie beschermt je effectief tegen insectenbeten en de blouse is zonwerend. De sneldrogende stof neemt geen geur op en helpt je fris te blijven in alle omstandigheden. De blouse heeft daarnaast twee handige Zip'n'Clip zakjes, drooglussen en een speciale kraag die je koel houdt. Om je (zonne)bril schoon... (1)
      Craghoppers Multifunctionele blouse 'NosiLife Adventure II'
      • 05054904292523
      • CRG0023001000001
      4
      good_buy
      deal
      91.95 EUR
    • Craghoppers NosiLife Adventure II Blouse korte mouwen Dames, beige UK 12 | M 2021 Overhemden korte mouw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159863239.jpg
      Craghoppers Craghoppers NosiLife Adventure II Blouse korte mouwen Dames, beige UK 12 | M 2021 Overhemden korte mouw NosiLife Adventure II Blouse korte mouwen Dames, beige UK 12 | M 2021 Overhemden korte mouw NosiLife Adventure II Blouse korte mouwen Dames, beige UK 12 | M 2021 Overhemden korte mouw Craghoppers Blouse Adventure Ii Korte Mouw Dames Crème Wit Maat 38 (1)
      Craghoppers NosiLife Adventure II Blouse korte mouwen Dames, beige UK 12 | M 2021 Overhemden korte mouw
      • 05054904293384
      3
      deal
      61.95 EUR
    • Craghoppers Multifunctionele blouse 'NosiLife Adventure II'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158952129.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137610107.jpg
      Craghoppers Craghoppers Multifunctionele blouse 'NosiLife Adventure II' Multifunctionele blouse 'NosiLife Adventure II' Multifunctionele blouse 'NosiLife Adventure II' Craghoppers blouse NosiLife Adventure II Deze blouse zorgt voor comfort tijdens ieder avontuur. Het is lichtgewicht, vochtafvoerend en voorzien van twee borstzakken. De beproefde NosiLife-constructie beschermt je effectief tegen insectenbeten en de blouse is zonwerend. De sneldrogende stof neemt geen geur op en helpt je fris te blijven in alle omstandigheden. De blouse heeft daarnaast twee handige Zip'n'Clip zakjes, drooglussen en een speciale kraag die je koel houdt. Om je (zonne)bril schoon... (1)
      Craghoppers Multifunctionele blouse 'NosiLife Adventure II'
      • 05054904292653
      • CRG0023002000007
      3
      deal
      80.95 EUR
    • Craghoppers Dames Nosilife Adv blouse (Maat XS, beige)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186187490.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186187491.jpg
      Craghoppers Craghoppers Dames Nosilife Adv blouse (Maat XS, beige) Dames Nosilife Adv blouse (Maat XS, beige) Dames Nosilife Adv blouse (Maat XS, beige) Zeer functionele blouse met korte mouwen, insectenbescherming en een veiligheidszak (1)
      Craghoppers Dames Nosilife Adv blouse (Maat XS, beige)
      • 05054904568857
      2
      79.95 EUR
    • Craghoppers blouse Adventure II korte mouw dames groen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/132385941.jpg
      Craghoppers Craghoppers blouse Adventure II korte mouw dames groen blouse Adventure II korte mouw dames groen blouse Adventure II korte mouw dames groen Craghoppers blouse NosiLife Adventure II Deze blouse met korte mouwen zorgt voor comfort tijdens ieder avontuur. Hij is lichtgewicht, vochtafvoerend en voorzien van twee borstzakjes. De beproefde NosiLife-constructie beschermt je effectief tegen insectenbeten en is zonwerend. De sneldrogende stof neemt geen geur op en helpt je fris te blijven in alle omstandigheden. De blouse heeft daarnaast een handig Zip'n'Clip zakje, drooglussen en een speciale kraag die je koel houdt. Om je (zonne)bril sc... (1)
      Craghoppers blouse Adventure II korte mouw dames groen
      • 05054904293469
      2
      deal
      77.95 EUR
    • Craghoppers Multifunctionele blouse 'NosiLife Bardo'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158952081.jpg
      Craghoppers Craghoppers Multifunctionele blouse 'NosiLife Bardo' Multifunctionele blouse 'NosiLife Bardo' Multifunctionele blouse 'NosiLife Bardo' Craghoppers Blouse Nosilife Bardo Dames Polyester Roze Maat 34 (1)
      Craghoppers Multifunctionele blouse 'NosiLife Bardo'
      • 05054904293223
      • CRG0025001000001
      2
      deal
      61.95 EUR
    • Craghoppers Blouse Nosilife Adventure Ii Dames Polyester Groen Maat 34
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/130592616.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134779136.jpg
      Craghoppers Craghoppers Blouse Nosilife Adventure Ii Dames Polyester Groen Maat 34 Blouse Nosilife Adventure Ii Dames Polyester Groen Maat 34 Blouse Nosilife Adventure Ii Dames Polyester Groen Maat 34 Craghoppers blouse NosiLife Adventure II Deze blouse zorgt voor comfort tijdens ieder avontuur. Het is lichtgewicht, vochtafvoerend en voorzien van twee borstzakken. De beproefde NosiLife-constructie beschermt je effectief tegen insectenbeten en de blouse is zonwerend. De sneldrogende stof neemt geen geur op en helpt je fris te blijven in alle omstandigheden. De blouse heeft daarnaast twee handige Zip'n'Clip zakjes, drooglussen en een speciale kraag die je koel houdt. Om je (zonne)bril schoon... (1)
      Craghoppers Blouse Nosilife Adventure Ii Dames Polyester Groen Maat 34
      • 05054904292660
      2
      deal
      65.95 EUR
    • Craghoppers Blouse Nosilife Adventure Ii Dames Polyester Groen Maat 46
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166547164.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134779136.jpg
      Craghoppers Craghoppers Blouse Nosilife Adventure Ii Dames Polyester Groen Maat 46 Blouse Nosilife Adventure Ii Dames Polyester Groen Maat 46 Blouse Nosilife Adventure Ii Dames Polyester Groen Maat 46 Craghoppers blouse NosiLife Adventure II Deze blouse zorgt voor comfort tijdens ieder avontuur. Het is lichtgewicht, vochtafvoerend en voorzien van twee borstzakken. De beproefde NosiLife-constructie beschermt je effectief tegen insectenbeten en de blouse is zonwerend. De sneldrogende stof neemt geen geur op en helpt je fris te blijven in alle omstandigheden. De blouse heeft daarnaast twee handige Zip'n'Clip zakjes, drooglussen en een speciale kraag die je koel houdt. Om je (zonne)bril schoon... (1)
      Craghoppers Blouse Nosilife Adventure Ii Dames Polyester Groen Maat 46
      • 05054904292721
      2
      deal
      65.95 EUR
    • Craghoppers NosiLife Adventure II Blouse korte mouwen Dames, groen UK 8 | XS 2020 Overhemden korte mouw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/132386712.jpg
      Craghoppers Craghoppers NosiLife Adventure II Blouse korte mouwen Dames, groen UK 8 | XS 2020 Overhemden korte mouw NosiLife Adventure II Blouse korte mouwen Dames, groen UK 8 | XS 2020 Overhemden korte mouw NosiLife Adventure II Blouse korte mouwen Dames, groen UK 8 | XS 2020 Overhemden korte mouw Type: Blouse; Toepassingsgebied: Vrije tijd; Bekledingslaag: Basislaag/Functionele laag; Materiaal: Buiten: 100 % polyamide / afwerking: 100 % polyester; Mouwlengte: korte mouwen; Seizoen: Zomer; Snel drogend: ja; Materiaalveredeling: Permethrin: een biocide dat wordt gebruikt ter bescherming tegen insecten. Gebruik biociden met zorg. Lees voor gebruik altijd het etiket en de productinformatie.; Eigenschappen: Geurremmend, Kreukvrij, Onderhoudsvriendelijk; Kraagvorm: Button-Down-kraag; Buiten... (1)
      Craghoppers NosiLife Adventure II Blouse korte mouwen Dames, groen UK 8 | XS 2020 Overhemden korte mouw
      • 05054904293575
      1
      deal
      79.98 EUR
    • Craghoppers Dames Noslife Fara blouse (Maat S, blauw)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186008731.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186008733.jpg
      Craghoppers Craghoppers Dames Noslife Fara blouse (Maat S, blauw) Dames Noslife Fara blouse (Maat S, blauw) Dames Noslife Fara blouse (Maat S, blauw) Elegante wandelblouse voor het alledaagse leven of lichte outdooractiviteiten (1)
      Craghoppers Dames Noslife Fara blouse (Maat S, blauw)
      • 05054904568161
      1
      deal
      89.95 EUR
    • Craghoppers Dames Carmina blouse (Maat L, roze)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186187173.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186187174.jpg
      Craghoppers Craghoppers Dames Carmina blouse (Maat L, roze) Dames Carmina blouse (Maat L, roze) Dames Carmina blouse (Maat L, roze) Lichte, elegante blouse van duurzame, natuurlijke materialen (1)
      Craghoppers Dames Carmina blouse (Maat L, roze)
      • 05054904579976
      1
      deal
      76.90 EUR
    • Craghoppers NosiLife Adventure II Blouse korte mouwen Dames, groen UK 10 | S 2020 Overhemden korte mouw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/132386712.jpg
      Craghoppers Craghoppers NosiLife Adventure II Blouse korte mouwen Dames, groen UK 10 | S 2020 Overhemden korte mouw NosiLife Adventure II Blouse korte mouwen Dames, groen UK 10 | S 2020 Overhemden korte mouw NosiLife Adventure II Blouse korte mouwen Dames, groen UK 10 | S 2020 Overhemden korte mouw Type: Blouse; Toepassingsgebied: Vrije tijd; Bekledingslaag: Basislaag/Functionele laag; Materiaal: Buiten: 100 % polyamide / afwerking: 100 % polyester; Seizoen: Zomer; Mouwlengte: korte mouwen; Snel drogend: ja; Materiaalveredeling: Permethrin: een biocide dat wordt gebruikt ter bescherming tegen insecten. Gebruik biociden met zorg. Lees voor gebruik altijd het etiket en de productinformatie.; Eigenschappen: Geurremmend, Kreukvrij, Onderhoudsvriendelijk; Kraagvorm: Button-Down-kraag; Buiten... (1)
      Craghoppers NosiLife Adventure II Blouse korte mouwen Dames, groen UK 10 | S 2020 Overhemden korte mouw
      • 05054904293582
      1
      deal
      79.98 EUR
    • Craghoppers Dames Nosilife Bardo blouse (Maat XL, roze)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181855429.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186022768.jpg
      Craghoppers Craghoppers Dames Nosilife Bardo blouse (Maat XL, roze) Dames Nosilife Bardo blouse (Maat XL, roze) Dames Nosilife Bardo blouse (Maat XL, roze) Functionele, licht getailleerde blouse voor reizen en avonturen (1)
      Craghoppers Dames Nosilife Bardo blouse (Maat XL, roze)
      • 05054904568611
      1
      deal
      79.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Zijde DEFAULT
        • zijde
      • Wit DEFAULT
        • wit
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Only DEFAULT
        • only
      • Mango DEFAULT
        • mango
      • Vero Moda DEFAULT
        • vero_moda
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Only (only)
      • Mango (mango)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • 10DAYS (10days)
      • Aaiko (aaiko)
      • Adidas (adidas)
      • Alchemist (alchemist)
      • Aligne (aligne)
      • Alix The Label (alix_the_label)
      • Alprausch (alprausch)
      • America Today (america_today)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arma (arma)
      • Armedangels (armedangels)
      • Axant (axant)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • B.young (b_young)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Babyface (babyface)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • Benetton (benetton)
      • Bergans (bergans)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Blutsgeschwister (blutsgeschwister)
      • BOSS (boss)
      • Brunotti (brunotti)
      • Carhartt (carhartt)
      • Cassis (cassis)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cavallaro Napoli (cavallaro_napoli)
      • CKS (cks)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • Closet London (closet_london)
      • CMP (cmp)
      • Coco Bella (coco_bella)
      • Colorful Standard (colorful_standard)
      • Colourful Rebel (colourful_rebel)
      • Columbia (columbia)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Damsel in a Dress (damsel_in_a_dress)
      • Dancing Days (dancing_days)
      • Denham (denham)
      • Desigual (desigual)
      • DJ Dutchjeans (dj_dutchjeans)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Esprit (esprit)
      • Eterna (eterna)
      • Expresso (expresso)
      • Exxtasy (exxtasy)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Fifth House (fifth_house)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (forever_new)
      • Fruit Of The Loom (fruit_of_the_loom)
      • Garcia (garcia)
      • Geisha (geisha)
      • Goosecraft (goosecraft)
      • GUESS (guess)
      • Haze&Finn (haze_finn)
      • Hobbs (hobbs)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Ichi (ichi)
      • Indian blue jeans (indian_blue_jeans)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • IVY BELLA (ivy_bella)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Jazlyn (jazlyn)
      • JcSophie (jcsophie)
      • JDY (jdy)
      • Josh V (josh_v)
      • Junarose (junarose)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kids Only (kids_only)
      • King louie (king_louie)
      • Kings Of Indigo (kings_of_indigo)
      • Lafuma (lafuma)
      • Lee (lee)
      • Levi's (levi_s)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Life-line (life_line)
      • Linea Loresi (linea_loresi)
      • Lingadore (lingadore)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • LOOXS (looxs)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Luhta (luhta)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maje (maje)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • MARCOP (marcop)
      • Marmot (marmot)
      • Meru (meru)
      • Mim-Pi (mim_pi)
      • Minimum (minimum)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Modstrom (modstrom)
      • Moodstreet (moodstreet)
      • Morgan (morgan)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • MSCH Copenhagen (msch_copenhagen)
      • NA-KD (na_kd)
      • Name it (name_it)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • Nikkie (nikkie)
      • NoBell' (nobell_)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noppies (noppies)
      • Norrøna (norr_na)
      • Nowadays (nowadays)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • Oilily (oilily)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Opposuits (opposuits)
      • Opus (opus)
      • Ortovox (ortovox)
      • Paprika (paprika)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peuterey (peuterey)
      • Picture (picture)
      • Pieces (pieces)
      • Pom Amsterdam (pom_amsterdam)
      • PrAna (prana)
      • Promiss (promiss)
      • Protective (protective)
      • Protest (protest)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Quapi (quapi)
      • Queen mum (queen_mum)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Red Chili (red_chili)
      • Regatta (regatta)
      • Reiss (reiss)
      • Repeat (repeat)
      • Replay (replay)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • River Woods (river_woods)
      • Room seven (room_seven)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Saint tropez (saint_tropez)
      • Salewa (salewa)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Sapph (sapph)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Second female (second_female)
      • Seidensticker (seidensticker)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Sherpa (sherpa)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Smashed Lemon (smashed_lemon)
      • Snapper Rock (snapper_rock)
      • SOL's (sol_s)
      • Sols (sols)
      • Someone (someone)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Steiff (steiff)
      • Street Called Madison (street_called_madison)
      • Street One (street_one)
      • Studio 8 (studio_8)
      • Studio Anneloes (studio_anneloes)
      • Summum Woman (summum_woman)
      • Superdry (superdry)
      • Supermom (supermom)
      • Taifun (taifun)
      • Tc Wow (tc_wow)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Ten Tree (ten_tree)
      • Tenson (tenson)
      • Tentree (tentree)
      • The New (the_new)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tramontana (tramontana)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vanilia (vanilia)
      • Vaude (vaude)
      • Vegaoo (vegaoo)
      • Vingino (vingino)
      • We fashion (we_fashion)
      • Whistles (whistles)
      • Yesta (yesta)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
      • Zhenzi (zhenzi)
      • Zizzi (zizzi)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €25 (budget)
      • €25 - €35 (low)
      • €35 - €50 (medium)
      • > €50 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Meisjes (meisjes)
    • Soort kraag (soort_kraag):
      • Blousekraag (blousekraag)
      • Button down (button_down)
      • Col kraag (col_kraag)
      • Hoogsluitende kraag (hoogsluitende_kraag)
      • Klassieke kraag (klassieke_kraag)
      • Mao kraag (mao_kraag)
      • Off shoulder (off_shoulder)
      • Polokraag (polokraag)
      • Revers (revers)
      • Ronde hals (ronde_hals)
      • Smokingkraag (smokingkraag)
      • V-hals (v_hals)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Losse pasvorm (losse_pasvorm)
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
    • Maat (kledingmaat):
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S/M (s_m)
      • M (m)
      • M/L (m_l)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
    • Materiaal (materiaal):
      • Zijde (zijde)
      • Katoen (katoen)
      • Linnen (linnen)
      • Viscose (viscose)
      • Polyester (polyester)
      • Nylon (nylon)
      • Denim (denim)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Flanel (flanel)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • tencel (tencel)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be