x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er blouses verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Geisha blouse

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in blouse categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Geisha Blouse 03242-20 - Rood - Maat: XS
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150795530.jpg
      Geisha Geisha Blouse 03242-20 - Rood - Maat: XS Blouse 03242-20 - Rood - Maat: XS Blouse 03242-20 - Rood - Maat: XS Geisha is een Nederlandse totaalcollectie die zich richt op de hedendaagse vrouw. Voor de zomer bieden zij trendy items met uiteenlopende kleuren en prints. Geisha brengt een evenwichtige mix van pastel, nude, blauwtinten en zand enerzijds en bloemen-en dierenprints anderzijds. Door de grote diversiteit komt deze collectie in aanmerking voor een heel breed publiek. * Model: Dames * Samenstelling materiaal: 88% CMD, 12% PES * Wasvoorschrift wassen: Programma voor fijne was * Wasvoorschrift dro... (1)
      Geisha Blouse 03242-20 - Rood - Maat: XS
      • 08719937398181
      • 08719937398211
      1
      deal
      62.94 EUR
    • Geisha Blouse 03025-10 - Wit - Maat: XS
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153286846.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165671422.jpg
      Geisha Geisha Blouse 03025-10 - Wit - Maat: XS Blouse 03025-10 - Wit - Maat: XS Blouse 03025-10 - Wit - Maat: XS Geisha is een Nederlandse totaalcollectie die zich richt op de hedendaagse vrouw. Voor de zomer bieden zij trendy items met uiteenlopende kleuren en prints. Geisha brengt een evenwichtige mix van pastel, nude, blauwtinten en zand enerzijds en bloemen-en dierenprints anderzijds. Door de grote diversiteit komt deze collectie in aanmerking voor een heel breed publiek. * Model: Dames * Samenstelling materiaal: 100% PES * Wasvoorschrift wassen: Programma voor fijne was * Wasvoorschrift drogen: Kle... (1)
      Geisha Blouse 03025-10 - Wit - Maat: XS
      • 08719937415796
      • 08719937415819
      1
      deal
      69.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Zijde DEFAULT
        • zijde
      • Wit DEFAULT
        • wit
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Only DEFAULT
        • only
      • Vero Moda DEFAULT
        • vero_moda
      • Mango DEFAULT
        • mango
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Only (only)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Mango (mango)
      • Vila (vila)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • 10DAYS (10days)
      • Adidas (adidas)
      • Alix The Label (alix_the_label)
      • AllSaints (allsaints)
      • Alprausch (alprausch)
      • America Today (america_today)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armedangels (armedangels)
      • Awesome (awesome)
      • Ayacucho (ayacucho)
      • B.NOSY (b_nosy)
      • B.young (b_young)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Baum und pferdgarten (baum_und_pferdgarten)
      • Benetton (benetton)
      • Bergans (bergans)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Blutsgeschwister (blutsgeschwister)
      • BOSS (boss)
      • Brunotti (brunotti)
      • Carhartt (carhartt)
      • Cecil (cecil)
      • Chillaz (chillaz)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • CMP (cmp)
      • Coco Bella (coco_bella)
      • Colorful Standard (colorful_standard)
      • Colourful Rebel (colourful_rebel)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • CVRD (cvrd)
      • Damsel in a Dress (damsel_in_a_dress)
      • Desigual (desigual)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Esprit (esprit)
      • Expresso (expresso)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Fifth House (fifth_house)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (forever_new)
      • G-Star (g_star)
      • Ganni (ganni)
      • Geisha (geisha)
      • GUESS (guess)
      • Hobbs (hobbs)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Ichi (ichi)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • JcSophie (jcsophie)
      • JDY (jdy)
      • Kids Only (kids_only)
      • King louie (king_louie)
      • Lee (lee)
      • Levi's (levi_s)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Life-line (life_line)
      • Linea Loresi (linea_loresi)
      • Lingadore (lingadore)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maje (maje)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • MARCOP (marcop)
      • Marmot (marmot)
      • Max Mara (max_mara)
      • Meru (meru)
      • Minimum (minimum)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Modstrom (modstrom)
      • Moodstreet (moodstreet)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • NA-KD (na_kd)
      • Name it (name_it)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • Nikkie (nikkie)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noppies (noppies)
      • Nowadays (nowadays)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Opus (opus)
      • Ortovox (ortovox)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peuterey (peuterey)
      • Pieces (pieces)
      • PrAna (prana)
      • Protective (protective)
      • Protest (protest)
      • Quapi (quapi)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Red Chili (red_chili)
      • Regatta (regatta)
      • Reiss (reiss)
      • Repeat (repeat)
      • River Woods (river_woods)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Saint tropez (saint_tropez)
      • Salewa (salewa)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Sandwich (sandwich)
      • Sapph (sapph)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Second female (second_female)
      • Seidensticker (seidensticker)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Sherpa (sherpa)
      • Sherpa Adventure Gear (sherpa_adventure_gear)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Steiff (steiff)
      • Street One (street_one)
      • Studio 8 (studio_8)
      • Studio Anneloes (studio_anneloes)
      • Summum Woman (summum_woman)
      • Superdry (superdry)
      • Supermom (supermom)
      • Taifun (taifun)
      • Tc Wow (tc_wow)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Ten Tree (ten_tree)
      • Tenson (tenson)
      • Tentree (tentree)
      • Timezone (timezone)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vagabond (vagabond)
      • Vanilia (vanilia)
      • Vaude (vaude)
      • Whistles (whistles)
      • Wow (wow)
      • Yaya (yaya)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €25 (budget)
      • €25 - €35 (low)
      • €35 - €50 (medium)
      • > €50 (high)
    • Geslacht (geslacht):
    • Soort kraag (soort_kraag):
      • Blousekraag (blousekraag)
      • Button down (button_down)
      • Col kraag (col_kraag)
      • Klassieke kraag (klassieke_kraag)
      • Ronde hals (ronde_hals)
      • V-hals (v_hals)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Losse pasvorm (losse_pasvorm)
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
    • Maat (kledingmaat):
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 164 (164)
      • 176 (176)
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S/M (s_m)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
    • Materiaal (materiaal):
      • Zijde (zijde)
      • Katoen (katoen)
      • Linnen (linnen)
      • Viscose (viscose)
      • Polyester (polyester)
      • Nylon (nylon)
      • Denim (denim)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Flanel (flanel)
      • Hennep (hennep)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • tencel (tencel)
      • Textiel (textiel)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be